دوره جامع مدیریت سایت

سایت‌ها واقعا چگونه کار می‌کنند؟

سایت‌ها واقعا چگونه کار می‌کنند؟

قطعا می‌دانید برای راه‌اندازی یک وب‌سایت به هاست، دامنه و سیستم مدیریت محتوا احتیاج دارید. بهترین سیستم مدیریت محتوا در حال حاظر وردپرس است.
پس متصل کردن هاست، دامنه و سیستم مدیریت محتوا در مجموع برای شما یک وبسایت ایجاد می‌کند.

برای دستیابی به یک سری اطلاعاتی در وب یا کامپیوترهای شخصی شما ردوبدل می‌شود، طبیعتاً نیاز به یک فضایی دارد که این اطلاعات در آن ذخیره و نگه‌داری شود. اطلاعات در سیستمی باید ذخیره شود که همیشه به برق متصل باشد و متصل بودن سیستم به برق باعث می‌شود که شما به آن اطلاعات دسترسی داشته باشید.

به‌طور مثال اطلاعات شما در یک هارددیسک اکسترنال قرار دارد که تصویر شماست و می‌خواهید به این تصویر دسترسی داشته باشید. پس اولین چیزی که نیاز دارید هارددیسک اکسترنال است که تصویر موردنظر بر روی آن وجود داشته باشد. یعنی یک فایل روی یک دیسک، که این دیسک از قدیم تا الآن خیلی تغییر کرده است. قبلاً دیسک‌های ذخیره اطلاعات فلاپی درایور، دیسک‌های چرخان، سی دی و یا دی‌وی‌دی بوده‌اند.

بالاخره باید اطلاعات شما درجایی ذخیره شود تا بتوانید به آن دسترسی داشته باشید. پس‌ازآن باید مکانی که اطلاعات شما در آن قرار دارد مثل دیسک، برد و کیت را به برق متصل کنید که بتواند اطلاعات شمارا بخواند.

در مرحله سوم باید ارتباطی بین هارد اطلاعات خود و سیستمی که می‌خواهید با استفاده از آن داده را بخوانید، برقرار کنید. برای شما بهتر است یک سیستم قوی داشته باشید و برق و اینترنت را به آن متصل کنید و شما می‌توانید از این سیستم به‌عنوان یک وب سرور بسیار قوی استفاده کنید.

مواردی که در این ویدئو گفته شده برای موفقیت یک کسب‌وکار اینترنتی ضروری است اما در هیچ ویدئو آموزشی قبلا ارائه نشده.

این ویدیو بخشی از دوره ۶ ماهه کسب‌و‌کار اینترنتی ثروت ساز است.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

نظر شما در این‌باره چیست؟

 1. U26501 ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

  سلام، ببخشید آقای راد شما چرا از justyfa استفاده نکردید، دلیل خاصی داره یا برای سئو خوب نیست؟؟؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

   باسلام
   مربوط به سئو نیست. نوع نوشتار جملات بصورت کلمات جدا از هم قرار میگیرد و چندان مناسب نیست برای متن