سایت برتر

افزودن زیر نویس عنوان برای پست ها و صفحات در وردپرس

 

افزودن زیر نویس برای پستها و صفحات در وردپرس

افزودن زیر نویس عنوان برای پست ها در وردپرس

آیا تا کنون به پست خود زیرنویس اضافه کرده اید؟ در این مقاله ما به شما چگونگی افزودن زیر نویس به پست و صفحه در وردپرس را آموزش میدهیم. نسخه نمایشی زنده از آنچه در سایت ThemeLab بنظر میرسد:

زیر نویس themelab

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و راه اندازی افزونه Secondary Title میباشد.

پس از فعال سازی بصورت خودکار فیلد عنوان افزوده شده را در زیر عنوان اصلی در صفحه ویرایش پست خواهید دید.

عنوان متناوب

نگران نباشید اگر میخواهید از آن در صفحه یا دیگر نوع پست سفارشی استفاده کنید. افزونه با گزینه های پیکربندی خود ارائه شده که به شما اجازه ی کوچک کردن نحوه نمایش عنوان در منطقه مدیریت و در قالب وردپرس را میدهد. اگر میخواهید گزینه ها را تغییر دهید روی تنظیمات>Secondary Title  در منوی مدیریت وردپرس کلیک کنید.

تنظیمات 1 عنوان

در تنظیمات میتوانید نوع پست،دسته بندیها و آی دی پست خاص را در جاییکه میخواهید عنوان ثانویه نمایش داده شود انتخاب کنید. همچنین میتوانید موقعیت جعبه ورودی را در ویرایشگر پست انتخاب کنید که به شما اجازه ی نمایش جعبه عنوان ثانویه در بالا یا زیر جعبه عنوان پست اصلی را میدهد. بطور پیش فرض افزونه بصورت خودکار عنوان ثانویه را نمایش میدهد با این حال میتوانید با انتخاب NO کنار گزینه Automatic Insert آنرا متوقف کنید.

میتوانید عنوان ثانویه را بصورت دستی در قالب خود با استفاده از تگ قالب <?php get_secondary_title(); ?> در فایل قالب نمایش دهید. این کار به شما حداکثر کنترل بر روی استایل را میدهد.  فرمت پیش فرض عنوان ثانویه را در کنار جدا کننده عنوان پست توسط دو نقطه مانند زیر نشان میدهد:

عنوان پست: زیر عنوان دست

شما میتوانید این را توسط فرمت خود در گزینه FORMAT OPTION در تنظیمات افزونه تغییر دهید.

نمایش عنوان ثانویه

و این هم یک نمونه در قالب بیست سیزده وردپرس:

نمایش عنوان ثانویه

 

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم