ثبت‌نام ورود

دوره طراحی سایت با وردپرس ۲۰۲۰

دوره طراحی سایت با وردپرس
دوره طراحی سایت با وردپرس

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که رشد اینترنت و استفاده از گوشی‌های هوشمند و آشنایی با فضای مجازی، از علاقه‌مندی‌ها و نیازهای امروزه است؛ و این امر باعث رشد روزافزون سایت‌ها و خدمات فروش آنلاین گردیده است. اگر می‌خواهید طراح سایت شوید باید در یک دوره طراحی سایت با وردپرس شرکت کنید.

شرکت‌های موفقی در این زمینه وجود دارند که درآمد پرسودی از طریق یک سایت دارند. همچنین فروشگاه‌هایی وجود دارند که در کنار کسب‌وکار سنتی خود از یک سایت معتبر برای فروش آنلاین نیز استفاده می‌کنند. حال برای داشتن این نوع از کسب‌وکار پرسود شما یا نیاز به داشتن علم این کار رادارید، و یا با پرداخت هزینه زیاد از طراحان سایت کمک بگیرید.

درگذشته‌ی نه‌چندان دور، میهن وردپرس دوره حضوری طراحی سایت داشت، که افراد مشتاق خاص خودش را می‌طلبید! با بزرگ‌تر شدن میهن وردپرس، رفته‌رفته بر تعداد درخواست‌های آموزش طراحی سایت افزوده می‌شد. این شد که تصمیم گرفتیم دوره را به‌صورت آنلاین برگزار کنیم؛ تا همه‌ی افراد شانس یادگیری این مهارت پرسود و شیرین را داشته باشند.

به‌این‌ترتیب این آموزش جامع در وب‌سایت میهن وردپرس قرار گرفت. از آن روز به بعد دوره حضوری که فقط مختص افرادی خاص بود (فقط افرادی که در شیراز حضور داشتند) تبدیل به دوره‌ای شد که همه می‌توانند در آن شرکت کنند؛ و بعد از یادگیری به‌راحتی به کسب درآمد بپردازند.

با برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین شانس یادگیری این کسب‌وکار نوین و پردرآمد در اختیار عموم مردم قرار گرفت. دوره‌ای که همه می‌توانند در آن شرکت کنند و بعد از یادگیری به‌راحتی به کسب درآمد بپردازند.

دوره طراحی سایت با وردپرس

امروزه سایت‌های زیادی هستند که به سبکی زیبا طراحی شده و درآمد بالایی دارند. مثلاً وب‌سایت دیجی‌کالا را می‌بینیم که از یک فروشگاه زنجیره‌ای هم فراگیرتر شد و سود و حتی مشتریان بیشتری هم دارد. حالا شاید شما بگویید رسیدن به دیجی کالا خیلی رؤیایی است. اما جالب است که بگویم فروشگاه کفشی را در قشم دیدم که می‌گفت ۹۰ درصد فروش روزانه‌اش از طریق فروش آنلاین بوده. خب برای دست‌یابی به این بستر پرسود لازم است که شما یا علم این کار را داشته باشید؛ یا هزینه‌ای کنید تا طراحان سایت برای شما سایتی را طراحی کنند.

طراحی سایت، فقط طراحی ظاهری نیست!

بسیاری از طراحان سایت بر این باورند که طراحی سایت تنها در ساخت سایت‌های جذاب و زیبا خلاصه می‌شود. اما در حقیقت طراحی سایت چیزی فراتر از طراحی ظاهر آن است. برای طراحی سایتی مطلوب، عوامل زیادی ازجمله ساختار سایت، کاربردپذیری، خوانایی، عملکرد و… تأثیرگذار هستند. امروزه تمام وبمستران و مدیران سایت‌های حرفه‌ای و به‌روز به دنبال اجرای سایت‌های باکیفیت و پاسخگو هستند.

طراحی و اجرای سایت برای کسب‌وکار، تنها به این معنی نیست که یک برنامه‌نویس و یا متخصص سایتی را برای ما طراحی کند. امروزه روش‌های متفاوتی از طراحی سایت در بازار و سایت‌های مربوطه وجود دارد، و تنها با آموزش‌های کافی و حرفه‌ای می‌توانیم خودمان طراح سایت خود باشیم.

ازاین‌رو برخی از طراحان قالب‌های حرفه‌ای و سایت‌های به‌روز جهان تلاش می‌کنند تا روش‌های آسان‌تر و کاربردی‌تری برای اجرای یک سایت ارائه دهند. مانند قالب‌های حرفه‌ای که اکثر سایت‌های حرفه‌ای دنیا از آن‌ها استفاده می‌کنند. هنگامی‌که کلمه طراحی وب‌سایت به گوش ما می‌خورد؛ اولین مسئله‌ای که به ذهن ما خطور می‌کند رنگ‌بندی، جذابیت و طراحی زیبای صفحات سایت است. اما توجه کنید که این تمام‌کار نیست.

برخی از افراد طراحی سایت را به‌عنوان یک اثر هنری می‌شناسند. باید توجه داشت که یک سایت، ارائه محصولات و خدمات به‌صورت دیجیتالی است؛ که در آن قالب، کد نویسی و ساختار سایت امری اساسی و مهم به شمار می‌آید. بر همین اساس، طراحی وب‌سایت موضوعی فراتر از طراحی ظاهر آن است زیرا یک طراحی مناسب و ایده آل ساختار، کارایی و قابلیت‌های یک وب‌سایت را رقم می‌زند.

دوره آموزش طراحی قالب وردپرس

اما چرا تأکید کاری ما در بستر آماده‌ای مانند وردپرس است؟ خب جواب ساده است. شما برای خرید خودرو و رانندگی کردن، به سراغ این کار نمی‌روید که تک‌تک وسایل را مثل موتور، چرخ، دنده را بخرید و مونتاژ کنید و بعد تازه بخواهید رانندگی کنید. وردپرس هم به همین صورت عمل کرده است، به این طریق که شما را از دردسرهای اولیه ساخت سیستم مدیریت محتوا نجات داده؛ و فقط لازم است با یادگیری طراحی قالب HTML و CSS و علم کار با وردپرس با کمک ما در این جاده همواری که CMS فراهم کرده است، در این مسیر برانید و ویراژ دهید.

وردپرس به‌گونه‌ای عمل کرده که شما را از دردسرهای اولیه ساخت سیستم مدیریت محتوا نجات داده است. فقط با یادگیری طراحی قالب Html، CSS و علم کار با وردپرس در این جاده همواری که CMS فراهم کرده با یک خودرو از قبل آماده‌شده برانید. درگذشته نه‌چندان دور میهن وردپرس با برگزاری دوره‌های حضوری طراحی سایت آغاز به‌کار کرد؛ و افراد علاقه‌مند و خاص خودش را می‌طلبید.

