ثبت‌نام ورود

دوره آموزش سئو وردپرس

دوره آموزش سئو وردپرس
دوره آموزش سئو وردپرس

در دوره آموزش سئو نحوه سئو وب‌سایت را به شما آموزش خواهیم داد. این پکیج فیلم آموزش سئو و بهینه‌سازی وب‌سایت، شامل ساعت‌ها آموزش جامع سئو و بهینه‌سازی وب‌سایت از روش‌های قانونی و تست شده می‌باشد؛ که در طول چند سال فعالیت و تجربه کاری ما درزمینهٔ سئو و بازاریابی موتورهای جستجو به‌دست آمده است.

سئو به معنای افزایش ورودی سایت از موتورهای جستجوگر است. این به معنی به‌دست آوردن مشتریان همیشگی و مادام‌العمر می‌باشد.

در دوره آموزش سئو وردپرس نحوه سئوی قانونی سایت شما به‌صورت کاملاً واضح توضیح داده‌شده است؛ و با مشاهده این فیلم دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های نجومی به سئو کارها ندارید.

سئو چیست؟

سئو چیست؟

سئو یا SEO که به معنی بهینه‌سازی موتورهای جستجو و مخفف عبارت Search Engine Optimization می‌باشد. آموزش و گسترش سئو برای سایت‌ها در کشورهای اروپایی از سال‌های قبل موردتوجه بوده است. همچنین در 5 سال اخیر ایران هم در زمینه استفاده از گوگل در لیست 5 کشور اول دنیا قرارگرفته است. همین امر باعث شده که سئو سایت به‌شدت موردتوجه ایرانیان قرار گیرد. سئو تنها به معنی بهینه‌سازی سایت‌ها برای گوگل نیست، بلکه شامل تمام موتورهای جستجو بوده است. اما در ایران استفاده از گوگل به‌مراتب بیشتر از سایر موتورهای جستجوگر است.

چگونگی جذب کاربر در این مورد اهمیت زیادی دارد. شما برای این کار نیاز دارید که از عوامل جذبی استفاده کنید؛ بنابراین این موضوع به خود شما بستگی دارد که چگونه یک کاربر را جذب کرده و کاری کنید که کاربر زمانی را در سایت شما سپری کند، و یا اینکه مجدداً به سایت شما مراجعه کند. درواقع شما باید کاربر را از گوگل مهم‌تر بدانید. برخی از وب‌سایت‌ها اولویت خودشان را به گوگل می‌دهند که این امر کاملاً اشتباه است.

شما هم می‌توانید سایت خود را در رتبه‌های اول گوگل قرار دهید. این امر شاید باورکردنی نباشد اما کسانی که تجربه این مسیر از موفقیت را داشته‌اند؛ می‌دانند که قدرت سئو سایت حتی از این هم بیشتر است.

اهمیت داشتن سئوی مناسب

داشتن سئو بالا برای یک وب‌سایت حرفه‌ای از ضروری‌ترین موارد به‌حساب می‌آید. شما اگر می‌خواهید یک کسب‌وکار پررونق داشته باشید؛ میزان سئو سایت شما می‌تواند تأثیر زیادی در این امر داشته باشد.

رتبه سایت شما در موتورهای جستجو تأثیر بسیار زیادی در پیشرفت کسب‌وکار شما دارد. این امر باعث شده که اکثر وبمسترها و مدیران وب‌سایت‌ها تلاش کنند که در نتایج موتورهای جستجو، خصوصاً گوگل رتبه بالایی داشته باشند. همچنین این امر باعث رقابت بین کسب‌وکارهای اینترنتی شده است. در حقیقت رتبه‌ی بهتر بین سایت‌ها در موتورهای جستجو به رونق و کیفیت کسب‌وکارهای اینترنتی بستگی دارد؛ چیزی که از آن به‌عنوان بازاریابی اینترنتی و یا دیجیتالی یاد می‌شود. پس درک بهتر سئو و مفاهیم آن می‌تواند در بهینه‌سازی سایت به شما کمک بیشتری کند.

دوره آموزش سئو وردپرس

همه‌ی ما تلاش می‌کنیم که با این مفهوم که سئو یک ترفند و یا حقه است مبارزه کنیم؛ درصورتی‌که سئو چیزی فراتر از این می‌تواند باشد. در طول سال‌ها، رسانه‌های اجتماعی برای کشف محتوا و محصولات جدید پیشرفت بسیاری داشته‌اند. گوگل الگوریتم خود را به معنای واقعی کلمه صدها بار در سال تغییر می‌دهد. این با تغییر رسانه‌های اجتماعی سازگار بوده و سئو بیشتر پیچیده می‌شود. به‌طور دائم رتبه‌بندی خوب در گوگل خواستار یک استراتژی سئو گسترده است؛ که در هر جنبه‌ای از وب‌سایت شما متمرکز باشد. مسائل فنی، تجربه کاربر، محتوا و حتی امنیت وب‌سایت شما باید مرتب باشند. برای حفظ رتبه‌بندی خوب در گوگل، شما باید رویکرد سئو جامع خود را توسعه دهید.

چرا باید سایتم را سئو کنم؟

یکی از مهم‌ترین عوامل کسب‌وکار اینترنتی بحث بهینه‌سازی و موتورهای جستجو است. این امر در جستجو مطالب سایت‌ها به‌قدری مهم و ارزشمند است؛ که به یکی از عوامل رقابت بین کسب‌وکارهای اینترنتی و شرکت‌های معتبر در جهان تبدیل شده است. این‌که سایت ما در رتبه‌های اول گوگل قرار گیرد یک امر مهم در ساخت سایت‌ها و کسب‌وکارها می‌باشد.

یکی از دلایل سئو کردن سایت این است که اگر می‌خواهید کسب کارتان در رقابت با کسب کارهای اول ایران و یا حتی جهان قرار گیرد؛ می‌بایست سایت خود را سئو کنید و با به‌روزرسانی آن در مقابل سایت‌هایی با سئو قوی قرار بگیرید.

مزایای سئو نسبت به تبلیغات اینترنتی

یکی از مهم‌ترین عوامل مهم در کسب‌وکارها بازاریابی اینترنتی است. افزایش تعداد مصرف بازدیدکنندگان سایت از طریق شبکه‌های اجتماعی انجام می‌شود. همچنین امروزه کاربران و مشتریان از راه‌های جستجو از طریق گوگل نیازمندی‌های روزانه خود را برطرف می‌کنند. توجه داشته باشید که این امر فقط به بازاریابی‌های اینترنتی و هزینه‌های آن بستگی ندارد؛ بلکه به میزان قدرت سئو سایت نیز ارتباط دارد. قدرت سئو سایت شما می‌تواند یکی از عوامل اصلی در تبلیغات و گسترش کسب کار شما باشد.

مزایای سئو نسبت به تبلیغات محیطی و شهری

یکی از پرهزینه‌ترین و زمان‌برترین تبلیغات، بازاریابی محیطی است. امروزه کمتر کسی دیده می‌شود که برای کسب کار خود و تبلیغ ان از بازاریابی محیطی استفاده کند. برای کمتر شدن هزینه‌های بازاریابی و گسترش کسب‌وکار، شما می‌توانید با کاربران خود از طریق شبکه‌های اجتماعی و اینترنتی ارتباط برقرار کنید؛ و محصولات خود را به فروش برسانید.

امروزه وبمستران و مدیران سایت‌های معتبر و گسترش‌یافته، زمان و هزینه‌های تبلیغاتی خود را از طریق سئو سایت کاهش می‌دهند. شما نیز اگر بخواهید سایت خود را هم رقیب با سایت‌های موفق و پربازدید قرار دهید؛ می‌بایست یادگیری سئو را شروع کنید.

تبلیغ در گوگل چطور است؟

به نمایش سایت درنتیجه جستجو گوگل تبلیغات در گوگل گفته می‌شود. با توجه بااینکه سایت ما پربازدیدترین سایت موجود، و قوی‌ترین موتور جستجو در گوگل را داشته باشد، می‌گویند ترافیک خوبی از تبلیغات در گوگل شامل سایت شما شده است.

همچنین ما می‌توانیم به دو روش سایت خود را درنتیجه‌های جستجوی گوگل نمایش دهیم؛ روش اول Adwords نامیده می‌شود. شما برای نمایش در نتایج جستجوی گوگل هزینه پرداخت می‌نمایید، که پرداخت هزینه شما ممکن است با انجام کلیک توسط کاربر و یا نمایش تبلیغ شما باشد.

در روش دوم تبلیغ در گوگل سایت برای کلمات کلیدی مرتبط به زمینه فعالیت شما بهینه‌سازی می‌گردد. به‌این‌ترتیب سایت شما در صفحه اول گوگل نمایش داده می‌شود؛ که این روش را سئو می‌نامند. در حقیقت می‌توان کم‌هزینه‌ترین روش برای بالا بردن موتورهای جستجو را سئو نام برد. که این امر با آموزش و یادگیری سریع شما را به هدف نزدیک‌تر می‌کند.

تفاوت سئو با تبلیغات گوگل

چرا سئو از تبلیغات گوگلی بهتر است؟

سئو یک بهینه‌ساز سایت در مدت‌زمان طولانی و دائمی است؛ و در هر زمان و مکان بدون هزینه می‌توان آن را ارتقاء داد. اما درصورتی‌که مدت‌زمانی که برای Adwords هزینه کرده‌ایم تمام شود؛ نمایش سایت شما در صفحه اول گوگل حذف خواهد شد.

با توجه به بالا رفتن نرخ ارز هزینه‌های تبلیغاتی در گوگل افزایش‌یافته است، و امکان ارتقاء Adwords با مشکلات مواجه می‌شود. این در صورتی است که تعرفه‌های سئو و انجام بهینه‌سازی سایت با سئو تغییری نخواهد کرد.

یکی از بزرگ‌ترین مشکلات پیش رو برای Adwords این است که، ممکن است گوگل در آینده خدمات Adwords را برای ایران به‌صورت کامل مسدود کند. این امر باعث ضرر فراوانی برای شرکت‌هایی می‌شود که هزینه‌ی تبلیغاتی خود را بر روی گوگل Adwords می‌گذارند.

توجه داشته باشید که قبلاً گوگل Adwords در ایران فیلتر شده بود و امکان استفاده از آن وجود نداشت؛ پس ممکن است این اتفاق مجدد پیش آید. این امر برای کسب‌وکارهای اینترنتی اصلاً خوشایند نیست.

چرا باید خودمان سئو را یاد بگیریم؟

اگر شما بخواهید به‌عنوان مدیر یک سایت کسب‌وکار خودتان را ارتقا دهید؛ می‌بایست تمام زیروبم‌های راه‌اندازی یک سایت حرفه‌ای و همچنین کسب‌وکار اینترنتی را یاد بگیرید. خب یکی از مهم‌ترین این عوامل جستجو در گوگل است. یادگیری سئو و راه‌اندازی آن بر روی سایت، کم‌هزینه‌ترین و آسان‌ترین روشی است که می‌توانید انجام دهید.

ازآنجاکه در ایران استفاده از گوگل به‌مراتب بیشتر از سایر موتورهای جستجوگر است؛ پس یادگیری سئو امری واجب برای وبمستران و مدیران سایت‌های بزرگ و کسب‌وکارهای اینترنتی است. حال اگر بخواهیم از صفر کسب‌وکار خو را راه‌اندازی کنیم، می‌بایست از همین امروز آموزش سئو وردپرس را به‌صورت پیشرفته شروع کنیم.

نبرد صفحه اول گوگل

دوره آموزش سئو

اینکه سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار دهید کار آسانی نیست. ابتدا می‌بایست تمام قوانین سئو را یاد بگیرید و آن‌ها را بر روی سایت خود اجرا کنید. ورود به نتایج جستجوی گوگل رایگان و آسان است؛ شما حتی نیازی به ارسال سایت خود به گوگل ندارید؛ گوگل یک موتور جستجوی کاملاً اتوماتیک است. اما اجرای سئو بر روی سایت خود از یک سری قانون و عملیات تشکیل‌شده است، که در حین راه‌اندازی سایت می‌بایست آن‌ها را انجام دهید. ازاین‌رو ابتدا آموزش کامل سئو را خوانده و سپس آن را اجرا کنید.

برای اینکه سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار دهید می‌بایست ابتدا یک سئو کار حرفه‌ای شویم. این امر کار دشواری نیست؛ برای انجام آن کافی است آموزش‌های لازم را یاد بگیریم. توجه کنید که اگر وب‌سایت شما تعداد زیادی صفحه داشته باشد، ساختار سایت و طبقه‌بندی بسیار مهم است. به‌عنوان‌مثال شما اگر 100 صفحه محصول داشته باشید آن‌ها را چگونه بهینه‌سازی می‌کنید؟ صفحه به صفحه درست است؟!

در این صورت، برای بهینه‌سازی صفحه خود هزینه زیادی را باید پرداخت کنید. مطمئن شوید که صفحه دارای محتوای کافی و عالی است، به‌طوری‌که برای کلمه کلیدی که بیشتر عمومی است رتبه قابل‌توجهی داشته باشید. با بهینه‌سازی صفحات طبقه‌بندی‌شده، و قرار دادن آن در موقعیت مناسب در ساختار سایت، به هر صفحه محصول تکی کمک می‌کنید که در هر دسته‌بندی که مناسب‌تر است قرار بگیرد. اگر گزینه‌های فلیتر و گزینه‌های جستجو را در طول مسیر بهینه‌سازی کنید، بدون هیچ زحمتی صرفه‌جویی خواهید کرد!

تاثیر محتوا و کیفیت آن بر سئو سایت

شما باید روی محتوای باکیفیت سرمایه‌گذاری کنید. درباره چیزهایی بنویسید که مشتریان و بازدیدکنندگان به آن‌ها نیاز دارند. از طریق مقالات عالی آن‌ها را سرگرم یا به آن‌ها اطلاع‌رسانی کنید. همچنین یک زیربنای منظم برای بازدیدکنندگان درست کنید، یا با نوشتن محتوای عالی، و یا تمرکز بر روی محصولاتی که کمتر به آنها توجه شده است و بسیاری از مردم این محصولات را خیلی دوست دارند، توجه کاربران را به سایت خود جلب کنید.

اگر وب‌سایت شما به‌اندازه کافی چشمگیر باشد؛ سایت‌های دیگر حتماً دوست دارند که به سایت شما لینک دهند. به‌این‌ترتیب رتبه شما بالا خواهد رفت؛ و به لطف گوگل، می‌توانید به‌درستی به نقطه بالا برسید. البته، می‌توانید از آژانس‌های سئو که در این زمینه واقعی کار می‌کنند برای این کار راهنمایی بگیرید! این یک فریب نیست، بهینه‌سازی است که به‌شدت موفقیت‌آمیز است.

داشتن یک سایت عالی با محتوای باکیفیت، یک تجربه کاربری عالی و امنیت رتبه‌بندی شما را بهبود نخواهد داد؛ هرچند در بلندمدت قطعاً تأثیر مثبتی روی سئوی شما خواهد داشت. وب‌سایت‌های جذاب شانس بیشتری را دارند که توجه رسانه‌های اجتماعی را دریافت کنند. این‌ها دقیقاً چیزهایی هستند که نیاز دارید تا مطمئن شوید وب‌سایت شما در طولانی‌مدت رتبه خوبی را حفظ خواهد کرد. اگر هیچ‌کس در مورد وب‌سایت شما در رسانه‌های اجتماعی صحبت نکند، گوگل چگونه می‌تواند فکر کند که یک وب‌سایت خوب است؟

درنتیجه وب‌سایت‌های عالی نرخ تبدیل بالاتری نیز خواهند داشت. اگر مخاطبان سایت شما را دوست داشته باشند احتمال اینکه محصولات شما را بخرند یا دوباره به سایت شما بازگردند خیلی بیشتر است.

ثبت سریع مطالب در گوگل

کسب رتبه بهتر در نتایج گوگل

در دنیای واقعی هیچ ترفندی وجود ندارد که به شما کمک کند تا رتبه بهتری را داشته باشید. باید هر کاری را که می‌توانید انجام دهید تا وب‌سایت جذابی برای کاربران و موتورهای جستجو داشته باشید. افزونه سئو یک راه آسان برای بهینه‌سازی وب‌سایت فراهم می‌کند. اما به شما نیاز دارد تا بهینه‌سازی کنید.

انجام سئو بر روی سایت نیاز به تجربه و تخصص فراوانی دارد. این امر به این معنی نیست که هرکسی نمی‌تواند سئو سایت خود را ارتقاء دهد؛ بلکه به‌دست آوردن تجربه و تخصص نیاز به یادگیری صحیح و کاربردی دارد. شما با یک آموزش مفید می‌توانید سایت خود را سئو کنید. امور اصلی و کاربردی را در آموزش نبرد صفحه اول گوگل مشاهده نمایید.

