یکی از معروف‌ترین پلاگین‌های وردپرس، پلاگین Easy Digital Downloads است. تعداد بسیار بالایی از سایت‌هایی که با وردپرس راه‌اندازی شده‌اند از این افزونه استفاده می‌کنند. این پلاگین کمک شایانی درزمینه بالا بردن درآمد شما از فروش فایل‌های اینترنتی می‌کند. اما با افزونه‌های Easy Digital Downloads می‌توانید قابلیت‌هایی به EDD اضافه کنید.

افزونه‌هایی برای ایزی دیجیتال دانلودز

درست است که این افزونه به‌تنهایی یک افزونه‌ی بسیار کاربردی به‌حساب می‌آید. اما پتانسیل‌های این افزونه به همین‌جا ختم نمی‌شود. پلاگین Easy Digital Downloads افزودنی‌های فراوانی دارد که هر یک از این افزونه‌ها علاوه‌بر اینکه یک امکان جذاب رو به سایت ما اضافه می‌کند باعث حرفه‌ای‌تر شدن وب‌سایت ما نیز می‌شود.

این صفحه از سایت میهن وردپرس تماماً به افزونه‌های Easy Digital Downloads اختصاص‌یافته است. برخی از این پلاگین‌ها بدون پرداخت هزینه در اختیار شما قرار می‌گیرد اما برخی دیگر از افزونه‌ها که امکانات حرفه‌ای‌تری رو به سایت شما اضافه می‌کنند نیاز به پرداخت هزینه اندکی دارند.

پلاگین‌های غیر رایگان باعث بیشتر شدن قدرت و بالا رفتن جذابیت سایت می‌شوند. تمامی این افزونه‌ها توسط میهن وردپرس فارسی‌سازی و جمع‌آوری شده و شما با توجه به فعالیت و امکانات موردنیاز سایت و کاربران‌تان می‌تونید هریک از آن‌ها را انتخاب کنید. اینجا افزونه‌هایی می‌بینید که می‌توانند فروشگاه محصولات دیجیتالی شمارا قدرتمندتر و حرفه‌ای تر کنند. به شما درفروش بیشتر فایل‌های دانلودی کمک کنند تا سود بیشتری از کسب‌وکار دیجیتالی خود داشته باشید…