فیلم کامل آموزش کار با Visual Composer فارسیReviewed by رضا on Oct 6Rating: 5.0فیلم کامل آموزش کار با Visual Composer فارسیفیلم آموزش کار با ویژوال کامپوزر فارسی توسط میهن وردپرس تدوین شده که در مدت زمان 90 دقیقه آموزش نصب ویژوال کامپوزر، نحوه کار با ویژوال کامپوزر ، آموزش

آموزش کار با Visual Composer

فیلم کامل آموزش کار با Visual Composer

افزونه ویژوال کامپوزر حرفه ای ترین افزونه صفحه ساز وردپرس بشمار می آید که تا بحال بیشترین فروش را در بین افزونه های وردپرسی داشته. سایت کوکاکولا ، ایسوس و سایت های بزرگ دیگری از این افزونه برای طراحی سایت و صفحات فرود خود از ویژوال کامپوزر استفاده می کنند. با این صفحه ساز بدون نیاز به دانش کد نویسی و فقط با درگ & دراپ کردن موس می توانید صفحات دلخواه خود را بسازید. تعداد ستون های صفحه را مشخص کنید، صفحه را ردیف بندی کنید و خلاصه هر طوری که دوست دارید چیدمان صفحات وبسایت خودتون رو طراحی کنید. تاکید می کنم! بدون نیاز به یک خط کد نویسی!

دریافت آخرین نسخه ویژوال کامپوزر فارسی

آموزش کار با ویژوال کامپوزر

مدتی است ویژوال کامپوزر فارسی را در میهن وردپرس ارائه کردیم و خوشبختانه استقبال بسیار زیادی از آن شد اما کاربران درباره نحوه کار و ردیف بندی ، ستون بندی و تنظیمات عناصر ویژوال کامپوزر مشکلات بسیاری داشتند و پیشنهادات بسیار زیادی در زمینه ارائه فیلم آموزش کار با visual composer برای ما ارسال شد.

فیلم آموزش کار با ویژوال کامپوزر فارسی توسط میهن وردپرس تدوین شده که در مدت زمان 90 دقیقه آموزش نصب ویژوال کامپوزر، نحوه کار با ویژوال کامپوزر ، آموزش چیدمان ردیف ها و ستون ها و تنظیم کردن عناصر بصورت کامل در آن گنجانده شده.فرقی نمی کند از چه نسخه ای از ویژوال کامپوزر استفاده می کنید. این فیلم می تواند چگونگی کار با ویژوال کامپوزر را بصورت کامل به شما توضیح دهد.

 

این پکیج آموزشی می تواند برای چه کسانی مفید باشد؟

  1. افرادی که می خواهند بدون نیاز به کد نویسی خودشان سایت طراحی کنند.
  2. کسانی که می خواهند نحوه سفارشی سازی 80 درصد قالب های حرفه وردپرس را بدانند.
  3. کسانی که قصد دارند صفحات فرود جذاب و حرفه ای بسازند. ( بدون نیاز به کد نویسی )

 

لینک دانلود فیلم آموزش کار با ویژوال کامپوزر بعد از خرید با دو کیفیت 480p ، 720p به شما ارائه می شود.

مدت زمان: 90 دقیقه

مدرس: رضا حسینی راد

 

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.