ثبت‌نام ورود

توافقنامه استفاده از خدمات میهن وردپرس

طرفین قرارداد مشتری وبسایت که به اختصار در این قرارداد مشتری و وبسایت میهن وردپرس با آدرس mihanwp.com می‌باشد که در این قرارداد به اختصار میهن وردپرس نامیده می‌شود.

خرید از سایت یا عضویت در سایت میهن وردپرس به معنای قبول قوانین و مقررات می‌باشد.

تعاریف

میهن وردپرس: وبسایت میهن وردپرس با آدرس دامنه mihanwp.com که کاربر محصولات را از طریق آن خریداری خواهد کرد. تمام خرید‌های وبسایت از طریق این دامنه صورت می‌گیرد و خدمات بعد از فروش و پشتیبانی شامل مشتریانی خواهد شد که از این آدرس برای خرید خود استفاده می‌کنند.

مشتری (کاربر): شخصی که در وب‌سایت میهن وردپرس خریدی انجام می‌دهد و بابت دریافت محصول یا خدمات هزینه پرداخت می‌کند.

دپارتمان پشتیبانی: دپارتمان پشتیبانی میهن وردپرس که از طریق بخش تیکت به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ خواهد داد. این دپارتمان روز‌های شنبه تا ۴ شنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۶:۳۰ و روز‌های پنجشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۵ (در ایام کاری غیر تعطیل) پاسخگوی مشتریان خواهد بود. توضیحات بیشتر…

قوانین و مقررات سایت

بند اول

تمام اطلاعات کاربران نزد میهن وردپرس محفوظ خواهد ماند. میهن وردپرس به هیچ عنوان لیست ایمیل یا اطلاعات کاربران را فاش نخواهد کرد.

هرگونه فروش و انتشار محصولات میهن وردپرس در سایر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی خلاف قوانین بوده و از مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

تمامی محصولات آموزشی خریداری شده توسط کاربر باید در مورد مقرری که در صفحه توضیحات محصول ذکر شده توسط میهن وردپرس به کاربر تحویل داده شود.

در صورتی که آموزش خریداری شده مطابق با سرفصل‌های ارائه شده در صفحه توضیحات محصول نباشد، کاربر می‌تواند از گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه استفاده کند.

بند دوم

قالب یا افزونه خریداری شده ممکن است با سایر افزونه‌ها و قالب استفاده شده در سایت شما سازگار نباشد. میهن وردپرس مسئولیتی در قبال شخصی سازی محصول برای مشتری و یا حل مشکلات تداخل محصول با سایر قالب‌ها و افزونه‌ها نخواهد داشت.

میهن وردپرس موظف است بابت خرید هر قالب، یکبار نصب رایگان را برای کاربر بدون دریافت هزینه انجام دهد. حداکثر زمان نصب قالب ۶ ساعت در ساعات کاری تیم پشتیبانی می‌باشد.

گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه شامل مواردی است که محصول خریداری شده مطابق با توضیحات ارائه شده در سایت نباشد. عدم وجود امکانات مورد نیاز مشتری در محصول خریداری شده، شامل گارانتی بازگشت وجه نخواهد بود. مشتری باید قبل از خرید اطلاعات محصول را بصورت دقیق مطالعه و بررسی نموده و در صورت وجود دمو، پیش نمایش آنلاین محصول را مشاهده نماید.

مشتری می‌بایست برای حل مشکل، اطلاعات سایت خود را در اختیار پشتیبانان میهن وردپرس قرار دهد. اطلاعات مورد نیاز شامل اطلاعات ورود به پنل مدیریت وردپرس و در برخی موارد، پنل مدیریت هاست می‌باشد. اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.

کاربرانی که از سرویس میزبانی وب با منابع کم یا سرویس‌های هاست ناسازگار با وردپرس استفاده می‌کنند با مشکلاتی مواجه خواهند شد که در این صورت با ذکر دلیل از طریق بخش پشتیبانی به کاربر اطلاع داده می‌شود، تا نسبت به تعویض هاست یا ارسال درخواست تغییر ساختار هاست به سرویس دهنده خود اقدام نماید.

محصولات میهن وردپرس بصورت فایل‌های دیجیتالی به کاربر ارائه می‌شود. بدیهی است قالب‌ها و افزونه‌هایی که بصورت فایل در اختیار شما قرار داده می‌شود، ممکن است در آینده با نسخه‌های جدید وردپرس تداخل داشته باشند یا به دلیل وجود مشکلات از سایت حذف شوند. در این‌صورت هزینه پرداختی مشتری بصورت کد تخفیف بازگشت داده خواهد شد تا مشتری بتواند از محصولات جدید سایت استفاده کند.

بند سوم

به ازای هر لایسنس، تنها پشتیبانی یک وبسایت انجام خواهد شد.

تبصره ۱: محدودیتی برای نصب لایسنس‌ها روی سیستم های محلی localhost نیست.

تبصره ۲: محدودیتی در تغییر لایسنس دامنه وجود ندارد. برای تغییر دامنه لایسنس مشتری می‌تواند از پنل کاربری میهن وردپرس اقدام به غیر فعال کردن سایت‌های قبلی نماید.

امکان استفاده از یک کد لایسنس مشترک روی ساب‌دامین‌های مختلف و ساب فولدر‌های متفاوت روی یک دامنه وجود ندارد.

طول پشتیبانی و دریافت آپدیت هر محصول یک سال بوده و بعد از گذشت ۱ سال، کاربر با تمدید لایسنس می‌تواند از محصول استفاده نماید.

شرایط فورس ماژور

از آنجایی که فایل‌های وبسایت میهن وردپرس بصورت دیجیتالی در اختیار کاربر قرار داده می‌شود، لازم به ذکر است که کاربر همواره بایستی فایل‌های خریداری شده را دانلود نماید تا در صورت ایجاد شرایط فورس ماژور و حوادث غیر قابل اجتناب مانند سیل، زلزله و موارد طبیعی در محل استقرار تیم و یا دیتاسنتر میزبان اطلاعات سایت، مشکلی از بابت دسترسی به فایل خریداری شده نداشته باشد. بدیهی است در صورت بروز چنین شرایطی امکان ارائه سرویس و خدمات‌دهی به کاربر وجود نخواهد داشت.

کاربر با خرید محصول از وبسایت توافقنامه فوق را تایید کرده و نیازی به اخذ امضای فیزیکی از کاربر برای تایید موارد فوق نیست. خرید کاربر از وب‌سایت به منزله قبول قوانین و مقررات مندرج در این صفحه می‌باشد.

تغییرات توافقنامه: میهن وردپرس حق هرگونه ویرایش و تغییر در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد. خریدار می‌بایست برای اطلاع از قوانین جدید همواره پیگیر این صفحه و موارد مندرج در آن باشد.