کپی کردن نوشته ها در وردپرس با Duplicate Post

0 / 5. تعداد رای: 0

Duplicate Post

کپی کردن نوشته ها در وردپرس با Duplicate Post

بخش نوشته ها مهم ترین بخش سایت شما هستند، گاهی شما نیاز پیدا میکنید که مطالب وب‌سایت‌تان کپی کنید و باید به صورت دستی مجددا مطالب بنویسید، این افزونه به شما اجازه میدهد هر نوشته و برگه را در سایت خود کپی کنید، به راحتی و تنها با یک کلیک میتوانید مطالب سایت خود را کپی کنید، این افزونه نیز دارای قابلیت کپی کردن مطالب سایت، عنوان و محتوا ، زمینه های دلخواه می باشد.

افزونه  Duplicate Post را نصب و فعال سازی کنید پس از نصب در بخش تنظیمات گزینه  Duplicate Post اضافه شده است، در این بخش میتوانید تنظیمات افزونه را انجام دهید.

duplicate post

به بخش نوشته/ برگه بروید و دو گزینه ‘clone,New draft’ به نوشته ها و برگه های شما اضافه شده است، زمانی که بر روی clone کلیک میکنید بلافاصله یک کپی از نوشته یا برگه شما ایجاد می‌کند و به لیست باز میگردد اما هنگامی که بر روی New draft کلیلک میکنید یک کپی از نوشته یا برگه شما ایجاد می‌کند و به صفحه مورد نظر میرود و میتوانید آن را ویرایش کرده سپس منتشر کنید.

edit post

به علاوه میتوانید چند آیتم را انتخاب کنید و همه را با هم کپی کنید در بخش کارهای دسته جمعی ‘clone’ را انتخاب و روی ‘اجرا’ کلیک کنید.

clone all item

همچنین در بخش ویرایش نوشته ها یا برگه ها میتوانید مطالب خود را کپی کنید روی گزینه ‘Copy to a new draft’ کلیک کنید.

 

copy to new draft

در بخش نوار ابزار مدیریت وردپرس هنگام مشاهده نوشته خود نیز عبارت ‘Copy to a new draft’ را میبینید.

admin bar

در تمامی بخش های گفته شده میتوانید مطالب کپی شده را در ابتدا ویرایش سپس منتشر کنید، این افزونه کاربرد زیادی دارد و برای راحتی شما کاربران عزیز مناسب می باشد. موفق و پیروز باشید.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

  1. U27214 ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

    با سلام
    ممنون که همیشه با صبر و حوصله جواب میدید و راهنمایی هاتون همیشه جوابگو هست سوالم اینه که اگر بخوام از پست های یک سایت روی ی سایت دیگه استفاده کنم با این افزونه میتونم؟

  2. کاربر مهمان ۲۸ مهر ۱۳۹۷