ثبت‌نام ورود

فعال کردن ورود با ایمیل در وردپرس

ورود با ایمیل

فعال کردن ورود با ایمیل در وردپرس

اغلب سایتهای معروف مانند فیسبوک و دریتر به کاربران اجازه ورود با ایمیل را میدهند. آیا میخواهید برای سایت خود این قابلیت را فعال کنید؟ در این مقاله ما به شما روش فعال کردن ورود با ایمیل در وردپرس را آموزش میدهیم. به طور پیش وردپرس از کاربران درخواست وارد کردن نام کاربری و رمز عبور می کند.

اولین کار نصب و راه اندازی افزونه  WP Email login میباشد. آموزش نصب افزونه در وردپرس . پس از فعال سازی این افزونه خارج از جعبه کار میکند. شما میتوانید بسادگی با ورود به سایتتان آنرا تست کنید،سپس با استفاده از آدرس ایمیل مرتبط با حساب کاربری وارد سیستم شوید.

ورود با ایمیل

توجه داشته باشید که این ورود به جای تنها نام کاربری،نام کاربری یا آدرس ایمیل را میپرسد. تمام کاربران سایت شما میتوانند با نام کاربری و همچنین آدرس ایمیل خود وارد شوند.

مزایای ورود با ایمیل نسبت به نام کاربری

در یک کلمه میتوان قابلیت استفاده آنرا بیان کرد.

ایمیل از نام کاربری شخصی تر است . یک کاربر به طور متوسط دارای نام کاربری های مختلف روی سایت های مختلف است. با افزودن ورود از طریق ایمیل به جای نام کاربری کار را برای کاربران راحت میکنید چون کاربران نام کاربری خود را سریع فراموش میکنند. این افزونه مفید است اگر سایت شما سایت عضویت باشد و یا تعداد زیادی کاربر داشته باشد،چون اکثر مردم ایمیل خود را فراموش نمیکنند.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید

 1. U5807 ۲۶ مرداد ۱۳۹۶

  سلام یه سوال داشتم که شاید اینجا جاش نباشه ولی جای دیگه نبود بپرسم ممنون می شوم پاسخ دهید. آیا فرقی بین ساختن ایمیل info از طریق هاست با ساخت جیمیل وجود دارد؟

  • U7658 ۲۶ مرداد ۱۳۹۶

   درود.

   بله، ایمیل Info کاملا اختصاصی و تجاری بر روی دامنه خود شما می باشد، ولی ایمیل های Gmail سرویس عمومی و شخصی می باشند که تجاری نیست.
   ولی می توانید ایمیل Info ای را که می سازید، بر روی Gmail نیز استفاده کنید.