تنظیم کردن صفحه ویرایش نوشته در وردپرس
4.1 از 24 رای

بعد از مدتی استفاده از وردپرس شما متوجه خواهید شد که،تنظیم مجدد صفحه ویرایش نوشته در وردپرس

بخشهایی در صفحه ویرایش نوشته وجود دارند که شما از آنها استفاده نمی کنید.

 

همچنین بخشهایی که بیشتر استفاده می کنید نیز مشخص خواهند شد.

 

در این مقاله به شما خواهیم گفت که چطور صفحه ویرایش نوشته را مجدداً تنظیم کنید.

 

به طور پیش فرض زمانیکه شما وردپرس را نصب می کنید به صفحه ای مانند صفحه زیر روبرو می شوید:

صفحه ویرایشگر نوشته

این صفحه ممکن است که متفاوت باشد با توجه به تم ها و افزونه های مختلف. ولی در همه صفحه نمایشها بطور پیش فرض، صفحه ویرایش نوشته می تواند کوچکتر یا بزرگتر یا پنهان شوند.

صفحه ویرایش نوشته

همچنین شما می توانید بر روی یک عنوان جعبه متا کلیک کرده و آنرا نگه دارید و بکشید به سمتی که می خواهید در صفحه ویرایش نوشته قرار گیرد. شما می توانید آنرا به بالا و پایین حرکت دهید. دو مکان برای قرار گرفتن یک جعبه متا وجود دارد. یکی ستون سمت راست و دیگری در پایین ویرایشگر نوشته.

صفحه ویرایش نوشته

برای پنهان کردن جعبه های متای اضافی از صفحه ویرایشگر نوشته، بر روی دکمه وضعیتهای صفحه نمایش در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. یک منو باز می شود که می توانید پنهان کردن یا نشان دادن صفحه نمایش را انتخاب کنید.

صفحه ویرایش نوشته

برای پاک کردن صفحه نمایش کافیست دکمه full screen در ویرایشگر نوشته را کلیک کنید یا همزمان کلیدهای ALT+Shift+W را بگیرید.

صفحه ویرایش نوشته

در این حالت جعبه های متا پنهان هستند و شما فقط دکمه های فرمت اولیه در سمت بالا و عنوان نوشته و ویرایشگر نوشته را دارید. حتی نوار ابزار در بالا به تنهایی ظاهر میشود زمانیکه شما موس خود را خارج از ویرایشگر نوشته قرار بدهید. این حالت، حالت نوشتن بدون حواس پرتی نامیده می شود.

صفحه ویرایش نوشته

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.