دوره آموزش سئو وردپرس به روش حرفه‌ای‌ها

همان‌طور که می‌دانید در هر وب‌سایت، سئو و افزایش ورودی گوگل یک امر حیاتی می‌باشد. امروزه هر مدیر حرفه‌ای در هر کسب‌وکاری می‌بایست بتواند امور مربوط به سئو وب‌سایت خودش را انجام دهد. پکیجی که مشاهده می‌کنید شامل ساعت‌ها ویدیو آموزشی سئو به شکل حرفه‌ای می‌باشد؛ و یکی از خصوصیات این پکیج برای دوستانی که خریداری کرده‌اند، آپدیت مداوم بر اساس الگوریتم‌های بروز گوگل می‌باشد. شما می‌توانید ویدیوهای آموزشی این پکیج را از بخش پروفایل کاربری خود، دانلود و یا به‌صورت آنلاین مشاهده بفرمایید.

در دوره آموزش سئو وردپرس تکنیک‌هایی گفته‌شده که سال‌ها تجربه را در خود جای‌داده است. شما با این تکنیک‌ها می‌توانید کارهای جالبی را در سئو سایت خود انجام دهید. به‌عنوان‌مثال ایندکس کردن مطالب در عرض پنج دقیقه در گوگل به‌راحتی برای شما امکان‌پذیر است. به این شکل که شما یک پست را در سایت منتشر می‌کنید و در عرض پنج دقیقه در گوگل ایندکس خواهد شد. همین نکته می‌تواند کاربران را به سمت سایت شما بکشاند و سود شما را چندین برابر کند.

تعداد از افزونه‌های سئو در وردپرس

افزونه‌هایی جهت افزایش سئو به‌صورت از پیش طراحی‌شده موجود هستند؛ که برخی از آن‌ها به‌صورت رایگان و برخی دیگر با پرداخت هزینه در اختیار شما قرار می‌گیرند. هزاران افزونه برای افزایش سئو سایت طراحی‌شده که تمامی افراد مبتدی و یا حرفه‌ای می‌توانند از این افزونه‌ها استفاده کنند. از مهم‌ترین و پرکاربردترین این افزونه‌ها می‌توان به Yoast seo و All in one seo pack اشاره‌کنیم.

ثبت سایت در دایرکتوری برای افزایش سئو

وب­‌دایرکتوری‌­ها سایت‌­های مرجعی هستند که وب‌سایت شما را با توجه به اینکه در چه زمینه‌هایی فعالیت می‌کنید دسته‌بندی می‌کنند؛ که شما می‌توانید لینک سایت خودتان را به‌صورت دستی و اتوماتیک در آن وارد آن کنید. البته به شما پیشنهاد می‌­کنیم از روش دستی استفاده کنید. چراکه ممکن است در روش اتومات، لینک شما در دسته‌بندی مناسب خودش قرار نگیرد.

وب‌دایرکتوری‌ها دو دسته رایگان و غیر رایگان دارند؛ شما باید توجه زیادی در انتخاب آن‌ها داشته باشید. چراکه وب­‌دایرکتوری‌­ها می‌توانند علاوه بر تأثیرات مثبت، تأثیر منفی نیز بر سایت شما داشته باشد. دایرکتوری‌ها می‌توانند برای کاربران نیز مفید باشند، به این صورت که زمانی که سایت‌­ها به‌صورت دسته‌بندی شده باشد کاربر راحت‌تر و سریع‌تر به سایت موردنظر خودش می‌رسد؛ که این امر نیز در سئو سایت تأثیر مثبت دارد.

سئو تصاویر را دست کم نگیرید!

در یک وب‌سایت تصاویر نسبت به مطالب از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. تصاویر قادرند در ابتدای ورود یک کاربر به سایت او را جذب و ترغیب به ماندن در سایت کنند. همچنین شما می‌توانید فعالیت سایت خود را تنها با یک عکس به کاربر نشان بدهند. علاوه بر این تصاویر این امکان را دارند که محصولات شما را به کاربر به خوبی معرفی کنند.

معمولاً سئو تصاویر زیاد موردتوجه قرار نگرفته و دراین‌باره توضیحات زیادی داده نمی‌شود. اینکه شما در مقالات موجود در وب‌سایت خود تصاویر مربوط به آن را قرار دهید باعث می‌شود کاربری که به سایت شما مراجعه کرده از خواندن آن مقاله خسته نشود، و علاقه‌مند به ماندن در سایت شما شود. این امر نه تنها باعث بالا بردن رتبه سایت شما می‌­شود، بلکه پیشرفت و فروش بالا برای وب‌سایت‌های فروشگاهی را به دنبال دارد.

اسم تصاویر در وب‌سایت شما بسیار مورد اهمیت است. درواقع اسم تصاویر محتوای آن را به کاربر نمایش می‌دهد. هر تصویر به‌صورت پیش‌فرض یک اسم دارد اما شما زمانی که می‌خواهید یک تصویر را در سایت خودتان به اشتراک بگذارید؛ بایستی عنوان آن را با توجه به محتوای آن تغییر بدهید.

همچنین اگر می‌خواهید سئو سایت خود را افزایش دهید لازم است به مواردی مانند Alt تصاویر توجه بیشتری کنید. در متن Alt عنوان تصاویر را حتماً بنویسید؛ با انجام این کار سایت شما در نتایج گوگل عملکرد بهتری پیدا می‌کند. زمانی‌که یک کاربر متنی را جست‌وجو می‌کند، اگر با تصاویر وب‌سایت شما مرتبط باشد تصویر مربوطه را برای کاربر به نمایش درمی‌آورد.

تاثیر وبمستر تولز یا سرچ کنسول در سئو وب‌سایت

ابزارهای زیادی می­توانند به شما در بالا بردن سئو سایتتان کمک کنند، اما برخی از این ابزارها از اهمیت کمتر و یا بیشتری برخوردار هستند. یکی از ابزارهایی که می‌تواند در این مورد بسیار مفید باشد، گوگل وبمستر تولز است. یکی از دلایلی که این ابزار را از بیشتر ابزارها جدا می‌کند ارائه آن توسط گوگل می­باشد. درواقع این ابزار چون از طرف گوگل ارائه‌شده از اعتبار بسیار زیادی برخوردار است، و اعتبار خود را توسط گوگل تأمین کرده است. این ابزار با بررسی کردن کلمات کلیدی سایت شما، کاربران را به وب‌سایت شما راهنمایی می‌کند. درواقع میزان بازدیدکنندگان سایت شما با استفاده از این ابزار افزایش به سزایی پیدا می‌کند. درنتیجه این موضوع باعث بالا رفتن سئو سایت می‌شود. گوگل وبمستر تولز نه تنها برای صاحبان وب‌سایت بلکه برای کاربران نیز مفید است.

تاثیر بک لینک در سئو

بک لینک یعنی اینکه ما یک لینک را با یک کلمه منحصربه‌فرد از یک وب‌سایت دیگر خریداری کرده و آن وب‌سایت لینک سایت ما را در صفحات مختلف خود قرار دهد. اگر لینک‌های ما در سایت‌های معتبرتری نشان داده شوند؛ درنتیجه لینک ما در گوگل نتایج بهتری خواهد داشت و سئو سایت ما رتبه بهتری را کسب می‌کند.

در دوره آموزش سئو وردپرس تأثیر بک لینک و چرایی خرید آن را به شما آموزش می‌­دهیم. همچنین در مورد خریداری کردن و یا نکردن بک‌ لینک‌­های مدت‌دار و یا دائمی هم به شما توضیح داده می‌­شود.

در دوره آموزش سئو وردپرس به چه سوالاتی پاسخ می دهیم؟

 • سئوی وبسایت چه اهمیتی در وب و بازاریابی اینترنتی دارد؟
 • نقشه سایت چیست و چه کنیم که در رشد وبسایت ما تاثیر مثبت داشته باشد؟
 • چگونه مطالب سایت را در کمتر از 5 دقیقه در گوگل ثبت کنیم؟!
 • چگونه یک پست مفید و سئو شده در وردپرس ارسال کنیم؟
 • ارور های گوگل وبمستر چیست و چگونه آنها را رفع کنیم؟
 • چگونه افزونه سئو وردپرس را طوری تنظیم کنیم که بیشترین ورودی گوگل را داشته باشیم؟
 • چطور کلمات کلیدی مورد نظر را برای مطالب سایت وردپرس پیدا کنیم.
 • چطور سایت میهن وردپرس را به صفحه اول گوگل رساندیم؟!
 • و ارائه نکات ریز دیگر درباره نحوه افزایش ورودی گوگل سایت شما…

این دوره مناسب چه افرادی هست؟

 • مدیران وبسایت های اینترنتی که به افزایش رتبه و بازدید سایت خود اهمیت می دهند.
 • علاقه مندان به بازاریابی آنلاین و SEM – search engine marketing
 • افرادی که می خواهند بدون صرف هزینه های تبلیغاتی فروش خود را بصورت رایگان افزایش دهند.
 • افرادی که می خواهند بدون پرداخت هزینه های نجومی به سئو کارها ، خودشان سایتشان را بهینه سازی کنند.
گارانتی بازگشت وجه
ضمانت بازگشت وجه ۷ روزه بدون ریسک

در صورت عدم تطابق دوره با سرفصل‌ها، وجه پرداختی شما را بازگشت خواهیم داد.

سرفصل‌های این دوره آموزشی

سئو چیست؟

موارد مورد نیاز برای سئو

سئو کلاه سیاه چیست؟

سئو کلاه سفید و کلاه خاکستری چیست؟

کلمه کلیدی کانونی چیست؟

سرچ کنسول یا وبمستر تولز چیست؟

تفاوت سئو و Google Adwords

تاثیر تبلیغاتی گوگل در سئو

تگ Title و تاثیر آن در سئو

Meta Description و تاثیر آن در سئو

تگ Keywords و تاثیر آن در سئو

تاثیر تگ یا برچسب‌های وردپرس در سئو

استفاده مناسب از برچسب‌های وردپرس در سئو

پیدا کردن کلمه کلیدی کانونی برای هر صفحه

تعداد کلمات مورد نیاز پست برای سئوی مناسب

Heading‌ها در سئو

استفاده مناسب از هدینگ‌ها برای سئو

تگ Strong در سئو

لینک دهی داخلی و استفاده مناسب از آن

نوشتن یک پست سئو شده در وردپرس بصورت عملی

نقشه سایت چیست؟ تاثیر نقشه سایت در سئو

بهترین افزونه سئو برای وردپرس

انجام تنظیمات کامل افزونه سئو وردپرس

لینک بخریم یا نه؟ چطور؟

سئو کردن تصاویر وردپرس

نقش سرعت سایت در سئو

محتوای تکراری یا Duplicate Content در سئو

حل مشکل محتوای تکراری در سئو

حل مشکل محتوای تکراری صفحه‌بندی وردپرس

لینک‌های زیاد تولید نکنید!

ستاره دار کردن نتایج گوگل! آری یا نه؟! چطور؟

نمایش مسیر کاربر در گوگل

فایل ربات و تاثیر آن در سئو

نقش خطاهای سایت و سرور در سئو

موبایل ریسپانسیو و تاثیر آن در سئو

AMP چیست؟ افزایش چند برابری ورودی گوگل موبایلی با AMP

SSL و تاثیر آن در سئو

این‌کارها را نکنید!

Auto Content چیست؟

Cloaking چیست؟

sneaky redirects چیست؟

Hidden text چیست؟

Doorway Pages چیست؟

Scraped content چیست؟

Irrelevant Keywords چیست؟

Phishing/Trojan چیست؟

Abusing RichSnippets نکنید!

حالا اگر اشتباه کردیم چی؟

سئو کردن دسته‌بندی‌های وردپرس

ثبت مطالب در عرض چند دقیقه در گوگل!!!

Google Discovery چیست؟

سند باکس گوگل چیست؟

HoneyMoon یا ماه عسل وب‌سایت

اصطلاحات رایج در سئو

سئو آن پیج و آف پیج چیست؟

SEM چیست؟

SMO چیست؟

SMM چیست؟

PPC چیست؟

HEO چیست؟

Anchor text چیست؟

Crawler یا Robot یا Spider چیست؟

ترافیک چیست؟

منظور از ریدایرکت چیست؟

از URL فارسی استفاده کنیم یا لاتین؟

نقش دامنه و پسوند دامین در سئو

نسبت متن به کد در سئو

به‌روز رسانی به موقع وب‌سایت

استفاده از پست مهمان

الگوریتم‌ گوگل چیست؟

الگوریتم‌های معروف گوگل

الگوریتم PayDay Loan

الگوریتم Mobile Friendly

الگوریتم Panda

الگوریتم Penguin

الگوریتم کبوتر گوگل

الگوریتم مرغ مگس خوار

الگوریتم Pirate

الگوریتم Zebra

الگوریتم Mobile Geddon

الگوریتم TopHeavy

الگوریتم Freshness

الگوریتم EMD

الگوریتم Florida 2

ارتباط الکسا و سئو

مدرس این دوره آموزشی

رضا حسینی رادرضا حسینی راد

 • مدیر و موسس وبسایت میهن وردپرس با رتبه ۳۵۰ ایران
 • دارای گواهینامه SEO Expert از SEO MOZ
 • دارای گواهینامه بین المللی PHP , HTML & CSS و JavaScript از W3Schools
 • نویسنده کتاب شاه کلید سئو
 • مشاور و مدرس کسب‌و‌کار اینترنتی

نظرات دانشجویان این دوره

کامبیز ذوقی‌خویbamadoon.com

سلام و وقت بخیر
من نزدیک به 20 محصول از شما خریداری کردم. در ۹۰ درصد اوقات مشکلاتم حل شده و آموزش شما هم بسیار خوب بوده و چون آپدیت را هم در اختیار خریدار قرار می دهید، یک مزیت ارزشمند برای سایت شما محسوب میشود.

منم کسب و کار خودم را راه اندازی کردم. و پشتیبانی شما رو هم دارم.

لیست بروز‌رسانی‌ها

آپدیت ۹ فروردین ۱۳۹۹ – بک لینک و لینک سازی اصولی (مدت زمان: ۱ ساعت و ۴ دقیقه)

آپدیت ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ – کل دوره نبرد صفحه اول گوگل از ابتدا ضبط شد.

آپدیت ۲ دی ۱۳۹۷ – حل مشکل Duplicate Title Tag در صفحات آرشیو شده

آپدیت ۲۴ آذر ۱۳۹۷ – حل مشکل کش شدن سایت مپ

آپدیت ۲ آبان ۱۳۹۷ – Impression چیست

آپدیت ۳۰ مهر ۱۳۹۷ – کار با نسخه جدید یواست سئو پرمیوم و ویژگی‌های جدید آن

آپدیت ۲۹ مهر ۱۳۹۷ – طول متای توضیحات در آپدیت سال ۲۰۱۸ گوگل

آپدیت ۶ اسفند ۱۳۹۶ – نحوه پیدا کردن کلمات کلیدی کانونی

آپدیت ۲۹ بهمن ۱۳۹۶- حذف شدن کلمات کلیدی متا از گوگل

آپدیت ۲۳مهر ۱۳۹۶ – آموزش حل خطاهای ۴۰۴ در سرچ کنسول

آپدیت ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ – آموزش کار با مقالات CornerStone

سوالات کاربران

 1. U26734 ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

  سلام روز بخیر من با یکی از دوستانم صحبت میکردم درمورد خرید پکیج سعو

  موقعی که این رو گفتم این مورد رو بهم گفتند ایا همینطور هست ؟

  سئو از اون چک لیست مکانیکی 15 سال پیش خیلی وقته عبور کرده و هر روز موضوع، تکنولوژی و استانداردش به روز می شه
  چیزی که بخواهید بخرید عین خرید دی.وی.دی ویندوز گردو می مونه. یعنی هر زمان بخری مال 2 سال پیش رو هم بهت می دن. در حالی که هر ماه ایمیج آپدیت شده نصب ویندوز در دسترس است.

  چیز فوق سری نداره ولی با وجودی که به صورت باز در اختیار همگان است، این که فکر کنیم هر کسی می تونه با هزینه پولی و زمان و دیدن دوره های آموزشی، سئو کار بشه، باید بگم این اشتباه است.
  یعنی وقتی یک چیزی برای یک انسانی غیرممکن باشه دیگه هر قدر پول خرج کنه باز هم به جایی نمی رسه.
  وقتی هم یکی مستعد ِ ذهنی باشه از زیر سنگ هم شده پیدا می کنه

  توصیه می کنم اقدام به خرید نکنید.

  عین رانندگی پایه 1 می مونه که از یک سنی پایین تر غیرممکن است. چون باید پایه 2 یک مدت زمانی بگذره و تجربه بشه بعدش بره سراغ پایه 1

  این هم اگر کسی بخواد یاد بگیره به هدف این که برای دیگران سئو انجام بده باید روی سایت خودش شروع کنه به آزمون و خطا
  زبان انگلیسی رو مسلط باشه
  ذهن ریاضی و منطقی داشته باشه
  ذهن اطلاعاتی داشته باشه که بتونه داده ها رو طبقه بندی کنه
  با این پیش نیاز ها می تونه یاد بگیره و رقابت کنه

  مشابه چنین چیزی مثلا در طراحی فروشگاه اینترنتی مطرح است. وقتی یک طراح سایت بخواد برای یک مشتری، فروشگاه اینترنتی درست کنه، اگر هنر فروشندگی نداشته باشه به هیچ جایی نخواهد رسید.

  نهایتش بتونه نقاشی بکشه و با اسکین دیجیکالا یه فروشگاه بسازه ولی به هیچ جایی نخواهد رسید، نه طراحش نه صاحب فروشگاهش.

  نهایتش ماکت است

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۳ فروردین ۱۳۹۹

   سلام
   تصمیم با شماست که شرکت کنید یا خیر اما هر راننده یا طراح یا … باید در ابتدا از یک شخص که در آن زمینه تجربه دارد کسب تجربه کند.

  • U15386 ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

   یا خدااااا، اقااا من سال 96 با میهن وردپرس اشنا شدم سال 97 اینطورا بود وبمستران طلایی رو درجا خریدم اصلا نمیدونستم وردپرس چیه کلی ترس داشتم ولی الان خداروشکر همه کار وبسایتای وردپرس رو میتونم انجام بدم سئو خیلی سادسست مثل آب خوردن تو 2ماه سایتی که اصلا رتبه نداشت و اوردم 10هزار ایران تا وقتی بخواید به حرف بقیه گوش کنید و دهن بینی کنید باید بگم هیچ پیشرفتی نمیکنید لطفا به کسی گوش ندید هرچی دلت میگه رو انجام بده موفق باشید.

 2. U26388 ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

  در ادامه سوالم، توی سرفصلهای آموزش شما همه موارد لازم Seo دیده میشه ولی اینکه نقطه شروع برای تولد یک وبسایت کجا هست و از کجا و با چه ترتیبی باید این سرفصل ها رو در وبسایت پیاده کرد، نیست؟

 3. U26388 ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

  سلام و احترام
  این دوره صرفا آموزش مسائل مرتبط با Seo هست یا اینکه آموزش مرحله به مرحله seo یک وب سایت از صفر تا صد هست؟ منظور آیا کلیه عملیات seo روزانه و هفتگی یا … بصورت چک لیست و گام به گام و با ترتیب ارائه شده؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

   سلام
   از 0 تا 100 سئو سایت آموزش داده شده

   • U26388 ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

    سلام مجدد
    امکان داره لطفا بیشتر توضیح بدین.
    بعنوان مثال برای وبسایت خودم که تازه راه اندازی کردم. مجموعه عملیات لازم seo بصورت مرحله به مرحله با رعایت تقدم و تاخر هست. یا صرفا آموزش Seo هست؟

 4. U14773 ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

  عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  آیا پس از گذراند این دوره می توانم سایتی که هنوز حتی در گوگل ثبت نکردنم را در مدت 2 هفته به صفحه اول گوگل بیاورم؟ آیا امکان پذیر است؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

   با سلام
   خیر. ورود سایت به صفحه اول گوگل به مرور زمان انجام خواهد شد. اگر تمام موارد را به خوبی انجام دهید در عرض کمتر از ۲ ماه میتوانید در صفحات اول گوگل باشید.

 5. U22761 ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

  سلام وقت بخیر
  سال نو مبارک
  عذر میخوام دوره شامل چند ویدیو و کلا چند ساعت هست ؟ ممنون از شما

 6. U26388 ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

  سلام و احترام.
  با عرض تبریک سال نو
  آیا این دوره تضمینی هست؟ یعنی تضمین بازگشت پول داره؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

   با سلام و احترام
   امکان بازگشت وجه طبق قوانین سایت و در صورتی که محتوای آموزشی مطابق سرفصل ارائه شده نباشد وجود دارد

 7. کاربر مهمان ۰۴ فروردین ۱۳۹۹

  سلام
  سال نو مبارک

  ببخشید من سایت موزیک دارم و محصولی واسه فروش ندارم به کارم میاد که خریداری کنم؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۴ فروردین ۱۳۹۹

   درود سال نو مبارک. اگر قصد دارید افزایش ورودی گوگل برای هر سایتی داشته باشید این دوره مناسب هست.

 8. کاربر مهمان ۱۴ اسفند ۱۳۹۸

  متاسفانه این دوره ویدیو نمونه ای نداره و من قصد خرید دوره رو دارم و از وب سایت مثل میهن وردپرس بعید هستش که مثل تازه کار ها عمل کنه امیدوارم یک نمونه ویدیو برای این دوره قرار بدن که خریدارن کیفیت و نحوه کار دوره رو ببنید با تشکر.

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۵ اسفند ۱۳۹۸

   با سلام
   متاسفانه امکان ارائه دمو برای محصولات آموزشی سایت را نداریم

   • کاربر مهمان ۲۴ اسفند ۱۳۹۸

    اگر از کیفیت محتوای آموزشی خود اطمینان دارید پس چرا این امکان فراهم نیست؟ قطعا قراردادن دمو می‌تواند کمک زیادی به مشتری کند.

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۵ اسفند ۱۳۹۸

     کیفیت آموزش ما را که از نظر سایر کاربران میتوانید متوجه شوید. امکان قرار دادن دمو به صلاح دید مدیریت سایت در حال حاضر وجود ندارد

 9. کاربر مهمان ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید
  من صفحه رو خوندم ولی نتونستم طول دوره رو پیدا کنم
  نه توی بخش مزایا ثبت نام توی سایدبار، نه توی معرفی دوره و …

  ممنون میشم بفرمائید دوره جمعا چند ساعت ویدیو هست
  مرسی

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   حدودا 3 ساعت میباشد

   • U16061 ۰۳ اسفند ۱۳۹۸

    3 ساعت یا 30 ساعت؟ واقعا 3 ساعت ارزش پرداخت 450 هزارتومان را دارد؟ یکم در قیمت گذاری‌هایتان بیشتر دقت بفرمائید. با تشکر

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۳ اسفند ۱۳۹۸

     طبیعتا پشت این ۳ ساعت ۱۰ سال تجربه اینجانب هست. این تصمیم با شماست که این محصول رو تهیه بفرمایید یا خیر اما قطعا می‌تونستیم ۳۰ ساعت دوره بدون محتوا ضبط کنیم و فقط وقت شما رو هدر بدیم. 🙂 سپاس از شما

 10. کاربر مهمان ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

  سلام یک راهنمایی از شما میخواستم

  من نام سایت را در گوگل قسمت پیشنهادی وقتی تایپ میکنم میبینم دوتا از نام سایت من را گوگل به یک شکل پیشنهاد میده و بخاطر اینکه برام مشکل ساز نشه راهی است کاری کنم که یکی بشه ؟
  2- آیا راهی برای حذف است؟

  منظور من قسمتی است که شما میخواهید بنویسید میهن بقیه اون را گوگل پیشنهاد میده میگه وردپرس

 11. کاربر مهمان ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

  سلام در این دوره آموزش google search consol را گذاشته اید؟

 12. کاربر مهمان ۲۶ بهمن ۱۳۹۸

  سلام. به نظر من اگر دو یا سه جلسه اول را بصورت رایگان در اختیار عموم قرار دهید، خیلی بهتر میشود. خود من هم اگر قصد خرید یک دوره را داشته باشم و مدرس دوره هم چند جلسه اول دوره را رایگان در اختیار گذاشته باشد، خیلی راحت تر به آن مدرس و درسش اعتماد میکنم
  البته که در مطمئن بودن شما شکی نیست.

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۷ بهمن ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   متاسفانه با توجه به قوانین سایت امکان قرار دموی پکیج های آموزشی وجود ندارد. پیشنهاد شما به مدیریت انتقال داده خواهد شد و در صورت صلاح دید ایشان این مورد روی سایت قرار خواهد گرفت

 13. کاربر مهمان ۲۵ دی ۱۳۹۸

  با سلام
  آیا سطح این آموزش در حدی است که بعد از مشاهده آن، قادر به دریافت پروژه‌‌های سئوی سایت باشیم؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۵ دی ۱۳۹۸

   درود بله حتما. بعد از دیدن این دوره با اصول سئو کردن سایت و افزایش ورودی گوگل آشنا خواهید شد.

 14. کاربر مهمان ۲۴ دی ۱۳۹۸

  سلام
  من از 20 و خورده ای سایت رنک عالی بک لینک گرفتم، یعنی 20 جا آدرس سایت رو یادداشت کردم. به طور اصولی و در بخش ” آدرس وبسایت ” این سایتها.
  برای اینکه دقیق بدونم گوگل فهمیده یا نه، از کجا می تونم بفهمم کجاها لینکمو ثبت کردم؟

 15. کاربر مهمان ۱۳ دی ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید
  من یک سایت موزیک دارم و خیلی رقیب برام وجود داره ! سایتم حدود 4-5 ماهه راه اندازی کردم رتبه الکسا زیر 20 هزار ایران هست و روزانه 500 تا 1000 نفر بازدیدکننده دارم
  از Seo هیچی نمیدونم فقط با افزونه Yoast کار کردم
  میخواستم ببینم سایتم که قدمت زیادی نداره زود تر بخرم واسم بهتره یا حداقل یک سالش شد بخوام رو seo مرکز کنم ؟
  مطالب سایتم خیلی دیر به دیر ایندکس میشه هفتگی از بین 40 تا پست مثلا 10 تاش ایندکس میشه و میاد توی گوگل
  ممنون میشم یه خورده راهنماییم کنید چون برای سایتم هدف و برنامه ریزی دوست دارم و میخوام منفجر کنم 🙂

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۴ دی ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   برای موردی که فرمودید پیشنهاد میکنیم که حتما این دوره نبرد صفحه اول گوگل را مشاهده بفرمایید

 16. کاربر مهمان ۰۱ دی ۱۳۹۸

  سلام
  این پکیج چند ساعت فیلم هست؟

 17. کاربر مهمان ۳۰ آذر ۱۳۹۸

  سلام
  بطور 100 درصد، آموزش سئو را دادید و تضمین می‌کنید من با گذراندن این دوره، سایتم به صفحه اول گوگل و نتایج 1، 2 یا 3 برود؟
  و آپدیت های گوگل هم روی این آموزش قرار می‌دهید؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۱ دی ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   تمامی موارد موردنیاز برای رسیدن به سئو مناسب در این دوره آموزش داده شده است
   بله آپدیت ها به این آموزش اضافه خواهند شد

 18. کاربر مهمان ۲۷ آذر ۱۳۹۸

  سلام. برای یلدا تخفیف نداره دوره های آموزشیتون؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۸ آذر ۱۳۹۸

   با سلام
   هنوز مشخص نیست. اگر تخفیفی داشته باشیم در شبکه های اجتماعی میهن وردپرس حتما اعلام خواهیم کرد

 19. کاربر مهمان ۲۲ آذر ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید، در این دوره سئو دسته هارو دقیقا مثله سئو این دسته های خودتون آموزش دادید که خریداری کنم؟

 20. U13534 ۲۰ آذر ۱۳۹۸

  سلام
  وقتی amp نصب میکنم وتنظیماتشو مطابق با چیزی که شما آموزش دادید انجام میدم میرم توی سایت و گزینه veiw amp رو میزنم تا نسخه amp سایتم رو نشون بده صفحه سفید میاره برام
  مشکل از کجاست چجوری باید رفعش کنم؟

 21. کاربر مهمان ۲۵ آبان ۱۳۹۸

  سلام وقتتون بخیر
  این مجموعه هم همینجوریه دانلود کردم بعد از دانلود فهمیدم از این سایته و پولیه
  گفتم هم گزارش بدم هم اینکه بخاطر حق الناس بدن اگه راضی هستید نگهش دارم اگر هم که نه حذفش کنم.
  باتشکر

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۵ آبان ۱۳۹۸

   سلام. در این مورد ما به هیچ عنوان رضایت نداریم. مسئله به سایت خاطی نیز گزارش شد. سپاس از اطلاع رسانی شما

   • کاربر مهمان ۱۳ آذر ۱۳۹۸

    سلام خسته نباشید ، والا منم خبر نداشتم و این پکیج رو دانلود کردم ، و استفاده کردم ، و فهمیدم پکیج پولی هستش ، و چون شما رضایت ندارین من اگه پول رو پرداخت کنم مشکلی نداره و اینکه شما از من راضی باشید .

 22. U6837 ۱۴ آبان ۱۳۹۸

  سلام . چطور میتونم سایتم رو در گوگل به این صورت نمایش بدم ( چند صفحه رو یکجا نمایش بدهم ) مثل میهن وردپرس که صفحه های پشتیبانی و قالب وردپرس و … هم هستن:

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۶ آبان ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   لطفا در ارتباط با محصولات خریداری شده هرگونه مشکل و یا سوالی که دارید از طریق ارسال تیکت با بخش پشتیانی در ارتباط باشید: https://mihanwp.com/support/

 23. U17186 ۲۵ مهر ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر . میخاستم بدونم بعد از گذروندن این دوره به طور کامل میتونیم یه سایت رو به صفحه اول گوگل بیاریم ؟
  و این که اخرین قوانین گوگل در اموزش تاثیر داده شده یا خیر ؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۸ مهر ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   بله قطعا خواهید توانست
   بله دوره مطابق آخرین تغییرات هست.

 24. U21431 ۰۹ مهر ۱۳۹۸

  سلام استاد. ببخش که من هرروز مزاحمتون میشم و یه سوال تکراری رو میپرسم. واقعا دیگه نمیدونم با سایتم باید چیکار کنم که مشکلش حل بشه. من دوتا سایت دارم که شرایط و تنظیمات جفتش از هر نظر دقیقا عین همدیگه اس. یکیشون بدون هیچ مشکلی رفته صفحه اول ولی اون یکی الان دوماهه که دارم بهش ور میرم ولی اصلا گوگل پیداش نمیکنه. باید هرروز برم دستی تو سرچ کنسول ایندکسش کنم که اونم یه روز بیشتر نگهش نمیداره. از لحاظ سئو هم واقعا مشکلی نداره و همه تنظیمات درسته.

  • U21431 ۰۹ مهر ۱۳۹۸

   تنها تفاوتی که بین این دوتا سایتم میبینم یه سری کد تو بخش اچ تی اکسس هست که با هم فرق دارن. عکسش رو براتون ارسال میکنم لطفا بررسی کنید ببینید چیز اشتباهی اونجا وجود داره؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۹ مهر ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   این فایل مربوط به سئو نیست. برای کانفیگ وب سرور هست. شما باید سایت خود را از نظر گوگل سرچ کنسول بررسی کنید. ادرس سایت را ارسال بفرمایید بررسی کنیم

 25. U21431 ۰۸ مهر ۱۳۹۸

  سلام. ایندکس سایت من دستی شده. یعنی هر روز باید برم توی سرچ کنسول و request indexing را بزنم تا سایت ایندکس بشه ولی فقط تا شب تو نتایج سرچ گوگل هست. از صفحه دوازده هم بالاتر نمیاد. چیکارش باید بکنم؟؟؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۸ مهر ۱۳۹۸

   سلام اگر صحیح تنظیم کنید ایندکس خودکار خواهد بود. باید روی سئوی سایت کار کنید تا در صفحات اول نمایش داده شود

   • U21431 ۰۸ مهر ۱۳۹۸

    این عکسی که براتون فرستادم رو نگاه کنید لطفا. میگه یه سری موارد لود نشده وجود داره

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۸ مهر ۱۳۹۸

     این خطا به دیلیل حجم بالای صفحه در تست موبایلی گوگل نمایش داده میشود و چندان مهم نیست. سایت ما رو هم با گوگل موبایل تست آزمایش کنید این خطا رو میده

 26. U21431 ۰۳ مهر ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر. اینکه صفحه اصلی سایت من اصلا تو گوگل سرچ نمیشه میتونه به خاطر مشکل اچ تی تی پی اس باشه؟

 27. U21431 ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر. میخواستم ازتون درخواست کنم که سایت من رو بررسی کنید. چون همه چیزش درسته ولی اصلا با کلمات کلیدی سرچ نمیشه

 28. U21431 ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

  سلام من چطور میتونم با بیشتر از کلمه کلیدی صفحه اصلی سایتم رو در صفحه اول گوگل ببینم؟؟؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

   با سلام
   متوجه سوال شما نشدم. لطفا کامل تر توضیح دهید

   • U21431 ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

    با بیشتر از یک کلمه کلیدی. یعنی با چندتا کلمه کلیدی صفحه اصلی سایت سرچ بشه

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

     بله کلمات کلیدی بیشتری در یواست سئو پرمیوم وارد کنید و با انها صفحه را سئو کنید

     • U21431 ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

      میشه بگید تو کدوم قسمت میتونم اینکار رو انجام بدم؟ یعنی چندتا کلمه کلیدی وارد کنم؟

      • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

       توی افزونه یک دکمه افزودن هست دقیقا پایین باکس کلمه کلیدی و از اون قسمت اضاف کنید

       • U21431 ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

        من یک کلمه کلیدی در قسمت نام سازمانی در بخش تنظیمات یوآست سئو گذاشتم. برای هر مطلب هم جداگانه یک کلمه کلیدی میذارم. میشه بگید منظورتون از باکس کلمه کلیدی دقیقا کجاست؟

        • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

         دقیقا پایین همون قسمتی که همیشه کلمه کلیدی روانتخاب میکنید

         • U21431 ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

          عبارت کلیدی مرتبط اضافه کنید؟ اون قسمت که مربوط به مقالات و مطالب مجزا هستش. مربوط به صفحه اصلی سایت نیست. در ضمن اونجا اگر هربار بخوام یک سری کلمات رو تکرار کنم اخطار میده که تکراری هستش و قبلا استفاده شده

          • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

           خیر
           پایین باکس تعیین عبارت کانونی یک علامت+ هست که باید اون رو اننتخاب کنید. ورژن یواست شما شاید قدیمی هست که پیداش نمیکنید

          • U21431 ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

           یعنی تو ورژن های قدیمی این امکان وجود نداره؟

          • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

           وجود داره ولی جای دقیقش رو باید بگردید پیدا کنید

 29. U16380 ۱۶ شهریور ۱۳۹۸

  سلام
  من می خوام محصولات سایتم و مقاله ها مثل میهن وردپرس به افزونه kk-star-ratings فعال کنم برای ستاره دار کردن حالا دو سوال دارم:
  1: برای سئو هیچ مشکلی پیش نمی یاد؟
  2: شما از این افزونه استفاده می کنید؟

 30. U18228 ۰۳ شهریور ۱۳۹۸

  سلام موضوع سایت ما جزوات دانشگاهی هست حالا اگر نمونه سوالات دانشگاهی را به سایت اضافه کنیم آیا در سئو تاثیر داره ؟؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۳ شهریور ۱۳۹۸

   سلام
   بله قطعا. هر چیزی که در زمینه کاری شما باشه میتونه ورودی داشته باشه

 31. U17304 ۰۲ شهریور ۱۳۹۸

  سلام
  به چه روشی میتوانم دمو آنلاین قالب را در وبسایت قرار دهم؟روشهای و افزونه های زیادی در اینترنت قرار دارد. سایت میهن وردپرس از چه روشی استفاده می کند؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۲ شهریور ۱۳۹۸

   سلام
   ما با استفاده از سیستم اختصاصی خودمون این کار رو انجام می‌‌دیم

   • U17304 ۰۲ شهریور ۱۳۹۸

    چه روشی رو پیشنهاد میکنید؟

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۲ شهریور ۱۳۹۸

     ما افزونه ای در ارتباط با این موضوع نداریم که بخواهیم پیشنهاد کنیم به شما

     • U17304 ۰۲ شهریور ۱۳۹۸
      • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۲ شهریور ۱۳۹۸

       کاربر محترم شما در ارتباط با محصولاتی که خریداری کردید هر سوال یامشکلی که داشته باشید راهنمایی خواهید شد. سوال شما اصلا مربوط به محصولات خریداری شده نیست و همیچنین ما افزونه ای در این زمینه نداریم که به شما معرفی کنیم.
       پیروز باشید

 32. U17304 ۰۲ شهریور ۱۳۹۸

  سلام
  فارسی یا انگلیسی بودن لینک نوشته تاثیری در سئو دارد؟کدام بهتر است؟
  مثلا
  yourdomain.com/multipurpose-template-onemall
  yourdomain.com/قالب-چندمنظوره-وان-مال

 33. U3199 ۰۲ شهریور ۱۳۹۸

  سلام من یواست سئو را در سایتم دارم ولی در ویدیو اموزشی در یواست سئو جدید فایل robots.txt وجود ندارد که من نقشه سایت را به آن اضافه کنم.باید چیکار کنم؟ فایل robots.txt را پیدا نمیکنم. چگونه باید دسترسی به آن را داشته باشم؟

 34. U18024 ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

  در همین دوره آقای حسینی گفتن که: عنوان برچسب نباید با دسته‌بندی و کلمات استفاده شده در عنوان یکی باشد؟ من یک پست دارم با عنوان موتور توبولار هیوت مدل HA
  دسته بندی موتور توبولار دارم
  داخل عنوان من هم موتور توبولار استفاده شده.
  بنا بر گفته های اقای حسینی اینجوری duplicate content برای دسته بندی و برچسب به وجود میاد. با این اوصاف بهترین برچسب برای این نوشته چی میتونه باشه؟
  لطفا اگر آقای حسینی جواب بدن ممنون میشم

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

   سلام. برچسب‌ها با توجه به نیاز و تخصص شما باید انتخاب شود. اگر کلمه دیگری به جز دسته بندی برای این محصول در گوگل سرچ می‌شود وارد کنید اگر خیر اصلا برچسب وارد نکنید برای پست

 35. U18024 ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

  من سه تا محصول مشابه دارم چطوری آنها رو وارد کنم منظورم وارد کردن کلمه کلیدی برای آنهاست. این سه تا:
  موتور توبولار هیوت
  موتور توبولار کازا
  موتور توبولار نئو
  کلمه کلیدی را دقیقا برای هر محصول یکی از اینا بذارم مشکلی پیش میاد؟

 36. U18024 ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

  گفتید که از هر برچسب باید بتونیم 10 بار حداقل استفاده کنیم. ما موتور درب برقی میفروشیم مثلا برای یکی از موتورهامون با توضیحات شما در مورد برچسب ، فقط میتونیم برچسب موتور درب برقی بذاریم.
  ولی در سایت های زیادی دیدیم که برچسب های متفاوتی میذارن
  مثلا سایت عصرجدید برای یک اجرا کلی برچسب میزنه
  من کاملا سئو رو برای محصولاتم رعایت میکنم اما تو هیچ صفحه از گوگل نیستش؟
  یک سوال دیگه اینکه من قالبم به مشکل خورد و عوضش کردم و الان اگر اسم سایتم رو بزنم یکسری از بخش های سایت قبل رو نمایش میده که بعضی ها ارور 404 میدن و بعضی ها هم که REDIRECT میشن میخواستم ببینم منتظر بمونم تا لینک های قبلی از گوگل حذف بشن یا کار دیگه ای انجام بدم توصیه شما چیه؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

   سلام
   درسته، البته همان سایت هم اگر از همه برچسب ها زیاد استفاده کنه مشکلی نخواهد داشت
   پیشنهاد میکنیم ۴۰۴ ها رو با یواست ریدایرکت کنید به صفحات مشابه

 37. U4524 ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

  با عرض سلام و احترام
  من در این دوره شرکت کردم
  تمامی قواعد و اصول هم طبق ویدیو انجام دادم
  وضعیت محصولات را هم سبز رنگ کردم.
  اما محصول جدیدی که وارد می کنم
  الان نزدیک 4 روز هست توی گوگل دیده نمی شه
  با اینکه توی سایت مپ هم ثبت شده
  و توی وب مستر هم ثبت شده
  ولی در نتایج گوگل نمایش داده نمی شه
  علتش چیه؟
  افزونه سئو پریمیوم هم نصبه
  و هیچ مشکلی با محصولات قدیمی نداره همه محصولات قدیمی سئو شدن
  ولی محصولات جدیدی که می زارم
  الان نزدیک 4 روز گذشته و خبری در نتایج گوگل نیست
  وب سایت
  کالابالا

 38. U17304 ۲۴ مرداد ۱۳۹۸

  باسلام و احترام
  قالب صحیفه را نصب دارم و حالا قالب دیگه خریداری کردم و مانند دمو بالا نمیاد. الان اگه بخوام از طریق بسته نصبی اقدام به نصب کنم که مثل دمو بشه چطور میتونم مطالب و نوشته ها و……. را به دیتابیس جدید انتقال بدم؟

 39. U17304 ۲۴ مرداد ۱۳۹۸

  سلام
  لطفا یه قالب معرفی edd میکنید که قسمت بلاگ هم داسته باشه و از نظر سئو هم خیلی قوی باشه؟و همچنین قابلیت شخصی سازی زیادی داشته باشه

 40. U18024 ۲۳ مرداد ۱۳۹۸

  من قبلا یکبار نقشه سایت رو با یواست سئو ساخته بودم که قالبم دچار مشکل شد و همه اطلاعات پاک شد و من در سرچ کنسول گوگل هم نقشه سایت رو معرفی کرده بودم و حالا که نقشه سایت رو نگاه میکنم همون اطلاعات قبلی رو داره یعنی قالب قبلی و چطوری الان میتونم آپدیتش کنم؟
  و اینکه یواست سئو قسمتی که میشد نقشه سایت دید وجود نداره چطوری میتونم دوباره بسازم یا آپدیت کنم؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۳ مرداد ۱۳۹۸

   سلام پست جدید منتشر کنید خودکار اپدیت خواهد شد. در نسخه جدید تنظیماتی برای نقشه ندارید و فقط میتوانید غیر فعالش کنید. آدرس نقشه شما به این شکل هست:site.com/sitemap_index.xml

