ثبت‌نام ورود

دوره طراحی سایت با وردپرس ۲۰۲۰

دوره طراحی سایت با وردپرس
دوره طراحی سایت با وردپرس

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که رشد اینترنت و استفاده از گوشی‌های هوشمند و آشنایی با فضای مجازی، از علاقه‌مندی‌ها و نیازهای امروزه است؛ و این امر باعث رشد روزافزون سایت‌ها و خدمات فروش آنلاین گردیده است. اگر می‌خواهید طراح سایت شوید باید در یک دوره طراحی سایت با وردپرس شرکت کنید.

شرکت‌های موفقی در این زمینه وجود دارند که درآمد پرسودی از طریق یک سایت دارند. همچنین فروشگاه‌هایی وجود دارند که در کنار کسب‌وکار سنتی خود از یک سایت معتبر برای فروش آنلاین نیز استفاده می‌کنند. حال برای داشتن این نوع از کسب‌وکار پرسود شما یا نیاز به داشتن علم این کار رادارید، و یا با پرداخت هزینه زیاد از طراحان سایت کمک بگیرید.

درگذشته‌ی نه‌چندان دور، میهن وردپرس دوره حضوری طراحی سایت داشت، که افراد مشتاق خاص خودش را می‌طلبید! با بزرگ‌تر شدن میهن وردپرس، رفته‌رفته بر تعداد درخواست‌های آموزش طراحی سایت افزوده می‌شد. این شد که تصمیم گرفتیم دوره را به‌صورت آنلاین برگزار کنیم؛ تا همه‌ی افراد شانس یادگیری این مهارت پرسود و شیرین را داشته باشند.

به‌این‌ترتیب این آموزش جامع در وب‌سایت میهن وردپرس قرار گرفت. از آن روز به بعد دوره حضوری که فقط مختص افرادی خاص بود (فقط افرادی که در شیراز حضور داشتند) تبدیل به دوره‌ای شد که همه می‌توانند در آن شرکت کنند؛ و بعد از یادگیری به‌راحتی به کسب درآمد بپردازند.

با برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین شانس یادگیری این کسب‌وکار نوین و پردرآمد در اختیار عموم مردم قرار گرفت. دوره‌ای که همه می‌توانند در آن شرکت کنند و بعد از یادگیری به‌راحتی به کسب درآمد بپردازند.

دوره طراحی سایت با وردپرس

امروزه سایت‌های زیادی هستند که به سبکی زیبا طراحی شده و درآمد بالایی دارند. مثلاً وب‌سایت دیجی‌کالا را می‌بینیم که از یک فروشگاه زنجیره‌ای هم فراگیرتر شد و سود و حتی مشتریان بیشتری هم دارد. حالا شاید شما بگویید رسیدن به دیجی کالا خیلی رؤیایی است. اما جالب است که بگویم فروشگاه کفشی را در قشم دیدم که می‌گفت ۹۰ درصد فروش روزانه‌اش از طریق فروش آنلاین بوده. خب برای دست‌یابی به این بستر پرسود لازم است که شما یا علم این کار را داشته باشید؛ یا هزینه‌ای کنید تا طراحان سایت برای شما سایتی را طراحی کنند.

طراحی سایت، فقط طراحی ظاهری نیست!

بسیاری از طراحان سایت بر این باورند که طراحی سایت تنها در ساخت سایت‌های جذاب و زیبا خلاصه می‌شود. اما در حقیقت طراحی سایت چیزی فراتر از طراحی ظاهر آن است. برای طراحی سایتی مطلوب، عوامل زیادی ازجمله ساختار سایت، کاربردپذیری، خوانایی، عملکرد و… تأثیرگذار هستند. امروزه تمام وبمستران و مدیران سایت‌های حرفه‌ای و به‌روز به دنبال اجرای سایت‌های باکیفیت و پاسخگو هستند.

طراحی و اجرای سایت برای کسب‌وکار، تنها به این معنی نیست که یک برنامه‌نویس و یا متخصص سایتی را برای ما طراحی کند. امروزه روش‌های متفاوتی از طراحی سایت در بازار و سایت‌های مربوطه وجود دارد، و تنها با آموزش‌های کافی و حرفه‌ای می‌توانیم خودمان طراح سایت خود باشیم.

ازاین‌رو برخی از طراحان قالب‌های حرفه‌ای و سایت‌های به‌روز جهان تلاش می‌کنند تا روش‌های آسان‌تر و کاربردی‌تری برای اجرای یک سایت ارائه دهند. مانند قالب‌های حرفه‌ای که اکثر سایت‌های حرفه‌ای دنیا از آن‌ها استفاده می‌کنند. هنگامی‌که کلمه طراحی وب‌سایت به گوش ما می‌خورد؛ اولین مسئله‌ای که به ذهن ما خطور می‌کند رنگ‌بندی، جذابیت و طراحی زیبای صفحات سایت است. اما توجه کنید که این تمام‌کار نیست.

برخی از افراد طراحی سایت را به‌عنوان یک اثر هنری می‌شناسند. باید توجه داشت که یک سایت، ارائه محصولات و خدمات به‌صورت دیجیتالی است؛ که در آن قالب، کد نویسی و ساختار سایت امری اساسی و مهم به شمار می‌آید. بر همین اساس، طراحی وب‌سایت موضوعی فراتر از طراحی ظاهر آن است زیرا یک طراحی مناسب و ایده آل ساختار، کارایی و قابلیت‌های یک وب‌سایت را رقم می‌زند.

دوره آموزش طراحی قالب وردپرس

اما چرا تأکید کاری ما در بستر آماده‌ای مانند وردپرس است؟ خب جواب ساده است. شما برای خرید خودرو و رانندگی کردن، به سراغ این کار نمی‌روید که تک‌تک وسایل را مثل موتور، چرخ، دنده را بخرید و مونتاژ کنید و بعد تازه بخواهید رانندگی کنید. وردپرس هم به همین صورت عمل کرده است، به این طریق که شما را از دردسرهای اولیه ساخت سیستم مدیریت محتوا نجات داده؛ و فقط لازم است با یادگیری طراحی قالب HTML و CSS و علم کار با وردپرس با کمک ما در این جاده همواری که CMS فراهم کرده است، در این مسیر برانید و ویراژ دهید.

وردپرس به‌گونه‌ای عمل کرده که شما را از دردسرهای اولیه ساخت سیستم مدیریت محتوا نجات داده است. فقط با یادگیری طراحی قالب Html، CSS و علم کار با وردپرس در این جاده همواری که CMS فراهم کرده با یک خودرو از قبل آماده‌شده برانید. درگذشته نه‌چندان دور میهن وردپرس با برگزاری دوره‌های حضوری طراحی سایت آغاز به‌کار کرد؛ و افراد علاقه‌مند و خاص خودش را می‌طلبید.

قالب یا همان ساختار کلی یک سایت از عوامل بسیار مهم در طراحی سایت است. انتخاب زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف مانند PHP، CSS، HTML و نظیر این‌ها و قالب‌های آماده هرکدام معایب و مزایای زیادی دارند؛ که بنا بر سلیقه و نظر طراح آن و هدفی که از طراحی سایت دنبال می‌کند می‌تواند متفاوت باشد. البته این موضوع در بهینه‌سازی سایت نیز بی‌تأثیر نخواهد بود.

چرا دوره طراحی سایت با وردپرس به شما پیشنهاد می‌شود؟

امروزه برای هر کسب‌وکاری که ما داریم، به‌شدت احساس نیاز می‌شود که یک وب‌سایت داشته باشیم. برای داشتن یک وب‌سایت، وردپرس یکی از بهترین گزینه‌ها است. که با توجه به حجم مطالب آموزشی، یادگیری آن بسیار آسان است. البته برای متفاوت بودن سایتمان و همچنین زیباسازی آن باید از قالب‌های وردپرسی استفاده کرد. گروهی از قالب‌های وردپرسی، قالب‌های اختصاصی هستند که بهترین گزینه برای طراحی سایت‌های سفارشی هستند؛ یا برای زمانی که ما می‌خواهیم سایتی را از پایه طراحی کنیم مناسب می‌باشند. در این دوره ما به آموزش طراحی سایت از ۰ تا ۱۰۰ پرداخته‌ایم.

هنگامی‌که بخواهید یک سایت تأثیرگذار و کاربردی طراحی کنید؛ احتیاج دارید که زبان‌های برنامه‌نویسی زیادی را آموزش ببینید. این زبان‌های برنامه‌نویسی شامل HTML، CSS، JavaScript و… هستند؛ که ایجاد به‌روزرسانی و یا تغییرات را امکان‌پذیر می‌کنند. به هنگام استفاده از قالب‌های آماده، ایجاد تغییرات می‌تواند سخت یا غیرممکن باشد. به همین دلیل داشتن دانش کافی در خصوص مدیریت و ویرایش قالب‌های باکیفیت اهمیت زیادی دارد.

