افزودن بخش کیف پول به پنل کاربری وردپرس

بسیاری از کاربران ما قصد دارند بخشی به نام کیف پول به پنل کاربری سایت‌شان اضافه کنند. این بخش معمولا برای کاربران جذاب است و جنبه یک کیف پول مجازی را دارد که می‌توانند آن را شارژ کنند و در آینده با استفاده از آن از سایت شما خرید کنند. از طرفی می‌تواند با درگیر کردن کاربر، فروش سایت شما را افزایش دهد.

افزودن بخش کیف پول به پنل کاربری

برای اینکار ابتدا باید یک افزونه پنل کاربری روی سایتتان نصب کنید. پیشنهاد می‌کنیم از افزونه میهن پنل برای اینکار استفاده کنید. در این آموزش نیز از میهن پنل برای ساخت پنل کاربری وردپرس استفاده می‌کنیم.

بعد از دریافت و نصب افزونه میهن پنل، نوبت به نصب یک افزونه کیف پول روی سایت شما و اتصال آن به میهن پنل می‌رسد. حالا بستگی دارد از کدام افزونه برای ساخت فروشگاه آنلاین خود استفاده می‌کنید.

کیف پول برای ووکامرس

اگر از ووکامرس استفاده می‌کنید که به احتمال زیاد همینطور است، بهترین افزونه برای ساخت کیف پول، افزونه WC Wallet است.

این افزونه با میهن پنل سازگاری کامل دارد. بعد از نصب افزونه رایگان WC Wallet کافیست مطابق آموزش مدیریت بخش‌ها در میهن پنل، یک بخش جدید به نام کیف پول ایجاد کنید و از شورت کد زیر برای نمایش کیف پول استفاده کنید:

[wc_wallet_show_balance]

تا کیف پول به این شکل در سایت شما نمایش داده شود:

WC Wallet
WC Wallet

افزونه کیف پول Easy Digital Downloads

اگر از ایزی دیجیتال دانلودز استفاده می‌کنید دیگر نیازی به نصب افزونه ووکامرس ولت نیست. شما باید از افزونه EDD Wallet استفاده کنید. (البته فراموش نکنید همیشه آخرین نسخه EDD Wallet را نصب کنید.)

بعد از نصب افزونه، شما باید مطابق آموزش مدیریت بخش‌ها در میهن پنل، یک بخش جدید به نام کیف پول ایجاد کنید و از این شورت‌کد برای نمایش کیف پول استفاده کنید:

[edd_deposit]
[edd_wallet_value]
کیف پول Easy Digital Downloads
کیف پول Easy Digital Downloads

به همین راحتی! کیف پول در سایت شما نمایش داده شد. 🙂

اگر سوالی در این باره دارید، می‌توانید از بخش پشتیبانی در پنل کاربری خود ارسال بفرمایید. کارشناسان ما موضوع را بررسی و حل خواهند کرد.