عضویت ورود

آموزش فروشگاه ساز ووکامرس

آموزش ووکامرس

وقتی صحبت از راه‌اندازی سایت فروشگاهی می‌شود بدون شک اولین چیزی که در ذهن شما نمایان می‌شود؛ سپردن طراحی سایت فروشگاهی به طراحان سایت و پرداخت هزینه‌های چندمیلیونی به آنها است! حقیقت هم همین است. اما می‌توانید راه دیگری را نیز انتخاب کنید که آن آموزش ووکامرس است.

آموزش ووکامرس

در حقیقت اکثر طراحان سایتی که از شما چند میلیون تومان هزینه دریافت می‌کنند تا برای شما یک وب‌سایت فروشگاهی راه‌اندازی کنند؛ تنها کاری که انجام می‌دهند نصب یک وردپرس٬ نصب یک ووکامرس و درنهایت نصب و سفارشی کردن یک قالب حرفه‌ای وردپرس است!

اصلا چطور سایت فروشگاهی بسازیم؟

برای راه‌اندازی یک وب‌سایت فروشگاهی به یک سیستم مدیریت محتوا نیاز دارید. برای این کار می‌توانید از وردپرس به‌عنوان قوی‌ترین سیستم مدیریت محتوای دنیا استفاده کنید. بیش از ۳۰ درصد وب‌سایت‌های موجود در دنیا از وردپرس استفاده می‌کنند! بعدازاینکه کار با وردپرس را یاد گرفتید باید یک افزونه فروشگاه ساز روی وردپرس نصب کنید. بهترین افزونه فروشگاه ساز برای وردپرس٬ ووکامرس نام دارد. ابتدا نگاهی به آمار تکان‌دهنده ووکامرس داشته باشیم:

تا این لحظه (شهریورماه ۱۳۹۸) 3,317,205 وب‌سایت در دنیا از ووکامرس استفاده می‌کنند! یعنی بیش از ۲۸ درصد از فروشگاه‌های دنیا!

حالا که به‌قدرت ووکامرس پی بردیم٬ بهتر است با این سیستم آشنا شویم، کار با آن را یاد بگیریم و برای خود و دوستانمان بدون پرداخت هزینه‌های میلیونی سایت بسازیم. حتی اگر می‌خواهید از اینترنت کسب درآمد کنید می‌توانید از طریق ساخت وب‌سایت‌های فروشگاهی با ووکامرس٬ به‌راحتی چندین میلیون تومان درآمد ماهانه داشته باشید.

مجنتو و پرستاشاپ رقیبان ناکام …

قصد داریم در مورد رقیبان ووکامرس نیز صحبت کنیم و ببینیم چه شد که ووکامرس صدرنشین شد، مجنتو و پرستاشاپ از دیگر فروشگاه سازها هستند که به‌عنوان رقیبان ووکامرس شناخته می‌شوند.

مجنتو در سال 2007 میلادی توسعه خود را آغاز کرد و نظر وبمستران و مدیران سایت‌ها را به خود جلب کرد. یک سال از عمر مجنتو گذشته بود که رقیبی سرسخت به نام پرستاشاپ وارد بازار وب شد؛ و به دلیل پشتیبانی قوی و به‌روزرسانی های مکرر و تیم توسعه‌ای قوی‌تر از مجنتو جایگاه این فروشگاه را گرفت.

ووکامرس امروز از همه قوی‌تر است!

در آن روزها مجنتو که گمان می‌کرد رقیبی ندارد و به این زودی رقیبی نخواهد داشت دیگر حرف جدیدی برای گفتن نداشت، و با ورود پرستاشاپ مجبور شد دو دستی جایگاه خود را به پرستاشاپ بدهد. اطلاع دارید که انسان‌ها همیشه دنبال بهترین‌ها هستند؛ به همین دلیل تعداد زیادی از کاربران مجنتو به پرستاشاپ مهاجرت کرده و راضی و خوشحال بودند. پرستاشاپ نیز بعد از گذشت چندین سال دید که رقیب جدیدی ندارد و مغرور شد.

بعد از گذشت مدت‌زمانی دیگر خبری از آن پشتیبانی عالی نبود. توسعه‌ی پرستاشاپ کندتر شده بود و کاربرانش هم به‌ناچار تحمل می‌کردند. جالب اینجا است که مجنتو تلاش چندانی برای گرفتن جایگاهش از پرستاشاپ نمی‌کرد.

گذشت تا ناگهان در 27 سپتامر سال 2011 یک افزونه منبع باز وارد وب شد که لرزه بر اندام پرستاشاپ انداخت. بله درست است این افزونه نامی جز ووکامرس نداشت، این افزونه از جنس و خانواده وردپرس است.

کمتر کسی است که وردپرس را نشناسد. وردپرس برترین سایت ساز است که در سال 2002 میلادی منتشر شد و هم‌اکنون بیشترین سایت‌های جهان با وردپرس ساخته‌شده است. همچنین توسعه‌دهنده‌های زیادی از سرتاسر جهان دارد و به زبان‌های مختلف درحال‌توسعه است و همین نکته باعث شد تا سرنوشت پرستاشاپ هم مانند مجنتو شود.

ووکامرس به طرز عجیبی در ابتدای راه با استقبال باورنکردنی مدیران وب مواجه شد و هم‌اکنون به‌عنوان صدرنشین فروشگاه سازها شناخته می‌شود.

فروشگاه سازی ۱۰۰٪ رایگان با صدها هزار افزونه مختلف و کاربردی

درگذشته و در زمان مجنتو و پرستاشاپ افراد بسیارکمی می‌توانستند برای خود با هزینه بسیار زیادی فروشگاه ایجاد کنند. اما اکنون هر فردی با خرید یک‌ هاست و یک دامنه و نصب مدیریت محتوای وردپرس می‌تواند به‌راحتی هم سایت خود را راه‌اندازی کند و هم در کنارش یک فروشگاه داشته باشد.

اما صبر کنید، همان‌طور که گفتم هر فردی به‌راحتی می‌تواند فروشگاه خود را راه‌اندازی کند؛ ولی نکته مهم این است که چگونه می‌خواهد از این فروشگاه کسب درآمد کند؟ چگونه می‌خواهد مشتریانی که از خرید خود منصرف شده‌اند را به فروشنده تبدیل کند؟

آیا فروشنده کسی است که یک مغازه بخرد (ووکامرس) و چندین کالا (محصول) در مغازه‌اش قرار دهد و به شیوه‌ی سنتی آن‌ها را به فروش برساند؟ یا اینکه به شیوه‌ای نوین و مغازه‌ای با کالاهای شیک و دریافت پول از مشتری به‌صورت آنی و خیلی راحت و تحویل سریع محصول پس از خرید بفروشد؟

آموزش ووکامرس از صفر تا صد

ما در میهن وردپرس به شما کمک خواهیم کرد که ووکامرس را از 0 تا 100 یاد بگیرید و محصولات خود را راحت‌تر به فروش برسانید. شما باید بتوانید فروشگاهی باشید که بازدیدکنندگانتان از خریدشان لذت ببرند و درگیر پروسه‌ی خرید طولانی و خرید ناموفق نشوند. بله درست است، اگر شما بلد نباشید با ووکامرس و یا حتی فروشگاه سازهای دیگر کارکنید؛ بعدازاینکه مشتری وارد سایت شما شود در صورت اینکه شانس بیاورید و بازدیدکننده درجا از فروشگاه شما خارج نشود و به خریدش ادامه دهد؛ ممکن است در طول زمان خرید منصرف شود.

اما اگر خوش‌بینانه‌تر نگاه کنیم بازدیدکننده مراحل خرید را طی کند و با ارور مواجه شود دیگر به شما مراجعه نخواهد کرد؛ و هر زمان آدرس سایت شما را در نتایج گوگل (که غیرممکن است در نتایج گوگل دیده شوید) ببیند، صلواتی نثارمان خواهد کرد. ?

در آخر باید بگوییم با تهیه و دیدن این آموزش شما می‌توانید فروشگاه خود را به‌راحتی بسازید مدیریت کنید؛ و اکثر کاربران را تبدیل به مشتریانی کاملاً راضی کنید که خریدهای دیگرشان را هم از فروشگاه شما انجام دهند.

نکته آخر اینکه اگر در جلسات سئو شرکت کردید و به شما گفته شد که ووکامرس سنگین است و سئوی خوبی ندارد و باید از سیستمی که فقط برای ایجاد فروشگاه ساخته‌شده استفاده کنید؛ این کار کاملاً اشتباه است و در اکثر موارد خود کسی که این نکات را می‌گوید فروشگاه خود را با ووکامرس ساخته است.

ووکامرس کاملا رایگان است!

ووکامرس توسط woocommerce.com ساخته و منتشرشده است و به‌صورت کاملاً رایگان در اختیار کاربران قرارگرفته است. شما می‌توانید ووکامرس را دانلود کرده و روی وردپرس (که آن‌هم کاملاً رایگان هست) نصب کنید. بعد از نصب ووکامرس٬ کار با آن را یاد بگیرید و به‌قرار دادن محصولات روی فروشگاه آنلاین خودتان بپردازید.

چرا باید از فروشگاه ساز ووکامرس استفاده کنیم؟

فروشگاه ساز ووکامرس نسبت به دیگر فروشگاه سازها کاملاً رایگان است. این‌که میگوییم کاملاً رایگان چون دیگر فروشگاه سازها دو نسخه رایگان و تجاری دارند. اگر شما بخواهید از نسخه رایگان این فروشگاه سازها استفاده کنید؛ دسترسی شما به امکانات بسیار محدود خواهد بود. بنابراین یا باید قید ایجاد فروشگاه را بزنید و یا هزینه کنید و نسخه تجاری این فروشگاه سازها را تهیه نمایید. اما فروشگاه ساز ووکامرس تنها یک نسخه دارد و آن‌هم کاملاً رایگان است.

ووکامرس توسط تیم توسعه جهانی و قدرتمند وردپرس ساخته‌شده است و جدا از این سرتاسر جهان افراد توسعه‌دهنده‌ای دارد؛ که برای هر کشور ووکامرس را سفارشی و ترجمه می‌کنند. همچنین این افراد نیازهای آن کشور را در ووکامرس پیاده‌سازی می‌کنند. پس نباید نگران آپدیت‌های سیستم فروشگاه سازتان باشید، ووکامرس همیشه درحال‌توسعه و بروز رسانی خواهد بود.

همه می‌دانیم چیزی که فراگیر شود افرادی وجود دارند که در پی ایجاد آپشن برای آن چیز هستند. ووکامرس به دلیل فراگیر شدن و محبوبیت خاصی که در سراسر جهان به‌دست آورده است در صدر فروشگاه سازها قرار دارد؛ همین امر باعث شده چند صد هزار نفر به فکر ساخت قالب‌های متنوع و افزونه‌های کاربردی به زبان‌های مختلف دنیا بیفتند.

شما می‌توانید با استفاده از ووکامرس قالب‌های متنوعی را برای فروشگاه خود به‌صورت رایگان یا با مبلغی ناچیز تهیه‌کرده و فروشگاه خود را به سلیقه خود رنگ‌آمیزی و طراحی کنید. همچنین شما می‌توانید برای سایت خود قالب اختصاصی بسازید. خوب است بدانید کد نویسی قالب اختصاصی برای ووکامرس بسیار ارزان‌تر و راحت‌تر از سایر فروشگاه سازها است.

در مورد افزونه‌ها باید بگوییم هیچ فروشگاه سازی به‌اندازه ووکامرس افزونه ندارد! چه رایگان و چه غیر رایگان.

افزونه‌های بی‌نهایت برای ووکامرس

در ووکامرس شما می‌توانید اکثر ویژگی‌هایی که در ذهنتان وجود دارد را در فروشگاهتان پیاده‌سازی کنید. همچنین این امکان را دارید که اگر چیزی مدنظرتان است که افزونه‌اش وجود ندارد، می‌توانند با اندکی هزینه آن را برای شما به‌صورت اختصاصی کد نویسی کنند. اما در نظر داشته باشید که کد نویسی اختصاصی قالب و افزونه‌های فروشگاه سازهای دیگر سخت‌تر و پرهزینه‌تر خواهد بود.

همان‌طور که گفتیم برای ووکامرس تعداد زیادی افزونه کاربردی ساخته‌شده است. شما می‌توانید از افزونه‌های درگاه بانکی چه واسط و چه مستقیم از هر بانکی که بخواهید برای پرداخت هزینه محصولات استفاده کنید.

آیا شما قصد فروش محصولات فیزیکی را دارید؟ ووکامرس افزونه‌ای برای شما تدارک دیده که به اداره پست متصل می‌شود و هر خریداری که از شما خرید کند بلافاصله بسته پستی‌اش به‌طور خودکار از طریق اداره پست ارسال خواهد شد. به‌این‌ترتیب شما فقط کافی است محصولاتتان را به پست تحویل دهید و تا اتمام محصولات شما نیازی به مراجعه اداره پست ندارید. فرایند ارسال کاملاً خودکار انجام می‌شود.

آیا می‌خواهید پس از خرید برای بازدیدکنندگان پیامک تشکر بفرستید و از خریداران بابت خریدشان از فروشگاه شما قدردانی کنید؟ این کار قابل انجام است! فقط کافی است افزونه‌ای نصب‌کرده و سامانه پیامکی‌تان را به ووکامرس متصل کنید.

در آخر باید بگوییم فروشگاه ساز ووکامرس صدها هزار ویژگی دارد که ما تنها به بخشی از این ویژگی‌ها پرداختیم.

چطور یک سایت فروشگاهی بسازیم؟

قدم صفر کار: راه اندازی سایت اینترنتی

قبل از اینکه کار با ووکامرس را یاد بگیرید. باید آموزش ساخت سایت بدون برنامه‌نویسی را ببینید. در این دوره آموزشی از صفر توضیح خواهیم داد که چطور یک وب‌سایت اختصاصی برای خودتان راه‌اندازی کنید. بعدازاینکه این آموزش را مشاهده کردید به این صفحه برگشته و شروع به آموزش دیدن ووکامرس و تبدیل سایت خود به یک پلتفرم فروشگاهی کنید.

قدم اول: راه اندازی ووکامرس

بعدازاینکه آموزش کامل کار با وردپرس را مشاهده کردید وقتان رسیده که کار با ووکامرس را یاد بگیرید. با استفاده از Woocommerce می‌توانید در عرض چند ساعت٬ سایت خود را به یک سیستم فروشگاه آنلاین تبدیل کنید. پس در ابتدای این دوره شروع می‌کنیم به نصب و راه‌اندازی ووکامرس، و به‌این‌ترتیب استارت وب‌سایت فروشگاهی‌مان را می‌زنیم.

با نصب ووکامرس یک منوی فروشگاه و محصولات به پنل مدیریت وردپرس اضافه خواهد شد. اکنون می‌توانید مدیریت فروشگاه و محصولات وب‌سایت را شروع کنید.

قدم دوم: تکمیل فروشگاه

اکنون به تکمیل فروشگاه و چیدن اجناس (محصولات) در ویترین (قالب) فروشگاه آنلاین خود می‌پردازیم. سپس در مرحله بعد باید کمی به فروشگاه خود رنگ و لعاب بدهید تا نظر هر بازدیدکننده‌ای را به خود جلب کند. پس در این قدم آموزش تکمیل ووکامرس و نصب چندین افزونه ضروری برای هر فروشگاه آنلاین را شروع می‌کنیم.

قدم سوم: رهگیری مشتری و گزارش گیری

شاید خنده‌دار باشد اما اگر یک فروشنده بخواهد فروش خود را افزایش دهد٬ باید ببیند مشتری از کدام در وارد شد و از کدام در خارج شد. این موضوع بسیار مهم است که بازدیدکننده چرا وارد شد و چرا بدون خرید جنس از فروشگاه خارج شد؟ در وب‌سایت های آنلاین که قضیه دقیقاً همین‌طور است.

درواقع شما باید مشتری را رصد کنید و ببینید از کجا وارد سایت شد و از کجا خارج شد؟ اصلاً چرا بدون خرید خارج شد؟ پس باید فروشگاهمان را مجهز به یک سیستم آمارگیر قوی و حرفه‌ای کنیم. برای این کار از گوگل آنالیتیکس استفاده خواهیم کرد و توضیح می‌دهیم که چطور فروشگاه را به گوگل آنالیتیکس متصل می‌کنیم.

بعدازآن شمردن درآمدمان را از طریق گزارش‌گیری در ووکامرس شروع می‌کنیم و از آن لذت می‌بریم.

قدم آخر: ادامه این راه…

درنهایت برای همیشه این آموزش را آپدیت خواهیم کرد. بله! برای همیشه! هر سؤال یا مشکلی در مورد پکیج آموزش ووکامرس دارید بپرسید و پاسخ آن را در قالب آپدیت‌های بعدی دوره، در پنل کاربری خریداران قبلی قرار خواهیم داد.

سرفصل‌های این دوره آموزشی

جلسه اول

 • وردپرس چیست؟
 • ووکامرس چیست؟
 • چرا از ووکامرس استفاده کنیم؟

جلسه دوم

 • نصب ووکامرس
 • نصب فارسی ساز ووکامرس
 • نصب برگه های ووکامرس
 • بخش های اصلی ووکامرس

جلسه سوم

 • انتخاب قالب مناسب برای ووکامرس
 • کدام قالب با ووکامرس سازگار است؟
 • معرفی بهترین قالب های فروشگاهی وردپرس
 • نصب قالب حرفه ای aloshop
 • نصب قالب رایگان استور فرانت
 • افزودن اولین محصول به فروشگاه آنلاین

جلسه چهارم

 • انجام تنظیمات ووکامرس
 • افزودن واحد پولی ریال و تومان و هزار تومان در ووکامرس
 • تنظیمات نظرات و بررسی محصولات در ووکامرس
 • تنظیم پیوند یکتای محصولات ووکامرس
 • ساخت گالری تصاویر در محصولات و مدیریت آن
 • انتخاب محصولات ویژه در فروشگاه

جلسه پنجم

 • فروش محصولات دانلودی با ووکامرس
 • کوتاه کردن فرایند خرید در محصولات دانلودی
 • محدودیت دانلود در محصولات دانلودی

جلسه ششم

 • ابزارک های پیشفرض ووکامرس و استفاده از آنها
 • افزودن فیلتر قیمت به محصولات
 • افزودن قابلیت مقایسه محصولات

جلسه هفتم

 • افزودن ویژگی به محصولات سایت
 • فیلتر محصولات بر اساس ویژگی انها
 • فروش یک محصول با یک افزودنی یا هدیه

جلسه هشتم

 • ویرایش یک محصول از قبل اضافه شده
 • ویرایش دسته جمعی محصولات سایت
 • بررسی خرید مشتریان

جلسه نهم

 • درگاه پرداخت آنلاین چیست؟
 • تفاوت درگاه های مستقیم و واسطه
 • روند دریافت درگاه پرداخت مستقیم و واسط
 • افزودن درگاه پرداخت واسطه به سایت
 • افزودن درگاه پرداخت مستقیم به سایت

جلسه دهم

 • بهبود فرایند خرید در فروشگاه و اهمیت آن
 • حذف و اضافه کردن فیلدهای تسویه حساب ووکامرس
 • بهبود نمایش قیمت محصولات در فروشگاه و افزایش فروش با آن

جلسه یازدهم

 • کدهای تخفیف در ووکامرس
 • ساخت کد تخفیف برای محصولات
 • استفاده از کدهای تخفیف در وبسایت

جلسه دوازدهم

 • افزودن ترکینگ خرید به گوگل آنالیتیکس
 • خروجی گرفتن از ایمیل مشتریان فروشگاه

جلسه سیزدهم

 • افزودن امکان زوم به تصاویر محصولات ووکامرس
 • شورت کد چیست؟
 • استفاده از شورت کد های ووکامرس

جلسه چهاردهم

 • ویرایش صفحات فروشگاه
 • تغییر تعداد ستون محصولات
 • افزودن توضیحات سریع محصول

جلسه پانزدهم

 • مدیریت روش های ارسال کالا
 • محاسبه هزینه حمل و نقل به ووکامرس
 • روشی راحت تر برای ارسال محصولات

جلسه شانزدهم

 • گزارش گیری از فروش وبسایت فروشگاهی
 • گزارش گیری در بازه های زمانی مختلف
 • گزارش گیری از ثبت نام مشتریان شما
 • گزارش گیری از میزان فروش هر محصول

جلسه هفدهم

 • افزودن فایل صوتی به توضیحات محصولات ووکامرس
 • افزودن فایل ویدیویی به توضیحات محصولات ووکامرس

جلسه هجدهم

 • ویرایش فاکتور ارسالی برای مشتری
 • ارسال فاکتور بصورت pdf برای مشتری

جلسه نوزدهم

 • معرفی بهترین افزونه برای سئوی وردپرس
 • افزونه مکمل برای سئوی فروشگاه ووکامرسی
 • تنظیمات yoast woocommerce seo premium برای بهبود سئوی فروشگاه

