خرید افزونه - ۲۹۹ هزار تومان مشاهده دمو
معرفی امکانات سوالات بازخوردها آپدیت‌ها

مشاوره خرید

آپدیت شده در
mihanticket

میهن تیکت

افزونه پشتیبانی وردپرس

۲۹۹ هزار تومان به ازای هر وب‌سایت - همراه با یک‌سال پشتیبانی و آپدیت رایگان

ارسال تیکت پشتیبانی

این افزونه قابلیت ارسال درخواست پشتیبانی توسط کاربران و مشتریان را دارد.

نمایش لیست تیکت‌ها

در همان صفحه ارسال تیکت، قابلیت مشاهده تیکت‌های قبلی و پاسخ‌هایی که پشتیبانان سایت شما به مشتری داده‌اند وجود دارد.

سازگار با میهن پنل

یک پنل کاربری عالی با قابلیت ارسال تیکت پشتیبانی داشته باشید. البته میهن تیکت با تمام افزونه‌های پنل کاربری دیگر نیز سازگار است.

قابلیت ارسال تیکت و مشاهده پاسخ‌ها در یک صفحه

mihanpanel-tickets

میهن تیکت را در کنار میهن پنل نصب کنید تا یک پنل کاربری عالی با قابلیت ارسال تیکت پشتیبانی داشته باشید. کاربر سایت شما می‌تواند درخواست پشتیبانی خود را از صفحه تیکت‌های پشتیبانی ارسال کند و در همان صفحه تیکت‌های قبلی خود را باز کرده و پاسخ‌های قبلی را مشاهده کند.

سازگار با میهن پنل

میهن تیکت با افزونه میهن پنل سازگاری کامل دارد. شما می‌توانید از نسخه رایگان یا نسخه پرو میهن پنل برای داشتن یک پنل کاربری عالی همراه با بخش پشتیبانی استفاده کنید.

mihanpanel login
WebSpeed

ساختار بهینه

ما قبلا در میهن وردپرس از افزونه Awesome Support استفاده می‌کردیم. مشکل اصلی Awesome Support استفاده از پست تایپ وردپرس برای ذخیره تیکت‌ها بود و این باعث کاهش سرعت سایت می‌شد. حالا میهن تیکت از جداول جداگانه برای ذخیره‌سازی اطلاعات استفاده می‌کند.

پاسخ‌های آماده

می‌توانید در پنل تنظیمات میهن تیکت پاسخ‌های آماده برای سوالات متداول انتخاب کنید. سپس با یک کلیک، پاسخ را برای کاربر ارسال نمایید.

ready answers
operator name

نمایش عمومی نام اپراتور

تا به‌حال شده در میهن وردپرس تیکتی ارسال کنید و پاسخ تمام پشتیبانان ما را به صورت “پشتیبانی میهن وردپرس” و با لوگوی میهن وردپرس مشاهده کنید؟ اگر قصد دارید نام اپراتور‌های شما به‌صورت خصوصی محفوظ بماند می‌توانید از این قابلیت استفاده کنید.

سلام و سپاس در پاسخ‌ها

اگر قصد دارید متن سلام و احوال پرسی و همچنین امضای خاص اپراتور‌های پشتیبانی به‌صورت خودکار به ابتدا و انتهای پاسخ تیکت‌ها اضافه شود، می‌توانید از تنظیمات سلام و سپاس در میهن تیکت استفاده کنید.

ticket signature
mihanticlet roles

انتخاب نقش کاربری برای پشتیبان

شما می‌توانید مشخص کنید که کدام‌یک از نقش‌های کاربری قابلیت پاسخگویی به تیکت‌ها و مدیریت بخش پشتیبانی را دارند.

پنل عالی برای پشتیبانی کاربران

بر خلاف سایر افزونه‌های پشتیبانی مثل Awesome Support شما نیازی به کلیک روی لینک تیکت‌ها و باز کردن هر تیکت ندارید. پنل پشتیبان به‌صورت آجاکسی تیکت‌ها را بدون رفرش کردن صفحه به شما نمایش خواهد داد.

mihanticket panel

و اما...

کدهای امن و به‌روز

سرعت بسیار بالا

سازگار با وردپرس ۵

هسته کاملا ایرانی

پاسخ سوالات متداول درباره میهن تیکت

شما می‌توانید هر نسخه خریداری شده از افزونه را روی یک وب‌سایت نصب کنید.

استفاده از افزونه مادام‌العمر است. اما برای دریافت بروزرسانی‌ها و استفاده از خدمات پشتیبانی، باید لایسنس خود را به‌صورت سالانه تمدید کنید.

خیر. هیچ لزومی بر تمدید سالانه افزونه نیست. اما برای استفاده از پشتیبانی، دانلود مجدد فایل افزونه و بروزرسانی‌های رایگان افزونه، بهتر می‌بایست تمدید سالانه را انجام دهید.

خیر. هیچ محدودیتی برای فعال‌سازی و استفاده از افزونه وجود ندارد. لایسنس خریداری شده را می‌توانید روی بی‌نهایت سایت localhost فعال کنید.

بله. تا زمانی که لایسنس شما فعال باشد و تمدید شود، می‌توانید مشکلات خود را از مرکز پشتیبانی میهن وردپرس برای کارشناسان ما ارسال کنید. مشکلاتی که مربوط به این افزونه هستند را بررسی و حل خواهیم کرد.

بله. طبق گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه، چنانچه افزونه مشکلی داشت و پس از ارسال درخواست پشتیبانی، کارشناسان ما قادر به حل مشکل نبودند و یا محصول دریافت شده امکاناتی که در این صفحه اعلام شده را نداشته باشد، تمام وجه پرداختی شما را بازگشت خواهیم داد.

پرداخت و دانلود افزونه - ۲۹۹ هزار تومان

4.3 / 5. تعداد رای: 126