قالب یا همان ساختار کلی یک سایت از عوامل بسیار مهم در طراحی سایت است. انتخاب زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف مانند PHP، CSS، HTML و نظیر این‌ها و قالب‌های آماده هرکدام معایب و مزایای زیادی دارند؛ که بنا بر سلیقه و نظر طراح آن و هدفی که از طراحی سایت دنبال می‌کند می‌تواند متفاوت باشد. البته این موضوع در بهینه‌سازی سایت نیز بی‌تأثیر نخواهد بود.

چرا دوره طراحی سایت با وردپرس به شما پیشنهاد می‌شود؟

امروزه برای هر کسب‌وکاری که ما داریم، به‌شدت احساس نیاز می‌شود که یک وب‌سایت داشته باشیم. برای داشتن یک وب‌سایت، وردپرس یکی از بهترین گزینه‌ها است. که با توجه به حجم مطالب آموزشی، یادگیری آن بسیار آسان است. البته برای متفاوت بودن سایتمان و همچنین زیباسازی آن باید از قالب‌های وردپرسی استفاده کرد. گروهی از قالب‌های وردپرسی، قالب‌های اختصاصی هستند که بهترین گزینه برای طراحی سایت‌های سفارشی هستند؛ یا برای زمانی که ما می‌خواهیم سایتی را از پایه طراحی کنیم مناسب می‌باشند. در این دوره ما به آموزش طراحی سایت از ۰ تا ۱۰۰ پرداخته‌ایم.

هنگامی‌که بخواهید یک سایت تأثیرگذار و کاربردی طراحی کنید؛ احتیاج دارید که زبان‌های برنامه‌نویسی زیادی را آموزش ببینید. این زبان‌های برنامه‌نویسی شامل HTML، CSS، JavaScript و… هستند؛ که ایجاد به‌روزرسانی و یا تغییرات را امکان‌پذیر می‌کنند. به هنگام استفاده از قالب‌های آماده، ایجاد تغییرات می‌تواند سخت یا غیرممکن باشد. به همین دلیل داشتن دانش کافی در خصوص مدیریت و ویرایش قالب‌های باکیفیت اهمیت زیادی دارد.

به‌این‌ترتیب می‌توانید وب‌سایتتان را در مسیری طراحی کنید که به‌راحتی و با سرعت پشتیبانی و مدیریت شود. ما در این دوره آموزشی امکان ویرایش کردن قالب‌ها را به شما آموزش می‌دهیم؛ و به‌راحتی می‌توانید قالب خود را همان‌گونه که می‌خواهید تغییر دهید و یا ویرایش کنید.

مراحل دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس

کاربردپذیری در طراحی سایت به معنای استفاده آسان از سایت و راهنمای آن است، تا کاربران بتوانند با سایت تعامل برقرار کنند و به‌راحتی بتوانند در صفحات سایت جستجو کنند. یکی از مهم‌ترین عوامل در طراحی سایت بهینه‌سازی آن است. طراحان حرفه‌ای با طراحی و پیاده‌سازی ساختار و نقشه مناسب برای سایت، سایت را برای کاربران بهینه‌سازی می‌کنند. یکی دیگر از عناصر مهم در طراحی وب‌سایت خوانایی سایت است. در طراحی‌ها باید از رنگ و فونت‌های مناسب در متن و پس‌زمینه استفاده شود تا متن‌ها به‌راحتی قابل مشاهده باشند.

پکیج طراحی قالب وردپرس

به‌طورکلی مفاهیم موردنیاز برای طراحی وب‌سایت را توضیح می‌دهیم. مفاهیم اولیه HTML و CSS و همچنین توضیحاتی در رابطه با فتوشاپ و طراحی سایت قبل از کد نویسی را برای شما توضیح خواهیم داد. شما می‌توانید قالب HTML خود را طراحی کنید. Hyper Text Markup Language به معنی زبان نشانه‌گذاری فوق متن است. زبان استاندارد طراحی صفحات وب CSS یا Cascade Style Sheets زبانی است که توسط آن قادر خواهید بود؛ تا استایل طراحی صفحات وب‌سایت خود را یک بار تعریف، و در صفحات موردنیازتان اعمال کنید. اضافه کردن فروشگاه به سایت هم یکی دیگر از سرفصل‌های بحث‌برانگیز این دوره است!

روند آموزش طراحی قالب وردپرس

از طراحی سایت در فتوشاپ تا برنامه نویسی تحت وب

شما در این دوره آموزشی، یک پروژه را از ۰ تا ۱۰۰ یعنی از یک سند خالی در فتوشاپ تا یک قالب در وردپرس، طبق مراحل طراحی قالب اختصاصی (مراحلی که در بالا آورده شد) انجام می‌دهید؛ و در جریان تمام مراحل و حتی مشکلات احتمالی قرار می‌گیرید. و در آخر اضافه کنیم که اگر زمان و حوصله‌ی تمرین کردن را دارید و پیگیر این هستید که طراح وب شوید ما این آموزش را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

چرا طراحی سایت را از فتوشاپ شروع می‌کنیم؟

فتوشاپ بهترین نرم‌افزار طراحی ۲ بعدی در دنیا است که توسط شرکت معروف Adobe ساخته‌شده؛ و قابلیت‌های بارزتری نسبت به سایر نرم‌افزارهای طراحی دارد. که به چند مورد از آن اشاره می‌کنیم: امکان جداسازی Header و Footer، سایر اجزا را جدا از هم نگه می‌دارد و همچنین اگر مشتری بخواهد تغییری ایجاد کند فقط در همان قسمت اعمال می‌شود.

همچنین وجود ابزارهایی که به صرفه‌جویی در زمان کمک می‌کند. فرمت‌های مختلف برای خروجی گرفتن مانند gif،png،jpg،SVG و دیگر فرمت‌ها وجود دارد. در فتوشاپ می‌توانیم طرح را کامل ببینیم و بعد از تأیید نهایی کارفرما شروع به برنامه‌نویسی می‌کنیم؛ که زمان کم‌تری نسبت به برنامه‌نویسی صرف می‌شود. همچنین فرصت مناسبی است برای اینکه از وضعیت طراحی خود قبل از برنامه‌نویسی باخبر می‌شویم. علاوه بر این امکان تغییرات قبل از شروع برنامه‌نویسی نیز وجود دارد.

ووکامرس چیست؟

افزونه‌ای رایگان برای طراحی فروشگاه اینترنتی در وردپرس، که به دلیل پشتیبانی گسترده از افزونه‌ها و ترکیب با وردپرس بسیاری از وب‌سایت‌ها از آن برای اضافه کردن امکانات فروشگاهی استفاده می‌کنند.

