آموزش گوگل آنالیتیک

ستون بندی ابزارک ها در وردپرس با Widgets in Columns

ستون بندی ابزارک ها در وردپرس با Widgets in ColumnsReviewed by پروانه on Nov 27Rating: 2.5ستون بندی ابزارک ها در وردپرس با Widgets in Columnsبه دنبال راهی برای نمایش ابزارک وردپرس خود بصورت ستونی هستید؟ یک راه آسان برای انجام اینکار بدون استفاده از هیچگونه دانش کد وجود دارد. در این مقاله قصد

ستون بندی ابزارک ها در وردپرس

نمایش ابزارک های وردپرس در چند ستون

به دنبال راهی برای نمایش ابزارک های وردپرس خود بصورت ستونی هستید؟ یک راه آسان برای انجام اینکار بدون استفاده از هیچگونه دانش کد وجود دارد. در این مقاله قصد داریم به شما نشان دهیم که چطور ابزارک وردپرس خود را بدون استفاده از HTML یا CSS بصورت ستونی نمایش دهید.

ویدجت ستونی

اول از همه باید افزونه Widgets in Columns را نصب و راه اندازی کنید. بعد از فعالسازی به مسیر نمایش> ابزارک ها بروید. سپس ابزارکی را که می خواهید به صورت ستونی نمایش داده شود را بکشید و سپس رها کنید.

در تنظیمات ابزارک متوجه یک بخش جدید که در پایین منو برچسب شده است خواهید شد. در اینجا باید عرض دلخواه ابزارک خود را انتخاب کنید.

ابزارک

می توانید عرض را بسته به تعداد ستون های ابزارک که می خواهید در یک ردیف نمایش داده شوند انتخاب نمایید. برای مثال اگر 3 ستون می خواهید باید گزینه 1/3 را انتخاب کنید. همچنین می توانید یک آیکون برای ابزارک آپلود کنید. هنگامی که ردیف اول به ستون ابزارک شما افزوده شد می توانید با کشیدن و رها کردن ابزارک تقسیم، ابزارک های موجود را از هم جدا کنید. ابزارک تقسیم به شما اجازه می دهد تا یک ردیف ابزارک جدید در یک منطقه جدید  ایجاد کنید. این افزونه شامل سه نوع تقسیم است: divider, .break,clear 

بعد از افزودن ابزارک می توانید پیش نمایش آن را بر روی سایت خود مشاهده کنید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

پکیج های آموزشی

همه پکیج های آموزشی
پیشنهاد می کنیم
نظرات کاربران
  • درخواست شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود. از ارسال پرسش تکراری خودداری نمایید.

avatar
ترتیب نمایش:   جدیدترین | قدیمی ترین
mohammad
مهمان
mohammad

مرس مفید بود

نظرات میهن وردپرس