ثبت‌نام ورود
ثبت‌نام و شروع یادگیری
۱۹۹ هزار تومان
بروزرسانی دوره در
مدت زمان دوره: ۳ ساعت و ۹ دقیقه

وقتی صحبت از راه‌اندازی سایت فروشگاهی می‌شود بدون شک اولین چیزی که در ذهن شما نمایان می‌شود؛ سپردن طراحی سایت فروشگاهی به طراحان سایت و پرداخت هزینه‌های چندمیلیونی به آنها است! حقیقت هم همین است. اما می‌توانید راه دیگری را نیز انتخاب کنید. در دوره آموزش ساخت سایت فروشگاهی با وردپرس به شما آموزش می‌دهیم چطور با ووکامرس کار کنید.

آموزش ساخت سایت فروشگاهی

در حقیقت اکثر طراحان سایتی که از شما چند میلیون تومان هزینه دریافت می‌کنند تا برای شما یک وب‌سایت فروشگاهی راه‌اندازی کنند؛ تنها کاری که انجام می‌دهند نصب یک وردپرس٬ نصب یک ووکامرس و درنهایت نصب و سفارشی کردن یک قالب حرفه‌ای وردپرس است!

اصلا چطور سایت فروشگاهی بسازیم؟

برای راه‌اندازی یک وب‌سایت فروشگاهی به یک سیستم مدیریت محتوا نیاز دارید. برای این کار می‌توانید از وردپرس به‌عنوان قوی‌ترین سیستم مدیریت محتوای دنیا استفاده کنید. بیش از ۳۰ درصد وب‌سایت‌های موجود در دنیا از وردپرس استفاده می‌کنند! بعدازاینکه کار با وردپرس را یاد گرفتید باید یک افزونه فروشگاه ساز روی وردپرس نصب کنید. بهترین افزونه فروشگاه ساز برای وردپرس٬ ووکامرس نام دارد. ابتدا نگاهی به آمار تکان‌دهنده ووکامرس داشته باشیم:

تا این لحظه (فروردین ۱۳۹۹) 3,876,748 وب‌سایت در دنیا از ووکامرس استفاده می‌کنند! یعنی بیش از ۲۸ درصد از فروشگاه‌های اینترنتی کل دنیا!

حالا که به‌قدرت ووکامرس پی بردیم٬ بهتر است با این سیستم آشنا شویم، کار با آن را یاد بگیریم و برای خود و دوستانمان بدون پرداخت هزینه‌های میلیونی سایت بسازیم. حتی اگر می‌خواهید از اینترنت کسب درآمد کنید می‌توانید از طریق ساخت وب‌سایت‌های فروشگاهی با ووکامرس٬ به‌راحتی چندین میلیون تومان درآمد ماهانه داشته باشید.

مجنتو و پرستاشاپ رقیبان ناکام …

قصد داریم در مورد رقیبان ووکامرس نیز صحبت کنیم و ببینیم چه شد که ووکامرس صدرنشین شد، مجنتو و پرستاشاپ از دیگر فروشگاه سازها هستند که به‌عنوان رقیبان ووکامرس شناخته می‌شوند.

مجنتو در سال 2007 میلادی توسعه خود را آغاز کرد و نظر وبمستران و مدیران سایت‌ها را به خود جلب کرد. یک سال از عمر مجنتو گذشته بود که رقیبی سرسخت به نام پرستاشاپ وارد بازار وب شد؛ و به دلیل پشتیبانی قوی و به‌روزرسانی های مکرر و تیم توسعه‌ای قوی‌تر از مجنتو جایگاه این فروشگاه را گرفت.

ووکامرس امروز از همه قوی‌تر است!

در آن روزها مجنتو که گمان می‌کرد رقیبی ندارد و به این زودی رقیبی نخواهد داشت دیگر حرف جدیدی برای گفتن نداشت، و با ورود پرستاشاپ مجبور شد دو دستی جایگاه خود را به پرستاشاپ بدهد. اطلاع دارید که انسان‌ها همیشه دنبال بهترین‌ها هستند؛ به همین دلیل تعداد زیادی از کاربران مجنتو به پرستاشاپ مهاجرت کرده و راضی و خوشحال بودند. پرستاشاپ نیز بعد از گذشت چندین سال دید که رقیب جدیدی ندارد و مغرور شد.

بعد از گذشت مدت‌زمانی دیگر خبری از آن پشتیبانی عالی نبود. توسعه‌ی پرستاشاپ کندتر شده بود و کاربرانش هم به‌ناچار تحمل می‌کردند. جالب اینجا است که مجنتو تلاش چندانی برای گرفتن جایگاهش از پرستاشاپ نمی‌کرد.

گذشت تا ناگهان در 27 سپتامر سال 2011 یک افزونه منبع باز وارد وب شد که لرزه بر اندام پرستاشاپ انداخت. بله درست است این افزونه نامی جز ووکامرس نداشت، این افزونه از جنس و خانواده وردپرس است.

کمتر کسی است که وردپرس را نشناسد. وردپرس برترین سایت ساز است که در سال 2002 میلادی منتشر شد و هم‌اکنون بیشترین سایت‌های جهان با وردپرس ساخته‌شده است. همچنین توسعه‌دهنده‌های زیادی از سرتاسر جهان دارد و به زبان‌های مختلف درحال‌توسعه است و همین نکته باعث شد تا سرنوشت پرستاشاپ هم مانند مجنتو شود.

ووکامرس به طرز عجیبی در ابتدای راه با استقبال باورنکردنی مدیران وب مواجه شد و هم‌اکنون به‌عنوان صدرنشین فروشگاه سازها شناخته می‌شود.

چرا باید دوره آموزش ووکامرس را ببینیم؟

درگذشته و در زمان مجنتو و پرستاشاپ افراد بسیارکمی می‌توانستند برای خود با هزینه بسیار زیادی فروشگاه ایجاد کنند. اما اکنون هر فردی با خرید یک‌ هاست و یک دامنه و نصب مدیریت محتوای وردپرس می‌تواند به‌راحتی هم سایت خود را راه‌اندازی کند و هم در کنارش یک فروشگاه داشته باشد.

اما صبر کنید، همان‌طور که گفتم هر فردی به‌راحتی می‌تواند فروشگاه خود را راه‌اندازی کند؛ ولی نکته مهم این است که چگونه می‌خواهد از این فروشگاه کسب درآمد کند؟ چگونه می‌خواهد مشتریانی که از خرید خود منصرف شده‌اند را به فروشنده تبدیل کند؟

آیا فروشنده کسی است که یک مغازه بخرد (ووکامرس) و چندین کالا (محصول) در مغازه‌اش قرار دهد و به شیوه‌ی سنتی آن‌ها را به فروش برساند؟ یا اینکه به شیوه‌ای نوین و مغازه‌ای با کالاهای شیک و دریافت پول از مشتری به‌صورت آنی و خیلی راحت و تحویل سریع محصول پس از خرید بفروشد؟

آموزش ساخت سایت فروشگاهی با ووکامرس

ما در میهن وردپرس به شما کمک خواهیم کرد که ووکامرس را از 0 تا 100 یاد بگیرید و محصولات خود را راحت‌تر به فروش برسانید. شما باید بتوانید فروشگاهی باشید که بازدیدکنندگانتان از خریدشان لذت ببرند و درگیر پروسه‌ی خرید طولانی و خرید ناموفق نشوند. بله درست است، اگر شما بلد نباشید با ووکامرس و یا حتی فروشگاه سازهای دیگر کارکنید؛ بعدازاینکه مشتری وارد سایت شما شود در صورت اینکه شانس بیاورید و بازدیدکننده درجا از فروشگاه شما خارج نشود و به خریدش ادامه دهد؛ ممکن است در طول زمان خرید منصرف شود.

اما اگر خوش‌بینانه‌تر نگاه کنیم بازدیدکننده مراحل خرید را طی کند و با ارور مواجه شود دیگر به شما مراجعه نخواهد کرد؛ و هر زمان آدرس سایت شما را در نتایج گوگل (که غیرممکن است در نتایج گوگل دیده شوید) ببیند، صلواتی نثارمان خواهد کرد. ?

در آخر باید بگوییم با تهیه و دیدن این آموزش شما می‌توانید فروشگاه خود را به‌راحتی بسازید مدیریت کنید؛ و اکثر کاربران را تبدیل به مشتریانی کاملاً راضی کنید که خریدهای دیگرشان را هم از فروشگاه شما انجام دهند.

نکته آخر اینکه اگر در جلسات سئو شرکت کردید و به شما گفته شد که ووکامرس سنگین است و سئوی خوبی ندارد و باید از سیستمی که فقط برای ایجاد فروشگاه ساخته‌شده استفاده کنید؛ این کار کاملاً اشتباه است و در اکثر موارد خود کسی که این نکات را می‌گوید فروشگاه خود را با ووکامرس ساخته است.

چرا باید از فروشگاه ساز ووکامرس استفاده کنیم؟

فروشگاه ساز ووکامرس نسبت به دیگر فروشگاه سازها کاملاً رایگان است. این‌که میگوییم کاملاً رایگان چون دیگر فروشگاه سازها دو نسخه رایگان و تجاری دارند. اگر شما بخواهید از نسخه رایگان این فروشگاه سازها استفاده کنید؛ دسترسی شما به امکانات بسیار محدود خواهد بود. بنابراین یا باید قید ایجاد فروشگاه را بزنید و یا هزینه کنید و نسخه تجاری این فروشگاه سازها را تهیه نمایید. اما فروشگاه ساز ووکامرس تنها یک نسخه دارد و آن‌هم کاملاً رایگان است.

ووکامرس توسط تیم توسعه جهانی و قدرتمند وردپرس ساخته‌شده است و جدا از این سرتاسر جهان افراد توسعه‌دهنده‌ای دارد؛ که برای هر کشور ووکامرس را سفارشی و ترجمه می‌کنند. همچنین این افراد نیازهای آن کشور را در ووکامرس پیاده‌سازی می‌کنند. پس نباید نگران آپدیت‌های سیستم فروشگاه سازتان باشید، ووکامرس همیشه درحال‌توسعه و بروز رسانی خواهد بود.

همه می‌دانیم چیزی که فراگیر شود افرادی وجود دارند که در پی ایجاد آپشن برای آن چیز هستند. ووکامرس به دلیل فراگیر شدن و محبوبیت خاصی که در سراسر جهان به‌دست آورده است در صدر فروشگاه سازها قرار دارد؛ همین امر باعث شده چند صد هزار نفر به فکر ساخت قالب‌های متنوع و افزونه‌های کاربردی به زبان‌های مختلف دنیا بیفتند.

شما می‌توانید با استفاده از ووکامرس قالب‌های متنوعی را برای فروشگاه خود به‌صورت رایگان یا با مبلغی ناچیز تهیه‌کرده و فروشگاه خود را به سلیقه خود رنگ‌آمیزی و طراحی کنید. همچنین شما می‌توانید برای سایت خود قالب اختصاصی بسازید. خوب است بدانید کد نویسی قالب اختصاصی برای ووکامرس بسیار ارزان‌تر و راحت‌تر از سایر فروشگاه سازها است.

در مورد افزونه‌ها باید بگوییم هیچ فروشگاه سازی به‌اندازه ووکامرس افزونه ندارد! چه رایگان و چه غیر رایگان.

افزونه‌های بی‌نهایت برای ووکامرس

در ووکامرس شما می‌توانید اکثر ویژگی‌هایی که در ذهنتان وجود دارد را در فروشگاهتان پیاده‌سازی کنید. همچنین این امکان را دارید که اگر چیزی مدنظرتان است که افزونه‌اش وجود ندارد، می‌توانند با اندکی هزینه آن را برای شما به‌صورت اختصاصی کد نویسی کنند. اما در نظر داشته باشید که کد نویسی اختصاصی قالب و افزونه‌های فروشگاه سازهای دیگر سخت‌تر و پرهزینه‌تر خواهد بود.

همان‌طور که گفتیم برای ووکامرس تعداد زیادی افزونه کاربردی ساخته‌شده است. شما می‌توانید از افزونه‌های درگاه بانکی چه واسط و چه مستقیم از هر بانکی که بخواهید برای پرداخت هزینه محصولات استفاده کنید.

آیا شما قصد فروش محصولات فیزیکی را دارید؟ ووکامرس افزونه‌ای برای شما تدارک دیده که به اداره پست متصل می‌شود و هر خریداری که از شما خرید کند بلافاصله بسته پستی‌اش به‌طور خودکار از طریق اداره پست ارسال خواهد شد. به‌این‌ترتیب شما فقط کافی است محصولاتتان را به پست تحویل دهید و تا اتمام محصولات شما نیازی به مراجعه اداره پست ندارید. فرایند ارسال کاملاً خودکار انجام می‌شود.

آیا می‌خواهید پس از خرید برای بازدیدکنندگان پیامک تشکر بفرستید و از خریداران بابت خریدشان از فروشگاه شما قدردانی کنید؟ این کار قابل انجام است! فقط کافی است افزونه‌ای نصب‌کرده و سامانه پیامکی‌تان را به ووکامرس متصل کنید.

در آخر باید بگوییم فروشگاه ساز ووکامرس صدها هزار ویژگی دارد که ما تنها به بخشی از این ویژگی‌ها پرداختیم.

چطور یک سایت فروشگاهی بسازیم؟

قدم صفر کار: راه اندازی سایت اینترنتی

قبل از اینکه کار با ووکامرس را یاد بگیرید. باید آموزش ساخت سایت بدون برنامه‌نویسی را ببینید. در این دوره آموزشی از صفر توضیح خواهیم داد که چطور یک وب‌سایت اختصاصی برای خودتان راه‌اندازی کنید. بعدازاینکه این آموزش را مشاهده کردید به این صفحه برگشته و شروع به آموزش دیدن ووکامرس و تبدیل سایت خود به یک پلتفرم فروشگاهی کنید.

قدم اول: راه اندازی ووکامرس

بعدازاینکه آموزش کامل کار با وردپرس را مشاهده کردید وقتان رسیده که کار با ووکامرس را یاد بگیرید. با استفاده از Woocommerce می‌توانید در عرض چند ساعت٬ سایت خود را به یک سیستم فروشگاه آنلاین تبدیل کنید. پس در ابتدای این دوره شروع می‌کنیم به نصب و راه‌اندازی ووکامرس، و به‌این‌ترتیب استارت وب‌سایت فروشگاهی‌مان را می‌زنیم.

با نصب ووکامرس یک منوی فروشگاه و محصولات به پنل مدیریت وردپرس اضافه خواهد شد. اکنون می‌توانید مدیریت فروشگاه و محصولات وب‌سایت را شروع کنید.

قدم دوم: تکمیل فروشگاه

اکنون به تکمیل فروشگاه و چیدن اجناس (محصولات) در ویترین (قالب) فروشگاه آنلاین خود می‌پردازیم. سپس در مرحله بعد باید کمی به فروشگاه خود رنگ و لعاب بدهید تا نظر هر بازدیدکننده‌ای را به خود جلب کند. پس در این قدم آموزش تکمیل ووکامرس و نصب چندین افزونه ضروری برای هر فروشگاه آنلاین را شروع می‌کنیم.

قدم سوم: رهگیری مشتری و گزارش گیری

شاید خنده‌دار باشد اما اگر یک فروشنده بخواهد فروش خود را افزایش دهد٬ باید ببیند مشتری از کدام در وارد شد و از کدام در خارج شد. این موضوع بسیار مهم است که بازدیدکننده چرا وارد شد و چرا بدون خرید جنس از فروشگاه خارج شد؟ در وب‌سایت های آنلاین که قضیه دقیقاً همین‌طور است.

درواقع شما باید مشتری را رصد کنید و ببینید از کجا وارد سایت شد و از کجا خارج شد؟ اصلاً چرا بدون خرید خارج شد؟ پس باید فروشگاهمان را مجهز به یک سیستم آمارگیر قوی و حرفه‌ای کنیم. برای این کار از گوگل آنالیتیکس استفاده خواهیم کرد و توضیح می‌دهیم که چطور فروشگاه را به گوگل آنالیتیکس متصل می‌کنیم.

بعدازآن شمردن درآمدمان را از طریق گزارش‌گیری در ووکامرس شروع می‌کنیم و از آن لذت می‌بریم.

قدم آخر: ادامه این راه…

درنهایت برای همیشه این آموزش را آپدیت خواهیم کرد. بله! برای همیشه! هر سؤال یا مشکلی در مورد پکیج آموزش ووکامرس دارید بپرسید و پاسخ آن را در قالب آپدیت‌های بعدی دوره، در پنل کاربری خریداران قبلی قرار خواهیم داد.

سرفصل‌های آموزشی

جلسه 1: ووکامرس چیست؟

 • وردپرس چیست؟
 • ووکامرس چیست؟
 • چرا از ووکامرس استفاده کنیم؟

جلسه 2: نصب ووکامرس

 • نصب ووکامرس
 • نصب فارسی ساز ووکامرس
 • نصب برگه های ووکامرس
 • بخش های اصلی ووکامرس

جلسه 3: انتخاب و نصب قالب ووکامرس

 • انتخاب قالب مناسب برای ووکامرس
 • کدام قالب با ووکامرس سازگار است؟
 • معرفی بهترین قالب های فروشگاهی وردپرس
 • نصب قالب حرفه ای aloshop
 • نصب قالب رایگان استور فرانت
 • افزودن اولین محصول به فروشگاه آنلاین

جلسه 4: انجام تنظیمات ووکامرس

 • انجام تنظیمات ووکامرس
 • افزودن واحد پولی ریال و تومان و هزار تومان در ووکامرس
 • تنظیمات نظرات و بررسی محصولات در ووکامرس
 • تنظیم پیوند یکتای محصولات ووکامرس
 • ساخت گالری تصاویر در محصولات و مدیریت آن
 • انتخاب محصولات ویژه در فروشگاه

جلسه 5: فروش محصولات دانلودی با ووکامرس

 • فروش محصولات دانلودی با ووکامرس
 • کوتاه کردن فرایند خرید در محصولات دانلودی
 • محدودیت دانلود در محصولات دانلودی

جلسه 6: ابزارک فیلتر محصولات و مقایسه محصولات

 • ابزارک های پیشفرض ووکامرس و استفاده از آنها
 • افزودن فیلتر قیمت به محصولات
 • افزودن قابلیت مقایسه محصولات

جلسه 7: افزودن ویژگی به محصولات سایت

 • افزودن ویژگی به محصولات سایت
 • فیلتر محصولات بر اساس ویژگی انها
 • فروش یک محصول با یک افزودنی یا هدیه

جلسه 8: ویرایش یک محصول و بررسی خریدها

 • ویرایش یک محصول از قبل اضافه شده
 • ویرایش دسته جمعی محصولات سایت
 • بررسی خرید مشتریان

جلسه 9: درگاه‌های پرداخت آنلاین

 • درگاه پرداخت آنلاین چیست؟
 • تفاوت درگاه های مستقیم و واسطه
 • روند دریافت درگاه پرداخت مستقیم و واسط
 • افزودن درگاه پرداخت واسطه به سایت
 • افزودن درگاه پرداخت مستقیم به سایت

جلسه 10: بهبود فرایند خرید در فروشگاه

 • بهبود فرایند خرید در فروشگاه و اهمیت آن
 • حذف و اضافه کردن فیلدهای تسویه حساب ووکامرس
 • بهبود نمایش قیمت محصولات در فروشگاه و افزایش فروش با آن

جلسه 11: کدهای تخفیف در ووکامرس

 • کدهای تخفیف در ووکامرس
 • ساخت کد تخفیف برای محصولات
 • استفاده از کدهای تخفیف در وبسایت

جلسه 12: ترکینگ خرید وبسایت و خروجی گرفتن ایمیل مشتریان

 • افزودن ترکینگ خرید به گوگل آنالیتیکس
 • خروجی گرفتن از ایمیل مشتریان فروشگاه

جلسه 13: زوم محصولات و شورت‌کدهای ووکامرس

 • افزودن امکان زوم به تصاویر محصولات ووکامرس
 • شورت کد چیست؟
 • استفاده از شورت کد های ووکامرس

جلسه 14: ویرایش صفحات فروشگاه

 • ویرایش صفحات فروشگاه
 • تغییر تعداد ستون محصولات
 • افزودن توضیحات سریع محصول

جلسه 15: مدیریت روش های ارسال کالا

 • مدیریت روش های ارسال کالا
 • محاسبه هزینه حمل و نقل به ووکامرس
 • روشی راحت تر برای ارسال محصولات

جلسه 16: گزارش گیری از فروش وب‌سایت

 • گزارش گیری از فروش وبسایت فروشگاهی
 • گزارش گیری در بازه های زمانی مختلف
 • گزارش گیری از ثبت نام مشتریان شما
 • گزارش گیری از میزان فروش هر محصول

جلسه 17: افزودن صوت و ویدیو به توضیحات محصولات

 • افزودن فایل صوتی به توضیحات محصولات ووکامرس
 • افزودن فایل ویدیویی به توضیحات محصولات ووکامرس

جلسه 18: فاکتورهای ارسالی برای مشتری

 • ویرایش فاکتور ارسالی برای مشتری
 • ارسال فاکتور بصورت pdf برای مشتری

جلسه 19: چطور ووکامرس را سئو کنیم؟

 • معرفی بهترین افزونه برای سئوی وردپرس
 • افزونه مکمل برای سئوی فروشگاه ووکامرسی
 • تنظیمات yoast woocommerce seo premium برای بهبود سئوی فروشگاه

جلسه 20: اضافه کردن محصول به مورد علاقه‌ها

 • بهبود تجربه کاربری با افزودن محصول به لیست مورد علاقه
 • افزودن قابلیت اضافه کردن محصول به مورد علاقه ها
 • توضیحاتی درباره آپدیت های بعدی این دوره

مدرس دوره

رضا حسینی رادرضا حسینی راد

نظرات دانشجویان

غلام رضا عزیزی غلام رضا عزیزیgholamrezaazizi.com

باسلام خدمت تیم خوب میهن وردپرس

این سایت محصولات خوبی دارد. هم از نظر محتوا دوره‌ها آموزش‌ها و کلی امکانات که در یک سایت خدمات وردپرس کمتر می توان دید. تشکر از میهن وردپرس

کامبیز ذوقی‌خوی کامبیز ذوقی‌خویbamadoon.com

سلام و وقت بخیر
من نزدیک به 20 محصول از شما خریداری کردم. در ۹۰ درصد اوقات مشکلاتم حل شده و آموزش شما هم بسیار خوب بوده و چون آپدیت را هم در اختیار خریدار قرار می دهید، یک مزیت ارزشمند برای سایت شما محسوب میشود.

منم کسب و کار خودم را راه اندازی کردم. و پشتیبانی شما رو هم دارم.

عماد کاوه عماد کاوهwww.koozehtea.ir

 وب سایت واقعا خوبی دارید و پشتیبانیتون هم حرف نداره من تعداد زیادی از محصولات شما رو خریداری کردم.

آموزش فرآیند تولید محتوا – آموزش ووکامرس – ایمیل مارکتینگ – آموزش سرچ کنسول گوگل – آموزش آنالیتیکس – افزونه میهن پنل – قالب فلت سام

از همه ی اینها راضی هستم و واقعا تبریک میگم به آقای حسینی راد عزیزو تیم فوق العاده شون که واقعا کارشون درسته و همینطور برای افزونه میهن پنل هم بگم که حرف نداره و عالیه امیدوارم همینجوری ادامه بدین و موفق بشین.

ناصح نادری ناصح نادریمدیر فروشگاه اینترنتی پاوه شاپ

با سلام به تیم عزیز میهن وردپرس

من از شما آموزش ووکامرس را خریداری کرده ام و با اینکه خودم اطلاعات زیادی از ووکامرس داشتم اما این آموزش به دردم خورد

باتشکر

مشاوره و سوالات قبل از خرید

 1. کاربر مهمان U34378 ۱۴ دی ۱۳۹۹

  با سلام و عرض خسته نباشید
  بنده قصد دارم یک سایت فروشگاه در زمینه آموزش یک یا دو نرم افزار مهندسی ایجاد کنم که هم به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی باشد و فروش محصولاتم بصورت فایل هست. آیا این آموزش برای من مفید هست؟
  و اینکه من کلا نمیدونم باید برای راه اندازی سایت چه کرد؟ خرید دومین و هاست و غیره. فقط اصطلاحاتش رو شنیدم. برای یاد گرفتن این موضوعات چه آموزشی رو پیشنهاد میکنید؟
  سپاس از شما

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۴ دی ۱۳۹۹

   با سلام
   شما ابتدا آموزش کار با وردپرس رو در سایت مشاهده بفرمایید به صورت کامل و بعد این آموزش رو تهیه کنید
   بله این آموزش برای طراحی سایت فروشگاهی هست و تمام موارد مورد نیاز در این زمینه آموزش داده شده

 2. کاربر مهمان U19303 ۲۳ آذر ۱۳۹۹

  سلام و عرض ادب.
  برای فروشِ اشتراک ماهیانه هم باید از ووکامرس استفاده کرد؟
  (من دوره را خریدم، امام تازه شروع کردم به دیدن)

 3. کاربر مهمان U11506 ۲۲ آذر ۱۳۹۹

  سلام
  من میخوام دو تا باکس داشته باشم که مقادیر آنها مثل اکسچنج ها نسبت به هم تغییر کند مثلا در باکس اول بیت کوین و کریپتوهایی که تعریف میکنم و باکس دوم تومان و در باکس سوم مقدار باشد و در نهایت جمع کل و خرید و فروش چه باید بکنم یا از چه افزونه یا قالبی استفاده کنم ممنون

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۲ آذر ۱۳۹۹

   سلام
   توی گوگل سرچ کنید افزونه فرم محاسبه قیمت وردپرس. البته افزونه کاملی برای اینکار نیست و معمولا اختصاصی طراحی کنید بهتر هست.