امکانات پیش‌فرض ووکامرس تمامی نیازهای کلی برای ایجاد یک فروشگاه برای فروش فیزیکی یا فروش فایل‌ها و محتواهای دیجیتالی را فراهم می‌کند. امکانات بسیاری نیز با استفاده از افزونه‌های رایگان و تجاری که برای این سیستم توسعه پیداکرده است، به آن افزوده می‌شوند.

طراحی فروشگاه اینترنتی با ووکامرس یکی مناسب‌ترین گزینه‌ها در بیشتر موارد به شمار می‌رود. به دلیل اینکه ووکامرس بر روی وردپرس پیاده‌سازی شده است؛ در اختیار داشتن امکانات ووکامرس و وردپرس در کنار هم، مزیتی غیرقابل‌چشم‌پوشی به شمار می‌رود. طراحی فروشگاه اینترنتی با ووکامرس بهینه، کارآمد، مقرون‌به‌صرفه و پشتیبانی‌کننده از تجارت و کسب‌وکار آنلاین شما به‌حساب می‌آید.

ووکامرس افزونه‌های بسیار زیادی برای سفارشی کردن و افزودن امکانات جدید به فروشگاه شما در اختیارتان قرار می‌دهد. افزونه‌هایی برای مدیریت مشتریان، راه‌اندازی بازاریابی در فروشگاه، آمار فروشگاه و …

چرا طراحی سایت با برنامه نویسی؟

برنامه‌نویسی وب‌سایت در طراحی وب‌سایت، مجموعه کدها و اسکریپت‌ها و ماژول‌ها و ابزاری که در طراحی وب‌سایت از آن توسط طراح سایت استفاده می‌شود است. این کدها می‌توانند کدهای آماده باشند یا توسط خود طراح نوشته شود. این کدها باید در قالبی خاص که قرارگیری این قالب نیز دارای کدهای خاص است نوشته شوند؛ تا ظاهر سایت ما آراسته و شکیل باشد.

با استفاده از برنامه‌نویسی می‌توانیم به طرح دلخواه خود و یا سفارش‌دهنده برسیم. تهیه یک طرح کلی از وب‌سایت و تطبیق آن با اصول علمی هدایت کاربر (UX)، طراحی قسمت گرافیکی سایت (UI) توسط طراح، تبدیل صفحات طراحی‌شده به HTML,CSS و تبدیل به قالب وردپرس مطابق نیاز مشتری را می‌توان از مراحل کلی طراحی سایت با برنامه‌نویسی عنوان کرد.

طرح‌های طراحی شده در این دوره

پیش نمایش دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس
برای مشاهده آنلاین سایت طراحی شده روی تصویر کلیک کنید.
برای مشاهده تصویر سایت طراحی شده روی تصویر کلیک کنید.

تصمیم گیری در مورد شرکت در پکیج طراحی سایت با وردپرس

اگر می‌خواهید یک طراح سایت موفق درزمینهٔ توسعه تجارت الکترونیک خود از طریق اینترنت باشید، باید وب‌سایتی جذاب، تعامل برانگیز، کاربرپسند و همچنین دارای خدمات کاربردی داشته باشید.

داشتن یک سایت حرفه‌ای و کاربرپسند کار مشکلی نیست. شما حتی با کمترین هزینه می‌توانید یک سایت حرفه‌ای داشته باشید و کسب‌وکار خود را به‌صورت حرفه گسترش دهید. کافی است در این دوره آموزشی بسیار مفید شرکت کنید و در کمترین زمان ممکن سایت کاملاً اختصاصی و حرفه‌ای برای خود و مشتریان خود را راه‌اندازی کنید.

این دوره برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که دوست دارند از طریق طراحی سایت کسب درآمد کنند.
کسانی که به کسب درآمد از اینترنت اعتقادی دارند و می‌خواهند سایت خودشان را حرفه‌ای بسازند.
کسانی که می‌خواهند ایده‌های کسب و کار خود را ارزیابی کنند.
کسانی که ایده‌های لازم برای کسب‌وکار اینترنتی خود را اجرا می‌کنند.
آن دسته از افرادی که به دنبال اجرای کسب و کارهای خود هستند.
افرادی که برای یادگیری خود ارزش قائلند.

این دوره برای چه افرادی مناسب نیست؟

کسانی که به کسب درآمد از اینترنت اعتقادی ندارند.
کسانی که دوست دارند هزینه‌های گزافی بابت طراحی قالبشان یا ایجاد یک سفارشی‌سازی جزئی در قالبشان، پرداخت کنند.
کسانی که فکر می‌کنند نمی‌توانند خود طراح سایت حرفه‌ای شوند و سایت خودشان را طراحی کنند.
آن دسته از افرادی که خود را در امر یادگیری باور ندارند.

چرا در دوره آموزش طراحی سایت از بوت استرپ استفاده نمی‌کنیم؟

بوت استرپ و سایر فریمورک‌های طراحی سایت، کدهای آماده از پیش تعریف شده‌ای هستند که می‌توانند به شما در طراحی سایت کمک کنند. اما شما باید از پایه اصول CSS و HTML را یاد بگیرید. در این دوره از صفر مطلق شروع به آموزش طراحی سایت کرده‌ایم. پس با دیدن دوره می‌توانید به راحتی کدهای موجود در فریمورک‌های مختلف را درک کنید. اینجا ماهی‌گیری را یاد می‌گیرید!
از این گذشته، بوت استرپ حجم بسیار زیادی دارد و هزاران خط کد را به سایت شما اضافه خواهد کرد. این موضوع باعث می‌شود سرعت سایت شما کمتر شود.

گارانتی بازگشت وجه
ضمانت بازگشت وجه ۷ روزه بدون ریسک

در صورت عدم تطابق دوره با سرفصل‌ها، وجه پرداختی شما را بازگشت خواهیم داد.

تاریخ آپدیت دوره:
مدت زمان دوره: ۳۳ ساعت

سرفصل‌های آموزشی

جلسه ۱ – مقدمات طراحی سایت با وردپرس

 • توضیحاتی در رابطه با دوره
 • کار‌هایی که در این دوره انجام خواهیم داد.

جلسه ۲ – روش های کسب در آمد از طریق طراحی سایت

 • روش های کسب در آمد از طریق طراحی سایت
 • آزادکاری یا فریلسنری از طریق سایت های انجام پروژه
 • نحوه طراحی سایت برای افراد و شرکت ها
 • نحوه قیمت گذاری پروژه های طراحی سایت
 • نحوه عقد قرارداد طراحی سایت با مشتری و مواردی که باید رعایت کنید
 • کسب در آمد از طریق پشتیبانی وبسایت مشتریان
 • ساخت محصول و فروش آن در مارکت های آنلاین و شرایط کار با تم فارست
 • کسب در آمد از طریق آموزش به دیگران

جلسه ۲-۱ – طراحی سایت در Adobe XD

 • معرفی ابزار طراحی سایت
 • اسکتچ و استفاده از آن برای طراحی سایت
 • محیط کار با Adobe XD

جلسه ۲-۲ – طراحی عملی یک صفحه در Adobe XD

 • ساخت یک صفحه فرود در Adobe XD

جلسه ۳ – آموزش مقدماتی کار با فتوشاپ برای طراحی سایت

 • چیدمان و طرح بندی استاندارد یک صفحه ی وب در فتوشاپ
 • مفهوم سند و ایجاد یک سند برای طرح گرافیکی یک صفحه وب
 • آشنایی با ابزارهای فتوشاپ برای طراحی یک صفحه وب
 • معرفی واحدهای اندازه گیری و انتخاب اندازه مناسب برای یک سند گرافیکی صفحه وب
 • کار با بخش‌های مختلف Blending Options
 • ایجاد یک بنر تبلیغاتی برای شروع کار با فتوشاپ بصورت عملی

جلسه ۴ – شروع طراحی سایت در فتوشاپ (بخش اول)

 • روانشناسی رنگ و انتخاب صحیح ست رنگی در طراحی قالب
 • طرح ریزی قسمت های اصلی سایت (هدر، فوتر، ساید بار) با ابزارهای فتوشاپ
 • مفاهیم ruler و guideline؛ تنظیم و استفاده از آن ها
 • ایجاد طرح گرافیکی صفحه ی وب در فتوشاپ ( فایل psd طرح وب سایت)
 • ایجاد بخش هدر سایت در فایل psd
 • اضافه کردن استایل به بخش های ایجاد شده
 • توضیح میزان شفافیت و شفافیت داخلی یک صفحه ی وب
 • معرفی انواع border و inner shadow متن و تصویر
 • ساخت گرادینت‌ها در طراحی وب به سبک جدید
 • استایل دادن به بخش های مختلف سند گرافیکی یک صفحه ی وب در فتوشاپ
 • توضیح مفاهیم UX و UI برای طراحی صفحات وب
 • ساخت منوی وبسایت در فتوشاپ
 • طراحی بخش سبدخرید سایت در هدر
 • طراحی لوگو ساده و شیک برای مشتری در فتوشاپ
 • طراحی مگامنو و هدر کامل وبسایت در فتوشاپ

جلسه ۵ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش دوم)

 • طراحی بخش محتوای وبسایت در فتوشاپ
 • طراحی نمایش لیست محصولات وبسایت در فتوشاپ
 • طراحی صفحه اصلی وبسایت در فتوشاپ بصورت کام
 • معرفی ابزار lorem ipsum برای ایجاد متن تصادفی مورد نیاز برای یک صفحه وب

جلسه ۶ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش سوم)

 • طراحی فوتر وبسایت در فتوشاپ
 • تکمیل طرح اصلی وبسایت و افزودن مواردی برای زیباسازی بیشتر سایت

جلسه ۷ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش چهارم)

 • طراحی صفحه مقالات در فتوشاپ بصورت کامل
 • طراحی صفحه تماس با ما و درباره ما و … در فتوشاپ
 • طراحی صفحه ۴۰۴ یافت نشد در فتوشاپ

جلسه ۸ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش پنجم)

 • طراحی صفحه محصولات در فتوشاپ بصورت کامل
 • طراحی صفحه آرشیو محصولات در فتوشاپ بصورت کامل
 • اتمام طراحی سایت در فتوشاپ
 • دریافت خروجی برای ارائه به مشتری

جلسه ۹ – شروع یادگیری HTML و معرفی تگ‌های آن

 • توضیح در مورد فایل های HTML و CSS
 • تفاوت فایل های HTML و CSS
 • چگونگی ایجاد فایل ها ی HTML و CSS
 • طرز نمایش، استایل بندی، چیدمان و رنگ بندی صفحه ی وب با CSS
 • توضیح چگونگی نمایش یک صفحه ی وب برای user ها
 • توضیح ساختار فایل HTML شامل تگ های header و body
 • معرفی تگ های مختلف HTML

جلسه ۱۰ – شروع یادگیری CSS و معرفی تگ‌های آن

 • توضیح ساختار CSS به طور کامل
 • چگونگی ایجاد کلاس و آی دی در فایل CSS و فراخوانی آنها
 • تفاوت آی دی و کلاس در یک فایل CSS
 • آموزش CSS بصورت کامل و آشنایی با خصوصیت‌های سی اس اس

جلسه ۱۱ – شروع کار با HTML و CSS بصورت عملی

 • معرفی نرم افزار های مختلف برنامه نویسی
 • ایجاد یک فایل HTML ساده
 • توضیح ساختار کلی فایل HTML و تگ های HTML
 • معرفی Selector‌ها در CSS و انواع آن‌ها
 • دلیل ایجاد فایل های header، footer،content ،slider و … به صورت جداگانه برای ایجاد صفحات وب
 • توضیح مفهوم minify و مزیت استفاده از کدهای minify شده ی html و css
 • توضیح مسیردهی فایل ها در CSS
 • توضیح چگونگی اضافه کردن فایل CSS به فایل HTML
 • کامنت گذاری در  HTML
 • کامنت گذاری در CSS

جلسه ۱۲ – ساخت هدر وبسایت با زبان HTML و CSS

 • تبدیل طرح گرافیکی به کد
 • ایجاد یک سند Html برای یک صفحه ی وب بصورت عملی
 • معرفی Css و استفاده از آن برای ایجاد افکت های گرافیکی و ایجاد سند Css بصورت عملی
 • لینک کردن صفحه های Html و Css بصورت عملی
 • کدنویسی قالب طراحی شده در فتوشاپ
 • استفاده از کدهای css reset بصورت عملی
 • شروع کدنویسی بخش های مختلف صفحه ی وب
 • کدنویسی هدر سایت بصورت کامل
 • معرفی کاربرد عملی خاصیت z-index در طراحی وب
 • اضافه کردن فونت به یک فایل Html
 • اضافه کردن تصویر پس زمینه ی سایت
 • کدنویسی بخش header شامل کدنویسی لوگو
 • کدنویسی منوی اصلی سایت
 • مفهوم hover و استفاده از آن برای ایجاد منوها
 • طراحی منو و زیرمنو با Css
 • آشنایی با پسوند SVG و استفاده از آن در وبسایت
 • مشخص کردن نوع و اندازه فونت سایت با استفاده از Css

جلسه ۱۳ – ساخت مگامنو و محصولات صفحه اصلی با HTML

 • ساخت مگامنو حرفه‌ای در HTML
 • افکت دادن به مگامنو با استفاده از CSS
 • استفاده از تگ img بصورت عملی
 • استایل دهی به سلکتور مختلف last-child و first child
 • شروع ساخت صفحه اصلی وبسایت
 • استفاده از کلاس clear در style.css
 • Hover دادن به بخش های مختلف صفحه ی وب
 • استایل دهی به هدینگ‌ها
 • توضیح کامل‌تر خاصیت float بصورت عملی
 • استایل دادن به بخش های مختلف با استفاده از دستور nth-child

جلسه ۱۴ – ساخت ستون کناری وبسایت با HTML و CSS

 • ساخت ستون کناری وبسایت در HTML
 • قرار دادن تصویر تبلیغاتی در ستون کناری وبسایت
 • برنامه‌نویسی سایدبار وبسایت
 • اضافه کردن hover به باکس های سایدبار
 • ساخت آخرین مطالب با HTML در سایدبار
 • ساخت فرم خبرنامه در HTML
 • ساخت اسلایدر موبایل در HTML

جلسه ۱۵ – ساخت اسلایدر در HTML و CSS

 • ساخت اسلایدر موبایلی در صفحه اصلی سایت
 • آموزش کار با Owl Slider
 • اضافه کردن جاوا اسکریپت به سایت طراحی شده
 • استفاده از اسلایدر اسکرولی در وبسایت

جلسه ۱۶ – ساخت فوتر وبسایت با HTML و CSS

 • ساخت فوتر وبسایت در HTML
 • آموزش عملی کار با گرادینت‌ها در CSS
 • ساخت پس زمینه فوتر وبسایت با CSS
 • قرار دادن اینماد و لوگو ساماندهی در فوتر وبسایت
 • اتمام HTML صفحه اصلی و کپی گرفتن برای استفاده در دیگر صفحات وبسایت

جلسه ۱۷ – ساخت صفحات داخلی و صفحه 404

 • کپی گرفتن از فایل‌ها برای ساخت صفحه جدید HTML
 • ساخت فایل صفحات درباره ما، تماس با ما و … در HTML
 • ساخت صفحه ۴۰۴ یافت نشد با HTML
 • آموزش سازگار کردن سایت با مرورگر‌های مختلف

جلسه ۱۸ – ساخت مابقی صفحات وبسایت

 • ساخت صفحات دیگر در  html
 • اتمام نشانه گذاری html و تکمیل قالب در html
 • توضیح ساختار کلی قالب وردپرس
 • آموزش ساخت فایل‌های مختلف در قالب وردپرس

جلسه ۱۹ – شروع ساخت قالب وردپرس و تبدیل HTML به وردپرس

 • ساخت یک قالب ساده خام برای وردپرس
 • توضیح ساختار قالب وردپرس بصورت عملی
 • شروع تبدیل قالب HTML به وردپرس
 • داینامیک کردن Title صفحات
 • آدرس دهی بصورت داینامیک برای فایل‌های JS و CSS
 • Include کردن هدر و فوتر در صفحات سایت
 • آموزش ساخت فهرست متغیر در وردپرس
 • سازگار کردن قالب وردپرس با افزونه‌های مختلف

جلسه ۲۰ – ساخت مگامنو و ستون کناری در قالب وردپرس

 • ساخت مگامنو عریض بدون استفاده از افزونه
 • آموزش ساخت سایدبار قابل ویرایش از بخش ابزارک‌ها
 • ساخت ابزارک اختصاصی برای قالب وردپرس
 • آموزش افزودن قابلیت تصویر شاخص به وردپرس
 • افزودن سایز‌های مختلف تصویر شاخص در وردپرس
 • مدیریت سایدبار وبسایت با ابزارک‌ها
 • مدیریت تبلیغات وبسایت با استفاده از ابزارک‌ها
 • نمایش آخرین مقالات وبسایت در ستون کناری

جلسه ۲۱ – ساخت فوتر وبسایت و صفحه ۴۰۴ و صفحات آرشیو

 • انتقال کد‌های بخش سایدبار به فایل مجزا
 • ساخت پست تایپ سفارشی در وردپرس
 • نمایش پست تایپ سفارشی در بخش اسلایدر
 • ساخت فوتر وبسایت در وردپرس
 • ساخت محل ابزارک برای فوتر
 • مدیریت فوتر از پنل وردپرس
 • برنامه نویسی صفحه ۴۰۴ در قالب وردپرس
 • ساخت سایز تصویر شاخص برای بخش آرشیو
 • برنامه نویسی صفحه آرشیو در قالب وردپرس
 • نمایش شماره صفحات در بخش آرشیو بدون نصب افزونه
 • استایل دهی CSS به بخش شماره صفحات

جلسه ۲۲ – ساخت صفحه برگه ها و نوشته های وردپرس

 • نمایش برگه‌ها در وردپرس
 • نمایش نوشته تکی در وردپرس
 • نمایش برچسب‌ها در قالب وردپرس
 • نمایش نام نویسنده در قالب وردپرس
 • نمایش دسته بندی های نوشته در قالب وردپرس
 • نمایش محتوای پست در قالب وردپرس
 • نمایش نظرات در قالب وردپرس
 • ویرایش سی اس اس برای سفارشی سازی نظرات سایت
 • سفارشی کردن برنامه نویسی comments.php

جلسه ۲۳ – شروع ساخت بخش فروشگاهی وبسایت و ساخت صفحه معرفی محصول در ووکامرس

 • روش سازگار کردن قالب ساخته شده با ووکامرس
 • استفاده از تصاویر شاخص در صفحه محصول
 • ویرایش بخش های مختلف ووکامرس در قالب طراحی شده
 • سفارشی کردن صفحه نمایش محصول در ووکامرس
 • افزودن بخش مقایسه محصول در قالب طراحی شده
 • ساخت بخش افزودن به لیست خرید آینده
 • سفارشی سازی دکمه افزودن به سبد خرید

جلسه ۲۴ – ساخت صفحه محصول در ووکامرس (بخش دوم)

 • ادامه ساخت صفحات محصول در ووکامرس
 • ساخت بخش‌ معرفی کامل محصول
 • نمایش مشخصات فنی محصول در صفحه محصول
 • سفارشی سازی بخش های مختلف صفحه محصول ووکامرس

جلسه ۲۵ – ساخت صفحه آرشیو محصولات و صفحه سبد خرید و صفحه حساب کاربری ووکامرس

 • ساخت صفحه آرشیو محصولات
 • سفارشی کردن صفحه دسته بندی محصولات ووکامرس
 • سفارشی کردن صفحه سبد خرید ووکامرس
 • سفارشی سازی پیام‌های نمایش داده شده در صفحه تسویه حساب ووکامرس
 • سفارشی سازی صفحه حساب کاربری ووکامرس

جلسه ۲۶ – نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اصلی سایت

 • استفاده از WP_Query برای نمایش پست تایپ‌ها
 • نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اصلی سایت
 • افزودن دکمه افزودن به سبد خرید به صفحه اصلی
 • نمایش عنوان محصولات در صفحه اصلی سایت

جلسه ۲۷ – ساخت پنل تنظیمات برای قالب وردپرس

 • بهترین روش برای ساخت پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • چرا از روش‌های قدیمی استفاده نمی‌کنیم؟
 • افزودن فیلد متنی به پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • افزودن فیلد انتخاب رنگ به پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • افزودن فیلد آپلود تصویر به پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • مدیریت بخش‌های سایت قالب با پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • تغییر لوگوی سایت از پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • مدیریت تبلیغات سایت از پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • انتخاب دسته بندی محصولات صفحه اصلی از پنل تنظیمات قالب

جلسه ۲۸ – انتخاب رنگ و استایل قالب از پنل تنظیمات قالب

 • کوتاه کردن عنوان محصولات صفحه اصلی برای جلوه بهتر
 • انتخاب عنوان دسته بندی محصولات صفحه اصلی از پنل تنظیمات قالب
 • ساخت رنگ‌بندی و انتخاب رنگ سایت از طریق پنل تنظیمات قالب
 • افزودن رنگبندی سبز، قرمز و آبی به پنل تنظیمات قالب

جلسه ۲۹ – ریسپانسیو کردن قالب طراحی شده

 • آموزش کامل ریسپانسیو کردن بخش‌های مختلف سایت
 • کار با شرط @media and screen در سی اس اس
 • جلوگیری از اسکرول افقی در حالت موبایل

جلسه ۳۰ – ساخت منوی ریسپانسیو برای موبایل

 • ساخت منوی همبرگری در موبایل
 • اتصال منوی همبرگری به فهرست وردپرس
 • ساخت منو ریسپانسیو بدون نیاز به نصب افزونه (بصورت اختصاصی)
 • ساخت منو ریسپانسیو با استفاده از افزونه
 • استفاده از جاوا اسکریپت برای ساخت منو موبایلی

جلسه ۳۱ – حل مشکلات قالب طراحی شده

 • آموزش حل مشکل عنوان در تگ Title
 • آموزش اسلایدی کردن تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش افزودن LightBox به تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش حل حذف شدن استایل hover منوی اصلی موقع hover کردن روی submenu

جلسه ۳۲ – اضافه کردن قابلیت به قالب

 • لینک کردن دسته بندی های موجود در صفحه اصلی
 • اضافه کردن Preloader به کل صفحات سایت

جلسه ۳۳ – اضافه کردن قابلیت به قالب

 • ساخت فرم جستجوی سفارشی
 • نمایش عناصر سایت در ساعات خاص

جلسه ۳۴ – مگامنوی ریسپانسیو

 • آموزش ریسپانسیو کردن مگامنو
 • ساخت منوهای باز شونده در حالت موبایلی

جلسه ۳۵ – افزودن تنظیمات به ابزارک اختصاصی ساخته شده

 • افزودن تنظیمات تغییر عنوان به ابزارک
 • افزودن تغییر تعداد نمایش پست به ابزارک

جلسه ۳۶ – پس زمینه سفارشی برای مگامنو

 • قرار دادن تصویر پس زمینه سفارشی برای هر مگامنو بصورت مجزا
 • روش‌های دیگر سفارشی کردن مگامنوها

جلسه ۳۷ – ساخت مینی سبد خرید

 • نمایش تعداد محصولات سبد خرید در هدر سایت
 • نمایش سبد خرید سریع در هدر سایت

جلسه ۳۸ – نمایش مسیر کاربر و فرم ورود اختصاصی

 • نمایش مسیر کاربر در سایت
 • ساخت فرم ورود اختصاصی برای ورود کاربر در قالب

جلسه ۳۹ – شرطی کردن دسته‌بندی‌ها و استفاده از فیلد‌های دلخواه

 • استفاده از if_category
 • استفاده از is_category
 • استفاده از فیلد‌های سفارشی وردپرس
 • شرطی کردن فیلد‌های سفارشی وردپرس

جلسه ۴۰ – حل مشکلات و سوالات دانشجویان

 • ساخت شبکه پست شبیه تلویزیون میهن وردپرس
 • افزودن فلش به مسیر راهنما در سایت
 • افزودن Arrow به اسلایدر سایت
 • اضافه کردن آیکون فلش به منوهای دارای زیرمنو

جلسه ۴۱ – ساخت قالب وردپرس چندزبانه

 • کار با فایل‌های استایل rtl.css و ltr.css
 • چپ چین کردن قالب وردپرس
 • راست چین کردن قالب وردپرس
 • افزودن قابلیت ترجمه به قالب
 • ساخت فایل‌های ترجمه برای قالب
 • استفاده از تابع e_
 • سازگار کردن قالب با افزونه‌های چند زبانه وردپرس
 • کار با نرم افزار Poedit

جلسه ۴۲ – ساخت دکمه پیمایش صفحه با اسکرول

 • استفاده از خاصیت Smooth Scroll در CSS
 • ساخت نوار ثابت پیمایش در صفحه محصول
 • کلیک روی دکمه و اسکرول به بخش دلخواه از صفحه

جلسه ۴۳ – سازگار کردن قالب با صفحه ساز المنتور

 • معرفی افزونه المنتور
 • بررسی مستندات المنتور برای توسعه‌‌دهندگان
 • سازگار کردن قالب با المنتور
 • ساخت افزونه مکمل قالب قالب برای المنتور
 • ساخت المنت اختصاصی برای المنتور

مدرس این دوره کیست؟

رضا حسینی رادرضا حسینی راد

 • مدیر و موسس وبسایت میهن وردپرس با رتبه ۳۵۰ ایران
 • دارای گواهینامه SEO Expert از SEO MOZ
 • دارای گواهینامه بین المللی PHP , HTML & CSS و JavaScript از W3Schools
 • نویسنده کتاب شاه کلید سئو
 • مشاور و مدرس کسب‌و‌کار اینترنتی

 

نظرات دانشجویان این دوره

پوریا مقبولی

سلام من دوره طراحی سایت و افزونه میهن پنل رو خریداری کردم عالی هستن و پشتیبانی میهن وردپرس حرف نداره اقای راد فوق العاده هستن ممنون از سایت خوبتون

مهدی جعفری

به نظر من آموزش میهن وردپرس از تمام اموزش هایی که در بازار هست یه سر و گردن بالاتره اما میتونید خیلی بهترش کنید مثلا یکی از چیزایی که فکر میکنم خیلی میتونه این اموزش رو منحصر به فرد تر کنه اینه که بشه قالب ورپردس طراحی شده رو با صفحه سازها سازگار کرد. با تشکر از تیم میهن وردپرس.

محمد سیاه تیریمدیر وب‌سایت poweren.ir

میلاد کیهانیمدیر سایت قاب رنگی

لیست آپدیت‌های رایگان

در تاریخ ۵ خرداد ۱۳۹۸ آموزش سازگار کردن قالب با المنتور منتشر شد.

بروزرسانی در تاریخ ۱ خرداد ۱۳۹۹

 • آموزش اسکرول کردن صفحه با کلیک روی دکمه

بروزرسانی در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۸

 • پاسخ به سوالات دانشجویان
 • آموزش چند زبانه کردن قالب وردپرس
 • آموزش چپ چین و راست چین کردن قالب وردپرس
 • کار با نرم افزار Poedit

بروزرسانی در تاریخ ۴ اسفند ۱۳۹۸

 • کار با Adobe XD
 • طراحی سایت بصورت عملی در Adobe XD

آپدیت شماره ۱۱ در تاریخ ۳ دی ۱۳۹۸

 • حل مشکلات و سوالات دانشجویان دوره

آپدیت شماره ۱۰ در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۸

 • تابع if_category
 • تابع is_category
 • استفاده از فیلد‌های سفارشی وردپرس
 • شرطی کردن فیلد‌های سفارشی وردپرس

آپدیت شماره ۹ در تاریخ ۱۷ مرداد ۱۳۹۸

 • افزودن تنظیمات به ابزارک اختصاصی ساخته شده به دوره اضافه شد.
 • آموزش پس زمینه سفارشی برای مگامنو به دوره اضافه شد.
 • آموزش ساخت مینی سبد خرید به دوره اضافه شد.
 • آموزش نمایش مسیر کاربر و فرم ورود اختصاصی به دوره اضافه شد.

آپدیت شماره ۸ در تاریخ 2 مرداد 1398

 • آموزش ریسپانسیو کردن مگامنو و ساخت منوهای باز شونده در حالت موبایلی اضافه شد.

آپدیت شماره ۷ در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

 • آموزش اضافه کردن لینک به دسته بندی‌های صفحه اصلی
 • اضافه کردن لودینگ قبل از بارگذاری سایت (Preloader)

آپدیت شماره ۶ در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۷

 • آموزش حل مشکل عنوان در تگ Title
 • آموزش اسلایدی کردن تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش افزودن LightBox به تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش حل حذف شدن استایل hover منوی اصلی موقع hover کردن روی submenu

آپدیت شماره ۵ در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۷

 • تمامی جلسات دوره از ابتدا ضبط شد. در دوره جدید قالب جدید فروشگاهی شرکتی همراه با پنل مدیریت کامل طراحی کردیم.

آپدیت شماره ۴ در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

 • آموزش کار با فونت آیکون ها اضافه شد.
 • آموزش افزودن Preloader پیش بارگذار صفحات اضافه شد.
 • آموزش ویرایش و طراحی دکمه افزودن به سبد خرید در ووکامرس اضافه شد.
 • آموزش اضافه کردن تصویر پیش بارگذار زیر تصاویر در حال لود اضافه شد.

آپدیت شماره ۳ در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۶

 • آموزش کار با keyframe ها و ساخت جلوه های انیمیشن در صفحات وب به دوره اضافه شد.
 • آموزش ساخت پس زمینه دکمه بصورت اسلاید در زمان قرار گرفتن موس روی دکمه اضافه شد.

آپدیت شماره ۲ در تاریخ ۱۵ آبان ۱۳۹۶

 • راهکار های کسب در آمد از طریق طراحی سایت با وردپرس و نحوه عقد قرار داد با مشتری به آموزش اضافه شد.

آپدیت شماره ۱ در تاریخ ۳ آبان ۱۳۹۶

 • آموزش نوشتن سی اس اس مستقیم به دوره اضافه شد.
 • آموزش نمایش شماره صفحات در مطالب اضافه شد.
 • آموزش نمایش نام نویسنده و تگ ها به آموزش اضافه شد.
 • نحوه ساخت وب گرادینت ها به آموزش اضافه شد.
 • نحوه نمایش آخرین مطالب سایت در صفحه اصلی به دوره اضافه شد.
سوالات کاربران

 1. U10561 ۲۶ دی ۱۳۹۶

  ببخشید سوالم اینه که با این اموزش میشه یک قالب حرفه ای با پنل مدیریت حرفه ای مثال سایت خودتون طراحی کرد؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۶ دی ۱۳۹۶

   درود بله با این آموزش میتونید سایتی مثل سایت خودمون طراحی کنید آموزش ساخت پنل مدیریت نیز توضیح داده شده

 2. U5361 ۲۴ دی ۱۳۹۶

  سلام استاد mainmenu را وقتی تعریف میکنم هر کار میکنم میره زیر navbarcenter . باید چکار کنم تا بیاد روی اون؟

 3. U5361 ۲۲ دی ۱۳۹۶

  سلام استاد چطوری میشه ساعت و تاریخ رو در بالای سایت طراحی شده خودمون اضافه کنیم؟

 4. کاربر مهمان ۲۱ دی ۱۳۹۶

  سلام دراین محصول ازامنیت کدنویسی بحث شده هست؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۲ دی ۱۳۹۶

   سلام خیر نیازی نیست چون با استفاده از توابع وردپرس توضیح داده شده که کاملا امن هستند

 5. کاربر مهمان ۲۰ دی ۱۳۹۶

  با سلام دورهها صفر تا صد ورد پرس آنلاین برگزار میشه؟ و یا کلاسهای حضوری هم دارید؟

  • U9864 ۲۰ دی ۱۳۹۶

   درود به شما. کلاس حضوری فعلا در دستور کار ما نیست و تمامی دوره ها به صورت پک آموزشی در اختیار شما قرار میگیرد.

