سایت برتر

قالب وردپرس Kuteshop – کات شاپ

قالب وردپرس Kuteshop

قالب وردپرس Kuteshop

قالب وردپرس Kuteshop یک قالب مدرن برای راه اندازی فروشگاه با ووکامرس است. قالبی کاملا رسپانسیو که با تمامی مرورگر ها و تمامی دستگاه های موجود سازگاری کامل دارد.

یکی از امکانات خوب قالب وردپرس کات شاپ امکان انتخاب هدر ها و فوتر های مختلف است. شما می توانید از پنل تنظیمات این قالب ٬ هر نوع هدر یا فوتری که دوست دارید را برای سایت فروشگاهی خود انتخاب کنید.

قالب وردپرس کات شاپ
قالب وردپرس کیوت
قالب وردپرس فروشگاه
قالب وردپرس
افزونه های رایگان قالب
قالب فروشگاهی وردپرس kute
پوسته وردپرس kute

حرفه‌‌ای فروشگاه بسازید!

با استفاده از این قالب این امکان را داریم که هر نوع فروشگاهی را به راحتی راه‌‌اندازی کنیم. کات شاپ یک قالب فروشگاهی چندمنظوره است که می‌‌تونیم یک فروشگاه حرفه‌‌ای را با استفاده از آن مدیریت کنیم.

این قالب پاسخ مناسبی برای همه نیازهای ما در رابطه با یک فروشگاه اینترنتی است که ما باید از آن در راستای رسیدن به فروشگاه رویایی خود استفاده کنیم.

نصب و راه‌‌اندازی این قالب هیچ نیازی به برنامه‌‌نویسی ندارد و ما به آسانی و با چند کلیک می‌‌تونیم صاحب یکی از زیباترین و حرفه‌‌ای‌‌ترین سایت‌‌های فروشگاهی شویم، این قالب کاملا فارسی و راست‌‌چین شده است که این موضوع خیال ما را از بابت استفاده از پنل تنظیمات قدرتمند خود آسوده کرده است.

ارائه جذاب محصولات با کات شاپ

یکی از مهم‌‌ترین ویژگی‌‌های سایت‌‌های فروشگاهی نحوه ارائه محصول به کاربر است، در فضای اینترنتی از آنجا که کاربر دسترسی به کیفیت محصول ندارد به زیبایی و حرفه‌‌ای بودن سایت توجه بسیار زیادی می‌‌کند پس اگر ما بخواهیم یک قالب فروشگاهی پررونق را مدیریت کنیم باید به ظاهر سایت خود توجه زیادی داشته باشیم البته این نکته که کیفیت بالای محصولات ما باعث مراجعه مجدد کاربر می‌‌شود را هم نباید فراموش کنیم.

برای حرفه‌‌ای شدن باید به درستی انتخاب کرد، انتخاب قالب مناسب و حرفه‌‌ای برای سایت یکی از عواملی است که باعث موفقیت ما در فضای اینترنتی می‌‌شود.

برخی از کاربردی‌‌ترین ویژگی‌‌های کات شاپ

قالب کات شاپ با توجه به اینکه امکانات فراوانی در اختیار ما قرار میدهد و همچنین امکان را به ما می‌‌دهد که بدون هیچ دانشی در کدنویسی بتونیم سایت فروشگاهی خودمون را مدیریت و سفارشی سازی کنیم می‌‌تونه انتخاب بسیار درستی برای سایت ما باشد.

مگامنوهای حرفه‌‌ای

یکی از مواردی که سبب می‌‌شود کاربر از سایت ما خارج شود عامل سردرگمی است، کاربر تمایل دارد در یک بازه زمانی کوتاه به خواسته خود در سایت ما دست پیدا کند اما حجم بالای محصولات و در هم ریختگی محصولات ما می‌‌تواند کاربر را گیج کند.

