قالب وردپرس نیلسن Nielsen

یک سایت فروشگاهی بی‌‌نظیر با قالب وردپرس Nielsen

معمولا الگوی تمامی سایت‌‌های فروشگاهی سایت دیجی‌‌کالاست که به‌‌عنوان یک ایده‌‌آل برای سایت‌‌های دیگر به نظر می‌‌رسد چرا که این سایت حرف اول رو در زمینه فروشگاه اینترنتی در کشور می‌‌زند، ما برای رسیدن به جایگاهی مانند دیجی کالا نیاز به یک سری امکانات برای سایت فروشگاهی خودمون داریم یکی از اساسی‌‌ترین نیازهای هر سایت داشتن یک قالب حرفه‌‌ای برای آن سایت است. مثل قالب وردپرس نیلسن

قالب وردپرس نیلسن به سایت ما این امکان رو می‌‌دهد که با استفاده از امکاناتی که در اختیارش قرار می‌‌دهد به سرعت پیشرفت کند و خود را توسعه دهد از این رو این قالب می‌‌تونه یک انتخاب بسیار مناسب برای سایت ما باشد.

نصب سریع و آسان این قالب از عهده هر کسی بر می‌‌آید و نصب آن نیازی به کدنویسی و مهارت خاصی ندارد همچنین نصب این قالب در کوتاه‌‌ترین زمان ممکن امکان‌‌پذیر است، طراحی این قالب بسیار زیبا و حرفه‌‌ای صورت گرفته و طراحان این قالب هرآنچه که ما برای ساخت یک سایت فروشگاهی به آن نیاز داشته باشیم در اختیار ما می‌‌گذارند.

امکان انتخاب درگاه بانکی دلخواه

یکی از کاربردی‌‌ترین امکاناتی که تمامی سایت‌‌های فروشگاهی به آن نیاز دارد درگاه پرداخت بانک است، سایت‌‌های فروشگاهی به دنبال کسب درآمد بیشتر هستند و لازمه‌‌ای این موضوع داشتن یک سایت با بهترین و جامع‌‌ترین امکانات است، داشتن درگاه پرداخت از ضرورات هر سایت فروشگاهی اینترنتی است که قالب نیلسن به ما این امکان رو می‌‌دهد که درگاه هر بانک ایرانی که موردنظر ما هست رو به‌‌عنوان درگاه سایت خود انتخاب کنیم.

تجربه یک خرید بی‌‌نقص با نیلسن!

این قالب فکر همه چیز را کرده است و تمامی امکاناتی که فکرش رو بکنیم برای مدیران سایت‌‌ها و کاربران قرار داده است، امکانات این قالب برای کاربران باعث شده نیلسن جزء لیست محبوب‌‌ترین‌‌ها در وردپرس قرار گیرد.

نیلسن به کاربران ما اجازه می‌‌دهد برای خود از میان محصولات سایت ما یک لیست علاقه‌‌مندی درست کنند و محصولات مورد نظر خودشون رو در آن‌‌ها قرار دهند تا دسترسی بهتری به محصولات موردعلاقه خود داشته باشند همچنین کاربران می‌‌توانند لیست‌‌های علاقه‌‌مندی خودشون رو به اشتراک بگذارند تا کاربران دیگر امان مشاهده آن‌‌ها را داشته باشند.

علاوه بر این کاربران ما می‌‌تونند هر محصولی رو با دیگری مقایسه کنند و پس از آن اقدام به خریداری محصول مورد نظر کنند این موضوع باعث می‌‌شود کاربران ما نه تنها تجربه یک خرید بی‌‌‌‌نقص رو داشته باشند بلکه از خرید خودشون نهایت لذت و رضایت رو داشته باشند.

اگر ما از این قالب برای سایت فروشگاهی خود استفاده کنیم نه تنها باعث می‌‌شویم کاربر تجربه یک خرید آسان، سریع و جذاب رو داشته باشه بلکه سبب مراجعه مجدد کاربر و معرفی سایت ما به دیگران می‌‌شود.

امکان سفارشی‌‌سازی سایت

در این قالب ما می‌‌تونیم یک سایت با طراحی دلخواه خودمون داشته باشیم و تمامی بخش‌‌های سایت رو از کوچکترین جزئیات تا اساسی‌‌ترین بخش‌‌ها تغییر دهیم. سفارشی‌‌سازی در این قالب هیچ نیازی به کدنویسی ندارد و ما برای اعمال تغییرات مورد نظر خودمون باید به پنل تنظیمات فارسی و قدرتمند این افزونه برویم و هر بخشی که مد نظرمان است رو تغییر دهیم.

حرفه‌‌ای منو بسازیم!

داشتن منو در سایت یکی از موارد اولیه مورد نیاز هر سایتی است اینکه در سایت محتوا به صورت دسته‌‌بندی شده و در فهرست جایگذاری شده باشد نه تنها باعث می‌‌شود سایت ما از حالت آشفتگی خارج می‌‌شود و ظاهری زیبا پیدا می‌‌کند بلکه کاربر زمان کمتری رو صرف گشتن به دنبال محصول مورد نظر خودش می‌‌کند.

مگامنوها یک حالت پیشرفته از منوها هستند که باعث می‌‌شوند منوهای سایت ما از حالت ساده و مبتدی خود خارج شوند و به یک فهرست حرفه‌‌ای و جذاب تبدیل شوند.

قالب نیلسن دارای مگامنوهای حرفه‌‌ای و بسیار قدرتمندی است که ما به راحتی می‌‌تونیم فهرست‌‌های مختلف و حرفه‌‌ای رو برای خودمون به صورت انحصاری طراحی کنیم و در اختیار کاربران خود قرار می‌‌دهیم. در این قالب مگامنوهای افقی و عمودی موجود است که ما به دلخواه می‌‌تونیم از آن‌‌ها استفاده کنیم، طراحی و جایگذاری محتوا در این فهرست‌‌ها همگی توسط ما صورت می‌‌گیرد که ما قادر خواهیم بود این طراحی رو بدون کدنویسی و به سادگی انجام دهیم.

این موضوع که ظاهر سایت باعث افزایش میزان کاربران است برای تمای سایت‌‌ها صدق می‌‌کند و تنها مختص به سایت‌‌های فروشگاهی نمی‌‌باشد، نیلسن در این رابطه امکانات زیادی رو برای کاربران خودش قرار داده است به‌‌عنوان مثال ما می‌‌تونیم برای منوهای خودمون تصویر پس‌‌زمینه انتخاب کنیم تا جذابیت بیشتری برای سایت ما رقم زده شود.

نیلسن کاملا واکنش‌‌گرا و رسپانسیو

یکی از موارد دیگری که در سایت‌‌های فروشگاهی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است رسپانسیو بودن سایت است، اینکه سایت ما واکنش‌‌گرا باشد و نمایش صحیح و درستی در تمامی دستگاه‌‌های هوشمند مانند انواع تلفن‌‌های هوشمند آیفون، آیپد، اندروید و غیره داشته باشد.

در سایت‌‌های فروشگاهی به دلیل نمایش تصاویر محصولات رسپانسیو بودن سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است, کاربر ما به واسطه‌‌ی تصاویر سایت است که اقدام به خرید محصولات سایت ما می‌‌کند به این صورت که کاربر به دلیل عدم دسترسی و مشاهده محصول ها صورت مستقیم به تصاویر سایت ما اعتماد می‌‌کنند از این رو نمایش دقیق تصاویر در فروشگاه‌‌های اینترنتی باید در اولویت‌‌های مدیران این سایت‌‌ها باشد.

قالب نیلسن نمایش بسیار مناسبی در تمامی دستگاه‌‌ها دارد و ما می‌‌تونیم با خیال راحت از این قالب برای سایت فروشگاهی خود استفاده کنیم و محصولات خودمون رو ر تمامی دستگاه‌‌ها به نمایش در بیاوریم.

تجربه سئو بالا با نیلسن

این قالب برای تمامی موتورهای جستجو بهینه شده است و این موضوع به معنای داشتن رتبه بهتر در گوگل می‌‌باشد، هرچه سئو سایت ما در گوگل بهتر باشد رونق سایت ما بیشتر است و ما امکان پیشرفت بیشتری در سایت خودمون داریم.

داشتن سئو بالا به‌‌معنای این است زمانیکه کاربر یک مطلب رو در گوگل جستجو می‌‌کند اگر با سایت ما مرتبط باشد سایت ما جزء نمایش‌‌های اولیه قرار داده شود از این رو هرچه سئو بالاتر باشد جذب کاربر سایت ما بیشتر است و روزانه سایت ما میزان ورودی بیشتری خواهد داشت. قالب نیلسن سئو قوی و بسیار خوبی نزد گوگل دارد و می‌‌تونه رتبه سایت ما رو در گوگل افزایش بدهد.

به صرفه خرید کنید!

پس از خرید این قالب چند افزونه نیز به ما ارائه خواهد شد که کمک بسیاری در زمینه داشتن یک سایت حرفه‌‌ای به ما می‌‌کنند، در واقع ما با خرید این قالب بدون هیچ هزینه‌‌ای صاحب چند افزونه کاربردی دیگر نیز می‌‌شویم.

روولوشن اسلایدر یکی از افزونه‌‌‌‌های همراه با نیلسن است که این افزونه‌‌ی بسیار کاربردی در راستای ساخت اسلایدرهای زیبا و حرفه‌‌ای فعالیت دارد و می‌‌تونه ظاهری منحصربه‌‌فرد به سایت ما هدیه کند.

