حذف نظرات در انتظار تایید در وردپرس به‌صورت دسته‌جمعی

0 / 5. تعداد رای: 0

حذف نظرات در انتظار تایید در وردپرس به‌صورت دسته‌جمعی
حذف نظرات در انتظار تایید در وردپرس به‌صورت دسته‌جمعی

بخش نظرات وردپرس یکی از مهم‌ترین بخش‌هایی است که ارتباطی مستقیم بین سایت شما و کاربران سایت‌تان برقرار خواهد کرد. اما بعضی مواقع تعداد نظرات این بخش بیش از حد زیاد می‌شود و یا این بخش پر از نظرات اسپمی می شود که شما با افزونه اکیسمت آن‌ها را فیلتر نکرده‌اید. اما در چنین مواقعی برای حذف نظرات در انتظار تایید در وردپرس چه باید کرد؟

حذف نظرات در انتظار تایید در وردپرس

برای حذف نظرات در انتظار تایید می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید. یکی از این روش‌ها، حذف همه نظرات وردپرس است که پیشنهاد نمی‌شود. چرا‌که تمام نظرات سایت شما را حذف خواهد کرد. اما شما فقط می‌خواهید نظراتی که وضعیت آن‌ها در انتظار تایید است را تغییر دهید. پس باید به دنبال راه‌کار بهتری باشیم.

برای این‌کار بهترین راه استفاده از قابلیت‌های استه اصلی وردپرس است. پس کافیست مراحل زیر را طی کنید تا بتوانید نظرات در دست بررسی را بدون نیاز به نصب افزونه حذف کنید.

ابتدا وارد بخش دیدگاه‌ها در پنل مدیریت وردپرس سایت خود شوید.

سپس از بالای صفحه، روی در انتظار تایید کلیک کنید تا فقط نظرات در انتظار تایید به شما نمایش داده شود.

حالا می‌خواهیم همه این نظرات را حذف کنیم. پس باید تیک انتخاب دسته‌جمعی نظرات را از سمت راست فعال کنیم. اما تعداد نظرات نمایش داده شده در هر صفحه بسیار کم است. برای این‌که کار سریع‌تر انجام شود، بهتر است از بالای صفحه روی تنظیمات صفحه کلیک کنیم.

و تعداد نمایش در هر برگه را روی ۹۹۹ قرار دهیم. ممکن است با انتخاب این تعداد، موقع حذف نظرات سایت شما با خطای محدودیت منابع هاست مواجه شود. در این صورت باید این تعداد را کمتر کنید و دوباره حذف را انجام دهید.

حالا ۹۹۹ دیدگاه در هر صفحه نمایش داده می‌شود. پس باید دوباره روی نظرات در انتظار تایید کلیک کنیم. سپس تیک انتخاب دسته‌جمعی نظرات را انتخاب کنیم. همه نظرات موجود در آن صفحه انتخاب خواهند شد.

در نهایت از منوی کشویی کارهای دسته‌جمعی روی گزینه انتقال به زباله‌دان و اجرا کلیک می‌کنیم.

از شما یک تاییدیه برای حذف دسته‌جمعی نظرات گرفته خواهد شد که باید تایید کنید. تبریک! تمام نظرات این صفحه حذف شد. حالا کافیست به صفحات بعدی نظرات رفته و همین‌کار را برای همه نظرات در انتظار تایید سایت خود انجام دهید.

موفق باشید. 🙂

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