افزونه شمارش معکوس محصولات ووکامرس
3.4 از 16 رای

YITH-WooCommerce-Product-CountdowN

افزونه شمارش معکوس محصولات ووکامرس

سلام !

امروز میخواهیم افزونه شمارش معکوس محصولات ووکامرس را به شما عزیزان معرفی کنیم.

نام افزونه yith woocommerce product countdown می باشد  که برای شما کاربران میهن وردپرس قرار داده ایم . به کمک این افزونه می توان شمارش معکوس برای محصولات ایجاد کرد ، به این معنی که می توان محصول مورد نظر خود را در یک زمان مشخص با تخفیف ویژه قرار داد و توسط این افزونه زمان پایان تخفیف را به صورت شمارشگر معکوس در سایت به نمایش گذاشت  . شمامی توانید با این افزونه کد تخفیف برای کاربران خود ایجاد کنید تا کاربران بتواند آن را با قیمت مناسب از سایت شما خریداری کنند.

ووکامرس

برای فعال کردن افزونه باید در قسمت General وGenreal Setting و گزینه Enable YITH Woo Commerce Product Countdown را فعال یا غیر فعال کرده تا ویژگی های آن را فعال و غیر فعال شود.

YITH WooCommerce Product Countdown 2

برای اضافه کردن تاریخ محصولات خود از قسمت صفحه ویرایش محصول ابتدا نوع محصول را روی simple product قرار داده و قسمت Product Countdown را کلیک کنید و در قسمت Sale Price Dates کادر بالا  Form …YYYY-MM-DD تاریخ شروع محصول و کادر پایین To … YYYY-MM-DD تاریخ پایان رسیدن محصول را وارد کنید تا شمارش معکوس در سایت شما ( در صفحه محصول ) نمایش داده شود. مثل تصویر زیر:

افزونه ووکامرس

برای نصب این افزونه باید فایل زیر دانلود کنید و پنل مدیریت وردپرس از قسمت افزونه ها و افزودن افزونه و بارگذاری افزونه فایل زیر  را در وردپرس خود آپلود کنید.

موفق و پیروز و میهن وردپرسی باشید 🙂

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.