 4. کاربر مهمان U32936 ۱۴ آذر ۱۳۹۹

  سلام و خسته نباشید….من چرا در قسمت محصولات ووکامرس گزینه ای برای وارد کردن قیمت ندارم؟؟!!!

 5. کاربر مهمان U29295 ۰۲ آذر ۱۳۹۹

  سلام
  محصولاتمان را چگونه سئو کنیم

 6. کاربر مهمان U29295 ۰۲ آذر ۱۳۹۹

  توسایت من کسی ثبت نام می کند براش ایمیل نمیره چه کار کنم

 7. کاربر مهمان U29295 ۰۲ آذر ۱۳۹۹

  سلام شما در این آموزش یاد میدید که چگونه بخش وبلاگ فروشگاهمان هم بسازیم؟؟؟

 8. کاربر مهمان U32160 ۲۹ آبان ۱۳۹۹

  سلام من توی یک وبسایت از افزونه ی ووکامرس استفاده کردم و چندین محصول توی وکامرس تعریف کردم و داخل سایت قرار دادم اما یه روز که وارد پنل مدیریت سایت شدم دیدم گزینه ی افزونه ی ووکامرس در پنل نیست و کلا قسمت فروشگاه از سایت پاک شده و هر قسمتی که لینکی داده بودم به فروشگاه لینکش کار نمی کنه رفتم افزونه رو دوباره نصب کنم که گفت پوشه افزونه موجود میباشد و نصب نشد سپس رفتم داخل هاست و دیدم بله پوشه ی ووکامرس موجوده اما از اونجایی که تعدادی محصول تعریف کردم و تعریف کردن هریک کلی زمان میبرد نمی خوام پوشه رو پاک کنم باید چکار کنم؟

 9. کاربر مهمان U31050 ۰۱ آبان ۱۳۹۹

  الان شما در دوره اموزش کار با وردپرس نوشتین 0 تا 100 راه اندازی سایت و اینجا هم باز نوشتین اموزش ساخت سایت فروشگاهی. تفاوت این دو با هم چیه؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۱ آبان ۱۳۹۹

   سلام
   این مورد آموزش کار با افزونه ووکامرس هست. در توضیحات محصول به طور کامل توضیح دادیم این موارد رو

 10. کاربر مهمان U31050 ۰۱ آبان ۱۳۹۹

  با سلام
  من یک سوال برام پیش اومده .اگر دوره اموزش کار با وردپرس رو بخرم و یاد بگیرم برای راه اندازی سایت فروشگاهی کافیه یا باید این دوره رو هم بخرم. یک اشکالی که سایتتون داره اینه که من به عنوان یه کاربری که تازه وارد این سایت شده تفاوت بعضی از دوره ها رو با هم متوجه نمیشم. کاش یه ویدیو بذارید که به صورت کلی دوره هاتون رو معرفی میکنه تا ما دقیقا بدونیم کدومش به دردمون میخوره. از این لحاظ سایتتون یه کم گیج کننده هست.

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۱ آبان ۱۳۹۹

   سلام
   در توضیحات هر آموزش به صورت کامل گفته شده که در اون آموزش چه مواردی به شما آموزش داده میشه. بعد از آموزش طراحی سایت با وردپرس میتونید آموزش طراحی سایت فروشگاهی با ووکامرس رو تهیه بفرمایید

 11. کاربر مهمان U21960 ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

  با سلام خدمت تیم میهن وردپرس
  میخواستم بگم من ووکامرس رو آپدیت کردم و یه بخش به عنوان آنالیتیک اضافه شده این بخش رو آموزش میدید؟؟؟

 12. کاربر مهمان U22158 ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

  سلام خسته نباشید
  من می خواستم تو سایتم قابلیت عضویت ویژه در چند سطح مختلف با امکانات مختلف با پرداخت حق عضویت بدم که حالا قابلیت ارائه کد تخفیف هم داشته باشه
  پیشنهادتون چیه؟
  آیا ووکامرس این قابلیتو داره؟

 13. کاربر مهمان U25731 ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

  سلام جناب حسینی راد وقت بخیر
  دوره بسیار کاملی به نظر میرسه. ممنون…
  می خواستم بپرسم چرا با وجود کامل بودن ووکامرس علت استفاده شما از ایزی دیجیتال دانلود چیه؟
  آیا اگر فقط محصولات دانلودی داشته باشیم بهتره از کدامیک استفاده کنیم؟
  آیا ایزی دیجیتال دانلود تمام امکانات ووکامرسی رو داره یا نه؟
  سپاس فراوان…

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

   با سلام و احترام
   سپاس. ایزی دیجیتال دانلود برای سبک تر هست برای سایت های فروش فایل. قطعا امکانات ووکامرس رو نداره اما برای سایت محصولات دانلودی بهتر هست

 14. کاربر مهمان U25456 ۰۸ اسفند ۱۳۹۸

  با سلام
  تو جلسه 15 سیستمی برای تحویل کالا به مشتری معرفی میشه به نام pardakht.ir ، لطفا اسم افزونه رو هم اطلاع بدین ممنون.

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۸ اسفند ۱۳۹۸

   با سلام
   اسم افزونه pardakht هست اما متاسفانه سایتشون غیر فعال شده و قابل استفاده نیست

 15. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۹ دی ۱۳۹۸

  سلام
  مدت دوره چند ساعت است؟
  من آشنایی زیادی ندارم. ایا می‎‌توان یک صفحه فروش محصولات فیزیکی با قابلیت اضافه به سبد خرید و یک صفحه محصولات دانلودی با قابلبت دانلود پس از پرداخت ، در یک سایت داشت؟

 16. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۱ دی ۱۳۹۸

  یک سوال دیگه
  شما ووکامرس رو فقط آموزش میدین
  یا یک فروشگاه رو از صفر تا ۱۰۰ طراحی می کنین؟؟؟

 17. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۱ دی ۱۳۹۸

  سلام
  اگر در انجام مراحل طراحی فروشگاه با مشکل مواجح بشیم پشتیبانی شما از دوره به چه صورته؟
  چون معمولا کار اونطوری که توی آموزش هست پیش نمی ره

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۲ دی ۱۳۹۸

   با سلام
   شما از طریق ارسال تیکت به بخش پشتیبانی میتوانید مشکلات خود را مطرح بفرمایید

 18. کاربر مهمان U14190 ۲۵ آذر ۱۳۹۸

  با درود خدمت سایت میهن سوالی که دارم این است که ایا افزونه ای برای ساخت فیلد های رزرو بلیط و جستجو در مبداو مقصد وجود دارد لطفا اگر هست معرفی بفرمایید و افزونه woo این قابلیت رادارد یا نه? با سپاس

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۶ آذر ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   متاسفانه مادر حال حاضر چنین افزونه رو سراغ نداریم که بتونیم به شما پیشنهاد بدهیم

 19. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۳ آذر ۱۳۹۸

  سلام . من میخواستم بدونم بعد از دیدن اموزش :‌
  من فقط میخوام محصولاتم بهد از عضویت به رایگان در اختیار مشترکین قرار بگیرد و حتی عضویت هم فعلا رایگان باشد . و مستقیما بعد از عضویت در صفحه مربوطه محصول , اون فایل رو رایگان ومستقیم دانلود کنند. ایا این امکان در ووکامرس هست یا راحتترش اینه که به easy digital download استفاده کنم ؟
  چون در حال حاضر فقط دکمه اضافه کردن به سبد خرید میاد و من دوست دارم برای محصولاتم صفحه دیگری طراحی کنم .

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۴ آذر ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   اگر محصولاتتان دانلودی هست بهتر است با EDD کار کنید.و این قابلیت رو داره.

 20. کاربر مهمان U20196 ۲۷ آبان ۱۳۹۸

  سلام
  چند تجربه شخصی درباره دوره آموزش فروشگاه ساز ووکامرس میهن پرس:

  – کوتاه، سریع، بدون حرف اضافه اصل مطلب گفته شد حتی تجربه های شخصی مدرس.
  – روش تدریس جوریه که دوست داری باهاش همراه بشی.
  – هر زمان که تماس گرفتم با آرامش شیرازی 🙂 با حوصله پاسخگو بودن و راهنمایی کردن(همینجوری بمونین..)

  – من که حرفه ای نیستم با دوره حرکت می کنم لذا دوره نیاز به آپدیت داره چون قالبی که تدریس میشه امکان دانلود نداره.
  – برای من مبتدی شاید بهتر بود مثل دوره وردپرس بجای لوکال هاست، روی سرور آموزش داده میشد.

  سپاس از همتون

 21. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۵ آبان ۱۳۹۸

  سلام من میخوام یه سایت فروش تور گردشگری راه اندازی کنم و اینکه قبل از مرحله تسویه حساب یه فرم بیاد که مشخصات مسافر رو بخواد و تو مرحله بعد میخوام انتخاب صندلی با افزونه تیکرا باشه اشنایی زیادی با ووکامرس ندارم میخوام بدونم اگه شرکت کنم میتونم این کاروبکنم؟

 22. کاربر مهمان U24131 ۱۲ مهر ۱۳۹۸

  سلام
  میخواستم بدونم بحث مالیات در فروشگاه های اینترنتی به چه شکلی هست؟ اگر از درگاه های پرداخت واسطه استفاده میکنیم فروش های ما شامل مالیات میشه؟ اگر نه بعدا مشکلی به وجود نمیاد؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۳ مهر ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   این موارد در دوره کسب و کار اینترنتی توضیح داده خواهدشد

 23. کاربر مهمان U8404 ۰۲ مهر ۱۳۹۸

  سلام
  چطوری می توانم شناسه محصولات رو تغییر بدم

 24. کاربر مهمان U23884 ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

  سلام؛
  در این دوره، آموزش ایجاد لینک مستقیم دانلود پس از پرداخت با زرین پال برای مشتری هم هست؟؟!

 25. کاربر مهمان U8404 ۲۴ شهریور ۱۳۹۸

  سلام
  فقط می خواستم تشکر کنم
  دوره آموزشی بسیار عالی بود کلن دیدگاهم نسبت به میهن وردپرس تغییر کرد.
  مرسی جناب رضا حسینی

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

   با درود و سپاس از شما کاربر گرامی
   باعث خوشحالی ما هست که شما راضی بودید از خدمات ما.
   پیروز باشید

 26. کاربر مهمان U23805 ۲۴ شهریور ۱۳۹۸

  سلام.وقتتون بخیر.شما در یکی از قسمت های اموزش woocommerec در قسمت پیکر بندی woocommerec و در قسمت حمل نقل برای هزینه ارسال شرط میزارید که خرید های بالای 100 تومان ارسالشون رایگانه.ولی من وقتی میرم داخل ویرایش قسمت نرخ ثابت همچین گزینه ای رو به من نشون نمیده.انگاری که اون قسمت در ورژن جدید حذف شده.لطفا راهنمایی کنید که من چجوری میتونم سقف بزارم واسه ارسال رایگان.ممنون

 27. کاربر مهمان U18310 ۲۰ شهریور ۱۳۹۸

  سلام در ووکامرس در بخش پیکر بندی/محصولات/محصولات دانلودی چه تنظیماتی رو اعامل کنم که امن و راحی برای کاربر داشته باشه.
  محدودیت های دسترسی رو بر روی چه مواردی تنظیم کنم؟!

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۰ شهریور ۱۳۹۸

   سلام حالت پیشفرض امن ترین و راحت‌ترین حالت هست. محدودیت دسترسی بستگی به سایت شما دارد. می‌توانید نامحدود دانلود را آزاد کنید یا مثلا مشخص کنید کاربر فقط ۵ بار فایل را دانلود کند.

 28. کاربر مهمان U18024 ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

  من قالب آوادا رو خریدم برگه فروشگاه نداشت خودم یک برگه فروشگاه درست کردم و چند تا هم دسته برای محصولات درست کردم چطوری میتوان همه دسته ها رو به برگه محصولات لینک بدم یعنی با کلیک بر روی محصولات همه محصولات رو هم نمایش بده ؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

   سلام
   لطفا بسته نصبی قالب ررو نصب کنید
   طبق آموزش زیرhttps://mihanwp.com/install-pack/

   • کاربر مهمان U18024 ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

    بسته نصبی رو هم خودتون نصب کردید ولی برگه فروشگاه ندارم. حتما روشی هست لینک بدیم تا اینکه بخواهیم دوباره بسته نصبی راه اندازی کنیم چون این من 15 روز وقت گذاشتم تا سایت رو به این شکل در بیارم

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

     بصورت پیشفرض ادرس زیر را باز کنید تمام محصولات نمایش داده می شودyoursite.ir/shop

     • کاربر مهمان U18024 ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

      اینو چطوری میشه Edit کرد. چون وقتی توی منو اضافه میکنم نوع آن رو نوشته ” بایگانی نوع نوشته ” و زیر اون یک توضیحاتی رو نشون میده که میخوام پاک کنم چطوری این کار رو بکنم.
      http://hutteco.com/shop/
      قسمت منو رو نگاه کنید زیر محصولات توضیحات دارد میخوام پاک کنم

      • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

       متاسفانه قابلیت ویرایش ندارد. برای ویرایش باید یک برگه جدید بسازید و از المنتهای قالب در ان استفاده کنید

       • کاربر مهمان U18024 ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

        یعنی چی؟
        چطوری میشه اینو بسازم من یک صفحه ساختم نمیدونم چطوری لینکش بدم لطفا کمک کنید

        • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

         لطفا آموزش کار با وردپرس را در سایت ما ببینید. از بخش فهرست ها باید صفحه را لینک کنید به منوی سایتتان

         • کاربر مهمان U18024 ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

          یک برگه ساختم فقط لینکشو عوض کردم گذاشتم لینک بایگانی نوع نوشته درست شد. متشکرم

 29. کاربر مهمان U12160 ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

  سلام . در مورد صفحات محصول سوال داشتم . شما در سایت خودتون از چه افزونه ای برای محصولاتتون استفاده میکنید ( منظورم اینکه صفحه محصولات شما دو بخشی هست یک بخش مربوط به مزایای محصول و لینک خرید و یک بخش هم شامل توضیحات ) لطفا راهنمایی بفرمایید

 30. کاربر مهمان U2185 ۱۹ مرداد ۱۳۹۸

  در مورد نمایش محصولات به صورت قیمت صعودی اول محصولات بدون قیمت(تماس بگیرین) را نمایش می دهد من می خواهم محصولات بدون قیمت اخر همه نمایش داده شوند
  2-متن تماس بگیرین را تغییر دهیم

 31. کاربر مهمان U22398 ۱۵ مرداد ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر و با تشکر از پشتیبانی خوب شما
  حساسیت رمز ورود هنگام ثبت نام را چگونه میتوانم تغییر دهم و اگر نیاز به نوشتن کدی در فایل functions.php است باید در کجای این فایل بنویسیم متشکر بفرمایید هرچند در سایت هم توضیح داده شده و من روی قالب سایت امتحان کردم به مشکل برخوردم بینهایت تشکر از اموزشهای خوب و پشتیبانی عالی شما

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۵ مرداد ۱۳۹۸

   سلام
   سپاس از شما. باید در فایل توابع قرار دهید دقیقا مشابه آموزشی که در سایت هست

   • کاربر مهمان U22398 ۱۵ مرداد ۱۳۹۸

    ببخشید در سایت هست اما نگفته کجای فایل اول انتها کجای فایل قرار بدهیم ممنون میشم این مورد را توضیح بفرمائید

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۵ مرداد ۱۳۹۸

     متوجه سوال شما نمیشم.
     دقیقا طبق مراحل آموزش پیش برید

     • کاربر مهمان U22398 ۱۵ مرداد ۱۳۹۸

      در سایت اعلام کرده مثلا قالب mihanwp را با کد فلان در فایل functions.php قرار دهید ولی این که کجای فایل قرار دهیم را نگفته و به نظر میرسد که در محل فایل هم به نظر می رسد که تفاوت باشد

 32. کاربر مهمان U18310 ۰۸ مرداد ۱۳۹۸

  سلام در ووکامرس چه طور میتونم دکمه ی پرداخت بسازم، فیلد های اضافی رو حذف کنم؟
  و محصول رو باید چه طور آپلود کنم؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۸ مرداد ۱۳۹۸

   سلام آموزش ووکامرس رو ببینید تمام موارد توضیح داده شده.

   • کاربر مهمان U18310 ۰۸ مرداد ۱۳۹۸

    میخواستم بدونم چه طور میشه آخر تبلیغ نویسی صفحه محصول دکمه ی خرید را اضافه کرد یا به یک عکس قابلیت پرداخت را اضافه کنیم.
    چون داخل آموزش توضیح نداده بودید.
    با تشکر

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۸ مرداد ۱۳۹۸

     سلام توی سایت سرچ کنید شورت کدهای ووکامرس و شورت کد افزودن به سبد خرید را به صفحه محصولات یا هر صفحه ای که می‌خواهید اضافه کنید.

 33. کاربر مهمان U15098 ۰۱ مرداد ۱۳۹۸

  با سلام
  من یک محصول مجازی دانلودی را به عنوان کالا در وب سایت قرار دادم و همچنین وب سایت را به زرین پال متصل کردم، فرآیند خرید و پرداخت با موفقیت انجام می شود، اما لینک فایل دانلودی برای خریدار ارسال نمی شود منظورم این است که برای ایشان چیزی ایمیل نمی شود. و یا فایلی دانلود نمی شود.
  با تشکر

 34. کاربر مهمان U22398 ۰۱ مرداد ۱۳۹۸

  در انتخاب ایمیل فروشگاه ایا با ایمیل وب سایت باید یکی باشد و چگونه میتوان ایمیل فروشگاه را اختصاصی کرد یعنی هنگامی که ایمیل فرستاده شود در سمت چپ ایمیل نام فروشگاه ما ظاهر گردد

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۱ مرداد ۱۳۹۸

   سلام باید از طریق هاست ایمیل را بسازید. همچنین در سایت ما سرچ بفرمایید تغییر ایمیل پیشفرض وردپرس

 35. کاربر مهمان U9250 ۲۷ تیر ۱۳۹۸

  سلام
  بنده قبلا یک سال پیش از وب سایت شما قالب دیوی را خریداری کرده بودم اما اکنون این قالب در لیست محصولات من وجود ندارد من چند بار این مساله را بازگو کردم می خواستم لایسنس آن را فعال کنم که لایسنس آن در بخش لایسنس ها نبود ولی خود قالب در بخش محصولات وجود داشت اما اکنون خود قالب حتی در لیست محصولات من هم وجود ندارد.ما به شما اعتماد می کنیم چون میدانیم محصولات پشتیبانی دارند خریداری می کنیم.حالا بدون هیچ اطلاعی از طرف شما این محصول جز محصولات من وجود ندارد.من براش هزینه پرداخت کرده ام پس باید یا محصول را به لیست محصولات من اضافه کنید یا اینکه هزینه اش را برگشت بزنید .من همین الان افزونه yoast را خریداری کرده ام . تا آمدم افزونه را از لیست محصولات دانلود کنم دیدم قالب دیوی وجود ندارد .اسمش هست ولی لینک دانلود قالب وجود ندارد.اگر می دانستم هر محصولی بدون هیچ اطلاع رسانی از لیست محصولات من حذف می شود این افزونه را از سایت شما خریداری نمی کردم.
  قالب دیوی باید به لیست محصولات من اضافه شود چون برای آن هزینه پرداخت کرده ام یا اینکه هزینه آن باید برگشت بخورد.

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۷ تیر ۱۳۹۸

   سلام همانطور که در سایت اعلام کردیم این قالب متاسفانه به دلیل مشکلاتی که داشته از سایت حذف شده. در صورتی که محصولی مشکل داشته باشد آن محصول را جایگزین خواهیم کرد. این قالب با قالب بی تم جایگزین شده و در صورتی که اعلام بفرمایید قالب بی تم را در پنل شما قرار خواهیم داد. یا اینکه کد تخفیف به میزان مبلغ پرداختی شما در اختیارتان قرار خواهیم داد تا هر قالبی که می‌خواهید از سایت خریداری کنید. لطفا نتیجه را اعلام بفرمایید.

   • کاربر مهمان U9250 ۲۷ تیر ۱۳۹۸

    سلام
    کد تخفیف قرار دهید
    ولی فعلا قصد خریدی ندارم ولی به زودی می خواهم میهن پنل را خریداری کنم .کد تخفیف به اندازه مبلغ قالب دیوی را روی پنل من قرار دهید تا هنگام خرید میهن پنل از آن استفاده کنم و این کد تخفیف باید جدا از تخفیف ۲۰ درصدی که به عنوان مشتری دارم باشد .یعنی هم تخفیف ۲۰ درصد من کم شود و هم به اندازه قیمت قالب دیوی از مبلغ میهن پنل کم شود. و مابه تفاوت را پرداخت خواهم کرد.اما فعلا قصد خرید ندارم ولی به زودی می خواهم میهن پنل را خریداری کنم.

 36. کاربر مهمان U3950 ۲۷ تیر ۱۳۹۸

  با سلام
  میخواستم بدونم پروژه بر روی کدام قالب انجام میشه الو شاپ و یا استور فرانت؟

 37. کاربر مهمان U15098 ۲۲ تیر ۱۳۹۸

  سلام،
  منظورم این است که اگر در ووکامرس بخواهیم به جای یک فایل مجازی چندین فایل آموزشی را به عنوان یک بسته آموزشی بفروشیم باید چکار کنیم.
  با تشکر

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۲ تیر ۱۳۹۸

   سلام اگر منظور شما دوره آنلاین هست از افزونه coureware استفاده کنید اگر منظور شما دانلودی هست باید این فایل‌ها را در یک محصول مجازی قرار دهید.

 38. کاربر مهمان U15098 ۲۱ تیر ۱۳۹۸

  با سلام
  میخواستم بدونم چگونه میتوانم یک سری ویدیوی آموزشی را به عنوان یک پکیج آموزشی مثل پکیج های خودتان در ووکامرس تعریف کنم و چگونه از دسترسی غیر قانونی به فایل های ویدیوی جلوگیری کنم.
  با تشکر

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۱ تیر ۱۳۹۸

   سلام اگر منظور شما پنل مشاهده دوره ها هست اختصاصی برنامه نویسی شده. توی ووکامرس فایل مجازی تعریف کنید.

 39. کاربر مهمان U15098 ۱۷ تیر ۱۳۹۸

  باسلام
  من یک هاست وردپرسی و یک هاست دانلودی از ایران سرور تهیه کردم. می خواهم ویدیو های آموزشی خود را روی هاست دانلودی بارگذاری کنم و بفروش برسانم. ایران سرور DL.Domainname را برای من ایجاد کرده است منتها من نمی دانم چگونه از داخل وردپرس ویدیو ها را در هاست دانلودی بارگذاری کنم و از طرفی چگونه دسترسی غیر قانونی به فایل ها را از طریق لینک مستقیم هاست دانلودی بگیرم.
  لطف من را راهنمایی فرمایید
  با تشکر فراوان

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۸ تیر ۱۳۹۸

   سلام در سایت ما سرچ کنید اتصال وردپرس به هاست دانلود البته امکان گرفتن لینک از هاست دانلود برای استفاده در محصولات ووکامرس نیست. البته هست ولی لینک مستقیم به کاربر تحویل داده خواهد شد.

 40. کاربر مهمان U306 ۰۲ تیر ۱۳۹۸

  سلام من می خوام یه فرمی درست کنم در بخش محصول قبل اینکه مشتری محصول رو به سبد خرید اضافه کنه چند تا اطلاعات ازش بگیرم ،
  http://s9.picofile.com/file/8364449226/screenshot_20190623_082722.png

 41. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

  باسلام متاسفانه تا کنون لینک دانلود اموزش درخواستی بنده ارسال نشده . خرید موفق امیز بوده رسید دیجیتال ، شماره مرجع ،شماره پیگیری و … داره ولی اریال نشده. لطفا رسیدگی کنید

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

   سلام هیچ خریدی با ایمیل شما در سایت پیدا نشد. شاید ایمیل رو اشتباه وارد کردید. لطفا از بخش تماس با ما رسید خرید رو ارسال کنید.

 42. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

  سلام و خسته نباشيد
  بنده پكيج ووكامرس رو خريداري كردم ولي لينك دانلود برام ارسال نشد لطفا راهنمايي بفرماييد و با مجدد ايميل رو ارسال فرماييد

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

   سلام
   متاسفانه خرید شما ناموفق بوده و به حساب ما واریز نشده. کل مبلغ توسط بانک به حساب شما بازگشت داده خواهد شد. این مورد به درگاه پرداخت اطلاع رسانی شد. می توانید مجدد محصول را خریداری بفرمایید. در صورتی که تا ۷۲ ساعت آینده به حساب شما بازگشت داده نشد اطلاع دهید تا بررسی کنیم.

 43. کاربر مهمان U19303 ۲۵ اسفند ۱۳۹۷

  میخواهم کاربران در سایت من ثبت نام کنند و بعد اجازه خرید داشته باشند . امکان پذیر است ؟

 44. کاربر مهمان U19303 ۲۱ اسفند ۱۳۹۷

  سلام. خسته نباشید

  من میخوام خودم یک قالب بسازم و ووکامرس را روی آن نصب کنم… مشکلم اینه که کدهایی که در style.css مینویسم به صفحات ووکامرس اعمال نمیشه. حتی در قالب های پیش فرض وردپرس مثل ۲۰۱۷ هم همین اتفاق میفته.

  لطفا راهنمایی بفرمایید یا منبعی برای این کار معرفی کنید.
  ممنون

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۱ اسفند ۱۳۹۷

   درود برای اینکار باید آموزش طراحی قالب وردپرس رو یاد بگیرید. همچنین سازگار کردن قالب با ووکامرس. آموزش صفر تا صد طراحی سایت رو توی سایت ببینید.

 45. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۶ اسفند ۱۳۹۷

  سلام و وقت بخیر،به نظر شما کدوم شرکت هاستینگ خوبه؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۷ اسفند ۱۳۹۷

   درود توی پنل کاربری خودتون توی سایت ما سمت راست هاست مناسب وردپرس رو کلیک کنید. همیشه بهترین هاستی که منتخب کاربران ما باشه رو اونجا لینک خواهیم کرد.

 46. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۸ بهمن ۱۳۹۷

  آقا رضا داستان سیستم های مدیریت فروشگاه رو عالی گفتید!!!!!!
  من موندم آقا رضا از ووکامرس شروع کنم یا پرستاشاپ؟

 47. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۲ آذر ۱۳۹۷

  سلام. من آشنایی کمی با وردپرس دارم.میخوام در عرض یک هفته یک سایت سفارش آنلاین غذا راه اندازی کنم.این فیلم میتونه بهم کمک کنه؟

 48. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۷ آبان ۱۳۹۷

  سلام
  میشه کار با اسلایدر ها در قالب الوشاپ را هم توضیح دهید؟

 49. کاربر مهمان U16061 ۱۹ آبان ۱۳۹۷

  با سلام. من می‌خوام یه سایت فروش دیجیتالی فیلم‌های آموزشی بزنم، بنظر شما هاست سایت باید چند گیگ باشه؟ اگر امکانش هست یکی دو تا از بهترین قالب‌های موجود رو برای همچین سایتی معرفی کنید. ممنون

  • کاربر مهمان U8156 ۱۹ آبان ۱۳۹۷

   سلام
   در صورتی که فیلم های زیادی دارید میتوانید از هاست های دانلودی استفاده کنید.یک هاست تهیه کنید برای سایت و یک هاست دانلودی برای فیلم ها.
   بستگی به سلیقه خودتون داره میتوانید از قالب هایی مثل enfold و betheme استفاده کنید.
   https://mihanwp.com/enfold
   https://mihanwp.com/be/

 50. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۹ مهر ۱۳۹۷

  با سلام
  استاد حسینی برای گرفتن مدرک بین المللی دورهای برنامه نویسی سایت باید چه مسیری رو طی کنیم و کجا اقدام کنیم؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۳۰ مهر ۱۳۹۷

   سلام باید توی یکی از سایت های بین المللی ثبت نام کنید البته مدرک مهم نیست و تجربه و دانش مهمتره

 51. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۹ مهر ۱۳۹۷

  با سلام خدمت تیم محترم
  در این دوره پس از یادگیری کامل حتما برای ایجاد فروشگاه باید دفتر کار داشته باشیم؟

  – همچنین برای دریافت ای نماد چه مسیری رو باید طی نمود؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۳۰ مهر ۱۳۹۷

   سلام خیر نیازی نیست. اینماد رو باید توی سایتش ثبت نام کنید و مراحلش رو طی کنید

 52. کاربر مهمان U1015 ۱۷ مهر ۱۳۹۷

  سلام
  می خواستم وقتی یک محصول را آپدیت می کنم در پنل کاربری کاربرانی که قبلا این محصول را تهیه کردند برود. از کجا می تونم این کار را انجام بدم؟

 53. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۴ مهر ۱۳۹۷

  سلام وقتتون بخیر عذرمیخوام میشه یک دمو از سایتی که در نهایت طراحی شده بدید؟

 54. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۴ شهریور ۱۳۹۷

  سلام
  آموزشتون رو یکی از دوستانم خریده آیا اجازه کپی و دادن به من میدهید؟

 55. کاربر مهمان U1015 ۰۹ شهریور ۱۳۹۷

  سلام
  زمانی که می خوام وکامرس را آپدیت کنم این خطا می زنه:
  بروزرسانی ناموفق شد: دریافت انجام نشد. نشانی معتبر نیست.

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۹ شهریور ۱۳۹۷

   سلام مجدد تست کنید. اگر باز هم مشکل داشت از سمت هاست و سرعت پایین هست

 56. کاربر مهمان U14153 ۲۲ مرداد ۱۳۹۷

  با سلام
  طبق آموزش افزونه علاقه مندیها رو نصب کردم
  فقط مشکل اینه که زمانی که در برگه فروشگاه بعد از اینکه افزودن به علاقه مندیها رو میزنم و بعد مشاهده لیست علاقه مندی هارو که میزنم به صفحه علاقه مندیها منتقل نمیشه و تو آموزش دیدم که واسه شما به لیست علاقه مندی منتقل شد ولی واسه من نداشت متاسفانه.
  برگه علاقه مندی ها رو ساختم و در قسمت تنظیمات صفحه علاقه مندی رو همین برگه قرار دادم باز هم نشد
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 57. کاربر مهمان U12585 ۲۰ مرداد ۱۳۹۷

  درود بر شما
  اگر نام برگه shop را به product تغییر بدم در کار با افزونه های مرتبط با ووکامرس و همینطور آدرس دهی سایر افزونه ها مشکلی ایجاد نمیشه؟

 58. کاربر مهمان U545 ۱۹ خرداد ۱۳۹۷

  سلام وقت بخیر
  برگه shop/ در سایت را به نام دیگری مثلاً market/ تغییر آدرس داده شده ولی آدرس سایت با برگه market تایپ میشود مجدد برگه shop فراخوانی میشود (ریدایرکت میشه).
  برای اینکه این مشکل حل بشه چکار کنیم؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۰ خرداد ۱۳۹۷

   سلام از بخش برگه ها این ادرس را تغییر دهید. از تنظیمات ووکامرس صفحه مارکت را به عنوان صفحه فروشگاه انتخاب کنید اگر حل نشد از یواست سئو بخش ریدایرکت ها باید ریدایرکت را حذف کنید

 59. کاربر مهمان U12497 ۱۷ خرداد ۱۳۹۷

  سلام استاد

  من میخوام ی سایتی درست کنم که توش مشتریام بیان برا خودشون ی فروشگاه جداگونه ثبت نام کنن و محصولاتشونو بزارن توش برای فروش ینی برای هر فروشنده ی فروشگاه جداگونه با پنل مدیریت مخصوص خودش باشه ولی همه محصولات تو سایت اصلی نمایش داده بشه
  اول اینکه این جور چیزی امکان داره؟؟؟

  ولی مشکلم اینجاست ک تاحالا سایتی درست نکردم چندروزی میشه ک دوره کار با ورد پرس رو خریدم از سایتتون ک دارم اونو طی میکنم

  به نظرتون چیکار کنم ؟؟
  برای اینکه زودتر بتونم به سایتی ک میخوام دسترسی داشته باشم باید چیکار کنم ؟؟؟سفارش ساختشو بدم به یکی یا خودم با دوره های شما میتونم انجامش بدم؟؟اگه خودم میتونم بگین با کدوم دورتون میتونم کاملش کنم؟؟؟

  استاد واقعا نیاز به راهنمایی دارم خیلی خیلی زیاد

  • کاربر مهمان U11404 ۱۷ خرداد ۱۳۹۷

   سلام
   اگر تازه با وردپرس آشنا شده اید. بهتر است سفارش ساخت چنین سایتی را به یک متخصص وردپرس بسپارید. می توانید با بخش طراحی در ارتباط باشید :
   http://design.mihanwp.com/

 60. کاربر مهمان U11723 ۲۳ فروردین ۱۳۹۷

  ویدئو اموزشی برای این افزونه ندارین؟

 61. کاربر مهمان U11723 ۲۳ فروردین ۱۳۹۷

  با سلام

  فرض کنین که ما میخوایم لایسنس یک نرم افزار( مثلا انتی ویروس) رو بفروشیم به صورت دانلودی و مجازی
  و مسلما برای فعال سازی انتی ویروس هر لایسنس با بقیه فرق داره . سوالم که چکار کنیم لایسنس بعدی جایگزین شه و همونی که به یکی دیگه فروخته شده به بقیه نفروشه. و اگه کسی n تا لایسنس خرید n لایسنس متفاوت رو به ایمیلش بفرسته. نمی دونم متوجه منظورم میشین یا نه اگه میشه جواب بدین

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۳ فروردین ۱۳۹۷

   سلام بله متوجه هستم. شما باید برای اینکار از افزونه فروش لایسنس ووکامرس یا EDD استفاده کنید

 62. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۴ فروردین ۱۳۹۷

  سلام میخواستم بدونم اگه بخوام فروشگاه فایل راه اندازی کنم با ووکامرس میشه پیدا کرد وآیا اموزشش تو این پکیج هست

 63. کاربر مهمان U11236 ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

  باسلام
  من چند بار برای خرید این محصول اقدام میکنم ولی وقتی به صفحه پرداخت میرسم صفحه لود نمیشه!
  الان هم حتی به جای نشون دادن قیمت محصول،کلمه ی رو نشون میده که وقتی روش کلیک میکنم، حتی نمیتونم کد تخفیف رو وارد کنم!

  • کاربر مهمان U11404 ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

   سلام
   بررسی شد. مشکلی در خرید وجود ندارد و کد تخفیف هم به خوبی کار میکند. لطفا با سیستم دیگری تست بفرمایید.

 64. کاربر مهمان کاربر مهمان ۲۸ بهمن ۱۳۹۶

  salam man har kari mikonam nemitonam afzone woocamere nasb konam to ghesmate serch afzonehaham nemiyad mishe rahnami konid

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۸ بهمن ۱۳۹۶

   سلام پشتیبانی مختص خریداران محصول هست. خریدی با ایمیل شما پیدا نشد.

   • کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۸ بهمن ۱۳۹۷

    خب آقا رضا این چه کاری هست؟
    پس هر کس مشکل وردپرس داشت باید بره بمیره؟

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۸ بهمن ۱۳۹۷

     خدا نکنه این چه حرفیه 😀 توی بخش نظرات مابقی پست های سایت بپرسید پاسخ خواهیم داد. اما این صفحه مختص سوالات خریداران این محصول هست.

 65. کاربر مهمان U10748 ۲۱ بهمن ۱۳۹۶

  سلام ببخشید در کنار قالب مجله ای که یک فروشگاه در کنار خودش داره مثلا sample.com/shop . میشه از این آموزش براش استفاده کرد و مثلا قالب فروشگاهی جدا و تنظیمات جدا به این شکل براش تعریف کرد که بهم نریزه سایت اصلی رو و integrated باشه ؟ و اینکه نصب yoast woocommerce برای اون محصولات الزامی هست ؟ مثلا اون محصولات به نوعی یک پست هستند و این پست رو نمیشه با خود yoast بیاریش بالا ؟ yoast woocomercce چه کار اضافه ای انجام میده ؟ در نهایت شما پیشنهاد میکنین این سبک رو که فروشگاه شاخه ای از سایت اصلی باشه ؟ ببخشید زیاد سوال پرسیدم . ممنون

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۱ بهمن ۱۳۹۶

   درود بله میتونید. در مورد یواست هم بهتره نصب کنید. یواست کلا برای سئوی فروشگاه هست و توضیحاتش رو توی پست خودش بخونید. بله اگر سایت محتوا محور هست مثل سایت ما می تونید از این سبک استفاده کنید. خواهش میکنم روز خوش

 66. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۴ بهمن ۱۳۹۶

  سلام
  من قالب سایتم خبری(گود نیوز) است و میخوام از ووکامرس روی همین قالب استفاده کنم
  آیا این آموزش بدرد من میخوره یا اینکه استفاده از ووکامرس را روی قالب های فروشگاهی آموزش داده اید؟؟؟
  به طور کلی برای اینکه بتونم یک سایت حرفه ای مثل سایت شما طراحی کنم(با همه جزئیات) چه آموزش هایی رو باید تهیه کنم؟؟

  • کاربر مهمان U8156 ۱۴ بهمن ۱۳۹۶

   سلام
   در آموزش ووکامرس به طور کلی توضیح داده شده است ولی خود آموزش بر روی قالب های فروشگاهی گفته شده.
   شما میتوانید از پکیج 0 تا 100 استفاده کنید و قالب خود را طراحی کنید و کد نویسی را یاد بگیرید.
   https://mihanwp.com/0-to-100/

 67. کاربر مهمان کاربر مهمان ۰۲ بهمن ۱۳۹۶

  سلام اگه میشه آموزش افزونه هایedd حرفه ای آموزش بدین و به همین پکیج آموزشی ووکامرس اضافه کنید.
  خیلی ممنون از تیم قوی میهم وردپرس

 68. کاربر مهمان کاربر مهمان ۱۰ دی ۱۳۹۶

  سلام
  پس از خرید این پکیج میتونم یه فروشگاه جذاب و حرفه ای بسازم؟

  • کاربر مهمان U8156 ۱۱ دی ۱۳۹۶

   سلام
   با دیدن این آموزش با ووکامرس به صورت حرفه ای آشنا میشوید و میتوانید وب سایت های فروشگاهی بسیار خوبی را راه اندازی کنید.

 69. کاربر مهمان U576 ۱۵ آذر ۱۳۹۶

  سلام.
  مهندس یک سوالی راجع به پیکیج داشتم. ممنون میشوم راهنمایی بفرمائید.

  بنده 4 روش پرداخت توی وبسایتم دارم به ترتیب:
  1- پرداخت آنلاین از درگاه اینترنتی – 2 واریز به حسابهای بانکی 3 – پرداخت نقدی هنگام دریافت کالا (که فقط برای شهر تهران در نظر دارمش)

  و بنده 2 نوع منطقه یکی تهران و یکی شهرستانها را معرفی کردم
  که در تهران روش ارسال فقط پیک موتوری ست
  و در مورد شهرستانها روشها اینهاست: ارسال با تیپاکس – ارسال با باربری – ارسال از طریق اتوبوسرانی ترمینال شرق ، غرب ، جنوب – ارسال هوایی از طریق فرودگاه

  مشتری میاد از اهواز اطلاعاتشو پر میکنه و توی منطقه شهرستان قرار میگیره و نوع حمل رو مشخص میکنه تا اینجا همه چی درسته اما برای پرداخت گزینه “پرداخت هنگام دریافت کالا هم نمایش داده میشه که نبایست داده بشه”

  سوالم اینه که مشکل من پیکر بندی همین بخشه . سر تیتر ها رو دیدم اما نمیدونم آیا این پکیج میتونه تو این مشکل کمکم کنه چون مشکل دیگری ندارم.

  ممنون میشوم راهنمایی بفرمائید
  ارادتمندم

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۶ آذر ۱۳۹۶

   درود
   بله این دوره در بخش روش های ارسال و حمل و نقل توضیح داده شده. در صورتی که دوره را تهیه کرده و باز هم با مشکل مواجه شدید در جریان باشید که موقع انتخاب نوع تسویه حساب٬ در بخش پرداخت هنگام دریافت٬ فیلدی داره به نام : فعال کردن روشهای ارسال و از اینجا میتونید روش های ارسال مورد نظر را انتخاب کنید برای هر درگاه پرداخت