ثبت‌نام ورود
خانه افزونه وردپرس افزونه وردپرس لود تصاویر بصورت اسکرول

افزونه وردپرس لود تصاویر بصورت اسکرول

افزونه وردپرس لود تصاویر بصورت اسکرول

لود تصاویر بصورت اسکرول در وردپرس

این کار گاها برای افزایش سرعت سایت این کار انجام می شود. بیش از 50 درصد حجم هر صفحه وب یا بهتر هست بگوییم هر صفحه سایت ( سایت وردپرسی 😀 ) تصاویری هستند که باید در آن صفحه به کاربر نمایش داده شوند. مرورگر ها برای لود این تصاویر وقت زیادی را از کاربر می گیرند. با لود تصاویر بصورت اسکرول ، زمانی که کاربر اسکرول مرورگر خود را روی آن بخشی از صفحه که تصویر در آن جا قرار داره حرکت داد، آن تصویر برای کاربر لود شده و نمایش داده می شوند.

کمیک لود سایت

اصلا بعضی مواقع پیش میاد که کاربر از اون صفحه خوشش نمیاد و تمام صفحه رو باز نمیکنه. پس چه لزومی داره که همه تصاویر صفحه ، موقع بارگذاری سایت برای کاربر نمایش داده شود؟ LazyLoad یا به زبان فارسی لود تنبل تصاویر کدی هست که روی سایت شما قرار میگیره و تا زمان نمایش ندادن محلی که عکس از اونجا قرار دارد، تصاویر شما را با یک تصویر کوچک 1 در پیکسل که حجم بسیار کمی دارد جایگزین می شود.

افزونه LazyLoad وردپرس هم دقیقا همین کد هست که برای وردپرس آماده شده و شما با دانلود و نصب این افزونه از منبع وردپرس می توانید به راحتی لود تصاویر بصورت اسکرول داشته باشید و سرعت سایت خود را چند برابر کنید.

این افزونه تنها به نصب نیاز دارد. بعد از فعالسازی ، نیازی به هیچگونه تنظیمات خاص نداشته و بلافاصله سرعت سایت شما را افزایش خواهد داد.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید

دوره آنلاین آموزش برنامه‌نویسی PHP از مقدماتی تا پیشرفته

فقط 0 روز و 0 ساعت و 0 دقیقه و 0 ثانیه