آموزش گوگل آنالیتیک

ساخت فرم جستجوی تمام صفحه با Full Screen Search Overlay

ساخت فرم جستجوی تمام صفحه با Full Screen Search OverlayReviewed by رضا on Sep 14Rating: 2.0ساخت فرم جستجوی تمام صفحه با Full Screen Search Overlayبخش جستجوی هر سایت یکی از مهم ترین بخش های سایت به شمار می آید. در مقاله یک سایت خوب چه ویژگی هایی دارد اشاره کردم که یک سایت خوب باید یک فرم جستجوی خوب

ساخت فرم جستجوی تمام صفحه

ساخت فرم جستجوی تمام صفحه در وردپرس

بخش جستجوی هر سایت یکی از مهم ترین بخش های سایت به شمار می آید. در مقاله یک سایت خوب چه ویژگی هایی دارد اشاره کردم که یک سایت خوب باید یک فرم جستجوی خوب و در دسترس داشته باشد. اما یکی از کاربران از ما در مورد نحوه اضافه کردن فرم جستجوی تمام صفحه به سایت وردپرسی سوال کرد. چگونه می توان یک فرم جستجوی تمام صفحه یعنی full screen به سایت وردپرسی اضافه کرد؟ مثل تصویر زیر:

fullscreensearchwp

آیا برای اضافه کردن چنین فرمی نیاز به صرف وقت بسیار و هزینه های کد نویسی گزاف هست؟ باید بگویم خیر اینجا دنیای وردپرس هست. شما به راحتی می توانید با چند کلیک این فرم جالب را به سایت وردپرس خودتان اضافه کنید. فقط با نصب یک افزونه

Full Screen Search Overlay

افزونه ای که امروز به شما معرفی می کنم افزونه Full Screen Search Overlay هست که همانطور که گفته شد یک فرم جستجوی تمام صفحه را به سایت وردپرسی شما اضافه می کند. به راحتی و بدون دردسر! پس با ادامه این مطلب با من همراه باشید.

ابتدا افزونه Full Screen Search Overlay را از همین صفحه دانلود کرده و روی سایت خود نصب کنید. آموزش نصب افزونه در وردپرس را ببینید.

نکته جالب این هست که این افزونه هیچ تنظیمات خاصی ندارد! فقط با نصب آن و کلیک روی فرم جستجوی سایت شما، فرم جستجوی تمام صفحه به نمایش در می آید.

Full Screen Search Overlay با جستجوی گوگل همخوانی ندارد و از جستجوی پیشفرض وردپرس برای جستجو کردن در سایت شما استفاده خواهد کرد. البته با افزونه حرفه ای wp search به خوبی هماهنگ هست و مشکلی با این افزونه ندارد.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

پکیج های آموزشی

همه پکیج های آموزشی
پیشنهاد می کنیم
نظرات کاربران
  • درخواست شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود. از ارسال پرسش تکراری خودداری نمایید.

avatar
ترتیب نمایش:   جدیدترین | قدیمی ترین
علی
عضو سایت
علی

سلام ، یک افزونه جستجو می خوام که زیر منو سایت کاملا بزرگ باشه و تو دید ، چیزی هست ؟

Reza HosseiniRad
عضو سایت
Reza HosseiniRad

سلام توی گوگل سرچ کنید. این افزونه تمام صفحه هست

قضاوت آنلاین
مهمان
قضاوت آنلاین

با سلامافزونه اشاره شده نصب و  فعال است و مشکلی در کارکرد آن نیست.ممکن است با توجه تجربه شما در زمینه وردپرس اعلام نمایید که چگونه میشه این مشکل را حل کرد؟

Reza HosseiniRad
عضو سایت
Reza HosseiniRad

توی تنظیمات افزونه جلالی یک گزینه برای این مورد هست. با فعال کردن این گزینه حروف رو مرتب و فارسی میکنه

قضاوت آ»لاین
مهمان
قضاوت آ»لاین

با سلام
در وردپرس، وقتی کلماتی که دارای یک یا چند از حروف”گ، ی، ه، ء، چ و ژ” هستند را در بخش پست ها،؛ دسته ها، برچسب ها جستجو می کنیم، مانند “لنگرودی ، کلاهبرداری، جرایم، یک دانه، خیانت، بژ، رأی،علی آبادی، شاکی، قانون تروریسم”، جستجوگر ورپرس قادر به جستجوی آنها نیست در حالی که در جستجوگر گوگل این مشکل وجود ندارد.
چگونه می توانیم مشکل فوق را در جستجوگر پیش فرض وردپرس حل کرد؟
با تشکر

Reza HosseiniRad
عضو سایت
Reza HosseiniRad

سلام این مشکل توی وردپرس نیست ظاهرا سایت شما این مشکل رو داره و با نصب افزونه وردپرس جلالی باید اوکی بشه

ghazavatonline
مهمان
ghazavatonline

با سلامافزونه هم نصب و فعال است اما با این وصف مشکل بیان شده وجود دارد.

نظرات میهن وردپرس