مگامنوها در این زمینه به ما کمک‌‌ زیادی می‌‌کنند این ابزارهای کاربردی به ما این امکان را می‌‌دهند که کالاهای خودمون را بر اساس طرح، جنس و یا هر موضوع دلخواهی دسته‌‌بندی کنیم و در اختیار کاربر خودمون قرار بدیم.

قالب کات شاپ دارای مگامنوهای بسیار حرفه‌‌ای می‌‌باشد که با استفاده از این مگامنوها ما می‌‌تونیم محصولات خودمون را در فهرست‌‌های متنوعی مانند فهرست آبشاری و یا ستونی به نمایش در بیاوریم تا کاربر در کوتاه‌‌ترین زمان ممکن به محصول مورد نظر خودش دست پیدا کند.

رسپانسیو (واکنش‌‌گرا)

این قالب خودش را با هر دستگاهی سازگار می‌‌کند و نمایش بی‌‌نظیری در تمامی گوشی‌‌های هوشمند دارد، رسپانسیو بودن سایت ما از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که درصد بالایی از کاربران ما برای ورود به سایت ما از تلفن‌‌های همراه استفاده می‌‌کنند.

با استفاده از این قالب سایت ما در هر نمایشگری به زیبایی برای کاربر نشان داده می‌‌شود.

همانطور که در قسمت بالا گفته شد این قالب مگامنوهای حرفه‌‌ای برای نمایش جذاب‌‌تر کالاها دارد اما امکانات مربوط به نمایش محصولات این قالب به این موضوع محدود نمی‌‌شود و این قالب امکانات دیگری مانند انتخاب ستون‌‌بندی سایت را هم در اختیار ما قرار داده است که ما می‌‌تونیم به سلیقه خودمون آن را انتخاب کنیم و سایت خود را برای کاربر جذاب‌‌تر کنیم.

سازگاری با افزونه‌‌ها

قالب کات شاپ با بسیاری از افزونه‌‌ها که ما برای داشتن یک سایت حرفه‌‌ای به آن‌‌ها احتیاج داریم سازگاری دارد.

این قالب دارای دوتا از کاربردی‌‌ترین افزونه‌‌های وردپرس است که با استفاده از آن‌‌ها ما این امکان را داریم سایت خودمون را جذاب‌‌تر کنیم.

یکی از این افزونه‌‌ها روولوشن اسلایدر است که در نحوه نمایش محصولات سایت ما تحول زیادی ایجاد می‌‌کند، با استفاده از این قالب ما می‌‌تونیم اسلایدرهای بی‌‌نظیری را برای سایت خود طراحی کنیم.

افزونه دیگری که به همراه این قالب به ما تعلق می‌‌گیرد ویژوال کامپوزر است که اصلی‌‌ترین کار آن ساخت صفحات حرفه‌‌ای می‌‌باشد و ما به راحتی و با چند کلیک ساده امکان ساخت صفحات زیبایی را برای سایت خودمون داریم.

علاوه بر دو افزونه بالا قالب کات شاپ با پشتیبانی از افزونه WPML این امکان را به ما می‌‌ده که سایت خودمون را به زبان‌‌های مختلف و به کشورهای متنوعی معرفی کنیم و این امکان را داشته یاشیم که کسب و کار اینترنتی خود را توسعه دهیم.

معرفی محصولات ما به کشورهای دیگر نه تنها باعث می‌‌شه سایت ما برای افراد دیگر حرفه‌‌ای به نظر برسید بلکه سبب پیشرفت سایت و فروش بیشتر محصولات ما می‌‌شود و در نتیجه این موضوع ما می‌‌تونیم یک سایت بین‌‌المللی را مدیریت کنیم.

علاوه بر همه موارد بالا این قالب با افزونه فروشگاه‌‌ساز ووکامرس نیز سازگاری دارد که این موضوع برای سات‌‌های فروشگاهی بسیار هائز اهمیت است.

امکان انتخاب استایل و فوتر

در قالب وردپرس Kuteshop ما می‌‌تونیم با مراجعه به قسمت پنل تنظیمات فوتر مورد علاقه خودمون را انتخاب کنیم. طراحی فوترهای این قالب بی‌‌نظیر است که ما می‌‌تونیم از تنوع آن استفاده کنیم و به سایت خودمون جلوه زیباتری ببخشیم.

طرح هدر سایت ما و دسته‌‌بندی آیکون‌‌های آن همگی به سلیقه ما بستگی دارد.

علاوه بر این موارد ما می‌‌تونیم برای هر یک از صفحات سایت خودمون به صورت جداگانه استایل‌‌های متفاوت و متنوعی را قرار بدهیم تا کاربر در سایت ما احساس یکنواختی نداشته باشد و ترغیب به دیدن از صفحات دیگر سایت ما شود.

تجربه سرعت باورنکردنی

سایت‌‌های فروشگاهی برای نمایش محصولات خودشان به اجبار باید از تصاویر زیادی استفاده کنند، بسیاری از مدیران سایت‌‌های فروشگاهی به دنبال راهکاری برای بالا بردن سرعت سایت خودشان هستند در صورتیکه از این موضوع اطلاعی ندارند که تصاویر سایت است که سرعت سایت‌‌های ما را تا حد بسیار زیادی کم می‌‌کند.

سرعت لود در میزان کاهش کاربران ما به صورت مستقیم تاثیر می‌‌گذارد، کاربر زمان طولانی را برای لود شدن سایت ما صرف نمی‌‌کند وو به سرعت از سایت خارج می‌‌شود از این را باید به سرعت سایت خود توجه بیشتری کنیم.

قالب کات شاپ امکان Lazy Load دارد یعنی تصاویر سایت ما تنها در زمانی برای کاربر لود می‌‌شود که بر روی تصاویر اسکرول کند این موضوع باعث می‌‌شود تصاویر در هنگام باز کردن صفحه لود نشاند و سرعت سایت ما افزایش پیدا می‌‌کند.

قرار دادن امکانات برای کاربر

قالب وردپرس Kuteshop برای کاربران ما قابلیت‌‌هایی را در نظر گرفته است تا از خرید در سایت ما نهایت رضایت را داشته باشند و بتونند محصول مورد نیاز خودشان را با دقت بیشتری انتخاب کنند.

یکی از این قابلیت‌‌ها امکان مقایسه محصولات است به این صورت که کاربر می‌‌تونه هر محصولی را با محصول دیگر مقایسه کند و پس از آن اقدام به خرید کند.

این قالب برای کاربران لیست علاقه‌‌مندی قرار داده است تا کاربر بتونه موارد دلخواه خودش را در این لیست قرار دهد علاوه بر این موارد این قالب امکان نمایش سریع محصول را هم دارد.

دیگر ویژگی‌‌های این قالب

ویژگی‌‌های این قالب تا بی‌‌نهایت ادامه دارد اما در اینجا ما به کاربردی‌‌ترین آن‌‌ها پرداختیم البته برخی دیگر از این قابلیت‌‌ها مانند امکان استفاده از 500 فونت فارسی و یا داشتن بی‌‌نهایت رنگ‌‌بندی و طرح نیز در این قالب وجود دارد که ما پس از نصب کات شاپ امکان تجربه همه این موارد را خواهیم داشت.

لیست امکانات قالب وردپرس Kuteshop

 • طراحی شیک و زیبا مناسب انواع سایت فروشگاهی
 • ابزارک های حرفه ای
 • دارای چندین استایل هدر و فوتر
 • امکان اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی برای مطالب
 • کاملا سئو و بهینه شده
 • سازگاری با SuperCache
 • طراحی رسپانسیو
 • بی نهایت رنگبندی و چیدمان
 • نصب آسان با یک کلیک
 • هدیه: یک ویژوال کامپوزر به قیمت 25 هزار تومان
 • هدیه: یک افزونه اسلایدر وردپرس به قیمت 25 هزار تومان
 • سازگار با افزونه چند زبانه وردپرس
 • طراحی مدرن
 • سازگار با آخرین نسخه وردپرس و ووکامرس
 • دارای قابلیت اضافه کردن محصولات به لیست خرید توسط کاربر
 • قابلیت مقایسه محصولات توسط کاربر
 • دکمه نمایش سریع محصول
 • منو های جذاب و حرفه ای
 • منوی ثابت با اسکرول صفحه
 • دارای پنل تنظیمات قالب حرفه ای
 • کد نویسی ولید شده html5
 • کاملا راست چین و فارسی شده توسط میهن وردپرس
 • لود شدن محصولات با اسکرول صفحه با انیمیشن های زیبا
 • قابلیت نمایش لیستی و جدولی محصولات
 • طراحی فلت
 • به همراه فایل های لایه باز فتوشاپ
 • به همراه آموزش کامل کار با قالب به زبان انگلیسی
 • پشتیبانی و آپدیت سریع
 • و بسیاری امکانات خیره کننده دیگر…

همراه با درگاه پرداخت بانک ملت

kuteshop persian panel
تصویری از پنل مدیریت فارسی قالب کایات شاپ

فروش این قالب به درخواست سازنده متوقف شد. آپدیت‌های بعدی محصول بصورت رایگان در اختیار خریداران قبلی قرار خواهد گرفت. پیشنهاد می‌کنیم از قالب وردپرس میهن مارکت استفاده کنید.

آخرین بروزرسانی: نسخه ۳.۶.۸ در تاریخ ۱۴ تیر ۱۳۹۹

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

 1. U3352 ۲۷ فروردین ۱۳۹۹

  سلام من این قالب رو خریداری کردم ولی موفق نشده بودم ازش استفاده کنم الانم میخواستم استفاده کنم متوجه شدم که اینجوری شده!!
  الان باید چیکار کنم؟؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۷ فروردین ۱۳۹۹

   سلام
   شما با این ایمیل قالب را خریداری نکردید. لطفا با ایمیلی که قالب رو خریدرای کردیدبه بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید

 2. کاربر مهمان ۵ فروردین ۱۳۹۹

  با سلام مجدد
  یعنی آپدیت قالب هم به کسی قالب از شما نخریده است عرضه نمی کنید ؟

 3. کاربر مهمان ۵ فروردین ۱۳۹۹

  با سلام مجدد
  آقای مهندس بله این قالب از سایت تمزفا خریداری کردم و اکنون سایت تمزفا بسته شده است.
  اگر آپدیت را بخواهم از سایت شما بگیریم لطف می کنید بفرمایید امکان دارد و چه طوری خرید کنم ؟

 4. کاربر مهمان ۴ فروردین ۱۳۹۹

  سلام و درود
  با عرض تبریک سال نو از خداوند متعال خواستار سلامتی وشادکامی برای همه هم وطنان هستم.
  آقای مهندس من چند سالی از این قالب استفاده می کنم و الان با به روز رسانی یک سری افزونه مثل ووکامرس و…
  مشکل با افزونه ویژوال کامپوزر دارم که ظاهرا لایسنس غیر فعال شده و کار نمی دهد.
  صفحه اول سایت می خواهم تغییر دهم ولی امکان نیست. حالا ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید چطور مشکل حل شود.

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۴ فروردین ۱۳۹۹

   سال نو مبارک و درود بر شما. ظاهرا قالب رو از ما خریداری نکردید و اگر آخرین نسخه نیست باید به آخرین نسخه آپدیت کنید.

 5. U19581 ۲ فروردین ۱۳۹۹

  سلام چرا پس آپدیت رو نمیزارید میگید فروش این قالب به درخواست سازنده متوقف شد خب حالا یک قالب دیگه رایگان بدین که تعویض کنیم

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۳ فروردین ۱۳۹۹

   سلام می‌تونید به بخش پشتیبانی تیکت بدید تا هزینه قالب رو بصورت کد تخفیف بهتون بازگشت بدیم. البته در صورت نیاز اعلام کنید آپدیت خواهیم کرد مشکلی نیست.

 6. U19581 ۱۸ بهمن ۱۳۹۸

  سلام
  کی اپدیت قالب رو میزارید؟

 7. U21696 ۱۰ دی ۱۳۹۸

  با سلام و خسته نباشید.
  شرمنده مزاحم شدم جسارتا بابت این ارر میشه راهنمایی فرمایید.
  Parse error: syntax error, unexpected ”@${“\x47\x4c\x4f\x42\x41\x4c\’ (T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE) in /home3/zershki/public_html/index.php on line 4
  با تشکر و سپاس فراوان

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۰ دی ۱۳۹۸

   با سلام واحترام
   لطفا آدرس سایت و اطلاعات ورود خود را به بخش پشتیبانی تیکت کنید تا مشکل شما توسط بخش فنی بررسی و حل شود

 8. U21696 ۹ دی ۱۳۹۸

  با عرض سلام وخسته نباشید.
  شرمنده لطفا فایل اصلی قالب رو چک میفرمایید میخوام استخرج کنم دائم اخطار میده. تعمیر هم نمیشه با وینرار
  با تشکر

 9. U24729 ۲۲ آذر ۱۳۹۸

  با سلام قالب را نصب کرده ام ولی یک سری نوشته بصورت کد دستوری روی صفحه است که نمی توانم پنهانشان کنم . لطفا راهنمایی کنید

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۳ آذر ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   لطفا آدرس سایت و اطلاعات ورود را به بخش پشتیبانی تیکت کنید تا مشکل شما را بررسی و برطرف کنیم
   با سپاس

 10. U19581 ۱۹ آبان ۱۳۹۸

  سلام
  کی نسخه ی 3.6.0 رو ارائه میدین؟

 11. U19581 ۶ مهر ۱۳۹۸

  سلام
  من از سرعت لود سایتم اصلا راضی نیستم خیلی دیر لود میکنه سایتم رو. لطفا بگین چیکار باید انجام بدم؟ منبع هاستم رو هم تغییر دادم هیچ فرقی نکرد

 12. U22331 ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر
  آیا میتوانم از داخل پیشخوان وردپرس خود، در قسمت به روزرسانی های وردپرس، قسمت به روز رسانی پوسته ها، انگاه قالب کات شاپ را میتوان به روز رسانی کرد و یا باید آپدیت قالب را از شما بگیرم؟
  همچنین افزونه ها را باید از همانجا آپدیت کنم یا از شما آپدیتشان را بگیرم؟
  با تشکر

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

   درود مشکلی نیست می‌توانید از همان بخش آپدیت کنید. چون آپدیت از سایت ما دریافت می‌شود. افزونه‌ها را از بخش دانلود آپدیت محصولات دانلود بفرمایید.

 13. تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

  با سلام
  آپدیت این قالب به زودی ارائه خواهد شد

 14. U20434 ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

  سلام
  چطور بفهمیم که ویرایش جدید قالب یا افزونه خریداری شده تو سایت جهت دانلود منتشر شده؟

 15. U19581 ۲۱ شهریور ۱۳۹۸

  سلام
  داخل هر صفحه از محصولاتم که محصولات پیشنهادی دارم اندازه ی کادر خیلی کوچیکه روش هاور کردنی کلا افزودن به سبد کالا هم که میاد کلا عکس محصول دیده نمیشه چطور میتونم اندازه ی کادر رو بزرگ کنم؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۳ شهریور ۱۳۹۸

   با سلام
   افزونه های رو غیرفعال کنید و سپس بررسی کنید که این مشکل حل میشه یا نه

 16. U19581 ۲۱ شهریور ۱۳۹۸

  سلام
  داخل صفحه ی هر محصول Send to a friend ، print ، Categories، tag بصورت انگلیسی هست چطوری فارسی کنم؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۳ شهریور ۱۳۹۸

   با سلام
   لطفا اطلاعات سایتتون رو ارسال کنید تا براتون بررسی کنیم سایت رو.

