قرار دادن ورود و عضویت در سایدبار سایت

با استفاده از افزونه میهن پنل می‌توانید لینک‌های ورود و عضویت را در ستون کناری، فوتر یا هر جای دیگری از سایت خود قرار دهید. این فرم با توجه به login بودن یا نبودن کاربر شما، لینک‌های مختلفی از پنل کاربری را به کاربر نمایش خواهد داد.

برای قرار دادن فرم ورود و عضویت در سایدبار سایت شما ابتدا باید افزونه میهن پنل را نصب کنید. آموزش نصب افزونه در وردپرس را ببینید.

پس از نصب افزونه میهن‌‌پنل، در پنل وردپرس مطابق با عکس زیر یک گزینه به نام میهن‌‌پنل اضافه می‌‌شود که فیلدهای مختلفی را در اختیار ما می‌‌گذارد. از این بخش می‌توانید میهن پنل را مدیریت کنید.

تنظیمات میهن پنل
تنظیمات میهن پنل

آموزش قرار دادن ورود و عضویت در سایدبار سایت

برای قرار دادن فرم ورود و عضویت در سایت با استفاده از افزونه میهن پنل بایستی به بخش نمایش در پیشخوان برویم و پس از آن روی گزینه‌‌ی ابزارک‌‌ها کلیک کنیم.

نمایش > ابزارک‌‌ها
نمایش > ابزارک‌‌ها

اضافه کردن ابزارک فرم ورود به ناحیه ابزارک‌‌ها

پس از کلیک کردن بر روی گزینه ابزارک‌‌ها یک صفحه جدید برای ما باز می‌‌شود، با اسکرول کردن و رفتن به انتهای این صفحه می‌‌تونیم یک گزینه به نام پروفایل کاربری – میهن پنل را ببینیم که این گزینه پروفایل کاربری ما را به نمایش در می‌‌آورد.

ابزارک میهن پنل
ابزارک میهن پنل

برای اینکه بتونیم فرم ورود عضویت میهن پنل را در فوتر یا پانویس سایت خودمون داشته باشیم فقط کافیه ابزارک پروفایل کاربری – میهن پنل را درگ کنیم (با موس بکشیم) و در قسمت فوتر یا پانویس یا ستون کناری (یا هر جای دیگری از مکان‌های ابزارک قالب که دوست داریم.) رها کنیم تا این ابزارک به همان قسمت اضافه شود، مثلا ناحیه ابزارک قسمت پانویس مطابق با شکل در قسمت سمت چپ همین صفحه قرار دارد.

ورود و عضویت در سایدبار
قرار دادن پروفایل کاربری در ناحیه ابزارک

بعد از اینکه پروفایل کاربری میهن پنل را به قسمت ناحیه ابزارک اضافه کردیم با رفرش کردن سایت خود و ورود به قسمت بازدید سایت می‌‌تونیم در انتهای سایت شاهد اضافه شدن فرم ورود عضویت به سایت باشیم.

ورود و عضویت در سایدبار
داشبورد کاربری

البته این فرم ورود عضویت برای کاربران و افراد وارد شده سایت متفاوت است. برای عضو سایت لینک داشبورد کاربری به نمایش در می‌‌آید و اگر فرد میهمان باشد، می‌تواند لینک ورود و عضویت در سایت ما را مشاهده کند.

اگر نمی‌دانید چگونه منوهای ویرایش اطلاعات کاربری و دانلود آپدیت محصولات و … را ویرایش کنید لطفا آموزش مدیریت منوهای میهن پنل را ببینید.

اگر سوالی در این باره دارید، می‌توانید از بخش پشتیبانی در پنل کاربری خود ارسال بفرمایید. کارشناسان ما موضوع را بررسی و حل خواهند کرد.