تخفیف‌های ۵۰ و ۶۰ درصدی میهن وردپرس به مناسبت سال نو -

سالی که نکوست

کسب در آمد با سیستم همکاری در فروش میهن وردپرس

  • دسته بندی: بلاگ
  • نویسنده: رضا حسینی راد
  • 2 نظر
  • منتشر شده در تاریخ

کسب در آمد

کسب در آمد با سیستم همکاری در فروش میهن وردپرس

سلام به شما وردپرسی های عزیز. هر چند وقت یکبار از سمت کاربران خوب سایت بازخورد هایی دریافت می کردیم و سیستمی که همیشه کمبود آن در سایت حس میشد سیستم همکاری در فروش و کسب در آمد از طریق معرفی محصولات میهن وردپرس بود. بالاخره بعد از چند روز کار روی پنل کاربری موفق به راه اندازی این سیستم شدیم.

با سیستم همکاری در فروش میهن وردپرس می توانید ۲۰ درصد از هر فروش را از ما دریافت کنید. این بدین معناست که اگر پکیج آموزش صفر تا صد طراحی سایت را توسط لینک بازاریابی خود به یکی از دوستانتان معرفی کنید ۴۸ هزار تومان درآمد کسب کرده اید!

چطور عضو سیستم شویم؟

کافیست ابتدا در سایت ثبت نام کنید. سپس وارد پنل کاربری خود شوید و از منوی سمت راست روی بازاریابی و کسب درآمد کلیک کنید. با تکمیل فرم عضو سیستم همکاری در فروش میهن وردپرس شوید و لینک بازاریابی خود را برای دوستانتان ارسال کنید. به همین راحتی ۲۰ درصد از هر خریدی که توسط لینک بازاریابی شما در سایت ثبت شود را دریافت خواهید کرد.

عضویت در سیستم همکاری در فروش

همکاری در فروش

با درآمد کسب شده چکار کنیم؟

درآمد کسب شده به کیف پول شما در پنل کاربریتان اضافه می شود. می توانید هر زمانی خواستید با استفاده از اعتبار کیف پول خود از سایت خرید کنید و یا درخواست واریز به حساب بانکی خود را برای ما ارسال نمایید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

آنلاین یاد بگیرید

نظرات کاربران

  1. 14 اسفند 1396 ساعت 10:48

    سلام راستش من خیلی وقته می خوام همچین کاری بکنم ینی همکاری با سایر سایت ها در زمینه فروش محصولات دیجیتالیشون. در اولین فرصت می خوام در سایت شما ثبت کنم و ببینم چیکار می تونم بکنم.

  2. 16 مهر 1396 ساعت 23:59

    عالیه . واقعا نیازش احساس میشد .

enamad