جلسه بیستم

 • بهبود تجربه کاربری با افزودن محصول به لیست مورد علاقه
 • افزودن قابلیت اضافه کردن محصول به مورد علاقه ها
 • توضیحاتی درباره آپدیت های بعدی این دوره

مدرس این دوره آموزشی

رضا حسینی رادرضا حسینی راد

 • مدیر و موسس وبسایت میهن وردپرس با رتبه ۳۵۰ ایران
 • دارای گواهینامه SEO Expert از SEO MOZ
 • دارای گواهینامه بین المللی PHP , HTML & CSS و JavaScript از W3Schools
 • نویسنده کتاب شاه کلید سئو
 • مشاور و مدرس کسب‌و‌کار اینترنتی

تفاوت این دوره با سایر دوره‌های آموزشی

 • در این دوره آموزشی یک وب‌سایت فروشگاهی از ابتدا بصورت عملی راه‌اندازی خواهیم کرد.

نحوه پشتیبانی این دوره

پشتیبانی این دوره
پشتیبانی و خدمات پس از فروش این دوره
۴۵ هزار تومان
شروع یادگیری آنلاین و دانلود جلسات دوره
سوالات کاربران درباره آموزش فروشگاه ساز ووکامرس

 1. U25456 ۰۸ اسفند ۱۳۹۸

  با سلام
  تو جلسه 15 سیستمی برای تحویل کالا به مشتری معرفی میشه به نام pardakht.ir ، لطفا اسم افزونه رو هم اطلاع بدین ممنون.

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۸ اسفند ۱۳۹۸

   با سلام
   اسم افزونه pardakht هست اما متاسفانه سایتشون غیر فعال شده و قابل استفاده نیست

 2. کاربر مهمان ۱۹ دی ۱۳۹۸

  سلام
  مدت دوره چند ساعت است؟
  من آشنایی زیادی ندارم. ایا می‎‌توان یک صفحه فروش محصولات فیزیکی با قابلیت اضافه به سبد خرید و یک صفحه محصولات دانلودی با قابلبت دانلود پس از پرداخت ، در یک سایت داشت؟

 3. کاربر مهمان ۱۱ دی ۱۳۹۸

  یک سوال دیگه
  شما ووکامرس رو فقط آموزش میدین
  یا یک فروشگاه رو از صفر تا ۱۰۰ طراحی می کنین؟؟؟

 4. کاربر مهمان ۱۱ دی ۱۳۹۸

  سلام
  اگر در انجام مراحل طراحی فروشگاه با مشکل مواجح بشیم پشتیبانی شما از دوره به چه صورته؟
  چون معمولا کار اونطوری که توی آموزش هست پیش نمی ره

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۲ دی ۱۳۹۸

   با سلام
   شما از طریق ارسال تیکت به بخش پشتیبانی میتوانید مشکلات خود را مطرح بفرمایید

 5. U14190 ۲۵ آذر ۱۳۹۸

  با درود خدمت سایت میهن سوالی که دارم این است که ایا افزونه ای برای ساخت فیلد های رزرو بلیط و جستجو در مبداو مقصد وجود دارد لطفا اگر هست معرفی بفرمایید و افزونه woo این قابلیت رادارد یا نه? با سپاس

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۶ آذر ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   متاسفانه مادر حال حاضر چنین افزونه رو سراغ نداریم که بتونیم به شما پیشنهاد بدهیم

 6. کاربر مهمان ۱۳ آذر ۱۳۹۸

  سلام . من میخواستم بدونم بعد از دیدن اموزش :‌
  من فقط میخوام محصولاتم بهد از عضویت به رایگان در اختیار مشترکین قرار بگیرد و حتی عضویت هم فعلا رایگان باشد . و مستقیما بعد از عضویت در صفحه مربوطه محصول , اون فایل رو رایگان ومستقیم دانلود کنند. ایا این امکان در ووکامرس هست یا راحتترش اینه که به easy digital download استفاده کنم ؟
  چون در حال حاضر فقط دکمه اضافه کردن به سبد خرید میاد و من دوست دارم برای محصولاتم صفحه دیگری طراحی کنم .

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۴ آذر ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   اگر محصولاتتان دانلودی هست بهتر است با EDD کار کنید.و این قابلیت رو داره.