سایت برتر

درج فاصله میان متن مطالب وردپرس با Spacer

درج فاصله میان مطالب وردپرس با Spacer

درج فاصله میان متن مطالب وردپرس با Spacer

در سایت هایی که محتوا زیادی دارید و می خواهید بین مطالب پست ها و برگه ها فاصله مشخصی قرار دهید به راحتی با افزونه ای Spacer که امروز به شما کاربران همیشگی میهن وردپرس معرفی می کنم می توانید این کار را انجام دهید، کار شما را ساده تر می‌کند فقط با یک کلیک بین مطالب خود فاصله دلخواه را مشخص می کنید.

کار با افزونه Spacer

در ابتدا افزونه را نصب و فعال سازی کنید پس از فعال سازی افزونه گزینه Spacer به منو تنظیمات پنل مدیریت وردپرس اضافه شده است، همچنین در نوشته ها و برگه ها دکمه add a spacer به بخش ویرایشگر دیداری وردپرس اضافه شده است.

نحوه درج فاصله بین مطالب

به بخش نوشته یا برگه مورد نظر خود بروید و در بخش ویرایشگر روی دکمه اضافه کردن spacer کلیک کنید و شورت کد داده شده را بین متن هایی که می خواهید فاصله ایجاد کنید قرار دهید و اندازه دلخواه خود را به راحتی  می توانید از حالت پیش فرض تغییر دهید، در تصویر زیر فاصله ایجاد شده را مشاهده می کنید.

پیش نمایش افزونه spacer

همچنین می توانید به بخش تنظیمات افزونه spacer بروید و فاصله جدیدی ایجاد کنید، در تب defult می توانید اندازه و واحد فاصله پیش فرض افزونه را تغییر دهید و در آخر ذخیره تغییرات را بزنید،  اندازه حالت پیش فرض 20px می باشد.

تغییر دادن تنظیمات پیش فرض افزونه

در تب Add spacers می توانید یک فاصله جدید ایجاد و اضافه کنید روی new spacer کلیک و گزینه های مربوطه را پر کنید و در آخر روی save changes کلیک کنید، و حتی می توانید تجدید نظر کنید و فاصله جدید را حذف کنید.

درج فاصله جدید

حال طبق آموزش پیش روید به سرعت می توانید فاصله بین مطالب وردپرس خود درج کنید و دیگر نیازی به وقت گذاشتن با افزونه های دیگر نیست

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

  1. کاربر مهمان ۱۶ دی ۱۳۹۷