جلسه 17: آپدیت قالب و افزونه وردپرسReviewed by رضا on Nov 16Rating: 2.5جلسه 17: آپدیت قالب و افزونه وردپرسبرای آپدیت قالب و افزونه وردپرس بدون از دست رفتن تنظیمات می توانید از این افزونه استفاده کنید. با نصب این افزونه می توانید با یک کلیک قالب ها و افزونه های و

آپدیت قالب و افزونه وردپرس

آپدیت قالب و افزونه وردپرس بصورت دستی

آپدیت قالب ها و افزونه های رایگان وردپرسی که در مخزن وردپرس ثبت شده است بسیار آسان و بدون دردسر هست. اما قالب ها و افزونه های حرفه ای وردپرس که در بخش قالب حرفه ای وردپرس و افزونه حرفه ای وردپرس منتشر می شوند به راحتی آپدیت قالب های رایگان نیست. چون در صورت آپدیت کردن ، فایل زبان فارسی و استایل rtl.css آنها حذف می شود، پس باید آنها را از روشی مطمئن آپدیت کنیم. بسیاری از کاربران تیکت های زیادی به ما ارسال می کردند با موضوع نحوه آپدیت قالب ها و افزونه های خریداری شده و این شد که امروز تصمیم گرفتم نحوه آپدیت قالب ها و افزونه های وردپرس بصورت دستی را خدمت شما توضیح دهم.

*با این روش تنظیمات اعمال شده روی قالب ها و افزونه ها به هیچ عنوان از دست نمی روند.

آموزش آپدیت قالب و افزونه وردپرس

برای آپدیت ابتدا نسخه جدید افزونه خریداری شده را از بخش دانلود آپدیت محصولات دریافت کنید.

حالا افزونه Easy Theme and Plugin Upgrades را از انتهای همین صفحه دانلود و نصب کنید. ( آموزش نصب افزونه وردپرس )

به بخش نمایش > پوسته ها > افزودن مراجعه کنید ( در صورتی که می خواهید افزونه نصب کنید بخش افزونه ها > افزودن را باز کنید. )

روز بارگذاری بالای صفحه کلیک کنید.

آپلود قالب وردپرس

 

با کلیک روی بارگذاری با چنین صفحه ای مواجه خواهید شد:

آپدیت قالب وردپرس

حالا باید فایل zip قالب یا افزونه ( نسخه جدید ) را از قسمت choose file قرار دهید.

گزینه دوم یعنی upload exiting theme را روی yes قرار دهید. قرار دادن این گزینه روی yes به این معناست که می خواهید قالب یا افزونه را آپدیت کنید.

و در نهایت روی نصب کلیک کنید تا قالب یا افزونه شما آپدیت شود.

در صورتی که با پیغام پوشه از قبل موجود است مواجه شدید:

وارد فایل منیجر هاست خود شوید. در آنجا وارد پوشه wp-content/ themes شده و پوشه قبلی را حذف نمایید. حالا کافیه پوشه نسخه جدید رو آپلود و extract کنید تا قالب آپدیت شود

 

موفق باشید

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.