به‌این‌ترتیب می‌توانید وب‌سایتتان را در مسیری طراحی کنید که به‌راحتی و با سرعت پشتیبانی و مدیریت شود. ما در این دوره آموزشی امکان ویرایش کردن قالب‌ها را به شما آموزش می‌دهیم؛ و به‌راحتی می‌توانید قالب خود را همان‌گونه که می‌خواهید تغییر دهید و یا ویرایش کنید.

مراحل دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس

کاربردپذیری در طراحی سایت به معنای استفاده آسان از سایت و راهنمای آن است، تا کاربران بتوانند با سایت تعامل برقرار کنند و به‌راحتی بتوانند در صفحات سایت جستجو کنند. یکی از مهم‌ترین عوامل در طراحی سایت بهینه‌سازی آن است. طراحان حرفه‌ای با طراحی و پیاده‌سازی ساختار و نقشه مناسب برای سایت، سایت را برای کاربران بهینه‌سازی می‌کنند. یکی دیگر از عناصر مهم در طراحی وب‌سایت خوانایی سایت است. در طراحی‌ها باید از رنگ و فونت‌های مناسب در متن و پس‌زمینه استفاده شود تا متن‌ها به‌راحتی قابل مشاهده باشند.

پکیج طراحی قالب وردپرس

به‌طورکلی مفاهیم موردنیاز برای طراحی وب‌سایت را توضیح می‌دهیم. مفاهیم اولیه HTML و CSS و همچنین توضیحاتی در رابطه با فتوشاپ و طراحی سایت قبل از کد نویسی را برای شما توضیح خواهیم داد. شما می‌توانید قالب HTML خود را طراحی کنید. Hyper Text Markup Language به معنی زبان نشانه‌گذاری فوق متن است. زبان استاندارد طراحی صفحات وب CSS یا Cascade Style Sheets زبانی است که توسط آن قادر خواهید بود؛ تا استایل طراحی صفحات وب‌سایت خود را یک بار تعریف، و در صفحات موردنیازتان اعمال کنید. اضافه کردن فروشگاه به سایت هم یکی دیگر از سرفصل‌های بحث‌برانگیز این دوره است!

روند آموزش طراحی قالب وردپرس

از طراحی سایت در فتوشاپ تا برنامه نویسی تحت وب

شما در این دوره آموزشی، یک پروژه را از ۰ تا ۱۰۰ یعنی از یک سند خالی در فتوشاپ تا یک قالب در وردپرس، طبق مراحل طراحی قالب اختصاصی (مراحلی که در بالا آورده شد) انجام می‌دهید؛ و در جریان تمام مراحل و حتی مشکلات احتمالی قرار می‌گیرید. و در آخر اضافه کنیم که اگر زمان و حوصله‌ی تمرین کردن را دارید و پیگیر این هستید که طراح وب شوید ما این آموزش را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

چرا طراحی سایت را از فتوشاپ شروع می‌کنیم؟

فتوشاپ بهترین نرم‌افزار طراحی ۲ بعدی در دنیا است که توسط شرکت معروف Adobe ساخته‌شده؛ و قابلیت‌های بارزتری نسبت به سایر نرم‌افزارهای طراحی دارد. که به چند مورد از آن اشاره می‌کنیم: امکان جداسازی Header و Footer، سایر اجزا را جدا از هم نگه می‌دارد و همچنین اگر مشتری بخواهد تغییری ایجاد کند فقط در همان قسمت اعمال می‌شود.

همچنین وجود ابزارهایی که به صرفه‌جویی در زمان کمک می‌کند. فرمت‌های مختلف برای خروجی گرفتن مانند gif،png،jpg،SVG و دیگر فرمت‌ها وجود دارد. در فتوشاپ می‌توانیم طرح را کامل ببینیم و بعد از تأیید نهایی کارفرما شروع به برنامه‌نویسی می‌کنیم؛ که زمان کم‌تری نسبت به برنامه‌نویسی صرف می‌شود. همچنین فرصت مناسبی است برای اینکه از وضعیت طراحی خود قبل از برنامه‌نویسی باخبر می‌شویم. علاوه بر این امکان تغییرات قبل از شروع برنامه‌نویسی نیز وجود دارد.

ووکامرس چیست؟

افزونه‌ای رایگان برای طراحی فروشگاه اینترنتی در وردپرس، که به دلیل پشتیبانی گسترده از افزونه‌ها و ترکیب با وردپرس بسیاری از وب‌سایت‌ها از آن برای اضافه کردن امکانات فروشگاهی استفاده می‌کنند.

امکانات پیش‌فرض ووکامرس تمامی نیازهای کلی برای ایجاد یک فروشگاه برای فروش فیزیکی یا فروش فایل‌ها و محتواهای دیجیتالی را فراهم می‌کند. امکانات بسیاری نیز با استفاده از افزونه‌های رایگان و تجاری که برای این سیستم توسعه پیداکرده است، به آن افزوده می‌شوند.

طراحی فروشگاه اینترنتی با ووکامرس یکی مناسب‌ترین گزینه‌ها در بیشتر موارد به شمار می‌رود. به دلیل اینکه ووکامرس بر روی وردپرس پیاده‌سازی شده است؛ در اختیار داشتن امکانات ووکامرس و وردپرس در کنار هم، مزیتی غیرقابل‌چشم‌پوشی به شمار می‌رود. طراحی فروشگاه اینترنتی با ووکامرس بهینه، کارآمد، مقرون‌به‌صرفه و پشتیبانی‌کننده از تجارت و کسب‌وکار آنلاین شما به‌حساب می‌آید.

ووکامرس افزونه‌های بسیار زیادی برای سفارشی کردن و افزودن امکانات جدید به فروشگاه شما در اختیارتان قرار می‌دهد. افزونه‌هایی برای مدیریت مشتریان، راه‌اندازی بازاریابی در فروشگاه، آمار فروشگاه و …

چرا طراحی سایت با برنامه نویسی؟

برنامه‌نویسی وب‌سایت در طراحی وب‌سایت، مجموعه کدها و اسکریپت‌ها و ماژول‌ها و ابزاری که در طراحی وب‌سایت از آن توسط طراح سایت استفاده می‌شود است. این کدها می‌توانند کدهای آماده باشند یا توسط خود طراح نوشته شود. این کدها باید در قالبی خاص که قرارگیری این قالب نیز دارای کدهای خاص است نوشته شوند؛ تا ظاهر سایت ما آراسته و شکیل باشد.

با استفاده از برنامه‌نویسی می‌توانیم به طرح دلخواه خود و یا سفارش‌دهنده برسیم. تهیه یک طرح کلی از وب‌سایت و تطبیق آن با اصول علمی هدایت کاربر (UX)، طراحی قسمت گرافیکی سایت (UI) توسط طراح، تبدیل صفحات طراحی‌شده به HTML,CSS و تبدیل به قالب وردپرس مطابق نیاز مشتری را می‌توان از مراحل کلی طراحی سایت با برنامه‌نویسی عنوان کرد.

طرح‌های طراحی شده در این دوره

پیش نمایش دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس
برای مشاهده آنلاین سایت طراحی شده روی تصویر کلیک کنید.
برای مشاهده تصویر سایت طراحی شده روی تصویر کلیک کنید.

تصمیم گیری در مورد شرکت در پکیج طراحی سایت با وردپرس

اگر می‌خواهید یک طراح سایت موفق درزمینهٔ توسعه تجارت الکترونیک خود از طریق اینترنت باشید، باید وب‌سایتی جذاب، تعامل برانگیز، کاربرپسند و همچنین دارای خدمات کاربردی داشته باشید.

داشتن یک سایت حرفه‌ای و کاربرپسند کار مشکلی نیست. شما حتی با کمترین هزینه می‌توانید یک سایت حرفه‌ای داشته باشید و کسب‌وکار خود را به‌صورت حرفه گسترش دهید. کافی است در این دوره آموزشی بسیار مفید شرکت کنید و در کمترین زمان ممکن سایت کاملاً اختصاصی و حرفه‌ای برای خود و مشتریان خود را راه‌اندازی کنید.

این دوره برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که دوست دارند از طریق طراحی سایت کسب درآمد کنند.
کسانی که به کسب درآمد از اینترنت اعتقادی دارند و می‌خواهند سایت خودشان را حرفه‌ای بسازند.
کسانی که می‌خواهند ایده‌های کسب و کار خود را ارزیابی کنند.
کسانی که ایده‌های لازم برای کسب‌وکار اینترنتی خود را اجرا می‌کنند.
آن دسته از افرادی که به دنبال اجرای کسب و کارهای خود هستند.
افرادی که برای یادگیری خود ارزش قائلند.

این دوره برای چه افرادی مناسب نیست؟

کسانی که به کسب درآمد از اینترنت اعتقادی ندارند.
کسانی که دوست دارند هزینه‌های گزافی بابت طراحی قالبشان یا ایجاد یک سفارشی‌سازی جزئی در قالبشان، پرداخت کنند.
کسانی که فکر می‌کنند نمی‌توانند خود طراح سایت حرفه‌ای شوند و سایت خودشان را طراحی کنند.
آن دسته از افرادی که خود را در امر یادگیری باور ندارند.

چرا در دوره آموزش طراحی سایت از بوت استرپ استفاده نمی‌کنیم؟

بوت استرپ و سایر فریمورک‌های طراحی سایت، کدهای آماده از پیش تعریف شده‌ای هستند که می‌توانند به شما در طراحی سایت کمک کنند. اما شما باید از پایه اصول CSS و HTML را یاد بگیرید. در این دوره از صفر مطلق شروع به آموزش طراحی سایت کرده‌ایم. پس با دیدن دوره می‌توانید به راحتی کدهای موجود در فریمورک‌های مختلف را درک کنید. اینجا ماهی‌گیری را یاد می‌گیرید!
از این گذشته، بوت استرپ حجم بسیار زیادی دارد و هزاران خط کد را به سایت شما اضافه خواهد کرد. این موضوع باعث می‌شود سرعت سایت شما کمتر شود.

گارانتی بازگشت وجه
ضمانت بازگشت وجه ۷ روزه بدون ریسک

در صورت عدم تطابق دوره با سرفصل‌ها، وجه پرداختی شما را بازگشت خواهیم داد.

تاریخ آپدیت دوره:
مدت زمان دوره: ۳۳ ساعت

سرفصل‌های آموزشی

جلسه ۱ – مقدمات طراحی سایت با وردپرس

 • توضیحاتی در رابطه با دوره
 • کار‌هایی که در این دوره انجام خواهیم داد.

جلسه ۲ – روش های کسب در آمد از طریق طراحی سایت

 • روش های کسب در آمد از طریق طراحی سایت
 • آزادکاری یا فریلسنری از طریق سایت های انجام پروژه
 • نحوه طراحی سایت برای افراد و شرکت ها
 • نحوه قیمت گذاری پروژه های طراحی سایت
 • نحوه عقد قرارداد طراحی سایت با مشتری و مواردی که باید رعایت کنید
 • کسب در آمد از طریق پشتیبانی وبسایت مشتریان
 • ساخت محصول و فروش آن در مارکت های آنلاین و شرایط کار با تم فارست
 • کسب در آمد از طریق آموزش به دیگران

جلسه ۲-۱ – طراحی سایت در Adobe XD

 • معرفی ابزار طراحی سایت
 • اسکتچ و استفاده از آن برای طراحی سایت
 • محیط کار با Adobe XD

جلسه ۲-۲ – طراحی عملی یک صفحه در Adobe XD

 • ساخت یک صفحه فرود در Adobe XD

جلسه ۳ – آموزش مقدماتی کار با فتوشاپ برای طراحی سایت

 • چیدمان و طرح بندی استاندارد یک صفحه ی وب در فتوشاپ
 • مفهوم سند و ایجاد یک سند برای طرح گرافیکی یک صفحه وب
 • آشنایی با ابزارهای فتوشاپ برای طراحی یک صفحه وب
 • معرفی واحدهای اندازه گیری و انتخاب اندازه مناسب برای یک سند گرافیکی صفحه وب
 • کار با بخش‌های مختلف Blending Options
 • ایجاد یک بنر تبلیغاتی برای شروع کار با فتوشاپ بصورت عملی

جلسه ۴ – شروع طراحی سایت در فتوشاپ (بخش اول)

 • روانشناسی رنگ و انتخاب صحیح ست رنگی در طراحی قالب
 • طرح ریزی قسمت های اصلی سایت (هدر، فوتر، ساید بار) با ابزارهای فتوشاپ
 • مفاهیم ruler و guideline؛ تنظیم و استفاده از آن ها
 • ایجاد طرح گرافیکی صفحه ی وب در فتوشاپ ( فایل psd طرح وب سایت)
 • ایجاد بخش هدر سایت در فایل psd
 • اضافه کردن استایل به بخش های ایجاد شده
 • توضیح میزان شفافیت و شفافیت داخلی یک صفحه ی وب
 • معرفی انواع border و inner shadow متن و تصویر
 • ساخت گرادینت‌ها در طراحی وب به سبک جدید
 • استایل دادن به بخش های مختلف سند گرافیکی یک صفحه ی وب در فتوشاپ
 • توضیح مفاهیم UX و UI برای طراحی صفحات وب
 • ساخت منوی وبسایت در فتوشاپ
 • طراحی بخش سبدخرید سایت در هدر
 • طراحی لوگو ساده و شیک برای مشتری در فتوشاپ
 • طراحی مگامنو و هدر کامل وبسایت در فتوشاپ

جلسه ۵ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش دوم)

 • طراحی بخش محتوای وبسایت در فتوشاپ
 • طراحی نمایش لیست محصولات وبسایت در فتوشاپ
 • طراحی صفحه اصلی وبسایت در فتوشاپ بصورت کام
 • معرفی ابزار lorem ipsum برای ایجاد متن تصادفی مورد نیاز برای یک صفحه وب

جلسه ۶ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش سوم)

 • طراحی فوتر وبسایت در فتوشاپ
 • تکمیل طرح اصلی وبسایت و افزودن مواردی برای زیباسازی بیشتر سایت

جلسه ۷ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش چهارم)

 • طراحی صفحه مقالات در فتوشاپ بصورت کامل
 • طراحی صفحه تماس با ما و درباره ما و … در فتوشاپ
 • طراحی صفحه ۴۰۴ یافت نشد در فتوشاپ

جلسه ۸ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش پنجم)

 • طراحی صفحه محصولات در فتوشاپ بصورت کامل
 • طراحی صفحه آرشیو محصولات در فتوشاپ بصورت کامل
 • اتمام طراحی سایت در فتوشاپ
 • دریافت خروجی برای ارائه به مشتری

جلسه ۹ – شروع یادگیری HTML و معرفی تگ‌های آن

 • توضیح در مورد فایل های HTML و CSS
 • تفاوت فایل های HTML و CSS
 • چگونگی ایجاد فایل ها ی HTML و CSS
 • طرز نمایش، استایل بندی، چیدمان و رنگ بندی صفحه ی وب با CSS
 • توضیح چگونگی نمایش یک صفحه ی وب برای user ها
 • توضیح ساختار فایل HTML شامل تگ های header و body
 • معرفی تگ های مختلف HTML

جلسه ۱۰ – شروع یادگیری CSS و معرفی تگ‌های آن

 • توضیح ساختار CSS به طور کامل
 • چگونگی ایجاد کلاس و آی دی در فایل CSS و فراخوانی آنها
 • تفاوت آی دی و کلاس در یک فایل CSS
 • آموزش CSS بصورت کامل و آشنایی با خصوصیت‌های سی اس اس

جلسه ۱۱ – شروع کار با HTML و CSS بصورت عملی

 • معرفی نرم افزار های مختلف برنامه نویسی
 • ایجاد یک فایل HTML ساده
 • توضیح ساختار کلی فایل HTML و تگ های HTML
 • معرفی Selector‌ها در CSS و انواع آن‌ها
 • دلیل ایجاد فایل های header، footer،content ،slider و … به صورت جداگانه برای ایجاد صفحات وب
 • توضیح مفهوم minify و مزیت استفاده از کدهای minify شده ی html و css
 • توضیح مسیردهی فایل ها در CSS
 • توضیح چگونگی اضافه کردن فایل CSS به فایل HTML
 • کامنت گذاری در  HTML
 • کامنت گذاری در CSS

جلسه ۱۲ – ساخت هدر وبسایت با زبان HTML و CSS

 • تبدیل طرح گرافیکی به کد
 • ایجاد یک سند Html برای یک صفحه ی وب بصورت عملی
 • معرفی Css و استفاده از آن برای ایجاد افکت های گرافیکی و ایجاد سند Css بصورت عملی
 • لینک کردن صفحه های Html و Css بصورت عملی
 • کدنویسی قالب طراحی شده در فتوشاپ
 • استفاده از کدهای css reset بصورت عملی
 • شروع کدنویسی بخش های مختلف صفحه ی وب
 • کدنویسی هدر سایت بصورت کامل
 • معرفی کاربرد عملی خاصیت z-index در طراحی وب
 • اضافه کردن فونت به یک فایل Html
 • اضافه کردن تصویر پس زمینه ی سایت
 • کدنویسی بخش header شامل کدنویسی لوگو
 • کدنویسی منوی اصلی سایت
 • مفهوم hover و استفاده از آن برای ایجاد منوها
 • طراحی منو و زیرمنو با Css
 • آشنایی با پسوند SVG و استفاده از آن در وبسایت
 • مشخص کردن نوع و اندازه فونت سایت با استفاده از Css

جلسه ۱۳ – ساخت مگامنو و محصولات صفحه اصلی با HTML

 • ساخت مگامنو حرفه‌ای در HTML
 • افکت دادن به مگامنو با استفاده از CSS
 • استفاده از تگ img بصورت عملی
 • استایل دهی به سلکتور مختلف last-child و first child
 • شروع ساخت صفحه اصلی وبسایت
 • استفاده از کلاس clear در style.css
 • Hover دادن به بخش های مختلف صفحه ی وب
 • استایل دهی به هدینگ‌ها
 • توضیح کامل‌تر خاصیت float بصورت عملی
 • استایل دادن به بخش های مختلف با استفاده از دستور nth-child

