سایت برتر

قالب وردپرس Envince فارسی

قالب وردپرس Envince فارسی

قالب وردپرس Envince

قالب وردپرس Envince  رایگان و کاملا فارسی و راستچین شده توسط تیم میهن وردپرس است. چارچوب اصلی این قالب خبری است و مناسب برای وب سایت های خبری، مجله ها، پروتوکل های خبری و… می باشد. تنظیمات کلی از طریق سفارشی سازی قابل تغییر است و ستون کناری با ابزارک ها قابل تنظیم و جایگزاری کلی محتوا ها به صورت دلخواه از طریق برگه ها و نوشته ها می باشد. برای اینکه قالب نصب شده شما همانند پیش نمایش آنلاین باشد می بایست حتماً از بسته نصبی آسان استفاده کنید.

قالب وردپرس Envince همه منظوره است و به شما این امکان را می دهد که برای هر موضوعی از این قالب استفاده کنید. اگر می خواهید یک مجله یا خبرنامه داشته باشید Envince به شما این امکان را می دهد.

امکانات کلی این قالب وردپرس:

 • مناسب برای وب سایت های خبری
 • دارای بسته نصبی آسان و نصب آن در 5 دقیقه
 • دارای فونت بی یکان فارسی
 • کاملا فارسی و راستچین شده توسط تیم میهن وردپرس
 • تنظیمات کلی از طریق سفارشی سازی قابل تغییر است

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

 1. کاربر مهمان ۲۹ دی ۱۳۹۸

  سلام، بسته نصبی این قالب، دارای کد مخرب است. ( توسط سرور بلاک گردید)

 2. کاربر مهمان ۱۶ اسفند ۱۳۹۷

  وقتی بسته نصبی رو روی لوکال هاست نصب می کنم صفحه اصلی سایت به صورت تمام و کمال و به شکل دمو بالا میاد، ولی روی هر لینکی که کلیک می کنم این ارور رو میده:
  Not Found
  The requested URL was not found on this server.

  Apache/2.4.9 (Win32) PHP/5.5.12 Server at localhost Port 80
  حتی خودم هم پست جدید ارسال کردم و چند بار طبق آموزش شما بسته آسان رو نصب کردم، ولی باز هم همین ارور سر جاش هست. راه حلی داره؟
  ممنون

 3. کاربر مهمان ۱۵ اسفند ۱۳۹۷

  با سلام و خسته نباشید…
  آیا در نصب و استفاده از قالب های وردپرس رایگان می تونم کپی رایت فوتر (اجرا شده توسط میهن وردپرس) را حذف کنم؟ البته می دونم چطور باید حذف کنم؟ سوال من بیشتر جنبه ی معنوی داره. می خوام بدونم شما رضایت به این امر دارید یا خیر؟ چون بهرحال قالب توسط شما فارسی سازی شده.
  ممنون از شما