web-design

ستون بندی ابزارک ها در وردپرس با Widgets in Columns

ستون بندی ابزارک ها در وردپرس

نمایش ابزارک های وردپرس در چند ستون

به دنبال راهی برای نمایش ابزارک های وردپرس خود بصورت ستونی هستید؟ یک راه آسان برای انجام اینکار بدون استفاده از هیچگونه دانش کد وجود دارد. در این مقاله قصد داریم به شما نشان دهیم که چطور ابزارک وردپرس خود را بدون استفاده از HTML یا CSS بصورت ستونی نمایش دهید.

ویدجت ستونی

اول از همه باید افزونه Widgets in Columns را نصب و راه اندازی کنید. بعد از فعالسازی به مسیر نمایش> ابزارک ها بروید. سپس ابزارکی را که می خواهید به صورت ستونی نمایش داده شود را بکشید و سپس رها کنید.

در تنظیمات ابزارک متوجه یک بخش جدید که در پایین منو برچسب شده است خواهید شد. در اینجا باید عرض دلخواه ابزارک خود را انتخاب کنید.

ابزارک

می توانید عرض را بسته به تعداد ستون های ابزارک که می خواهید در یک ردیف نمایش داده شوند انتخاب نمایید. برای مثال اگر 3 ستون می خواهید باید گزینه 1/3 را انتخاب کنید. همچنین می توانید یک آیکون برای ابزارک آپلود کنید. هنگامی که ردیف اول به ستون ابزارک شما افزوده شد می توانید با کشیدن و رها کردن ابزارک تقسیم، ابزارک های موجود را از هم جدا کنید. ابزارک تقسیم به شما اجازه می دهد تا یک ردیف ابزارک جدید در یک منطقه جدید  ایجاد کنید. این افزونه شامل سه نوع تقسیم است: divider, .break,clear 

بعد از افزودن ابزارک می توانید پیش نمایش آن را بر روی سایت خود مشاهده کنید.

در اینستاگرام ما: تخفیف بگیرید ٬ انرژی بگیرید و یک کسب و کار اینترنتی عالی راه اندازی کنید.فالو می کنم

پکیج های آموزشی

پیشنهاد می کنیم
نظرات کاربران
  • درخواست شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود. از ارسال پرسش تکراری خودداری نمایید.

avatar
مرتب سازی براساس:   جدیدترین | قدیمی ترین
mohammad
mohammad

مرس مفید بود

wpDiscuz