معیارهای انتخاب شرکت طراحی سایت

0 / 5. تعداد رای: 0

انتخاب شرکت طراحی سایت

انتخاب شرکت طراحی سایت

در این مقاله میخواهیم به بررسی معیار های انتخاب شرکت طراحی سایت مناسب بپردازیم و شما را در انتخاب طراح سایتتان کمک کنیم. تعداد شرکت های طراحی سایت به شدت افزایش یافته ? بدون شک اگر بخواهید سایت خود را طراحی کنید در انتخاب شرکت مناسب برای طراحی سایت خود دچار شک و تردید خواهید شد. با در نظر گرفتن موارد زیر می توانید طراح سایت خود را برگزینید.

گزینه اول: وبسایت طراح را بررسی کنید.

یک طراح خوب اگر واقعا یک طراح خوب باشد مطمئن باشید در مرحله اول سایت خودش را خوب طراحی می کند. فکر نمیکنم نیازی به ادامه دادن به این بحث باشد ? . در مرحله اول وبسایت شرکت طراحی سایت خود را بررسی کنید. بررسی سایت شامل جنبه های مختلف از جمله رسپانسیو بودن وبسایت ( سازگار بودن با موبایل و تبلت ) ، زیبایی در طراحی ، سئوی مناسب سایت ( می توانید از مشاهده رتبه الکسای طراح میزان بازدید و سئوی سایت را بررسی کنید ) و سازگاری سایت با انواع مرورگر ها می باشد. پس مطمئن باشید طراحی که سایت خودش از طراحی مناسبی برخوردار نباشد قطعا نمی تواند سایت خوبی برای شما طراحی کند.

گزینه دوم: تعداد و کیفیت نمونه کارهای طراح

تعداد نمونه کارهای هر شرکت طراحی سایت گویای تجربه کاری هر طراح است. البته فقط کمیت مهم نیست ، کیفیت را نیز در نظر بگیرید. ممکن است یک طراح هزاران نمونه کار کم کیفیت داشته باشد که ارزش تمام آنها به اندازه یک نمونه کار با کیفیت هم نیست :دی  پس به دنبال سایتی باشید که نمونه کارهای زیاد و با کیفیت بالایی داشته باشد.

گزینه سوم: سابقه کاری شرکت طراحی سایت

قطعا نه تنها در بحث طراحی سایت بلکه در تمامی کارها سابقه کاری موجب تقویت فنون در افراد می شود. پس به دنبال شرکتی باشید که سابقه کاری بالایی داشته باشد. اگر سابقه کاری در رزومه شرکت وجود نداشت حتما با تماس تلفنی سابقه کاری شرکت را سوال کنید.

گزینه چهارم: پشتیبانی قوی و مناسب شرکت طراحی سایت

پشتیبانی بایستی در اولویت کارهای یک شرکت طراحی سایت باشد. به دنبال شرکتی باشید که پشتیبانی قوی و بالایی به مشتری ارائه می کند. پشتیبانی تلفنی بهترین مورد برای اخذ پشتیبانی از شرکت طراحی سایت شما می باشد.

بسیاری از مشتریان بدلیل دور بودن محل شرکت از شهر خودشان ترجیح می دهند طراحی سایتشان را به شرکتی در حوزه شهر یا منطقه زندگی خود بسپارند اما مطمئن باشید در فضای مجازی مکان شرکت مسئله حائز اهمیتی نیست ، مهم پشتیبانی قوی شرکت طراحی سایت و همچنین سابقه کاری آن شرکت می باشد. مطمئن باشید هیچ شرکتی سابقه چند ساله خود را برای مقدار کمی پول به خطر نمی اندازد.

گزینه پنجم: قرار دادن پنل های مدیریتی در اختیار مشتری

حتما از طراح سایت خود بخواهید تا پنل مدیریتی وبسایتتان از جمله پنل مدیریت محتوای وبسایت ، پنل مدیریت هاستینگ ، پنل مدیریت دامین را در اختیار شما قرار دهد. با اینکار در صورتی که شرکت طراحی سایت شما در دسترس نبود می توانید خود سایتتان را مدیریت کرده و یا پشتیبانی سایت خود را به فرد یا شرکتی دیگر واگذار کنید.

گزینه ششم و مهمترین گزینه: قیمت را در نظر بگیرید

معمولا هزینه های طراحی سایت در ایران از ۱۰۰ هزار تومان تا بیست میلیون تومان متغیر است و هر شرکتی بسته به سلیقه خود هزینه را از مشتری دریافت می کند اما سعی کنید شرکت را برای طراحی سایت خود انتخاب کنید که نه با هزینه صد هزار تومان برای شما سایت طراحی می کند و نه با هزینه بیست میلیون تومان! این نکته را در نظر بگیرید که به اندازه پولتان آش می خورید و شرکتی که با صد هزار تومان برای شما سایت طراحی می کند مطمئنا به اندازه صد هزار تومان برای شما سایت طراحی می کند ? و اگر بخواهید بابت طراحی سایتتان بیست میلیون تومان خرج کنید واقعا دارید اشتباه می کنید! ابتدا نیازهای خود را بسنجید ، با شرکت طراحی سایت مورد نظر خود در میان گذاشته و خواستار قیمت مناسبی باشید . در اینجا منظور از قیمت مناسب قیمتی است که نه خیلی بالا باشد و نه خیلی پایین

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