یکی دیگه از این افزونه‌‌ها ویژوال کامپوزر است که این افزونه در زمینه‌‌ی ساخت صفحات متنوع حرف اول رو در دنیای وردپرس می‌‌زند و از محبوبیت بسیار بالایی نیز برخوردار است. علوه بر این نیلسن با افزونه‌‌ی Essential Grid نیز سازگاری کامل دارد.

پس از خرید این قالب از میهن وردپرس می‌‌تونیم از آپدیت‌‌های این قالب به صورت رایگان برخوردار شویم و نصب این قالب نیز به صورت رایگان از طرف تیم میهن وردپرس صورت می‌‌گیرد.

قالب وردپرس نیلسن

شاید شما هم به دنبال قالب فروشگاهی وردپرس بودید که بتوانید سایتی به قدرت و زیبایی قالب سایت دیجی کالا راه اندازی کنید. پس از تلاش و کار چند روزه روی فارسی و راست چین کردن قالب وردپرس نیلسن امروز این قالب رو برای شما میهن وردپرسی های عزیز قرار دادیم.

قالب وردپرس نیلسن با طراحی ساده و درعین‌حال شیک خود می‌تواند قالبی مناسب برای سایت فروشگاهی شما باشد. نحوه نمایش محصولات در این قالب به شکلی است که بازدیدکننده (مشتری) سایت شما می‌توانید عملیات خرید را به‌راحتی انجام دهد. انجام سریع و راحت خریدها در سایت شما یعنی: افزایش فروش و سود کسب‌وکار اینترنتی شما!

اگر بخواهیم از امکانات این قالب برای شما بازگو کنیم فکر می‌کنم چند روزی طول بکشه و بهتره که دموی آنلاین قالب رو ببینید تا به امکانات فوق العاده این قالب پی ببرید.

قالب وردپرس نیلسن
قالب فروشگاهی وردپرس
قالب وردپرس نیلسن

نیلسن یک قالب فروشگاهی وردپرس شبیه به سایت دیجی کالا می‌باشد که دارای چندین طرح از پیش تعریف‌شده برای ساخت صفحات و امکانات فوق‌العاده از قبیل طراحی لایوت سایت شما به‌صورت دلخواه شما می‌باشد.

امکانات کلیدی قالب وردپرس نیلسن

 • کاملا رسپانسیو و سازگاری با تمامی موبایل ها و تبلت های هوشمند
 • چند منظوره با طراحی بسیار زیبا (شبیه به سایت دیجی کالا)
 • طراحی کاملا کاربر پسند به سبکی که کاربر در کار با سایت شما بسیار راحت باشد.
 • قابلیت تغییر مکان لوگو ، منو و تمامی عناصر موجود در هدر سایت شما
 • قابلیت شخصی کردن لوگوی سایت و همچنین لوگوی پنل مدیریت وردپرس به سبک دلخواه شما
 • دارای افزونه VISUAL COMPOSER فارسی شده
 • به همراه افزونه revolution slider
 • قابلیت ساخت و ویرایش نامحدود اسلایدر ها
 • دارای بیش از ۳۰۰ شورت کد
 • دارای بیش از ۱۳۵۰ آیکون مختلف
 • منوی سمت راست به سبک آمازون
 • دارای جستجوی پیشرفته به سبک آجاکس
 • قابلیت نمایش سریع محصولات سایت بصورت پاپ آپ
 • دارای قالب اختصاصی برای نمایش سایت بصورت در حال طراحی
 • کاملا سئو شده و بهینه برای گوگل و بینگ
 • دارای فیلم آموزشی نصب قالب و دمو بصورت کاملا فارسی ( ساخته شده توسط تیم میهن وردپرس)
 • کاملا فارسی و راست چین شده توسط میهن وردپرس
 • پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته توسط میهن وردپرس
قالب وردپرس نیلسن با فونت فارسی

به همراه درگاه پرداخت آنلاین بانک ملت بصورت آماده و قابل استفاده

به همراه قالب آموزش ویدیویی کار با منوهای قالب نیلسن + فیلم آموزش نصب قالب و فایل بسته نصبی آسان قالب خدمت شما ارائه خواهد شد.

لیست آپدیت‌های رایگان این قالب

در تاریخ 11 خرداد 1398 قالب وردپرس Nielsen به نسخه 1.9.1 آپدیت شد.

 • تمام افزونه‌های همراه قالب در یک فایل زیپ بصورت آپدیت شده به لیست دانلود‌ها اضافه شد.

در تاریخ 27 آذر 1397 قالب وردپرس Nielsen به نسخه 1.8.0 آپدیت شد.

 • سازگاری با نسخه ۵ وردپرس
 • اضافه شدن قابلیت آپدیت خودکار نسخه فارسی از پنل مدیریت وردپرس شما . لایسنس خود را از پنل کاربریتان در میهن وردپرس دریافت کنید.

