سایت برتر

livicon چیست؟ آموزش استفاده از آیکون های زنده

livicon چیست؟

livicon چیست؟

در ابتدا از کاربران عزیز میهن وردپرس عذر خواهی می کنم بابت بروزرسانی نشدن سایت در چند روز اخیر ، راستش درگیر یکم تغییر و تحولات در دفتر میهن وردپرس هستیم.

علم طراحی وب هم مانند سایر علم ها روز به روز در حال پیشرفت است ، قابلیت جدید وب یعنی قابلیت font awesome مدتی است که امکان قرار دادن آیکون بصورت متنی را در سایت ها فراهم کرده بود اما جدیدا با این تکنولوژی می‌شود آیکون های زنده هم روی سایت نمایش داد یعنی آیکون های داخل سایت را بصورت انیمیشن در آورد.

نمونه این آیکون ها در سایت سازنده یا سایت اصلی livicon است که می تونید در انتهای مطلب بخش پیش نمایش مشاهده بفرمایید.

سایت سازنده این امکان را در حال حاضر بصورت رایگان ارائه نکرده و این تکنولوژی را در سایت codecanyon به قیمت 14 دلار برای فروش قرار داده اما برای کاربران ایرانی چون دسترسی یکم مشکل است مجموعه ای از این آیکون ها را به رایگان برای دانلود قرار داده ایم. امیدوارم مورد استفاده قرار بگیرد و صد درصد به وب‌سایت‌تان جلوه زیبایی خواهد بخشید.

ویدئوی آموزشی استفاده از livicon ها که توسط کاربر عزیزمون Ali.Mrzmn تهیه شده:

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

  1. کاربر مهمان ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

    سلام
    این نسخه خیلی تفاوت میکنه با نسخه ای که در سایت شما فعال هتس و استفاده میکنید
    اپدیت اینو ندارید بزارید ؟؟

  2. کاربر مهمان ۱۷ دی ۱۳۹۶

    سلام به تیم میهن وردپرس. همه آموزشهاتون واضح هستند. اما این آموزش هم کیفیت فیلمش پایینه و هم اینکه از نظر فنی واضح نیست. فایل آیکون هم قابل دانلود نیست. در صورت امکان تجدید نظر بفرمایید در این آموزش. با سپاس