نمایش تبلیغات در پست های خاص در وردپرس

نحوه نمایش بلوک های تبلیغاتی در پست های خاص در وردپرس

نمایش تبلیغات در پست های خاص در وردپرس

تا به حال به گذاشتن بلوک های تبلیغات در پست های خاصی در وردپرس فکر کرده اید؟ با قرار دادن این تبلیغات، زمانی که کاربران با محتوا بسیار درگیر هستند آگهی های تبلیغاتی نمایش داده می شوند. در این مقاله ما به شما نحوه ی نمایش بلوک های تبلیغاتی در پست های وردپرس را بدون نوشتن کد خواهیم گفت.

چرا تبلیغات در پست های خاص وردپرس نمایش داده می شود؟

در حالی که راه های زیادی برای ایجاد وبلاگ نویسی پولی وجود دارد، تبلیغات بنر در لیست قرار دارند. اغلب شما تبلیغات بنر را در نوار کناری یا در هدر وب سایت مشاهده می کنید. از آنجایی که این ها تبلیغات رایجی هستند، منجر به دیده نشدن بنر می شوند که بر میزان کلیک و درآمد سایت شما تاثیر می گذارد.
برای اینکه تبلیغات دیده شوند،بسیاری از ناشران، تبلیغات را در محدرات پست قرار می دهند. این ایده به خوبی جواب می دهد چون کاربران شما بیشتر با مطالب مرتبط هستند. این باعث افزایش میزان آگهی می شود و به شما کمک می کند تا کلیک های بیشتری دریافت کنید. با این حال، شما همچنین باید تجربه کاربری را در نظر بگیرید و همچنین این را در نظر داشته باشید که تبلیغات بیش از حد در پست های شما می تواند آزاردهنده باشد. برای کاهش اثرات نامطلوب، شما می توانید بلوک های تبلیغاتی را در پست های خاصی در سایت خود قرار دهید. این پست ها می توانند پست های پرطرفدار شما، مقالات طولانی یا محتوای برجسته باشند.

نمایش تبلیغات در پست های خاص وردپرس

افزونه ی Adsanity، یک افزونه ی حرفه ای برای مدیریت آگهی در وردپرس هست. این افزونه اجازه می دهد تا به راحتی بلوک های تبلیغاتی ایجاد کنید و آنها را در هر نقطه از سایت وردپرسی خود نمایش دهید. این افزونه با هر شبکه تبلیغاتی، از جمله Google Adsense کار می کند. شما همچنین می توانید از آن برای فروش تبلیغات به طور مستقیم استفاده کنید.
ابتدا افزونه را نصب و فعالسازی کنید، پس از فعالسازی افزونه گزینه Adsanity به پیشخوان وردپرس اضافه میشود، به زیر منو create Ad بروید و یک صفحه جدید آگهی تبلیغاتی ایجاد کنید. در اینجا یک عنوان برای آگهی خود وارد کنید. این عنوان در شناسایی تبلیغات در سایت به شما کمک می کند.
در پنجره ایجاد شده نوع آگهی تبلیغاتی خود را مشخص کنید، همچنین Adsanity امکان اضافه کردن تبلیغات سفارشی و شبکه های تبلیغاتی توسط اشخاص ثالث را میدهد، در تب Ad hosted on-site برای تبلیغات سفارشی خود، اندازه آگهی را انتخاب کنید. سپس شما می توانید یک tracking URL را وارد کنید که آگهی شما در یک پنجره جدید ایجاد شود و تصویری را که می خواهید برای آگهی خود استفاده کنید انتخاب کنید.
برای ایجاد شبکه های تبلیغاتی مانند Google Adsense، به تب ‘External Network Ad’ بروید. در اینجا شما می توانید اندازه آگهی را انتخاب کرده و کد تبلیغاتی ارائه شده توسط شبکه تبلیغاتی را وارد کنید.
سپس می توانید آگهی خود را منتشر کنید یا روی لینک ویرایش کلیک کنید و برنامه ی زمانبندی برای آگهی تنظیم کنید. همچنین می توانید تاریخ شروع و تاریخ انقضا برای این آگهی خاص تنظیم کنید، پس از منتشر کردن آگهی، می توانید آن را در پست ها و صفحات وردپرس خود و یا هر جای دیگر وب سایت خود که می خواهید اضافه کنید.

درج بلوک های تبلیغاتی در پست وردپرس

در مرحله اول پست یا صفحه ای را که می خواهید بلوکهای تبلیغاتی خود را نمایش دهید، ویرایش کنید. دکمه های Insert Ad و Insert Ad Group در بخش ویرایشگر مشاهده میکنید. روی دکمه Insert Ad کلیک کنید.
پنجره زیر ظاهر می شود که در آن می توانید آگهی مورد‌نظرتان برای نمایش انتخاب کنید و روی لینک Insert کلیک کنید.
 این افزونه یک شورت کد تبلیغاتی درون پست شما وارد میکند در آخر ذخیره و منتشر کنید، اکنون آگهی خود را میتوانید مشاهده کنید.

اضافه کردن بلوک تبلیغاتی در پست وردپرس با استفاده از شورت کد

شما همچنین می توانید بلوک تبلیغاتی را به پست وردپرس خود با استفاده از شورت کد اضافه کنید. مخصوصا اگر از ویرایشگر متن برای نوشتن پست های خود استفاده می کنید مفید واقع می شود.

به صفحه افزونه Adsanity بروید و وارد زیر منو manage Ad a شوید، لیستی از تبلیغات ایجاد شده را مشاهده خواهید کرد. در کنار هر آگهی، یک لینک شورت کد را مشاهده میکنید. با کلیک بر روی آن، به صورت خودکار در کلیپ بورد شما کپی می شود. در برگه یا پست دلخواه خود شورت کد را جایگذاری کنید و در آخر تغییرات را ذخیره و منتتشر کنید.

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید

  1. کاربر مهمان ۳۰ مرداد ۱۳۹۶

    با سلام و تشکر
    می شه برای آشنایی بیشتر یک نمونه از این صفحات که در آن با استفاده از همین روش تبلیغ گذاشته را برامون لینک بدید که بررسی کنیم؟

  2. کاربر مهمان ۳۰ مرداد ۱۳۹۶

    متشکرم از پست بسیار مفید و خوبتون.