جلسه ۱۴ – ساخت ستون کناری وبسایت با HTML و CSS

 • ساخت ستون کناری وبسایت در HTML
 • قرار دادن تصویر تبلیغاتی در ستون کناری وبسایت
 • برنامه‌نویسی سایدبار وبسایت
 • اضافه کردن hover به باکس های سایدبار
 • ساخت آخرین مطالب با HTML در سایدبار
 • ساخت فرم خبرنامه در HTML
 • ساخت اسلایدر موبایل در HTML

جلسه ۱۵ – ساخت اسلایدر در HTML و CSS

 • ساخت اسلایدر موبایلی در صفحه اصلی سایت
 • آموزش کار با Owl Slider
 • اضافه کردن جاوا اسکریپت به سایت طراحی شده
 • استفاده از اسلایدر اسکرولی در وبسایت

جلسه ۱۶ – ساخت فوتر وبسایت با HTML و CSS

 • ساخت فوتر وبسایت در HTML
 • آموزش عملی کار با گرادینت‌ها در CSS
 • ساخت پس زمینه فوتر وبسایت با CSS
 • قرار دادن اینماد و لوگو ساماندهی در فوتر وبسایت
 • اتمام HTML صفحه اصلی و کپی گرفتن برای استفاده در دیگر صفحات وبسایت

جلسه ۱۷ – ساخت صفحات داخلی و صفحه 404

 • کپی گرفتن از فایل‌ها برای ساخت صفحه جدید HTML
 • ساخت فایل صفحات درباره ما، تماس با ما و … در HTML
 • ساخت صفحه ۴۰۴ یافت نشد با HTML
 • آموزش سازگار کردن سایت با مرورگر‌های مختلف

جلسه ۱۸ – ساخت مابقی صفحات وبسایت

 • ساخت صفحات دیگر در  html
 • اتمام نشانه گذاری html و تکمیل قالب در html
 • توضیح ساختار کلی قالب وردپرس
 • آموزش ساخت فایل‌های مختلف در قالب وردپرس

جلسه ۱۹ – شروع ساخت قالب وردپرس و تبدیل HTML به وردپرس

 • ساخت یک قالب ساده خام برای وردپرس
 • توضیح ساختار قالب وردپرس بصورت عملی
 • شروع تبدیل قالب HTML به وردپرس
 • داینامیک کردن Title صفحات
 • آدرس دهی بصورت داینامیک برای فایل‌های JS و CSS
 • Include کردن هدر و فوتر در صفحات سایت
 • آموزش ساخت فهرست متغیر در وردپرس
 • سازگار کردن قالب وردپرس با افزونه‌های مختلف

جلسه ۲۰ – ساخت مگامنو و ستون کناری در قالب وردپرس

 • ساخت مگامنو عریض بدون استفاده از افزونه
 • آموزش ساخت سایدبار قابل ویرایش از بخش ابزارک‌ها
 • ساخت ابزارک اختصاصی برای قالب وردپرس
 • آموزش افزودن قابلیت تصویر شاخص به وردپرس
 • افزودن سایز‌های مختلف تصویر شاخص در وردپرس
 • مدیریت سایدبار وبسایت با ابزارک‌ها
 • مدیریت تبلیغات وبسایت با استفاده از ابزارک‌ها
 • نمایش آخرین مقالات وبسایت در ستون کناری

جلسه ۲۱ – ساخت فوتر وبسایت و صفحه ۴۰۴ و صفحات آرشیو

 • انتقال کد‌های بخش سایدبار به فایل مجزا
 • ساخت پست تایپ سفارشی در وردپرس
 • نمایش پست تایپ سفارشی در بخش اسلایدر
 • ساخت فوتر وبسایت در وردپرس
 • ساخت محل ابزارک برای فوتر
 • مدیریت فوتر از پنل وردپرس
 • برنامه نویسی صفحه ۴۰۴ در قالب وردپرس
 • ساخت سایز تصویر شاخص برای بخش آرشیو
 • برنامه نویسی صفحه آرشیو در قالب وردپرس
 • نمایش شماره صفحات در بخش آرشیو بدون نصب افزونه
 • استایل دهی CSS به بخش شماره صفحات

جلسه ۲۲ – ساخت صفحه برگه ها و نوشته های وردپرس

 • نمایش برگه‌ها در وردپرس
 • نمایش نوشته تکی در وردپرس
 • نمایش برچسب‌ها در قالب وردپرس
 • نمایش نام نویسنده در قالب وردپرس
 • نمایش دسته بندی های نوشته در قالب وردپرس
 • نمایش محتوای پست در قالب وردپرس
 • نمایش نظرات در قالب وردپرس
 • ویرایش سی اس اس برای سفارشی سازی نظرات سایت
 • سفارشی کردن برنامه نویسی comments.php

جلسه ۲۳ – شروع ساخت بخش فروشگاهی وبسایت و ساخت صفحه معرفی محصول در ووکامرس

 • روش سازگار کردن قالب ساخته شده با ووکامرس
 • استفاده از تصاویر شاخص در صفحه محصول
 • ویرایش بخش های مختلف ووکامرس در قالب طراحی شده
 • سفارشی کردن صفحه نمایش محصول در ووکامرس
 • افزودن بخش مقایسه محصول در قالب طراحی شده
 • ساخت بخش افزودن به لیست خرید آینده
 • سفارشی سازی دکمه افزودن به سبد خرید

جلسه ۲۴ – ساخت صفحه محصول در ووکامرس (بخش دوم)

 • ادامه ساخت صفحات محصول در ووکامرس
 • ساخت بخش‌ معرفی کامل محصول
 • نمایش مشخصات فنی محصول در صفحه محصول
 • سفارشی سازی بخش های مختلف صفحه محصول ووکامرس

جلسه ۲۵ – ساخت صفحه آرشیو محصولات و صفحه سبد خرید و صفحه حساب کاربری ووکامرس

 • ساخت صفحه آرشیو محصولات
 • سفارشی کردن صفحه دسته بندی محصولات ووکامرس
 • سفارشی کردن صفحه سبد خرید ووکامرس
 • سفارشی سازی پیام‌های نمایش داده شده در صفحه تسویه حساب ووکامرس
 • سفارشی سازی صفحه حساب کاربری ووکامرس

جلسه ۲۶ – نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اصلی سایت

 • استفاده از WP_Query برای نمایش پست تایپ‌ها
 • نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اصلی سایت
 • افزودن دکمه افزودن به سبد خرید به صفحه اصلی
 • نمایش عنوان محصولات در صفحه اصلی سایت

جلسه ۲۷ – ساخت پنل تنظیمات برای قالب وردپرس

 • بهترین روش برای ساخت پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • چرا از روش‌های قدیمی استفاده نمی‌کنیم؟
 • افزودن فیلد متنی به پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • افزودن فیلد انتخاب رنگ به پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • افزودن فیلد آپلود تصویر به پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • مدیریت بخش‌های سایت قالب با پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • تغییر لوگوی سایت از پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • مدیریت تبلیغات سایت از پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • انتخاب دسته بندی محصولات صفحه اصلی از پنل تنظیمات قالب

جلسه ۲۸ – انتخاب رنگ و استایل قالب از پنل تنظیمات قالب

 • کوتاه کردن عنوان محصولات صفحه اصلی برای جلوه بهتر
 • انتخاب عنوان دسته بندی محصولات صفحه اصلی از پنل تنظیمات قالب
 • ساخت رنگ‌بندی و انتخاب رنگ سایت از طریق پنل تنظیمات قالب
 • افزودن رنگبندی سبز، قرمز و آبی به پنل تنظیمات قالب

جلسه ۲۹ – ریسپانسیو کردن قالب طراحی شده

 • آموزش کامل ریسپانسیو کردن بخش‌های مختلف سایت
 • کار با شرط @media and screen در سی اس اس
 • جلوگیری از اسکرول افقی در حالت موبایل

جلسه ۳۰ – ساخت منوی ریسپانسیو برای موبایل

 • ساخت منوی همبرگری در موبایل
 • اتصال منوی همبرگری به فهرست وردپرس
 • ساخت منو ریسپانسیو بدون نیاز به نصب افزونه (بصورت اختصاصی)
 • ساخت منو ریسپانسیو با استفاده از افزونه
 • استفاده از جاوا اسکریپت برای ساخت منو موبایلی

جلسه ۳۱ – حل مشکلات قالب طراحی شده

 • آموزش حل مشکل عنوان در تگ Title
 • آموزش اسلایدی کردن تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش افزودن LightBox به تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش حل حذف شدن استایل hover منوی اصلی موقع hover کردن روی submenu

جلسه ۳۲ – اضافه کردن قابلیت به قالب

 • لینک کردن دسته بندی های موجود در صفحه اصلی
 • اضافه کردن Preloader به کل صفحات سایت

