سایت برتر

ارسال خودکار مطالب وردپرس به دریتر با wp to twitter

دریت خودکار هنگام انتشار پست جدید در وردپرس

ارسال خودکار مطالب وردپرس به دریتر

دریتر یکی از بهترین برنامه هاییست که به شما اجازه میدهد هنگام انتشار پست جدید در وردپرس به دنبال کنندگان اطلاع دهید. در این مقاله ما به شما روش دریت خودکار هنگام انتشار پست جدید در وردپرس را آموزش میدهیم.

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه wp to twitter میباشد. پس از فعال سازی برای پیکربندی تنظیمات افزونه به تنظیمات>wp to twitter بروید.

تنظيمات پيكر بندي

ایجاد برنامه دریتر برای سایت وردپرس

برای استفاده از API دریتر,دریتر نیاز به احراز هویت با استفاده از پروتکل oauth دارد. بمنظور استفاده از این افزونه شما نیاز به ایجاد برنامه دریتر برای وب سایت خود دارید. به صفحه ثبت نام برنامه دریتر رفته و با حساب دریتر وارد شوید. سپس برای ثبت نام برنامه روی گزینه create new app کلیک کنید. در صفحه بعد یک نام برای برنامه و یک توصیف کوتاه و آدرس وب سایت را وارد کنید و سپس از همان آدرس بعنوان مخاطبین آدرس برای برنامه استفاده کنید.

جزييات برنامه

اکنون دریتر برای شما برنامه ایجاد کرده و شما را به صفحه برنامه هدایت می‌کند. اکنون برای دسترسی به حساب دریتر خود به این برنامه نیاز دارید. برای این کار روی تب settings کلیک کنید و اسکرول را پایین آورده و به بخش application type بروید. زیر فیلد دسترسی خواندن و نوشتن را انتخاب کرده و تنظیمات برنامه دریتر را آپدیت کنید. سپس نیاز است به صفحه جزییات برنامه دریتر بازگردید و در انتهای صفحه روی گزینه create my access token کلیک کنید.

اکنون شما تمام کلیدهای مورد نیاز برای اعتبار دادن به سایت با دریتر را دارید. کلید مصرف کننده,رمز مصرف کننده,دکمه دسترسی و کلید رمز دکمه دسترسی را در تنظیمات وردپرس به دریتر کپی کنید. پس از انجام برای اعتبار دادن به سایت خود روی connect to twitter کلیک کنید.

راه اندازی wp to twitter

پس از اعتبار دادن به سایت گام بعدی پیکر بندی وردپرس به تنظیمات دریتر برای دریتر شما میباشد. در صفحه تنظیمات افزونه به بخش تنظیمات پایه بروید.

تنظيمات پايه

اولین گزینه در بخش تنظیمات پایه,انتخاب آدرس سرویس ارائه دهنده در صورت استفاده از آن میباشد. همچنین به شما گزینه ها را برای هر نوع پست نشان میدهد. اگر شما از نوع پست سفارشی استفاده میکنید سپس این نوع پستها بخوبی در اینجا ظاهر میشوند. بطور پیش فرض به شما پستها,صفحات و لینکها را نشان میدهد سپس شما میتوانید برای نوع پستی که میخواهید دریت کنید روی جعبه check کلیک کنید.

وردپرس به دریت میتواند بصورت خودکار زمان انتشار پست جدید یا آپدیت دریت کند و شما میتوانید پیام مورد نظر خود برای دریت را تنظیم کنید. پس از انجام پیکربندی نیاز است تنظیمات خود را ذخیره کنید. این تمام کاری است که برای دریت خودکار نیاز به انجام دارد. با این حال افزونه با توصیه هایی که به شما اجازه ی استفاده از تگ وردپرس بعنوان هشتک برای دریت را میدهد می آید.

تنظيمات پيشرفت

در زیر بخش تنظیمات نویسنده باید جعبه کنار authors have individual twitter accounts را که به نویسندگان دیگر روی سایت شما اجازه ی افزودن گزینه دریت کردن در پروفایل خوشان را میدهد را تیک بزنید. در زیر بخش تنظیمات نویسنده میتوانید نقش کاربران را انتخاب کنید که اجازه ی افزودن اطلاعات دریتر,ارسال دریتر و لغو تنظیمات پیش فرض دریت را دارند.

تنظيمات نويسنده

? tweet or not tweet

پس از راه اندازی ارسال خودکار دریت شما میتوانید تنظیمات را برای پستهای فردی در صفحه ویرایش پست لغو کنید. میتوانید انتخاب کنید که پست را دریت کنید یا دریت نکنید یا حتی قالب پیش فرض را با دریت سفارشی برای پست جایگزین کنید.

وردپرس به توييتر

مشکل انتشار خودکار دریت این است که گاهی ممکن است بخواهید پست را حذف کنید یا تغییر دهید. گاهی حتی ممکن است بصورت تصادفی پستی را که آماده ی انتشار نیست را منتشر کنید و سریعا دریت ارسال میشود. برای جلوگیری از این مشکل توصیه میکنیم پستهای وردپرس را برای رسانه های اجتماعی با استفاده از برنامه ی بافر زمان بندی کنید که این کار به شما اجازه ی اشتراک گذاری پست هنگام  انتشار پست جدید را میدهد. همچنین میتوانید از نوار شناور اجتماعی استفاده کنید و پست را پس از انتشار به اشتراک بگذارید.

 

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

  1. U5807 ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

    سلام
    آیا خود شما هم از این افزونه استفاده می کنید؟ یا بصورت دستی می فرستید؟