expres-v3-wordpress

قالب های حرفه ای وردپرس خارجی کم کم جای قالب های فارسی و بومی وردپرس را گرفته اند و حضور قالب هایی که توسط طراحان ایرانی طراحی و کد نویسی شده کم رنگ شده، قالبی که امروز برای دانلود شما عزیزان منتشر کرده ایم قالب قبلی سایت اکسپرس که نسخه 3 این قالب بود و توسط تیم طراحی سایت اکسپرس بصورت اختصاصی کد نویسی شده بود می باشد. هر چند این نوع قالب های بومی امکاناتی مثل صفحه ساز گرافیکی ، قابلیت درج ابزارک و پنل مدیریت قالب را ندارند اما قالب هایی کم حجم و سبک هستند مناسب سایت های دانلود و وبلاگی که نیازی به این امکانات ندارند اما از نظر طراحی مناسب سلیقه های ایرانی هستند.

نسخه 3 قالب اکسپرس یک قالب وبلاگی وردپرس هست که امکانات و بخش های جالبی با گرافیک مناسب به آن اضافه شده. منو های آبشاری ، خبرنامه ایمیلی ، قالب نظرات جذاب و زیبا ، امکان قرار دادن تبلیغات متنی و طراحی رئالیسم از ویژگی های این قالب وردپرسی هست. هر چند پنل مدیریتی برای مدیریت این بخش ها تعبیه نشده اما توضیحاتی در مورد مدیریت این بخش ها در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

مدیریت منو ها

برای مدیریت منو ها خوشبختانه کار بسیار آسان هست. شما از بخش نمایش > فهرست ها می توانید آیتم های این منوی آبشاری زیبا که با سی اس اس طراحی شده را مدیریت کنید. آموزش مدیریت فهرست ها در وردپرس را ببنید.

برای تغییر شماره تلفن هم می توانید فایل header.php قالب را ویرایش کنید.

برای تغییر لوگوی قالب از پوشه images می توانید فایل لوگوی دلخواه خود را با logo.png جایگزین نمایید.

بخش آخرین مطالب و محبوب ترین مطالب

آخرین مطالب بصورت خودکار آخرین مطالب سایت شما رو نمایش میده و محبوب ترین مطالب هم مطالبی که بیشترین دیدگاه رو در وردپرس داشته باشند بصورت لیستی برای شما نمایش خواهد داد.

زمینه های دلخواه این قالب:

  • dl = لینک دانلود
  • demo = پیش نمایش

افزونه های مورد نیاز:

  • wp pagenavi
  • wp postviews

این قالب از تصاویر شاخص با سایز 260 در 180 پیکسل پشتیبانی می کند. شما می توانید از بخش تصویر شاخص ، تصویر کنار هر پست را تغییر دهید.

و در نهایت برای تغییر خبرنامه ایمیلی باید کد خبرنامه ایمیلی خود را از  FeedBurner دریافت کرده و در فایل single.php جایگزین نمایید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.