 17. U13843 ۲۰ شهریور ۱۳۹۸

  اپدیت 3.5.9 اومده!

 18. U1933 ۱۵ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر

  من هنگام نصب قالب kuty، برای نصب در مرحله دوم (عملیات مربوط به دیتابیس) با خطای نا مشخص مواجه می شوم.
  در لاگ برنامه نصب کننده فروشگاه اطلاعات زیر نمایش داده می شود.
  در توضیحات راهنمای خود برنامه Duplicator گفته که خطا باید در بخش database Results قرار بگیرد اما همانطور که در فایل لاگ مشاهده می کنید در این قسمت هیچ خطایی نوشته نشده است.
  شایان ذکر است که بر روی هاست ما php archive نصب نیست و من به صورت دستی با توضیحات خود سایت duplicator اقدام به extract فایل فشرده کردم

 19. U20581 ۱۴ شهریور ۱۳۹۸

  سلام اپدیت قالب جدید قالب رو کی داخل سایت قرار میدهید؟

 20. U20581 ۸ شهریور ۱۳۹۸

  خیلی دیر به دیر آپدیت جدید رو میذارید. الانم بیشتر از 20روز آپدیت جدید اومده هنور نذاشتین

 21. U20581 ۳ شهریور ۱۳۹۸

  سلام . الان دو هفته اپدیت جدید قالب اومده و هنوز اپدیت جدید نذاشتین .هر سری هم میگین به زودی

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۳ شهریور ۱۳۹۸

   سلام
   کاربر گرامی زمان دقیقی رو نمیشه برای آپدیت به شما بدیم اما به در لیست آپدیت ها قرار داره این قالب و در سریع‌‌ترین بهتون ارائه خواهیم داد.

 22. U22242 ۱ شهریور ۱۳۹۸

  با سلام
  در قسمت برزورسانی ، به صورت گروهی چندافزونه را برای بروزرسانی گذاشتم که هنگام بروز رسانی کروم رو بستم .. و بروزرسانی با خطا مواجه شد

  الان افزونه یوئست من که درحال بروز رسانی بود، حذف شده و نمیتونم دوباره نصب کنم (میزنه پوشه از قبل موجود هست)

  در قسمت فایل منیجر هم میرم تو پوشه پلاگین اما پوشه یوئست وجود نداره ..

  ممنون میشم راهنمایی کنید چیگار کنم دقیقا ?

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲ شهریور ۱۳۹۸

   سلام
   آپدیت افزونه‌های همراه قالب را از فایل بسته نصبی دریافت کنید. وارد پوشه wp-content/plugins موجود در فایل archive بسته نصبی شوید و افزونه مورد نظر را در پوشه plugins سایتتان جایگزین کنید.

 23. U20581 ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

  سلام اپدیت جدید قالب رو کی میذارید؟

 24. U990 ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر
  عذر خواهی میکنم
  سوالی که دارم در مورد قالب نیست
  خواستم راهنمایی بفرمائید
  بنده ی افزونه میخوام که بشه اطلاعات فردی یک نفر رو داخلش ثبت کرد
  برای مثال یک موسسه خیریه میخاد اطلاعات افرادش رو ثبت کنه و هر وقت کد ملی طرف رو زد کل اطلاعاتش بیاد بالا و بگه که این فرد فلان روز مثلا این مبلغ رو از موسسه خیریه گرفته
  به نظر شما باید چه افزونه ای نصب کنم؟
  بازم تشکر

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

   سلام
   می‌‌تونید از افزونه‌‌ی میهن پنل استفاده کنید.

   • U990 ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

    با تشکر از شما
    این افزونه کار منو راه میندازه؟
    ببینید
    چند تا موسسه خیریه هستن اینا میخان یه وب سایت مرجع داشته باشن
    و کاربران شون رو داخل این وب سایت ثبت نام کنن
    مثلا حسن از خیریه شماره 3 ی یخچال میگیره
    حالا خیریه شماره 3 یخچالی رو که به حسن داده توی سایت ثبت میکنه با کد ملی حسن
    الان خیریه شماره 2 وقتی وارد سایت بشه و کد ملی حسن رو بزنه میبینه که حسن ی یخچال گرفته
    خواستم ببینم با این افزونه این کار ها رو میشه انجام داد؟
    با سپاس

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

     شما میتونید افزونه میهن پنل رو برای قسمت ورود و ثبت نام کاربران سایتتون استفاده کنید و برای موارد اضافه ‌‌ای که فرمودید باید افزونه‌‌ای جدا تهیه کنید و شرت‌‌کد آن را در میهن پنل قرار دهید.

 25. U20581 ۲۴ مرداد ۱۳۹۸

  سلام . آپدیت قالب 3.5.3 اومده . در سایت قرار بدین ممنون میشم . باتشکر

 26. U22309 ۲۳ مرداد ۱۳۹۸

  من قالب را آپدیت کردم ولی گزینه تنظیمات قالب نیست و فوتر برگه های دیگه غیر از خانه استایلشون تغییر کرده در حالی که برگه خانه و کلا استایل روی استایل 1 بود. میخواستم از تنظیمات قالب ببینم مشکل چیه که دیدم تنظیمات قالب تو منوی kuteshop نیست اصلا.
  لطفا برای این دو مشکل راهنمایی کنید ممنون

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۳ مرداد ۱۳۹۸

   سلام
   طبق آموزش زیر قالب رو باید آپدیت کنیدhttps://mihanwp.com/how-to-update/

   • U22309 ۲۳ مرداد ۱۳۹۸

    خب همینکار را کردم .
    حتی دو روز پیش هم مستقیما از پیشخوان اپدیت زدم چون لایسنس را زدم و دیدم شما اپدیت گذاشتید ولی همین مشکل بود . فکر کردم مشکل از نحوه اپدیت کردنه ولی صبح با همین روش اپدیت کردم همچنان مشکله هست

 27. U10658 ۲۰ مرداد ۱۳۹۸

  سلام
  ممنون از پشتیبانی های خوب شما، من از قالب کات شاپ استفاده میکنم، سوالی که داشتم در رابطه با نمایش شماره تماس بود، الان من شماره تماس را در بالای سایت نمایش میدم و میخواستم وقتی کاربران از طریق موبایل وارد سایت می شوند با زدن بر روی شماره تماس، تماس گیر موبایل باز شود و نیازی به کپی کردن شماره تماس نباشد

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۰ مرداد ۱۳۹۸

   سلام
   ممنون. برای این کار باید کدنویسی کنید. از یک برنامه نویس کمک بگیرید

 28. U22309 ۱۹ مرداد ۱۳۹۸

  با سلام
  بنده دموی قالب را نصب نکردم بله فایل تکی قالب را نصب کردم
  الان میخوام فوتر فعال کنم داخل ابزارک ها که نیست
  داخل فوتر بیلدر هم هیچ المانی نیست غیر از بلوک متن و فقطاستایلش را میشه انتخاب کرد دیگه هیچی الت درگ اند دراپ نداره
  با ویرایشگر WPBAKERY PAGE BUILDER هم فقط تونستم برای یک برگه تنظیم کنم
  جطور میتونم برای همه برگه ها یک فوتر بزارم یک بار

 29. U22242 ۱۸ مرداد ۱۳۹۸

  سلام
  وقتتون بخیر
  لوگو بالای صفحه در تمام صفحات پیج تغییر دادم اما تو پیج تماس با ما لوگو من به نمایش در نمیاد !?
  ممنون از پیگیری شما

1 2 3 5 6 7 8