ثبت‌نام ورود

افزودن آیکون سایت وردپرس در منوی آیفون و آیپد

افزودن آیکون سایت وردپرس در منوی آیفون و آیپد

افزودن آیکون سایت وردپرس در منوی آیفون و آیپد

هدف از این مقاله آموزش نحوه ی اضافه کردن آیکون وبلاگ وردپرس در منوی آیفون میباشد. با این کار خوانندگان تشویق میشوند که بیشتر از قبل سایت را بازدید کنند زیرا تنها با یک کلیک به وب سایت دسترسی پیدا میکنند.

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه ی add to home screen wp میباشد. پس از فعال سازی یک صفحه تنظیمات جدید به زیر بخش تنظیمات>ATHS Option اضافه میشود و این صفحه به شما اجازه ی کنترل رفتار افزونه را میدهد.

در این تنظیمات نیاز دارید آیکون وب سایت را اضافه کنید و این آیکون را برای قابل تشخیص بودن نیاز دارید. برای افزودن آیکون به بخش رسانه> افزودن در پنل مدیریت بروید. فایل تصویر را با پیکسل 144*144 آپلود کنید. فایل آدرس تصویر را در تنظیمات افزونه کپی کنید.

تنظیمات افزودن به آیفون

اکنون افزونه روی آیفون و آیپد کار خواهد کرد. با این حال تنها با مرورگر safari کار خواهد کرد. زمانیکه یک کاربر به وب سایت شما بیاید اطلاعیه ای میبیند که از آنها میخواهد لینک وبلاگ را بعنوان برنامه ی وب روی دستگاه خود اضافه کنند. با کلیک روی اطلاعیه میتوان وب سایت را بعنوان برنامه وب نصب کرد.

اطلاعیه

افزودن افزونه به صفحه نمایش برای شما گزینه ای برای باز کردن وب سایت در برنامه وب تمام صفحه در عوض مرورگر safari را فراهم میکند. توصیه میشود اگر حالت تمام صفحه را انتخاب کردید پس کاربری که وبلاگ شما را اضافه میکند اطلاعیه را در هر زمان که وارد وب سایت شد نخواهد دید. برای این کار به بخش تنظیمات>ATHS Option بروید. اسکرول را پایین آورده به گزینه navigation بروید و حالت تمام صفحه را از بخش انتخاب مرورگر در منوی پایین انتخاب کنید.

حالت تمام صفحه

اگر آیکون را در تنظیمات افزونه فراهم کردید سپس بعنوان آیکون صفحه نمایش استفاده خواهد شد.

موفق و پیروز باشید

نظر شما در این‌باره چیست؟