دسترسی به آمار گوگل آنالیز در ویندوز فون

  • دسته بندی: بلاگ
  • 0 نظر
  • منتشر شده در تاریخ
دسترسی به آمار گوگل آنالیز در ویندوز فونReviewed by رضا on Jun 18Rating: 1.5دسترسی به آمار گوگل آنالیز در ویندوز فونبسیاری از دوستانی که ویندوز فون دارند همیشه بدنبال برنامه هایی برای مدیریت بهتر سایتشان روی تلفن های هوشمند خود هستند. اینبار نرم افزار مشاهده و بررسی گوگل

گوگل آنالیز در ویندوز فون

آمار گوگل آنالیز در ویندوز فون

بسیاری از دوستانی که ویندوز فون دارند همیشه بدنبال برنامه هایی برای مدیریت بهتر سایتشان روی تلفن های هوشمند خود هستند. اینبار نرم افزار مشاهده و بررسی گوگل آنالیز را برای ویندوز فون 8 در دسترس شما کاربران عزیز قرار خواهیم داد.

Analytics Pro for Windows Phone 8 نام نرم افزاری است که به شما کمک می کند تا در هر جایی که دوست دارید که اکانت گوگل آنالیز و در نتیجه آمار سایت خود دسترسی کامل داشته باشید. در این نرم افزار بیش از 120 نمونه اطلاعات در مورد سایت شما قابل دریافت و مشاهده بصورت نموداری هست که می توانید این اطلاعات را بصورت کاشی های زنده روی ویندوز فون خودتان مشاهده کنید.

پس از ورود به برنامه از شما اطلاعات گوگل درخواست می شود که بایستی وارد کنید تا برنامه اجازه داشته باشد که اطلاعات شما را دریافت کند.

هر چند نسخه اصلی این نرم افزار را به قیمت 1.29 دلار می توانید از اینجا دریافت کنید اما نسخه تریال یا بهتر است بگوییم نسخه رایگان این نرم افزار از انتهای همین صفحه قابل دریافت است.

به گفته برنامه نویس این برنامه با ویندوز فون 8 و 8.1 سازگاری کامل دارد.

پیش نمایش تصویری نرم افزار گوگل آنالیز برای ویندوز فون:

در اینستاگرام ما: تخفیف بگیرید ٬ انرژی بگیرید و یک کسب و کار اینترنتی عالی راه اندازی کنید.فالو می کنم

پکیج های آموزشی

پیشنهاد می کنیم
نظرات کاربران
  • درخواست شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود. از ارسال پرسش تکراری خودداری نمایید.

avatar
wpDiscuz
نماد اعتماد