سایت برتر

نمایش لیست صفحات در وردپرس به همراه تصویر شاخص

نمایش لیست صفحات در وردپرس به همراه تصویر شاخص

نمایش لیست صفحات در وردپرس

اکثر وب سایت های کسب و کار در درجه اول از صفحات برای درج محتوای خودشان استفاده می کنند. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی یک لیست صفحه به همراه ریز عکس ها به وردپرس خود اضافه کنید. همچنین یک راه برای نمایش تصویر بندانگشتی صفحات و صفحات هم تراز به شما نشان خواهیم داد.

 

اولین گام برای انجام اینکار نصب و راه اندازی اقزونه Page-list می باشد. این افزونه در خارج از جعبه کار می کند بنابراین تنظیماتی برای پیکربندی این افزونه وجود ندارد. Page-list به همراه یک کد کوتاه با فهرست گسترده ای از پارامترها همراه است. این افزونه به شما اجازه می دهد یک لیست ساده از تمامی صفحات بعنوان نقشه سایت اضافه کنید. به سادگی یک صفحه جدید ایجاد و کد کوتاه [pagelist] را به آن اضافه کنید.

pagelist-sitemap این کد کوتاه یک لیست تو در تو از تمامی صفحات وب سایت شما نشان خواهد داد. می توانید از این و یار هر کد دیگری برای متن ابزارک استفاده کنید. اگر این کد کوتاه بر روی ابزارک سایت شما کار نکرد باید آنها را فعال کنید. این خط را به قالب فایل functions.php ویا یک افزونه خاص اضافه کنید:

add_filter('widget_text','do_shortcode');

نشان دادن ریز صفحات برای بخشی از صفحه

Page-list نمایش ریز صفحات را در صفحات هم تراز آسان تر می سازد. برای انجام اینکار باید کد کوتاه [subpages] را در صفحه اصلی اضافه کنید.

لیست ریز صفحات

شما همچنین می توانید از این کد برای متن ابزارک استفاده کنید.

نمایش صفحات هم تراز در صفحه وردپرس

صفحات هم تراز، ریز صفحاتی هستند که صفحات اصلی را به اشتراک می گذارند. می توانید ریز صفحات را با استفاده از کد [siblings] به نمایش بگذارید.

ریز صفحات

نمایش لیست صفحات با تصاویر بند انگشتی

افزونه Page-list کد دیگری به نام [page_ext] دارد که ویژگی های توسعه یافته ای را برای نمایش لیست صفحه در وردگرس ارائه می دهد. می توانید از این کد برای نمایش یک لیست از صفحات با تصویر برجسته استفاده کنید. مانند:

[pagelist_ext show_image="1" image_width="50"]

می توانید اندازه تصاویر را با استفاده از پارامتر image_width تنظیم کنید.

تصاویر بند انگشتی

همچنین می توانید طول خلاصه را با استفاده از پارامتر limit_content کنترل کنید.

[pagelist_ext limit_content="100"]

اگر می خواهید گزیذه به صورت کوتاه نمایش داده شود:

[pagelist_ext show_content="0"]

 

موفق و پیروز باشید

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم