تایید سایت در Pinterest و افزودن به اکانت پینترست

5 / 5. تعداد رای: 2

تایید سایت در Pinterest
تایید سایت در Pinterest

آیا تا به حال به این فکر افتاده‌‌اید سایت وردپرس خود را در Pinterest تأیید کنید؟ پس حتما آموزش امروز را دنبال کنید. ما همیشه سعی می‌‌کنیم مطالبی با موضوعات مختلف برای تمامی کاربران داخل و خارج کشور منتشر کنیم تا کارهای آن‌‌ها سریع‌‌تر پیش رود و هر روز بیشتر از دیروز بدانند و بتوانند تمامی قابلیت‌‌هایی که دوست دارند را در سایت وردپرسی خود اضافه کنند. برای تایید سایت در Pinterest این مقاله را مطالعه کنید.

چرا نیاز به تایید سایت در Pinterest داریم

Pinterest یکی از محبوب‌‌ترین پلتفرم‌‌های شبکه اجتماعی است که تصاویر، فیلم‌‌ها و مطالب کاربردی شما را به اشتراک می‌‌گذارد. به طور کلی می‌‌توانید یک حساب کاربری در پینترست ایجاد کرده و تصاویر خود را در آن‌‌جا مانند اینستاگرام مدیریت کنید. همچنین می‌‌توانید مطالب مفید، تصاویر، لینک‌‌ها، وب‌‌سایت‌‌های دلخواه خود در یک آلبوم که در پینترست boards نامیده می‌‌شود جمع‌‌آوری کنید.

اگر شما یک سایت عکاسی یا وبلاگی همراه با تصاویر و ویدیوهای مختلف دارید، پینترست می‌‌تواند مناسب باشد و تنها با تایید سایت در پینترست باعث افزایش ترافیک سایت خود شوید.

نحوه تأیید سایت در Pinterest

اگر قبلا یک اکانت پینترست ساخته‌‌اید، در ابتدا باید آن را به اکانت تجاری یا Business تبدیل کنید. با این کار می‌‌توانید از تمام ابزارهای حرفه‌‌ای مانند Pinterest Analytics، Pinterest Ads و موارد دیگر استفاده کنید. اگر نه! حتما یک اکانت جدید ایجاد کنید.

ارتقا اکانت پینترست به اکانت Business

در این مرحله وارد اکانت خود شوید و بر روی آیکون سه نقطه در سمت راست بالای صفحه کلیک و گزینه Upgrade Now را بفشارید.

upgrade now

سپس به صفحه راه اندازی اکانت Business هدایت می شوید، در اینجا نام Business، آدرس سایت خود و نوع Business را انتخاب و روی دکمه Continue  کلیک کنید. به همین سادگی اکانت شما به اکانت Business تبدیل شد.

ساخت اکانت تجاری

درخواست ثبت سایت در پینترست

در این مرحله برای ثبت سایت خود در پینترست روی آیکون سه نقطه/ Settings کلیک کنید.

تنظیمات پینترست

سپس در سمت چپ روی فیلد Claim کلیک کرده و آدرس سایت خود را وارد و دکمه Claim را بفشارید.

درخواست ثبت سایت

در صفحه بعد دو روش برای ثبت سایت خود در پینترست موجود است که یکی را به دلخواه انتخاب کنید و روی دکمه Next کلیک کنید. پیشنهاد می‌‌کنیم روش Add HTML Tag را انتخاب کنید. حتما تگ HTML را کپی کنید!

کپی کردن تگ html

افزودن تگ تایید سایت در Pinterest

در این مرحله دو روش برای افزودن تگ HTML در سایت وردپرسی شما وجود دارد.

روش اول

برای شروع، اگر قبلا افزونه yoast seo  در پیشخوان سایت وردپرسی تان نصب شده‌‌است، وارد بخش سئو شوید و زیر منو اجتماعی را انتخاب کنید. سپس، در تب فیسبوک مطمئن شوید حتما گزینه “افزودن داده متای Open Graph” فعال باشد.

تب فیس بوک سئو

بعد به تب پینترست بروید و در قسمت تایید پینترست تگ HTML که در بالا کپی کردید را جایگذاری کنید.

تب پینترست سئو

روش دوم

اگر افزونه یواست سئو در پیشخوان شما نصب نیست، می‌‌توانید از این روش استفاده کنید. ابتدا افزونه Insert Headers and Footers را نصب و فعال نمایید. پس از فعال کردن افزونه، گزینه جدیدی به نام Insert Headers and Footers در منو تنظیمات افزونه ظاهر می‌‌شود. وارد صفحه تنطیمات افزونه شوید و در بخش Scrips in Header تگ html را جایگذاری و ذخیره کنید.

حال به صفحه تایید پینترست بروید و روی دکمه Submit کلیک کنید. با این کار سایت وردپرسی خود را در پینترست تایید و ثبت می‌‌کنید. این فرآیند 24 ساعت طول می‌‌کشد و شما در مورد تایید وب سایت خود ایمیل دریافت خواهیدکرد.

تایید سایت در پینترست

پس از مطالعه کردن این آموزش می‌‌توانید این عمل را به صورت صحیح و کامل انجام دهید. 🙂

موفق و پیروز باشید.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