در تاریخ 28 آبان 1397 قالب Nielsen به نسخه 1.7.0 آپدیت شد.

در تاریخ 19 خرداد 1397 قالب نیلسن به نسخه 1.6.0 آپدیت شد.

در تاریخ ۱ اسفند ۱۳۹۶ قالب نیلسن به نسخه 1.5 آپدیت شد.

در تاریخ ۵ دی ۱۳۹۶ قالب نیلسن به نسخه 1.4.7 آپدیت شد.

در تاریخ 29 آبان 1396 قالب نیلسن به نسخه 1.4.6 آپدیت شد + فونت ایران سنس به قالب اضافه شد.

در تاریخ 15 مهر 1396 قالب نیلسن به نسخه 1.4.5 آپدیت شد.

در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ قالب نیلسن به نسخه 1.4.4 آپدیت شد.

در تاریخ 23 تیر 1396 قالب نیلسن به نسخه 1.4.3 آپدیت شد.

در تاریخ 20 تیر 1396 قالب نیلسن به نسخه 1.4.2 آپدیت شد.

در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ قالب نیلسن به نسخه 1.4.1 آپدیت شد.

در تاریخ 2 اردیبهشت 1396 قالب نیلسن به نسخه 1.4 آپدیت شد.

در تاریخ 26 بهمن 1395 قالب نیلسن به نسخه 1.3.7 آپدیت شد.

در تاریخ 15 دی 1395 قالب نیلسن به نسخه 1.3.6 آپدیت شد.

در تاریخ 5 آبان 1395 قالب نیلسن به نسخه 1.3.5 آپدیت شد.

در تاریخ 5 تیر 1395 قالب نیلسن به نسخه 1.3.3 آپدیت شد.

در تاریخ 1 تیر 1395 قالب نیلسن به نسخه 1.3.2 آپدیت شد.

در تاریخ 1 خرداد 1395 قالب نیلسن به نسخه 1.3.1 آپدیت شد.

در تاریخ 2 اردیبهشت 1395 قالب نیلسن به نسخه 1.2.12 آپدیت شد. + بیش از 60 فونت فارسی به قالب اضافه شد.

در تاریخ 21 فروردین 1395 قالب نیلسن به نسخه 1.2.10 آپدیت شد.

در تاریخ 22 اسفند 1394 قالب نیلسن  به نسخه 1.2.9 آپدیت شد.

در تاریخ 8 اسفند 1394 قالب نیلسن به نسخه 1.2.8 آپدیت شد.

در تاریخ 19 بهمن 1394 قالب نیلسن به نسخه 1.2.7 آپدیت شد.

در تاریخ 28 دی 1394 قالب نیلسن به نسخه 1.2.6 آپدیت شد.

در تاریخ 3 دی 1394 قالب نیلسن به نسخه 1.2.5 آپدیت شد.

در تاریخ 23 آبان 1394 قالب نیلسن به نسخه 1.2.4 آپدیت شد.

در تاریخ 21 مهر 1394 قالب نیلسن به نسخه 1.2.3 آپدیت شد.

در تاریخ 13 شهریور 1394 قالب نیلسن به نسخه 1.2.2 آپدیت شد.

در تاریخ 2 شهریور 1394 قالب نیلسن به نسخه 1.2.1 آپدیت شد.

قالب وردپرس با فونت ایران سنس
فونت معروف ایران سنس روی این قالب نصب شده

لایسنس نامحدود فونت ایران سنس توسط میهن وردپرس خریداری شده و شما نیازی به خرید لایسنس نخواهید داشت. این فونت توسط برترین وب‌سایت‌های ایرانی استفاده شده.

نصب رایگان قالب وردپرس
نصب رایگان این قالب روی سایت شما

بعد از خرید می‌توانید از پنل کاربری خود درخواست نصب قالب را ارسال کنید. همکاران ما در عرض چند ساعت قالب را روی سایت شما نصب خواهند کرد.

آپدیت مستقیم از پنل وردپرس شما
آپدیت مستقیم از پنل وردپرس شما

آپدیت‌های بعدی نسخه فارسی و راست چین این قالب از طریق پنل وردپرس شما دانلود و نصب خواهند شد. فقط با یک کلیک!

 • لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود.
 • پشتیبانی محصولات در میهن وردپرس بصورت مادامالعمر خواهد بود.
 • تمام قالب ها دارای بسته نصبی خودکار هستند که دقیقا سایتی مشابه دمو برای شما ایجاد می کند. +آموزش ویدیویی
 • آپدیت محصول برای همیشه از پنل وردپرس شما بصورت رایگان انجام خواهد شد.
 • نصب قالب بصورت کاملا رایگان توسط ما انجام خواهد شد.
پشتیبانی و خدمات پس از فروش این محصول