جلسه ۳۳ – اضافه کردن قابلیت به قالب

 • ساخت فرم جستجوی سفارشی
 • نمایش عناصر سایت در ساعات خاص

جلسه ۳۴ – مگامنوی ریسپانسیو

 • آموزش ریسپانسیو کردن مگامنو
 • ساخت منوهای باز شونده در حالت موبایلی

جلسه ۳۵ – افزودن تنظیمات به ابزارک اختصاصی ساخته شده

 • افزودن تنظیمات تغییر عنوان به ابزارک
 • افزودن تغییر تعداد نمایش پست به ابزارک

جلسه ۳۶ – پس زمینه سفارشی برای مگامنو

 • قرار دادن تصویر پس زمینه سفارشی برای هر مگامنو بصورت مجزا
 • روش‌های دیگر سفارشی کردن مگامنوها

جلسه ۳۷ – ساخت مینی سبد خرید

 • نمایش تعداد محصولات سبد خرید در هدر سایت
 • نمایش سبد خرید سریع در هدر سایت

جلسه ۳۸ – نمایش مسیر کاربر و فرم ورود اختصاصی

 • نمایش مسیر کاربر در سایت
 • ساخت فرم ورود اختصاصی برای ورود کاربر در قالب

جلسه ۳۹ – شرطی کردن دسته‌بندی‌ها و استفاده از فیلد‌های دلخواه

 • استفاده از if_category
 • استفاده از is_category
 • استفاده از فیلد‌های سفارشی وردپرس
 • شرطی کردن فیلد‌های سفارشی وردپرس

جلسه ۴۰ – حل مشکلات و سوالات دانشجویان

 • ساخت شبکه پست شبیه تلویزیون میهن وردپرس
 • افزودن فلش به مسیر راهنما در سایت
 • افزودن Arrow به اسلایدر سایت
 • اضافه کردن آیکون فلش به منوهای دارای زیرمنو

جلسه ۴۱ – ساخت قالب وردپرس چندزبانه

 • کار با فایل‌های استایل rtl.css و ltr.css
 • چپ چین کردن قالب وردپرس
 • راست چین کردن قالب وردپرس
 • افزودن قابلیت ترجمه به قالب
 • ساخت فایل‌های ترجمه برای قالب
 • استفاده از تابع e_
 • سازگار کردن قالب با افزونه‌های چند زبانه وردپرس
 • کار با نرم افزار Poedit

جلسه ۴۲ – ساخت دکمه پیمایش صفحه با اسکرول

 • استفاده از خاصیت Smooth Scroll در CSS
 • ساخت نوار ثابت پیمایش در صفحه محصول
 • کلیک روی دکمه و اسکرول به بخش دلخواه از صفحه

جلسه ۴۳ – سازگار کردن قالب با صفحه ساز المنتور

 • معرفی افزونه المنتور
 • بررسی مستندات المنتور برای توسعه‌‌دهندگان
 • سازگار کردن قالب با المنتور
 • ساخت افزونه مکمل قالب قالب برای المنتور
 • ساخت المنت اختصاصی برای المنتور

مدرس این دوره کیست؟

رضا حسینی رادرضا حسینی راد

 • مدیر و موسس وبسایت میهن وردپرس با رتبه ۳۵۰ ایران
 • دارای گواهینامه SEO Expert از SEO MOZ
 • دارای گواهینامه بین المللی PHP , HTML & CSS و JavaScript از W3Schools
 • نویسنده کتاب شاه کلید سئو
 • مشاور و مدرس کسب‌و‌کار اینترنتی

 

نظرات دانشجویان این دوره

پوریا مقبولی

سلام من دوره طراحی سایت و افزونه میهن پنل رو خریداری کردم عالی هستن و پشتیبانی میهن وردپرس حرف نداره اقای راد فوق العاده هستن ممنون از سایت خوبتون

مهدی جعفری

به نظر من آموزش میهن وردپرس از تمام اموزش هایی که در بازار هست یه سر و گردن بالاتره اما میتونید خیلی بهترش کنید مثلا یکی از چیزایی که فکر میکنم خیلی میتونه این اموزش رو منحصر به فرد تر کنه اینه که بشه قالب ورپردس طراحی شده رو با صفحه سازها سازگار کرد. با تشکر از تیم میهن وردپرس.

محمد سیاه تیریمدیر وب‌سایت poweren.ir

میلاد کیهانیمدیر سایت قاب رنگی

لیست آپدیت‌های رایگان

در تاریخ ۵ خرداد ۱۳۹۸ آموزش سازگار کردن قالب با المنتور منتشر شد.

بروزرسانی در تاریخ ۱ خرداد ۱۳۹۹

 • آموزش اسکرول کردن صفحه با کلیک روی دکمه

بروزرسانی در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۸

 • پاسخ به سوالات دانشجویان
 • آموزش چند زبانه کردن قالب وردپرس
 • آموزش چپ چین و راست چین کردن قالب وردپرس
 • کار با نرم افزار Poedit

بروزرسانی در تاریخ ۴ اسفند ۱۳۹۸

 • کار با Adobe XD
 • طراحی سایت بصورت عملی در Adobe XD

آپدیت شماره ۱۱ در تاریخ ۳ دی ۱۳۹۸

 • حل مشکلات و سوالات دانشجویان دوره

آپدیت شماره ۱۰ در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۸

 • تابع if_category
 • تابع is_category
 • استفاده از فیلد‌های سفارشی وردپرس
 • شرطی کردن فیلد‌های سفارشی وردپرس

آپدیت شماره ۹ در تاریخ ۱۷ مرداد ۱۳۹۸

 • افزودن تنظیمات به ابزارک اختصاصی ساخته شده به دوره اضافه شد.
 • آموزش پس زمینه سفارشی برای مگامنو به دوره اضافه شد.
 • آموزش ساخت مینی سبد خرید به دوره اضافه شد.
 • آموزش نمایش مسیر کاربر و فرم ورود اختصاصی به دوره اضافه شد.

آپدیت شماره ۸ در تاریخ 2 مرداد 1398

 • آموزش ریسپانسیو کردن مگامنو و ساخت منوهای باز شونده در حالت موبایلی اضافه شد.

آپدیت شماره ۷ در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

 • آموزش اضافه کردن لینک به دسته بندی‌های صفحه اصلی
 • اضافه کردن لودینگ قبل از بارگذاری سایت (Preloader)

آپدیت شماره ۶ در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۷

 • آموزش حل مشکل عنوان در تگ Title
 • آموزش اسلایدی کردن تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش افزودن LightBox به تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش حل حذف شدن استایل hover منوی اصلی موقع hover کردن روی submenu

آپدیت شماره ۵ در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۷

 • تمامی جلسات دوره از ابتدا ضبط شد. در دوره جدید قالب جدید فروشگاهی شرکتی همراه با پنل مدیریت کامل طراحی کردیم.

آپدیت شماره ۴ در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

 • آموزش کار با فونت آیکون ها اضافه شد.
 • آموزش افزودن Preloader پیش بارگذار صفحات اضافه شد.
 • آموزش ویرایش و طراحی دکمه افزودن به سبد خرید در ووکامرس اضافه شد.
 • آموزش اضافه کردن تصویر پیش بارگذار زیر تصاویر در حال لود اضافه شد.

آپدیت شماره ۳ در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۶

 • آموزش کار با keyframe ها و ساخت جلوه های انیمیشن در صفحات وب به دوره اضافه شد.
 • آموزش ساخت پس زمینه دکمه بصورت اسلاید در زمان قرار گرفتن موس روی دکمه اضافه شد.

آپدیت شماره ۲ در تاریخ ۱۵ آبان ۱۳۹۶

 • راهکار های کسب در آمد از طریق طراحی سایت با وردپرس و نحوه عقد قرار داد با مشتری به آموزش اضافه شد.

آپدیت شماره ۱ در تاریخ ۳ آبان ۱۳۹۶

 • آموزش نوشتن سی اس اس مستقیم به دوره اضافه شد.
 • آموزش نمایش شماره صفحات در مطالب اضافه شد.
 • آموزش نمایش نام نویسنده و تگ ها به آموزش اضافه شد.
 • نحوه ساخت وب گرادینت ها به آموزش اضافه شد.
 • نحوه نمایش آخرین مطالب سایت در صفحه اصلی به دوره اضافه شد.
سوالات کاربران

 1. U9570 ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

  استاد حسینی راد امکانش هست همین چیزی که فرمودین بابته منوی چسبان مجزا رو آموزش بدین ؟

 2. کاربر مهمان ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

  ببخشید قرار نیست تخفیفی داخل سایت شما قرار بگیره

 3. کاربر مهمان ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

  آقای حسینی راد ببخشید ای دی تلگرام شما چیه

  • U11404 ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

   باید محصول وبمستران هوشمند را خریداری کنید تا راه ارتباطی با ایشان را به شما بگوییم.

