web-design

جلوگیری از جمع آوری ایمیل های سایت با Email Address Encoder

جلوگیری از جمع آوری ایمیل های سایت با Email Address Encoder

جلوگیری از جمع آوری ایمیل های سایت

حتما اطلاع دارید که ربات های اسپمر در پی ایجاد لیستی از ایمیل های مدیران سایت ها و کسب و کار های آنلاین هستند. در واقع این ربات ها به این منظور ساخته می شوند که سایت های مختلف را بررسی کرده و ایمیل های موجود در این سایت ها را جمع آوری کنند. سپس شروع به ارسال ایمیل های تبلیغاتی به این لیست ایمیل کنند و یا این لیست ها را به فروش برسانند.

و اینکه شما قطعا دوست ندارید هر روز با سیل عظیمی از ایمیل های تبلیغاتی رو برو شوید! از طرفی هم حتما مجبورید ایمیل پشتیبانی و بخش فروش خود را در سایتتان نمایش دهید تا کاربران بتوانند با شما از طریق ایمیل در ارتباط باشند. پس چاره کار چیست؟

خب برای حل این مشکل می توانید از افزونه Email Address Encoder استفاده کنید. این افزونه در واقع ایمیل های وارد شده در هر جای سایت شما (متن مطالب و برگه ها) را به کاراکتر های decimal و hexadecimal تبدیل می کند. با اینکار ایمیل برای کاربر بصورت یک متن معمولی نمایش داده میشود (مثل قبل) اما اگر کد نویسی صفحه را مشاهده کنید توسط view page source ، مشاهده می کنید که متن ایمیل بصورت کد گذاری شده نمایش داده می شود و ربات های اسپمر تبلیغاتی نمی توانند این ایمیل ها را مشاهده کنند. پس برای همیشه از شر ایمیل های اسپم در امان خواهید بود.

کافیست افزونه را از همین صفحه دانلود کرده و روی وردپرستان نصب کنید. آموزش نصب افزونه در وردپرس

افزونه تنظیمات خاصی نداشته و بدون نیاز به پیکربندی فعال خواهد شد.

در اینستاگرام ما: تخفیف بگیرید ٬ انرژی بگیرید و یک کسب و کار اینترنتی عالی راه اندازی کنید.فالو می کنم

پکیج های آموزشی

پیشنهاد می کنیم
نظرات کاربران
  • درخواست شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود. از ارسال پرسش تکراری خودداری نمایید.

avatar
wpDiscuz