 41. U2185 ۱۹ مرداد ۱۳۹۸

  درسایت سئو یار زمانی که سئو سایت را بررسی می کنیم تصاویر مربوط به خود قالب را خطای نداشتن تگ alt می دهد در بخش کتابخانه وردپرس بخش متن جایگزین هم تعریف کردیم ولی در قسمت inspect مرورگر بخش تصاویر تگ alt را نمایش نمی دهد
  https://www.seo.seoyar.com/domain/koala22.com

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۹ مرداد ۱۳۹۸

   سلام
   از صفحه اصلی ارور می دهد یا صفحه مقالات؟ اگر از صفحه اصلی هست مربوط به قالب سایت شماست

 42. U22411 ۱۸ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من حدود 4 روزه یک سایت فروشگاهی زدم و محصولاتم را گذاشتم و طبق آموزش سئو را رعایت کردم و به سرچ کنسول گوگل وصل کردم ولی وقتی لینک محصولاتم را برای ایندکس شدن اینسپکت می کنم داخل گوگل نمایش نمیده یک اروری تو سرچ کنسول میاد.
  عکس ارور :
  ************
  آدرس سایت:
  *****
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۸ مرداد ۱۳۹۸

   سلام قالب شما تگ‌های st data را بصورت صحیح نمایش نمی‌دهد. قالب را تغییر دهید حل می شود.

   • U22411 ۲۰ مرداد ۱۳۹۸

    سلام به طراح قالب گفتم این جواب را داد:قالب نقشی در استراکچر دیتای صفحه محصولات ووکامرس ندارد. کد json استراکچر دیتای صفحه محصولات به صورت خودکار توسط خود ووکامرس تولید می شود. هر قالبی نصب کنید همین استراکچر دیتا را خواهید داشت.
    ولی ارتباطی به ایندکس شدن و نشدن ندارد این موضوع اصلا

    خواهش می کنم کمک کنید چون همین قالب را می خوام

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۰ مرداد ۱۳۹۸

     قالب رو به پیش فرض وردپرس تغییر بدید مشکل حل میشه.
     قالب نقش مستقیم درتولید این گونه دیتا داره

 43. U7572 ۱۳ مرداد ۱۳۹۸

  سلام. وقت بخیر. رتبه الکسای من در ایران نمایش داده نمیشه. دلیلش چیست؟
  قبلا نمایش داده می شد فکر کنم. و برام عجیبه چون ترافیک خوبی هم داره و توی تعدادی کلمات کلیدی هم رتبه ی خوبی توی نتایج جستجو داره و ورودی بدی نداره
  شما هم ملاحظه کنید
  ********

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۳ مرداد ۱۳۹۸

   سلام
   عوامل زیادی ممکنه باعث این موضوع شده باشند از جمله:عدم به روزرسانی سایت، عدم استفاده درست از ابزار لینک دهی یا اینکه وبسایت شما ویروسی شده باشد
   باید این عوامل رو بررسی کنید

   • U7572 ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

    موردیکه ذکر کردید همه چکسده مشکلی نیست. فقط منظورتون از ابزار لینک دهی چیه؟

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

     توی کدوم بخش در مورد ابزارک لینک دهی گفته شده؟

     • U7572 ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

      ببخشید بازم متوجه نشدم

      • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

       دقیقا متوجه چه موضوعی نمیشید؟

      • U7572 ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

       توی کدوم بخش در مورد ابزارک لینکدهی گفته شده؟

       ینو کلا نفهمیدم

       • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

        من متوجه نمیشم. شما اطلا این اصطلاح ابزارک لینک دهی رو توی کدوم مقاله‌‌ی ما دیدید؟؟؟

        • U7572 ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

         :)))
         بابا خودتون استفاده کردید توی متن تیکتتون
         من اصلا نمیفهمم ابزارک لینک دهی چیه

         • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

          پاسخ بخش پشتیبانی منظورتون بوده شما
          در کل شما کاری که باید بکنید این هست که باید ورودی بگیرید تا نمایش داده شود

          • U7572 ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

           ورودی های من ۴۰ ۵۰ کاربر در روز هست. فکر نمیکنم دلیلش این باشه. در مورد لینکها هم همیشه با دقت انتخاب می کردم. اگر ممکنه این مورد رو از جناب حسینی بپرسید

          • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

           پرسیدم.
           با توجه به اینکه رتبه جهانی شما 1,769,398 هست و تعداد ورودی کمی از گوگل دارید باید ورودی و بازدید را بیشتر کنید تا الکسای ایران ثبت شود

         • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

          منظور ابزارهایی بود که برای لینکسازی استفاده میشود مثل سایتهایی که لینک های رایگان دسته جمعی میسازند

 44. U7572 ۰۹ مرداد ۱۳۹۸

  سلام/ الان روی سایت zahedibabak.com کلی عملیات سئو انجام دادم و ورودی های خوبی ازش دارم ولی الان میخواهم دامنه رو تغییر بدم به baharezendegi.com ولی نمیخوام رنک و تعداد ایندکس ها و زحمات های سئوم روی دامنه zahedibabak.com از دست بره. ممنون میشم توی این راه کمکم کنید که چکار کنم.

 45. U1972 ۰۹ مرداد ۱۳۹۸

  سلام
  لطفا یک آموزش جدید از نحوه سئو کردن مطلب با پنل جدید افزونه یوست بگذارید چون قسمتهای مثل عبارتهای کلیدی مرتبط اضافه شده اگر هم نمی گذارید در این مورد توضیح بدهید ممنونم

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۹ مرداد ۱۳۹۸

   سلام تغییر خاصی نکرده فقط محیط عوض شده. عبارت کلیدی مرتبط منظور ترجمه همین عبارت کلیدی هست. مثلا ماشین را می‌توانید در عبارت کلیدی مرتبط بصورت خودرو هم بنویسید.

 46. U18228 ۰۷ مرداد ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید مدتی هست تعداد صفحات ایندکس شده سایت داره کم میشه و از ۲ هزار و خورده ای رسیده به ۱۶۰۰ مشکل از چی هست؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۷ مرداد ۱۳۹۸

   سلام احتمالا تنظیمات سئو را تغییر دادید و یکسری از صفحات رو طبق آموزش روی نو ایندکس قرار دادید. اگر تنظیمات طبق اموزش انجام شده باشه مشکلی نیست بذارید ایندکس ها کمتر بشه. صفحات اضافی هستند که نیازی به ایندکس بودن اونها نیست.

 47. U22411 ۰۶ مرداد ۱۳۹۸

  سلام سایت مشکل داره در قسمت آموزش آنلاین از جلسه 3 به بعد دیگه دکمه ( این جلسه را یاد گرفتم ) کار نمی کنه
  و دکمه آزمون آنلاین هم همینطور. با مرورگر های دیگه هم تست کردم کار کار نکرد
  لطفا بررسی کنید

 48. U18024 ۰۶ مرداد ۱۳۹۸

  داخل search console این ارور را داده برای Products:
  Either “offers”, “review”, or “aggregateRating” should be specified

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۶ مرداد ۱۳۹۸

   قالب شما متاتگ‌های لازم برای review رو به ربات‌ها نداده. منظور structured data هست. روی live test کلیک کنید اگر حل نشده قالب رو تغییر بدید و دوباره تست کنید.

 49. U22411 ۰۶ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من یک پست از سایتم حذف کردم ولی هنوز داخل نتایج گوگل هست چجوری اون پستمو از گوگل حذف کنم؟

 50. U16380 ۰۵ مرداد ۱۳۹۸

  سلام
  استاد لطفا یه منبع ایرانی یا خارجی که آموزش ثبت سایت در الکسا داشته باشه معرفی کنید

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۵ مرداد ۱۳۹۸

   درود بر شما کاربر گرامی. ثبت سایت در الکسا با پرداخت دلاری امکان پذیر هست. خودکار ثبت خواهد شد نیازی به ثبت نیست.

   • U16380 ۰۵ مرداد ۱۳۹۸

    یعنی همه سایت های ایرانی ثبت شده از جمله میهن وردپرس پرداخت دلاری کردند؟
    چند دلار باید پرداخت کرد؟
    3: من می خواهم سایتم توی 3 کلمه بیارم بالا : خرید سورس – خرید سورس اندروید – دوره آموزشی اندروید
    حالا برای این کار لطفا کامل توضیح بدید باید چه مراحلی انجام بدم؟

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۵ مرداد ۱۳۹۸

     خیر همانطور که عرض کردیم خودکار ثبت می‌شود.
     برای کلمات کلیدی لطفا آموزش نبرد صفحه اول گوگل و سرچ کنسول گوگل را مشاهده بفرمایید که ظاهرا خریداری کرده‌اید.