ثبت‌نام ورود

سئو و بهینه سازی سایت

سئو سایت

سئو و بهینه سازی سایت

سئو به معنای بهینه سازی وبسایت برای کسب رتبه بهتر در موتور های جستجو می باشد. خدمات سئوی سایت میهن وردپرس شامل بهینه سازی کد های قالب سایت شما برای موتور های جستجو ، بررسی کلمات کلیدی، تولید محتوا بر اساس کلیت سایت شما در فضای مجازی از جمله شبکه های اجتماعی و سایت های مرتبط، ساخت بک لینک ، نصب پلاگین های مورد نیاز برای سئوی اصولی سایت شما و ارائه مشاوره در زمینه سئو و بازاریابی سایتتان می باشد.

ما به هیچ عنوان نمایش سایت شما در صفحه اول گوگل را تضمین نمیکنیم! نه تنها ما ، بلکه هیچ شخص یا شرکتی نمی تواند به شما تضمین کند که در صفحه اول گوگل باشید چون تعداد رقبا در اینترنت زیاد و الگوریتم های گوگل همچنان در حال تغییر است. پس فریب افراد سودجو را نخورید. چون حتی اگر بتوانند چند روزی شما را در صفحه اول گوگل قرار دهند بعد از مدتی مجددا افت خواهید کرد و هزینه چند میلیونی شما از دست رفته!

هدف اصلی ما افزایش ورودی گوگل شما و همچنین مشاوره برای افزایش فروش شماست! پس شما می توانید به جای هزینه های میلیونی فقط با پرداخت هزینه ای به صرفه ، خودتان فروشتان را افزایش دهید.

سئو هر روز در حال تغییر هست و الگوریتم های گوگل آپدیت خواهند شد. پس بهینه سازی سایت شما توسط یک وبسایت ارائه خدمات سئو ، نمی تواند بصورت همیشگی و دایم تجارت شما را رشد دهد. البته ما سعی می کنیم تا جای ممکن به شما کمک کنیم خودتان سئوی سایتتان را بدست بگیرید و خودتان سایتتان را بهینه سازی کنید. فیلم آموزش سئوی کامل وردپرس یکی از محصولاتی هست که به شما کمک می کند خودتان سایتتان را سئو کنید.