 4. U9570 ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

  ببخشید چه جوری میشه یه منوی چسبان مجزا درست کرد؟
  یعنی وقتی منو رو fixed کنیم و صفحه پایین بیاد یه نوار معمولی با اجزای منو و لوگو باشه جدا از شکل و طرح اصلی منو

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

   سلام باید با جاوا اسکریپت اینکار رو انجام بدید. کد آماده اون رو با سرچ توی گوگل میتونید پیدا کنید. sticky header java script

 5. کاربر مهمان ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

  سلام ببخشید اقای حسینی راد من فقط قسمت مقدماتی اموزش رو میخواستم میشه بگید چقدر باید هزینه کنم فقط برای قسمت اول

 6. U9570 ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

  استاد چه جوری میشه روی یه نواری آیونای مثلا شبکه اجتماعی رو بچینیم کناره هم؟

  • U11404 ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

   باید یک div تعریف کنید و آیکن ها را در آن قرار دهید. اگر کنار هم قرار نگرفتند می توانید از float : right استفاده کنید.

 7. U12089 ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

  سلام اقای حسینی راد ببخشید من علاقه مند به برنامه نویسی هستم ولی این مبلغ رو ندارم نمیشه این اموزش رو به من بدید و من با اولین درآمدی که کسب کردم مبلغ رو بهتون پرداخت میکنم
  ممنون میشم اگر قبول کنید

 8. کاربر مهمان ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

  ببخشید من دانش آموز پایه ششم هستم و این هزینه برام خیلی زیاده نمیشه برام کمی تخفیف بدید

 9. کاربر مهمان ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

  سلام ببخشید استاد من یک سوال داشتم
  من میخوام این دوره رو بخرم اما میخوام بدونم بعد از اتمام دوره میتونم بخش افزونه های مورد نیاز رو به قالب اضافه کنم

 10. U9570 ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

  محل منو هم که گفتم رو میشه توضیح بدین؟

  • U11404 ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

   اگر منظورتان منوی شیشه ای است منو را داخل کلاس هدر تعریف کنید و بک گراندش را transparent کنید.

 11. U9570 ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

  استاد چند تا سوال و درخواست دارم
  میشه نحوه ساخت دکمه بازگشت به بالا هم توضیح بدین ؟
  و اینکه اگه بخوایم منو سایت روی navbar نباشه و شناور روی عکس هدر باشه به چه صورت باید عمل کرد؟
  و نحوه ساخت فوتر به شکل سایت خودتون که قسمت های مختلف مثلا توضیح مختصری راجع به سایت و قسمت شبکه های اجتماعی
  و اینکه آیا قالبی که طراحی کردیم با افزونه کامپوزر سازگار هست و میتونیم واسه قسمت های مختلف ازش به راحتی استفاده کنیم ؟
  ممنونم بسیار زیاد

 12. کاربر مهمان ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

  سلام و عرض ادب
  یک سایتی دارم که از طریق شبکه وردپرس سه تا زیر سایت دیگه اضافه کردم با سه پوسته متفاوت .
  مخواستم بدونم با این دوره آموزشی مهارت لازم جهت یک شکل کردن این سه پوسته از طریق پوسته فرزند وجود دارد؟ دقیق تر بگم ، هدر و فوتر ودسایدبار این سه پوسته یک شکل شود و‌کسی متوجه استفاده امن از سه پوسته نشود؟
  ممنون میشم کامل توضیح بدهید

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

   سلام و احترام
   شما باید از چند وردپرس جداگانه استفاده کنید. امکان استفاده از یک قالب اصلی با چند فرزند وجود ندارد

 13. U9570 ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

  سلام
  چه جوری میشه یه رنگ بکگراند مشخص کرد ولی اندازه عرض چیزی که طراحی میکنیم 100 درصد نباشه
  مثلا الان در همین سایت خودتون فقط منو 100 درصد هستش ولی بقیه طراحی از کنارها فاصله داره

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

   سلام ابتدا یک div بسازید با عرض 100 درصد و داخل اون یه div دیگه مثلا با عرض 1200 پیکسل. دقیقا مثل آموزش

 14. U5361 ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

  سلام استاد خسته نباشید. استاد وقتی یه فونت خاصی رو تعریف میکنم تو css و طراحی سایت رو باهاش انجام میدم وقتی پوشه قالبم رو جای دیگه کپی میکنم اجرا نمیشه و برمیگرده به فونت قبلی. علتش چیه؟ فرمتهای مختلف اون فونت رو تو پوشه فونت قالبم کپی کردم.ممنون میشم راهنمایی کنید

  • U11404 ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

   سلام
   امکان دارد آدرس مسیردهی های فایل های فونتتان به هم بخورد و فونت بارگزاری نشود.

 15. U5361 ۲۸ فروردین ۱۳۹۷

  سلام استاد. این سایتی که بهتون آدرسش رو میدم میشه خواهش کنم بگید با وردپرس طراحی شده؟ میشه بگید از چه قالبی استفاده کرده؟ ممنون

  http://www.sohankhodkar.com

 16. U5361 ۲۳ فروردین ۱۳۹۷

  سلام استاد . اینکه هزینه کنیم تا یه برنامه حسابداری مثل محک به سایت فروشگاهیمون اضافه بشه میتونه منطقی و عاقلانه باشه؟ یا اینکه خود ووکامرس همه این امکانات حسابداری رو خودش داره و نیازی به هزینه جدا نیس؟ لطفا راهنمایی کنید

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۴ فروردین ۱۳۹۷

   سلام خود ووکامرس این امکانات رو داره البته بستگی داره به امکانات برنامه حسابداری شما

 17. U11168 ۱۳ فروردین ۱۳۹۷

  سلام استاد
  آموزش طراحی فروشگاه و ساخت اپلیکیشن اندروید رو هم اگر لطف کنید بزارید خیلی عالی میشه
  گفتم تا این اموزش رو تموم میکنم اونم اماده بشه

  کارتون عالیه

 18. U5361 ۱۱ فروردین ۱۳۹۷

  سلام استاد. در طراحی قالبم وقتی کد php مربوط به ووکامرس رو در woocommerce.php وارد میکنم و محصولی رو تعریف میکنم عکس شاخص محصولم نمایش داده نمیشه و یه صفحه سفید میاد جای عکس که وقتی روش میزنم عکس محصولم میاد. مشکل از چیه؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۱ فروردین ۱۳۹۷

   سلام به div product-gallery باید سی اس اس بدید به این صورت: direction:ltr چون اسلایدر هست باید دایرکشن چپ چین بشه

 19. U5361 ۰۹ فروردین ۱۳۹۷

  سلام سال نو مبارک استاد. یه سوال دارم. قالبی رو که طراحی کردم رو بردم رو وردپرس ولی هر تغییری در فایل style.css قالبم ایجاد میکنم اعمال نمیشه. مشکل چیه؟

 20. U11728 ۰۵ فروردین ۱۳۹۷

  سلام وقت بخیر اگر این دوره رو تهیه کنم نیاز به خرید پک اموزش ورپرس که 45 تومن هست؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۶ فروردین ۱۳۹۷

   سلام بله اون پکیج جدا هست و وردپرس رو توضیح داده. البته وردپرس رو توی این پکیج توضیح دادیم اما اون پکیج وردپرس رو کامل تر توضیح داده

 21. U11525 ۰۵ فروردین ۱۳۹۷

  سلام
  من دوره رو گرفتم همه چیز عالیه
  فقط چندتا سوال دارم
  1- برای اسکرول بودن سایت وقتی رفتیم پایین صفحه چیکار کنیم که navbar هم بالای صفحه بمونه و باهامون بیاد پایین البته با جلوه ی خاص یعنی وقتی رفتیم پایین مثل کشویی باز بشه سرجای خودش
  2- برای اینکه قسمت آخرین پست های مربوط به هر دسته رو بخوام مثل عکس زیر توی صفحه اصلی نمایش بدم چه کدی رو باید بنویسم
  http://s9.picofile.com/file/8322393250/nava.jpg
  ممنون

  • U11404 ۰۵ فروردین ۱۳۹۷

   سلام
   باید به منو position : fixed بدهید.
   فایل مربوط به نمایش اخرین پست ها را ببیند.
   عکسی هم که فرستادید به راحتی با html و css قابل پیاده سازی است.

 22. کاربر مهمان ۰۱ فروردین ۱۳۹۷

  با گذراندن این دوره آیا میتونیم قالب های خارجی رو فارسی سازی کنیم؟ و حتی افزونه ها؟

  • U11404 ۰۱ فروردین ۱۳۹۷

   خیر در این دوره آموزشی طراحی سایت از 0 تا 100 آموزش داده میشود و فارسی سازی جز سرفصل های این آموزش نیست.

 23. U11076 ۰۱ فروردین ۱۳۹۷

  سلام ببخشید من می خواستم بپرسم که آیا میشه با این آموزش یک سایت فریلنسری مانند پونیشا طراحی کرد
  یا سایتی مثل علی بابا

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۳ فروردین ۱۳۹۷

   سلام بله اما برای راه اندازی سیستم و مدیریت سفارشات باید از یک پلاگین یا قالب استفاده کنید

 24. U5361 ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

  سلام استاد فایل wpcode که تو آموزشها میگین همه کدها داخلشه تو بسته آموزشی هست؟ یا برامون میفرستین؟

  • U11404 ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

   سلام
   در محصول 0 تا 100 طراحی سایت این فایل وجود دارد و میتوانید از آن استفاده کنید.

 25. U11168 ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

  یا خدا چرا افزایش پیدا کردم فکر کنم قیمت کمتر بود

  پس استاد حسینی راد ما با این اموزش خوبشما میتونیم قالبی رو که دلمان می خواهد رطراح کنیم بدون مشکل

  ما کد نویسی هیچی بلد نیستیم ولی یادگیری مون عالی

  و قالبهای انگلیسی رو میتونیم فارسی سازی و راست چین کنیم بدون مشکل

  میخوام بخرم زودتر یادگیری رو شروع کنم به خاطر دانشگاه و کار وقت کم دارم

  • U11404 ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

   سلام
   اگر کمی دقت کرد باشید با تخفیف های شگفت انگیزی که میهن وردپرس به مناسبت عید در نظر گرفته ، قیمت این محصول حتی از قیمت قبلی اش هم 60 هزار تومان کمتر شده است! کافی است به این صفحه نگاهی بیندازید تا شگفت زده شوید! http://landing.mihanwp.com/1397/
   بله با این آموزش هر مدل قالبی که دوست داشته باشید می توانید طراحی کنید.

 26. کاربر مهمان ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

  سلام استاد وقتی قالبی رو که طراحی کردم رو انتقال میدم روی وردپرس و فعالش میکنم پنل مدیریت وردپرسم به هم میریزه. مشکل از چیه؟

 27. کاربر مهمان ۲۳ اسفند ۱۳۹۶

  سلام خوبید
  ببخشید قیمت دوره چرا رفته بالا
  من دیروز پول اومد دستم خواستم الان بگیرم دوره رو دیدم شده 450هزارتومن

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۳ اسفند ۱۳۹۶

   سلام با تخفیف عیدانه میتونید بخرید 180 تومن. بالای صفحه روی بنر سبز رنگ کلیک کنید

 28. کاربر مهمان ۲۳ اسفند ۱۳۹۶

  سلام،ایا این امکان وجود داره که برای فروشگاه اینترنتی خود که با وردپرس(ووکامرس)راه اندازی شده نرم افزار اندروید ساخت؟اگر بله اینکار به صورت رایگان امکان پذیر هست؟و یا اینکه ارزانترین و بهترین راه رو معرفی کنید،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  • U11404 ۲۳ اسفند ۱۳۹۶

   سلام
   خیر در این آموزش در باره طراحی قالب وردپرس صحبت شده است نه اپلیکیشن اندروید. برای ساخت اپلیکیشن می توانید با بخش طراحی در ارتباط باشید : http://design.mihanwp.com

 29. کاربر مهمان ۱۹ اسفند ۱۳۹۶

  سلام
  اقا من در کدنویسی درادیتور مشکل دارم
  به طور مثال برای اینکه کدهاقاطی نشن به اجباراسپیس رو میزنم بعضی مواقع درون یک تگ ها یاهرچیزی دیگه به اندازه یک کد یاچند خط کد جای خالی میمونه درحالیکه کدهادرست هستند نشون داده نمیشن بعد میام اون اسپیس هارو پاک میکنم نشون داده میشن
  این درحالیکه در بعضی از ویدیوها که دیدم مثل من جای خالی دارن درون کدهاشون ولی نشون داده میشن

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۰ اسفند ۱۳۹۶

   سلام. پیشنهاد میکنم از atom و پلاگین های جانبی اون مثل ftp remote edit استفاده کنید بسیار راحت تر و بهتر از ویرایشگر خود وردپرس خواهد بود.

 30. کاربر مهمان ۱۸ اسفند ۱۳۹۶

  با سلام، امکانش هست هر فصل را جداگانه خریداری کنیم؟ من دانشجو هستم و نمیرسم همه فصلها را نگاه کنم، قسمتی که مورد نظرم هست را میخواهم ببینم.
  با تشکر

  • U11404 ۱۹ اسفند ۱۳۹۶

   متسفانه خیر. در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو بشید تا از جدیدترین تخفیف ها با خبر بشید.

 31. کاربر مهمان ۱۸ اسفند ۱۳۹۶

  سلام و تشکر از سایت خوب شما
  ما از برنامه نویسی و کد نویسی فقط اسم HTML و CSS رو بلدیم, با یادگیری این دوره میتونیم یک سایت فروشگاهی مثل الوشاپ یا کات شاپ طراحی کنیم؟
  مثلا استایل نمایش محصولات, گزینه های هاور محصولات و … رو با کد نویسی اضافه یا تغییر دهیم. چون این موارد در تنظیمات قالب های آماده فروشگاهی بعضا وجود ندارند و برای ایجادشون فقط باید دمو مربوطه رو ایمپورت کنیم.

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۸ اسفند ۱۳۹۶

   سلام بله به راحتی. حتی میتونید این قالب ها را بعد از دیدن این آموزش به دلخواه خود تغییر دهید

 32. کاربر مهمان ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

  سلام خسته نباشید
  چند تا سوال داشتم
  خیلی به طراحی قالب علاقه دارم اما با دیدن قیمت دوره ها و آموزش ها و پک ها منصرف شده بودم تا با سایت شما آشنا شدم و این آموزش رو دیدم حالا سوالم اینه که با این آموزش میتونم قالب های مذهبی ، هیئتی طرحی کنم مثل قالب ghorb.net یا قالب noorieh.info یا قالب ali-rahmani.com طراحی کرد
  خودم هم یه سایت دارم ، اینه al-abbas.ir البته قالبش تماما کار دوستمه اینجوری هم میشه ساخت با این آموزش

  اینم بگم که هیچ کدنویسی بلد نیستم راه میفتم با این آموزش
  تشکر

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

   سلام متشکرم. بله توی این آموزش از صفر تا صد توضیحات رو ارائه کردیم و با دیدنش میتونید هر سایتی رو طراحی کنید. اگر باز هم مشکلی از بابت ساخت بخشی از سایت داشتید بفرمایید به آپدیت های بعدی آموزش ٬ اضافه می کنیم

 33. کاربر مهمان ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

  با سلام بنده کاربر مبتدی هستم و هیچ گونه دانشی درباره کد نویسی و اشنایی با برنامه نویسی ندارم میخواستم بدونم بعد از خرید و مطالعه دوره توانایی طراحی سایت رو دارم یا خیر؟؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

   سلام بله دوره از صفر تا صد توضیح داده شده و پس از مشاهده کامل دوره می توانید هر سایتی را طراحی کنید

 34. کاربر مهمان ۱۰ اسفند ۱۳۹۶

  سلام بخشید من وردپرس رو نصب کردم بر روی لوکال هاست و سایتمو ساختم اونجا فقط میخواستم بدونم چطور میتونم سایتی که طراحی کردمو را اندازی کنم بر روی دامینم طوری که با سرچ کردن دامین سایت من باز بشه .ممنون

 35. U11168 ۱۰ اسفند ۱۳۹۶

  باسلام خدمت اساتید محترم
  من هیچ برنامه نویسی و کدنویسی بلد نیستم
  ایا با اموزش شما میتوانم یک قالب را طراحی کنم یک قالب کامل و امن
  و ایا میتوانم یک قالب خارجی را فارسی سازی و راستچین کنم
  یادگیریم خوبه

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۰ اسفند ۱۳۹۶

   درود بله میتونید بصورت کامل قالب امن را طراحی کنید. در مورد فارسی سازی و راستچین خیر یک پکیج جدا برای اینکار میسازیم روی سایت قرار خواهیم داد

   • U11168 ۱۰ اسفند ۱۳۹۶

    بله ممنون میشم این آموزش رو هم بزارید که بتونیم استفاده کنیم برای این آموزش تخفیف 50 درصدی نداره من میخوم امنیت وردپرس رو هم خرید کنم

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۰ اسفند ۱۳۹۶

     حتما به زودی قرار داده میشه. این آموزش در حال حاضر خیر اما عضو کانال تلگرام و اینستاگرام ما بشید تخفیف های خوبی میذاریم

 36. کاربر مهمان ۰۷ اسفند ۱۳۹۶

  سلام
  این دوره شما برای استفاده با گوشی(کلا سیستم اندروید)
  قابل استفاده هست یا نه؟؟
  منظورم مراحل یادگیری کامل تا ساخت یک وبسایت و استفاده از اطلاعات شما؛ برروی گوشی های اندروید هست.
  بدون استفاده مطلق از لپ تاب یا …
  ممنون از سایت خوبتون.

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۷ اسفند ۱۳۹۶

   سلام اگر منظور دیدن ویدیو هست بله اما برای ساخت سایت و کار با فتوشاپ و dreamweaver نیاز به کامپیوتر دارید

 37. U5361 ۰۱ اسفند ۱۳۹۶

  درود بر شما. ممنون استاد swidget درست شد. فقط یه سوال اینکه اگه بکگراند اون رو یه pattern بزارم سرعت سایت خیلی کم میشه؟ و همینطور navbar ؟

 38. U9481 ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

  سلام و احترام
  استاد سه ماهی هست که سایتم رو راه اندازی کردم و به یک مشکل بر خوردم با خرید اموزش 0 تا 100 طراحی شما چیزای زیادی یاد گرفتم و تونستم مشکلات در قالبم رو تا حدی حل کنم و اکنون به مشکل بزرگی بر خوردم تو این سه ماه فضای هستم پر شده توی 120 محصول من 800 عکس اپلود کردم و همگی رو در فتو شاپ حجمشون رو کم کردم و الان از هر عکسی که آپلود کردم در هاست قسمت پابلیک اچ تیمل قسمت wp-content و داخل پوشه اپلود پوشه های با نام 2017 و 2018 درست شده که عکس هام اونجا هستند و مشکل اینجاست که از هر عکس خودش رفته کلی عکس دیگه ساخته و اندازه رو هر بار کاهش داده / برای حل این موضوع سرچ کردم تو اینترنت هیچ جا راهنمایی نکردن و دوستان زیادی این مشکل رو در انجمن ها پرسیدن و جوابش این بوده که در پوشه فانگشن قالب باید سایز های اضافی رو حذف کنید و من فقط یک سایز دیدم در این پوشه که کدش رو در سطر پایین میزارم.

  /**
  * theme support for featured images
  */

  if (function_exists(‘add_theme_support’)) {
  add_theme_support(‘post-thumbnails’);
  add_image_size(‘blog’, 100, 72, true);
  }
  این کد در توابع پوسته من هست که فانکشن پی اچ پی هم نام داره و هر عکسی برای محصولاتم میزارم چندین عکس دیگه میزاره تا نهایتا به 100 در 72 پیکسل تبدیل بشه و من کلا گیج شدم لطفا راهنمای کنید استاد.

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

   درود خوشحال شدم از نظر خوبتون. اینها را حذف نکنید چون در قالب شما استفاده می شوند. بهتر است وارد بخش تنظیمات > رسانه شوید و تمامی گزینه ها را روی 0 در 0 قرار دهید. سپس با افزونه force regenerate thumbnails می توانید تصاویر اضافه را حذف کنید
   با احترام

   • U9481 ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

    سلامی مجدد
    استاد اون افزونه رو نصب کردم و در ناحیه کاربری این افزونه کلیدش ررو زدم تا 100 در صد تصاویر بنده رو آنالیز کرد و در اخر هیچی و وارد هاست که شدم دیدم هیچی تغییر نکرده و عکس های اضافه سر جاش هست اگر لطف کنید و لینک تلگرامتون رو برام بفرصتید در جیمیلم تا بتونم ازتون راهنمای بگیرم ممنون میشم و pv شما نزد بنده امانت است .

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۱ اسفند ۱۳۹۶

     سلام مجدد اگر حذف نکرده پس تمامی تصاویر نیاز هست و نباید حذف شوند. برای بخش های مختلف قالب استفاده می شوند. فقط همان بخش رسانه مقادیر را صفر قرار دهید تا از این پس تصاویر بیشتری اضافه نشود

 39. U5361 ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

  سلام استاد وقتی که میام برا swidget و swidget span سی اس اس بزنم عمل نمیکنه و باید تو کدهای css reset این تغییرات رو انجام بدم و اون وقت سایتم به هم میریزه. مشکل از چیه؟ باید چکار کنم؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

   سلام یک !important به سی اس اس ها اضافه کنید مطابق آموزش

   • U5361 ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

    استاد important میدم ولل درست نمیشه. aside رو از ریست کد بیرون آوردم و بهش سی اس اس دادم درست شده. مثلا به aside span و aside ul li a سی اس اس دادم. ولی swidget که اضافه میکنم باز جواب نمیده. ولی بدون swidget درست میشه. راه رو درست رفتم؟ یا باید کار دیگه انجام بدم؟

 40. U5361 ۲۸ بهمن ۱۳۹۶

  سلام استاد وقت بخیر
  استاد وقتی میخوایم mainmenu رو تو html css تعریف کنیم. میشه جای اینکه از دستور ul و li استفاده کنیم برا هر منو از کد a استفاده کنیم؟ یا حتما باید ul li باشه؟

 41. کاربر مهمان ۱۹ بهمن ۱۳۹۶

  سلام استاد در بعضی سایتها مثل زرین پال وقتی صفحه لود میشه یه افکت تار مانند روی صفحه برا یکی دو ثانیه میمونه و بعد محو میشه. میشه این افکت رو روی وردپرس اجرا کرد؟ اگه میشه تو آپدیت بعدی حتما بزارید. ممنونم

 42. U10882 ۱۴ بهمن ۱۳۹۶

  با سلام آموزش لایسنس گذاری روی قالب وردپرس رو نمی زارید؟ چون در سطح وب چنین آموزشی وجود ندارد و من به شدت به این آموزش نیازمندم.

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۴ بهمن ۱۳۹۶

   درود این آموزش مربوط میشه به دوره آموزشی php و باید پی اچ پی رو یاد بگیرید

 43. کاربر مهمان ۱۴ بهمن ۱۳۹۶

  سلام.
  اگه Html و CSS رو به طور کامل فرا بگیریم در این دوره میتونه موثر واقع بشه ؟
  ممنون.

 44. U9481 ۱۳ بهمن ۱۳۹۶

  سلام و احترام
  خسته نباشید
  دیشب این پکیج آموزشی صفر تا صد طراحی قالب رو دانلود کردم و همه فیلم ها رو مختصر نگاه کردم.
  عالی بود دستون طلا
  خیلی مشتاق بودم تو 10 ساعت کل فیلم هاتون رو دانلود و مختصر نگاه کردم و بایستی بگم استاد محشری و کارت خیلی درسته دمت گرم و کاش زودتر باهاتون اشنا می شدم .
  باید بگم هیچ پشیمون نیستم و ارزشش خیلی بیشتره … موفق باشید و پایدار
  ///||||\\\ ارادتمند: عبدالهی ///||||\\\

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۳ بهمن ۱۳۹۶

   درود
   متشکرم لطف دارید انشالله که براتون مفید واقع بشه. موفق و پیروز باشید

 45. کاربر مهمان ۱۱ بهمن ۱۳۹۶

  سلام وقتتون بخیر
  بعد از این دوره مدرک رو تضمینی به ما میدید؟

  • U8156 ۱۲ بهمن ۱۳۹۶

   سلام
   بعد از گذراندن دوره یک آزمون آنلاین از شما گرفته میشود در صورتی که از آزمون نمره قبولی بگیرید میتوانید مدرک را دریافت کنید.

 46. کاربر مهمان ۰۴ بهمن ۱۳۹۶

  سلام
  تو این دوره html و css رو هم آموزش میدین؟

 47. کاربر مهمان ۰۳ بهمن ۱۳۹۶

  سلام
  وقتتون بخیر
  یه ابهامی برای من پیش اومده و اونم اینکه اگر که وردپرس سیستم مدیریت محتوای تقریبا امن و کاملی هستش، پس چرا اکثر سایت ها از وردپرس استفاده نمیکنن و به گفته خودتون تقریبا 20 درصد از وبسایت ها از این سیستم مدیریت محتوا استفاده میکنن؟ در حالیکه اگر وردپرس تقریبا کامل و امن و بی نقص باشه باید اکثر وبسایت ها از این سیستم مدیریت محتوا استفاده کنن. برای مثال چرا باید فروشگاه های بزرگ هزینه کنن و CMS اختصاصی ایجاد کنن؟ ممنون میشم به طور کامل توضیح بدید

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۳ بهمن ۱۳۹۶

   درود وقت خوش
   ببینید اون ۷۵ درصد اکثرشون سایت های استاتیک html هستن که نیاز به cms ندارند یا سایت هایی مثل شبکه های اجتماعی و… مهم اینه در مقایسه با سایر سی ام اس ها وردپرس بسیار استفاده زیادی داره

 48. U5361 ۰۱ بهمن ۱۳۹۶

  استاد تو این سایتی که بهتون گفتم از فرمهای زیادی برای تکمیل ثبت نام استفاده شده . میشه فهمید از چه پلاگینی استفاده شده؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۲ بهمن ۱۳۹۶

   بله به راحتی با inspect element میتونید ببینید لیست افزونه های نصب شده رو و همچنین از مسیر افزونه ها مثلا wp-content/plugins/quform

   • U5361 ۰۶ بهمن ۱۳۹۶

    ممنون استاد. چک کردم همینطور که گفته بودید ظاهرا همه فرمها با کد نوشته شده. میشه همچنین چیزی؟ همه دستور input و غیره دارن و بنظر نمیاد از پلاگین خاصی استفاده کرده باشه. استاد اگه امکانش هست شما هم چک کنید و جواب سوال منو بدید . ممنون میشم

 49. U5361 ۳۰ دی ۱۳۹۶

  سلام استاد وقت بخیر
  وقتی برای mainmenu هاور میزارم و بک گراند بهش میدم عرض navbar رو ۱۰۰ درصد نمیگیره و از بالا یکم فاصله میگیره. باید چکار کنم که کاملا عرض رو بگیره؟

 50. U5361 ۲۶ دی ۱۳۹۶

  سلام استاد میشه با این دوره و با کمک وردپرس یه سایتی مشابه ww.**u.ir طراحی کرد؟