بارگذاری محصولات بیشتر در ووکامرس با Load More Products
4.2 از 26 رای

بارگذاری محصولات بیشتر در ووکامرس با Load More Products for WooCommerce

بارگذاری محصولات بیشتر در ووکامرس با Load More Products for WooCommerce

در دنیای امروز تمامی شغل های آزاد با راه اندازی وب سایت فروشگاهی کالای خود را در معرض عموم قرار می دهند و به فروش می رسانند، امروزه تبلیغات حرف اول را می زند و فروش آنلاین رتبه خوبی در بازار کسب کرده است.

به همین خاطر اکثر عموم وب سایت فروشگاهی راه انداخته اند و محصولات خودشان را به فروش می رسانند. همه شما عزیزان با واژه ووکامرس به خوبی آشنا هستید و می دانید در وردپرس چطوری با ووکامرس فروشگاه خود را راه انداخته و محصولات خود را اضافه کنید.

اما یه نکته که در اینجا حائز اهمیت است اینه که در ووکامرس در یک صفحه تنها 15 محصول می توانید برای کاربران به نمایش بگذارید و این امر می تواند کاربر را خسته کند و محصولات دیگر را مشاهده نکند. اما با افزونه ای که امروز معرفی می کنم به راحتی می توانید این مشکل را بر طرف کنید.

معرفی و ویژگی های افزونه Load More Products for WooCommerce

افرونه Load More Products for WooCommerce یک افرونه کاربردی می باشد، کارایی آن خیلی راحت است و یکسری تنظیمات ساده دارد که پس از تکمیل کردن تنظیمات می توانید هر تعداد محصول (بینهایت محصول) را در یک صفحه نمایش دهید.

  • اسکرول بی نهایت برای محصولات ووکامرس
  • ایجاد دکمه بارگذاری محصولات بیشتر
  • صفحه بندی آژاکس
  • متن دکمه سفارشی
  • هوک های جاوا اسکریپت برای کدهای سفارشی

نحوه کار با افزونه Load More Products for WooCommerce

در ابتدا افزونه را نصب و فعال سازی کنید سپس مشاهده خواهید کرد گزینه Load More Products به بخش ووکامرس در پنل مدیریت وردپرس اضافه شده است.

نمایش افزونه در بخش ووکامرس

وارد صفحه تنظیمات افزونه شوید، در این بخش چهار تب وجود دارد، در تب general/ Products Loading Type مشحص کنید چگونه محصولات بیشتری را در یک صفحه به نمایش بگذارید، به سه روش امکان پذیر است:

  1. اسکرول بی نهایت، هر تعداد محصول را تنها با اسکرول به پایین در یک صفحه نمایش دهید.
  2. افزودن دکمه بارگذاری بیشتر در صفحه
  3. پشتیبانی صفحه بندی آژاکس

تنظیمات افزونه

در بخش Loading Image آیکون دکمه بارگذاری را انتخاب کنید. سپس در تب button متن دکمه را نوشته و حتی می توانید ظاهر دکمه را با کدهای css سفارشی تغییر دهید.

همچنین در تب های selector و javascript انتخابگر های پیش فرض که در قالبتون ایجاد کردید را  می توانید جایگذاری کنید. در آخر پس از هر تغییری روی save changes کلیک کنید. به همین راحتی می توانید هر تعداد محصولی که دوست دارید را در یک صفحه در فروشگاه خود به کاربران نشان دهید و این امر باعث می شود کاربران زمان بیشتری در سایت شما سپری کنند و تمام محصولات تنها با اسکرول کردن یا کلیک بر روی دکمه بارگذاری بیشتر مشاهده کنند.

موفق و پیروز باشید.

 

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.