افزایش فروش سایت و درآمد بیشتر از محصولات آنلاین شما

0 / 5. تعداد رای: 0

افزایش فروش سایت
افزایش فروش سایت

هدف تمامی کسب‌وکارهای اینترنتی فروش هرچه بیشتر محصولات است که به‌تبع این فروش بیشتر، درآمد بالاتر نیز در پی خواهد داشت. اینکه شما بتوانید محصولات بیشتری را در سایت خود به فروش برسانید به معنای موفقیت و پیشرفت شما در کار می‌باشد. برای افزایش فروش سایت چه باید کرد؟

مسلماً خود شما هم در آرزوی کسب سود بالا در کسب‌وکارهای اینترنتی هستید. با روش‌هایی که در این مقاله به آن اشاره می‌کنیم می‌توانید سود خود را چند برابر کنید.

افزایش فروش سایت با قانون 80-20

یکی از مهم‌ترین مواردی که باعث موفقیت در کسب‌وکارهای اینترنتی در هر زمینه‌ای می‌شود قانون 20-80 است. بسیاری از شرکت‌های بزرگ برای فروش کالا و خدمات خودشان از این قانون استفاده می‌کنند چراکه این قانون در میزان موفقیت این شرکت‌ها نقش مؤثری داشته است. فرقی ندارد شما چه نوع کسب‌وکاری دارید، این قانون حتماً برای شما مفید واقع خواهد شد.

این قانون را با یک مثال برای شما توضیح خواهیم داد تا بهتر آن را درک کنید، فرض کنید شما در یک شرکت، 10 ساعت در روز کار می‌کنید، در طول این 10 ساعت تنها 2 ساعت از کار شما به‌اندازه‌ی 80 درصد نتیجه خواهد داشت و ممکن است آن 8 ساعت باقی‌مانده آن‌چنان که شما فکر می‌کنید اهمیت خاصی هم نداشته باشد. به این مورد قانون 20-80 گفته می‌شود یعنی اینکه 20 درصد از کاری که شما می‌کنید 80 درصد نتیجه را در پی خواهد داشت.

افزایش فروش سایت با بهبود تیم

داشتن یک تیم کاری با اعضای بالا لزوماً به معنای داشتن درآمد بیشتر نمی‌باشد. شما می‌توانید با داشتن کارمندان کمتر درآمد خود را ثابت نگه‌دارید و یا اینکه درآمد خود را افزایش دهید.

ممکن است شما با خود فکر کنید که هرچه تعداد کارمندانتان بیشتر باشد به‌تبع درآمد بیشتری هم خواهید داشت. باید در رابطه با این موضوع گفت که تعداد اعضای تیم شما هیچ ارتباطی با میزان درآمد شما ندارد. ممکن است شما تعداد کمی کارمند داشته باشید اما درآمدتان چند برابر کسانی باشد که تعداد زیادی کارمند دارند.

باید به این نکته هم توجه داشته باشید که داشتن کارمندان متعدد و زیاد با دردسرهای زیادی همراه است و شما برای مدیریت این تعداد کارمند با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد. ممکن است شما هم به فکر کم کردن تعداد کارمندان خود هستید اما نگران این موضوع هستید که با کاهش این اعضا درآمد شما روند نزولی را در پیش خواهد گرفت، بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از اینکه این کار را انجام دهید حتماً اطلاعات کافی دراین‌باره کسب کنید.

شاید این موضوع برای شما کمی عجیب به نظر برسد اما بهتر است بدانید که خود ما یعنی میهن وردپرس نیز با روش‌هایی که پیش گرفتیم توانستیم در حین داشتن کارمندان کمتر درآمد خود را افزایش دهیم. پس این موضوع کاملاً امتحان شده است و نتیجه مثبتی داشته است.

ارائه محصولات تخصصی به گوشه‌‌ای از بازار

کسب درآمد از اینترنت لزوماً نیاز به ارائه محصولات متعدد ندارد. بلکه شما می‌توانید با ارائه یک سری محصولات لوکس و یونیک از راه اینترنت به درآمد بسیار بالایی برسید. شما می‌توانید با دست گرفتن گوشه‌ی کوچکی از بازار درآمد بالایی داشته باشید.

درواقع شما این امکان را دارید که با ارائه محصولات لوکس و لاکچری به درآمدی باورنکردنی برسید. در این روش ممکن است درصد خریداران و مشتریان سایت شما کم باشد اما درصد سود شما به دلیل ارزش بالای کالایی که ارائه می‌کنید از کسب‌وکارهایی که بیش از هزاران مشتری دارند به‌مراتب بیشتر است.

اعتبار شخصی و تاثیر آن در فروش

اگر می‌خواهید در داشتن یک کسب‌وکار اینترنتی موفقیت داشته باشید باید علاوه بر برندینگ شخصی، خود نیز دارای اعتبار باشید. شما در صورت داشتن اعتبار شخصی قادر خواهید بود یک کسب‌وکار محبوب داشته باشید که کاربران زیادی را به خود جذب می‌کند. در غیر این صورت کسب‌وکار شما متحمل ضرر می‌شود و برخی مواقع با مشکلات جدی روبه‌رو خواهید شد.

اگر اعتبار شخصی شما در یک مقطع زمانی هم با مشکل مواجه شود و پس‌ازآن شما اقدام به راه‌اندازی یک کسب‌وکار اینترنتی دیگر کنید این موضوع روی کسب‌وکار آینده شما نیز تأثیر دارد. به‌بیان‌دیگر خدشه‌دار شدن اعتبار شخصی شما می‌تواند تا آخر عمر برای شما مشکلاتی ایجاد کند که شما به‌هیچ‌وجه قادر به رفع آن‌ها نخواهید بود.

نتیجه‌گیری

اگر قصد این را دارید که یک کسب‌وکار اینترنتی راه‌اندازی کنید باید قبل از شروع کار خود در خصوص برخی موارد که در میزان موفقیت شما مؤثر است اطلاعات کسب کنید؛ و پس از آگاهی کامل وارد دنیای اینترنتی شوید.

البته ممکن است که شما همین‌الان هم دارای یک کسب‌وکار اینترنتی باشید اما درآمدتان در حد انتظارتان نیست؛ و در پی افزایش سود خود هستید و بخواهید محصولات بیشتری را به فروش برسانید. در این خصوص نیز شما نیاز به روش‌هایی دارید که باعث توسعه کسب‌وکارتان و افزایش درآمد سایتتان شود.

موفق و پیروز باشید. 🙂

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

  1. U6594 ۲۸ آبان ۱۳۹۸

    یه چیز جالب این روزها با قطع کامل اینترنت مشخص شد که سرور داخل ایران هیچ ارزشی نداره