مدیریت منوها در قالب نیلسن (مگامنوها) + آموزش ویدیویی
4.3 از 97 رای

مدیریت منوها در قالب نیلسن (مگامنوها) + آموزش ویدیویی

مدیریت منوها در قالب نیلسن (مگامنوها)

قالب وردپرس فروشگاهی نیلسن ، قالبی حرفه ای و پیشرفته هست مناسب کسانی که قصد دارند با ووکامرس یک سایت فروشگاهی به عظمت دیجی کالا راه اندازی نمایند. از همان روز اولی که قالب نیلسن رو در بخش قالب حرفه ای وردپرس قرار دادیم مشتریان زیادی داشت. مشتریانی که هر کدام سایت خود را به شیوه ای متفاوت با این قالب راه اندازی کردند، سایت های فروشگاه عطر و ادکلن ، فروش مبل ، فروش لوازم خانگی ، فروش لباس ، فروش موبایل و لوازم الکترونیکی و هر فروشگاه دیگری به فکرش رو کنید با این قالب ساخته شدند. اما نقطه مشترکی که بین تمامی این خریداران بود نحوه مدیریت مگامنو در قالب فروشگاهی نیلسن بود که نظر ما را جلب کرد و بر آن شدیم تا این آموزش ویدیویی را برای دوستان آماده کنیم.

مدیریت مگامنو قالب نیلسن

مگا منو های قالب نیلسن از کجا و چگونه مدیریت می شود؟

مگا منوی قالب های مختلف در بخش های مختلفی از پنل مدیریت و به روش های مختلف مدیریت می شود. سازنده قالب نیلسن برای راحتی کاربر از همان بخش مدیریت فهرست ها در وردپرس استفاده کرد، یعنی کاربران پنل جداگانه ای برای مدیریت منو ها ندارد و باید از بخش فهرست ها این منو ها را مدیریت کنند. اما چگونگی مدیریت منو ها کمی مشکل ساز بود، هم برای مشتریان این قالب و هم برای ما که باید جواب تک تک این مشتریان را می دادیم. پس سعی کردیم خدمات پس از فروشی برای این محصول به کاربران همیشگی میهن وردپرس ارائه کنیم 🙂

فیلم آموزشی مدیریت منو در قالب نیلسن


برای مشاهده این بخش٬ باید محصول را از سایت خریداری کرده باشید. برای خرید از دکمه آبی زیر استفاده کنید.

عنوان دکمه

نکته: حتما دقت فرمایید برای مدیریت کامل و جامع منو ها باید حتما از بخش تنظیمات صفحه ، تیک تمامی موارد را انتخاب نمایید. دقیقا مطابق فیلم آموزشی. اگر این کار را انجام ندهید بخش استایل شیت های اختیاری و مابقی تنظیمات آیتم ها نمایش داده نمی شود.

با احترام

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.