سایت برتر

خروجی گرفتن از اطلاعات کاربران وردپرس با فایل CSV

خروجی گرفتن از اطلاعات کاربران وردپرس با فایل CSV

خروجی گرفتن از اطلاعات کاربران وردپرس با فایل CSV

در برخی اوقات نیاز پیدا میکنید داده های کاربران خود را در یک وب سایت جدید یا کمپین بازاریابی دیگری اضافه کنید. با ابزار برون‌ریزی پیش فرض وردپرس نمیتوانید حساب های کاربری را برون ریزی کنید. با روشی که ارائه میکنم میتوانید به راحتی از اطلاعات کاربران با یک فایل CSV خروجی بگیرید.

ویژگی های افزونه Export Users to CSV

 • برون ریزی تمامی فیلدهای کاربران
 • برون ریزی متا کاربران
 • برون ریزی کاربران توسط نقش کاربری
 • برون ریزی کاربران توسط محدوده زمانی

دلیل خروجی گرفتن اطلاعات کاربران با فایل CSV

ابزار برون ریزی پیش فرض وردپرس شامل حساب کاربری نمی باشد. تنها در حین درون ریزی شما میتوانید اکانت کاربری ایجاد کنید در صورتی که آن کاربران محتوا داشته باشند. به طور کلی هنگام انتقال سایت به صورت کلی به یک وب سایت دیگر، اطلاعات کاربران هم انتقال داده میشوند چون در پایگاه داده ذخیره شده اند.

اما گاهی نیاز دارید تنها اطلاعات کاربران را به وب سایت دیگری یا پلتفرم CRM یا درتر و فیسبوک منتقل کنید. در این حالت با افزونه Export Users to CSV میتوانید اطلاعات کاربران در قالب فایل CSV به مقصد مورد نظرتان منتقل کنید. در CSV هر رکورد از اطلاعات در یک سطر فایل ذخیره می شود. و در هر سطر هم فیلدها به وسیله کاراکتر کاما از هم جدا می شوند. همچنین این فایل ها با نرم افزارهای گسترده ای مانند excel و Google Sheets اجرا می شود.

برون ریزی اطلاعات کاربران وردپرس با یک فایل CSV

در این مرحله افزونه  Export Users to CSV را نصب و فعالسازی کنید، پس از فعالسازی افزونه، سربرگ جدیدی به منو کاربران در پیشخوان وردپرس افزوده میشود. در صفحه تنظیمات افزونه نقش کاربری را انتخاب، سپس محدوده زمان خروجی را تعیین کنید که از چه تاریخی خروجی گرفته شود و در آخر روی Export کلیک کنید.

setting csv plugin

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

 1. U2842 ۵ آبان ۱۳۹۷

  چند وقتی هست که میخوام به مشتریای فروشگاهم پیامک تبلیغاتی بدم و از محصولات جدید سایت باخبرشون کنم اما متاسفانه با این مشکل روبرو هستم که نمیشه از شماره ها خروجی تهیه کرد و تو یک سامانه پیامکی بهشون اس ام اس تبلیغاتی فرستاد.
  فقط شماره تلفن مهم هست برام.
  ممنون میشم راهنماییم کنید.
  با سپاس.

  • U8156 ۵ آبان ۱۳۹۷

   سلام
   برای این مورد می توانید با بخش طراحی سایت در ارتباط باشید
   ایدی تلگرام @mihanwp_design
   ادرس سایت: http://design.mihanwp.com
   تلفن های تماس
   ۰۷۱۳۶۳۵۰۰۱۳
   ۰۷۱۳۶۳۵۰۰۱۴
   داخلی ۴