سایت برتر

لود تنبل نظرات در وردپرس با Lazy Load for Comments

لود تنبل نظرات در وردپرس با Lazy Load for Comments

لود تنبل نظرات وردپرس

به دنبال راهی برای افزایش سرعت لود تنبل نظرات وردپرس هستید؟ بسیاری از سایت ها و وبلاگ های محبوب از لود تنبل برای پنهان کردن نظرات در مقالات خود استفاده می کنند؛ به اینصورت که کاربر برای دیدن و گذاشتن نظر باید روی دکمه لود تنبل کلیک کند. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چطور این لود تنبل را در وردپرس خود نشان دهید.

چرا لود تنبل را به نظرات وردپرس اضافه کنیم؟

نظرات یک راه بسیار خوب برای تعامل با کاربران است. راههای بسیار زیادی هم برای دریافت نظرات بیشتر در وردپرس وجود دارد. با این حال نظرات می توانند در زمان لود شدن صفحه تاثیر بگذارد. سرعت یک عملکرد متریک بسیار مهم است. این امر بر روی بهینه سازی سایت شما تاثیر می گذارد. هنگامی که نظرات سریعا لود نشاند می توانید به میزان قابل توجهی زمان بارگذاری صفحات و سرعت وصل شدن به اینترنت را بهبود بخشید.

اضافه کردن لود تنبل نظرات وردپرس

اولین قدم برای اینکار نصب و راه اندازی افزونه  Lazy Load for Comments است. بعد از فعالسازی به صفحه تنظیمات > گفتگوها برای پیکربندی تنظیمات افزونه بروید.

لود تنبل نظرات

در قسمت ‘Lazy load comments’ به پایین رفته و روش lazy load را انتخاب کنید. این افزونه دو روش برای لود تنبل نظرات ارائه میدهد. با یک کلیک یک دکمه در پایین مقالات خود اضافه می شود که به کاربران اجازه می دهد تا نظر بار را انتخاب کنند. شما همچنین می توانید به روش اسکرول بطور خوکار لود نظرات را در پایین پست های خود برای کاربران انتخاب نمایید.

onscrollpreview

فراموش نکنید دکمه ذخیره تغییرات را برای اعمال تنظیمات کلیک کنید. اکنون می توانید پست ها را در سایت وردپرس خود مشاهده کنید. بسته به روش بار تنبل انتخابی خود، نظرات یا بصورت اسکرول و یا دکمه نظرات مشاهده می شوند. با کلیک بروی دکمه، طرح نظرات و فرم نظر بار گذاری خواهند شد.

پیش نمایش

موفق باشید/

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم