افزودن ستاره به نتایج گوگل
5 از 54 رای

افزودن ستاره به نتایج گوگل

آموزش افزودن ستاره به نتایج گوگل

امروز می خواهیم نحوه افزودن ستاره به نتایج گوگل را بصورت کامل در میهن وردپرس به شما آموزش دهیم. با افزودن ستاره به نتایج گوگل درصد توجه و کلیک روی سایت شما در نتایج گوگل افزایش خواهد یافت و سایت شما در نتایج بصورت زیر نمایش داده خواهد شد.

google-star

خب فکر نمیکنم نیازی به توضیح بیشتر باشه چون بطور حتم در ورودی گوگل شما تاثیر مثبتی خواهد داشت. حالا به چند راه افزودن ستاره به نتایج گوگل اشاره می کنیم:

افزودن ستاره به نتایج گوگل در سایت html

در سایت html چون شما امکان نصب افزونه را ندارید مجبور یه استفاده از کد html هستید. برای افزودن ستاره به نتایج گوگل در سایت اچ تی ام ال ( استاتیک ) کد زیر رو به صفحه مورد نظر اضافه کنید.

v:itemreviewed : نام عنوان مطلب

v:reviewer : نویسنده

v:dtreviewed : تاریخ

v:summary : خلاصه در مورد پست

v:description : توضیحات

v:rating : امتیازی که داده شده از ۵ امتیاز

این از سایت های استاتیک

افزودن ستاره به نتایج گوگل در  وردپرس

برای اینکار افزونه wp-postratings را پیشنهاد می کنیم که نتایج ستاره ای را بر اساس رای کاربران سایت شما نمایش می دهد. برای ورود به صفحه افزونه اینجا کلیک کنید.
پس از نصب افزونه کافیه کد زیر رو در قالب سایتتون قرار بدید.

چند نکته مهم:

*سعی کنید برای همه ی پست های سایتتان نتایج ستاره ای را نمایش ندهید . منظور این است همه مطالب سایتتان رتبه ۵ ستاره ای نداشته باشند. چون ممکن هست گوگل سایت شما رو به عنوان متخلف شناسایی کنه

*گوگل باید مشخص کنه که سایت شما رو به صورت ستاره ای در نتایج نمایش بده یا نه ! پس فقط باید صبر داشته باشید تا سایتتون بصورت ستاره ای در نتایج گوگل نمایان بشه.

معرفی سایت جالب

خب اگر شما هم دل خوشی از گوگل ندارید حتما به اینجا سری بزنید و گوگل رو داغون کنید. =))

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.