سایت برتر

نمایش فایل پاور پوینت در سایت وردپرس

نمایش فایل پاور پوینت در وردپرس

نمایش فایل پاور پوینت در سایت وردپرس

به اشترلک گذاری پاور پوینت در وب سایت به آسانی فوروارد کردن نیست. معمولا برای به اشتراک گذاری مجبورید از سایت های شخص ثالث استفاده کنید. دوست دارید شما هم از وب سایت خود مستقیما ارائه پاور پوینت خود را به اشترا ک بگذارید؟ در این مقاله به شما توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید با استفاده از html فایل پاور پوینت خود را اشتراک گذاری کنید.

 

چرا برای ارائه از پاورپوینت استفاده کنیم؟

پاورپوین محبوب ترین برنامه برای ایجاد ارائه است. به راحتی می توانید اسلاید خود را ایجاد و سپس اسلایدشو خود در یک سایت شخص ثالث برای اشتراک گذاری آپلود کنید. هر چند با انجام اینکار، نمی توانید مطالب خود را کنترل کنید. با استفاده از وردپرس برای ایجاد ارائه شما مستقیما بازدیدکننده را به سایت خود هدایت می کنید. می توانید از این فرصت برای تبدیل بازدیدکننده به مشتری استفاده کنید. استفاده از یک اسلایدشو HTML5 برای سئو سایت شما مناسب تر است. کاربر می تواند اسلاید را بطور مستقیم با استفاده از موتورهای جستجو پیدا کند.

نمونه اسلاید شو

ایجاد ارائه HTML5 در وردپرس

برای انجام اینکار ابتدا باید افزونه HTML5 SlideShow Presentations نصب و راه انداازی کنید. پس از فعالسازی به مسیر  HTML5 Presentations » Add New برای ایجاد اولین ارائه بروید.
ویرایش HTML

ویرایشگر اسلاید بطور پیش فرض عنوان وردپرس را برای جعبه پست ویرایشگر انتخاب کرده است. فرمت استایل HTML5 را در زیر پست ویرایشگر خواهید دید.

استایل

سه گزینه قالب بندی برای پیکربندی وجود دارد. در ابتدا باید نوع اسلاید را انتخاب کنید. در ارائه اولین اسلاید بطور خودکار تبدیل به عنوان اسلاید می شود. دومین گزینه انتخاب استابل اسلاید است. این گزینه ظاهر بصری اسلاید را کنترل می کند. آخرین گزینه انتخاب نوع ارائه می باشد. در این گزینه شما می توانید فرم استاندارد، عرض صفحه و نوع صفحه ی ارائه را انتخاب کنید. در محل عنوان می توانید عنوان ارائه یا عنوان اسلاید را وارد کنید. منطقه ویرایشگر درست مثل منطقه ویرایشگر پست های وردپرس می باشد.

در اینجا می توانید تصاویر و فیلم های مورد نظر خود را اضافه کنید. در صورت تمایل حتی می توانید این قسمت را نیز خالی بگذارید.

بعد از اتمام کار اطلاعات را ذخیره و آن را انتشار دهید. برای اضافه نمودن اسلایدهای بیشتر همین روند را دوباره تکرار کنید. می توانید یک اسلاید را بعنوان اسلاید والد انتخاب کنید. روی صفحه ویرایش HTML5  ویژگی های این اسلاید را مشاهده خواهید کرد. اولین اسلاید را بعنوان ارائه خود از منوی کشویی انتخاب کنید.

html5slide-attributes

نحوه نمایش اسلایدشو در وردپرس

اکنون که اسلاید خود را ایجاد کردید باید آن را در وب سایت به نمایش بگذارید. برای اینکار یک صفحه جدبد در وردپرس ایجاد کنید. متوجه یک متاباکس جدید بر روی صفحه ویرایش بعنوان HTML5 Presentations خواهید شد. نوع ارائه ای را که برای نمایش می خواهید، از منوی کشویی انتخاب و تغییرات را ذخیره کنید.

افزودن ارائه

نحوه استفاده از سبک های سفارشی برای نمایش پرده ای اسلایدها

برای اینکار باید یک شیوه نامه جدید برای نادیده گرفتن CSS ایجاد کنید. از فایل html5slide-replace.css برای شیوه نامه و آپلود آن به قالب یا دایرکتوری قالب کوچک استفاده کنید. برای ایجاد تغییرات جزئی و اضافه کردن قوانین سبک فوق العاده باید نام شیوه نامه را html5slide-style.css قرار دهید. این شیوه نامه را در پوشه اصلی قالب خود آپلود کنید.

نمایش اسلایدشو ها در کنفرانس یا همایش 🙂

اگر از اسلاید برای ارائه کنفرانس خود استفاده می کنید، باید صفحه ارائه محتوای خود را باز کنید. می توانید مرورگر را (ترجیحا گوگل کروم) در حالت تمام صفحه قرار دهید. از کلید arrow برای حرکت اسلاید به عقب و جلو استفاده می شود. اگر حرکت اسلاید متوقف شد به سادگی در یک منطقه خالی بر روی صفحه نمایش کلیک کنید. در اینصورت دوباره می توانید اسلاید ها را به عقب و جلو حرکت دهید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

نظر شما در این‌باره چیست؟

یک پیشنهاد خوب
اگر می‌خواهید وب‌سایت خود را اصولی مدیریت کنید، دوره جامع سایت برتر را از دست ندهید. اطلاعات بیشتر... ممنون. این پیام را ببند

اگر می‌خواهید وب‌سایت خود را اصولی مدیریت کنید، دوره جامع سایت برتر را از دست ندهید.

اطلاعات بیشتر...

تخفیف ۶۰ درصدی برای شرکت در دوره جامع سایت برتر ۲۰۲۱

فقط 0 روز و 0 ساعت و 0 دقیقه و 0 ثانیه