سایت برتر

دسترسی به آمار گوگل آنالیز در ویندوز فون

گوگل آنالیز در ویندوز فون

آمار گوگل آنالیز در ویندوز فون

بسیاری از دوستانی که ویندوز فون دارند همیشه بدنبال برنامه هایی برای مدیریت بهتر سایتشان روی تلفن های هوشمند خود هستند. اینبار نرم افزار مشاهده و بررسی گوگل آنالیز را برای ویندوز فون 8 در دسترس شما کاربران عزیز قرار خواهیم داد.

Analytics Pro for Windows Phone 8 نام نرم افزاری است که به شما کمک می کند تا در هر جایی که دوست دارید که اکانت گوگل آنالیز و در نتیجه آمار سایت خود دسترسی کامل داشته باشید. در این نرم افزار بیش از 120 نمونه اطلاعات در مورد سایت شما قابل دریافت و مشاهده بصورت نموداری است که می توانید این اطلاعات را بصورت کاشی های زنده روی ویندوز فون خود مشاهده کنید.

پس از ورود به برنامه از شما اطلاعات گوگل درخواست می شود که بایستی وارد کنید تا برنامه اجازه داشته باشد که اطلاعات شما را دریافت کند.

هر چند نسخه اصلی این نرم افزار را به قیمت 1.29 دلار می توانید از اینجا دریافت کنید اما نسخه تریال یا بهتر است بگوییم نسخه رایگان این نرم افزار از انتهای همین صفحه قابل دریافت است.

به گفته برنامه نویس این برنامه با ویندوز فون 8 و 8.1 سازگاری کامل دارد.

پیش نمایش تصویری نرم افزار گوگل آنالیز برای ویندوز فون:

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم