ثبت‌نام ورود

نمایش پیش‌بینی آب و هوا در وردپرس با WP Cloudy

نمایش پیش‌بینی آب و هوا در وردپرس با WP Cloudy

نمایش پیش‌بینی آب و هوا در وردپرس

گاهی اوقات برخی از مدیران سایت تمایل دارند وضعیت آب و هوا را برای کاربران خود به نمایش بگذارند، با افزونه ای که امروز معرفی میکنم به راحتی میتونید این قابلیت به سایت وردپرسی خود اضافه کنید.

دلیل نمایش دادن پیش بینی وضع آب و هوا در وردپرس

لازم نیست همه وب سایت ها پیش بینی آب و هوا نمایش دهند. با این حال، صنایع زیادی وجود دارند که باعث میشود اکثر افراد بر اساس این پیش بینی تصمیم گیری و اعتماد کنند. این صنایع شامل سفر، حوادث، هتل ها، تختخواب و صبحانه و بسیاری دیگر در صنعت مهمان‌نوازی و گردشگری است.

افزونه‌های وردپرس زیادی وجود دارد که می تواند اطلاعات هواشناسی را بارگیری و در وب سایت شما به خوبی نمایش دهد.  اما شما باید افزونه‌ای را انتخاب کنید که سریع و بدون هیچ مشکلی کار کند و لینک ها را به خدمات آب و هوا اضافه نکند.

اضافه کردن پیش بینی آب و هوا در وردپرس

در مرحله اول افزونه WP Cloudy را دانلود و نصب کنید، WP Cloudy می تواند بدون کلید API کار کند. اما، توصیه می‌کنم یک کلید API برای جلوگیری از وقفه زمان ایجاد کنید. وارد وب سایت OpenWeatherMap  شده و روی لینک ثبت نام کلیک کنید.

پس از ثبت نام، صفحه پروفایل خود را مشاهده و روی تب API keys کلیک کنید. سپس یک نام برای کلیدهای خود نوشته و روی دکمه “generate” کلیک نمایید. در حال حاضر کلید API ایجاد شد، کلید را کپی کنید. اکنون وارد پیشخوان وردپرس> تنظیمات> WP Cloudy> advanced شوید، در پایین در بخش “Open Weather Map API key”، کلید API را جایگذاری و ذخیره کنید.

حال شما می‌توانید گزارشات آب و هوایی خود را ایجاد کنید. وارد صفحه پیشخوان> Weather > Add New شوید، و اولین گزارش آب و هوایی خود را ایجاد کنید. اطلاعات مربوط به شهر، ایالت و کشور خود را وارد کنید سپس در تب “display” تنظیمات و اطلاعاتی که میخواهید نمایش دهد را پیکربندی کنید و همچنین تعداد روز نمایش پیش بینی را مشخص کنید.

در آخر روی دکمه انتشار کلیک و گزارش آب و هوا خود را ذخیره کنید، سپس شورتکد را کپی و در برگه یا نوشته یا سایدبار موردنظر جایگذاری کنید. سپس نتیجه کار خود را مشاهده نمایید.
موفق و پیروز باشید.
نظر شما در این‌باره چیست؟