 6. U5361 ۲۰ دی ۱۳۹۶

  سلام مرسی استاد بابت این آپدیت و این آموزش که برای من و دیگر دوستان گذاشتید. عالی بود مثل همیشه

 7. U5361 ۱۸ دی ۱۳۹۶

  سلام استاد میخوام یه پیج ثبت نام در یک دوره آموزشی رو بسازم که زمانی که کاربر رو لینک پرداخت میزنه بره به درگاه پرداخت و پرداخت انجام بشه. و در اون پیج ایمیل و نام و شماره تماس از کاربر گرفته بشه. چطوری باید طراحی کنم؟ آیا فقط با html باید طراحی کنم؟ لطفا راهنماییم کنید. با تشکر

 8. U10088 ۱۷ دی ۱۳۹۶

  با عرض سلام و احترام
  بنده آموزش رو هنوز نگرفتم ، دموی سایت ساخته شده رو دیدم خب یه سایت خیلی قشنگ و حرفه ای بود ، اما هنوز نمی دانم آیا بعد از گزراندن این دوره توانایی ساخت هر سایت یا به ویژه تغییر در سایت یاقالبی را دارم یا خیر ….چون این چیزیست که به دنبال آن هستم ،والا باصرف هزینه و زمان کمتر میتوان قالبی تهیه و صاحب سایت زیبا شد… رشته تحصیلی من در دانشگاه کامپیوتر نبوده و تا چند وقت پیش اطلاعاتی از کد نویسی و برنامه نویسی نداشتم ، چند ماه هست که شروع کردم و انتظار ندارم با یک دوره آموزشی تبدیل به یک مهندس کامپیوتر خبره شوم، اما میخواستم ببینم این دوره چه اندازه به من کمک میکند تا تغییراتی که دلم میخواد و نیاز به کد نویسی دارد را در سایت خودم بدهم…
  سوال بعدی اینکه اینطور که من در این صفحه دیدم گویا قصد دارید قسمت های تکمیلی به این آموزش اضافه کنید، اگر بعد از اینکه ما آموزش رو تهیه کردیم چنین شد، امکان این هست که مابا پرداخت هزینه آن قسمتها فقط آنها را به صورت جداگانه دریافت کنیم؟
  با سپاس فراوان ، موفق و پیروز باشید.

  • U8156 ۱۷ دی ۱۳۹۶

   سلام
   در این دوره شما با بیس کد نویسی قالب وردپرس و طراحی قالب در فتوشاپ و تبدیل آن به کد آشنا میشوید که با ارتقا دادن دانش خود شما قادر خواهید بود که قالب های بسیار حرفه ای را طبق سلیقه خود بسازید.
   قسمت هایی که اضافه میشود به آموزش را میتوانید به صورت رایگان در آپدیت هایی که برای این آموزش داده میشود دریافت کنید.

 9. کاربر مهمان ۱۶ دی ۱۳۹۶

  سلام آمورزشی که دادید خیلی خوب بود ولی کاش یک قالبی در آموزش استفاده میکردید که امروزه نیاز دارند.
  مثل قالبی در آموزش مثل سایت خودتون یا سایتی شبیه به سایت خودتون استفاده میکردید که حرفه ای تر به نظر بیاد میدونم هر کس این دوره رو تماشا کنه به هدف که میخواد میتونه برسه ولی کمی باید بیشتر آموزش حرفه ای تر باشه.
  آموزش های شما واقعا خوبه..

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۶ دی ۱۳۹۶

   سلام متشکرم لطف دارید. در جلسات آپدیتی این دوره روش های مدرن تر و کامل تری توضیح داده میشه که میتونید حتی حرفه ای تر از سایت ما رو باهاشون طراحی کنید. مهم اینه شما پایه و اساس کار رو یاد بگیرید بعدش هر سایتی رو طبق سلیقه خودتون میتونید طراحی کنید.

 10. کاربر مهمان ۰۹ دی ۱۳۹۶

  سلام استاد میشه در تاپ منو برای هر کدام از منوها یه کلاس جدا تعریف کرد؟ بجای اینکه از دستور

   استفاده کنیم فقط از a link استفاده کنیم؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۹ دی ۱۳۹۶

   سلام بعد از ساخت منوها با inspect element مرورگر کدهای قالب رو نگاه کنید خود وردپرس به هر آیتم یه کلاس داده. می تونید برای اون کلاس ها توی استایل سی اس اس دلخواه بنویسید

   • کاربر مهمان ۰۹ دی ۱۳۹۶

    مرسی. استاد میخوام وقتی لینک یا شیپ هاور میشه و رنگ متفاوت بهش میدم از سمت راست به سمت چپ هاور بشه. نه اینکه یه دفه هاور بشه.باید چکار کنم؟

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۰ دی ۱۳۹۶

     سلام باید با خاصیت keyframe این کار رو انجام بدید. توی گوگل سرچ کنید در موردش بصورت کامل توضیحاتی داده شده. اگر متوجه نشدید بگید توی اپدیت بعدی آموزش توضیح بدیم خدمتتون

 11. کاربر مهمان ۰۴ دی ۱۳۹۶

  استاد چطوری میشه داخل یه div یه div دیگه نوشت جوری که یه عمل متفاوت انجام بشه. مثلا div اول یه shape یا آیکون باشه وقتی روش میریم یه پنجره جدید باز بشه یا منوی جدید

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۴ دی ۱۳۹۶

   سلام دقیقا مثل منوها عمل کنید div:hover > span{background:red}

   • کاربر مهمان ۰۹ دی ۱۳۹۶

    استاد وقتی اینکارو میکنم درست میشه ولی باید دقیقا وقتی رو آیکون میرم اون منو باز بشه ولی اینجوری نیس وقتی با فاصله زیاد هم زیر اون آیکون موس رو میبرم باز اون منو یا اون باکس ظاهر میشه. opacity رو در حالت عادی صفر زدم و در حالت هاور ۱ زدم. مشکل چیه؟ چطوری باید درستش کنم؟

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۰ دی ۱۳۹۶

     سلام شما باید visibility:hidden و یا display:none رو هم بهش بدید. با اینکار هست که هنگام قرار گرفتن روی آیکون فقط منو نمایش داده میشه

 12. کاربر مهمان ۲۱ آذر ۱۳۹۶

  سلام استاد تو کد نویسی css میخوام height عکس رو در محصولات ووکامرس بیشتر کنم height همه عکسهای قالبم زیاد میشه . چکار کنم که فقط height عکس محصولاتم زیادتر بشه؟

  • U7658 ۲۲ آذر ۱۳۹۶

   درود.
   از تنظیمات ووکامرس > پیکربندی > محصولات > نمایش، نگاره های محصول، می توانید سایز تصاویر محصول را تعیین کنید.

 13. U9852 ۱۸ آذر ۱۳۹۶

  سلام پیشنیاز این دوره چی هست ؟؟

 14. کاربر مهمان ۰۹ آذر ۱۳۹۶

  سلام

  میبخشید ما قصد طراحی سایت موزیک رو داریم با یه پلیر موزیک و موزیک ویدئو اختصاصی از اونجایی که موزیک پلیر و ویدیو پلیر وردپرس قابلیت لینک دانلود و قابلیت لینک دانلود برای ویدیو ها رو به صورت چند کیفیتی نداره خواستم بدونم با این اموزش این امر هم میسر میشه . افزنه هایی هم که این قبلیت رو دارن مثل jw player متاسفانه نال شدشون که خوب نیست اصلشون هم قیمت بالایی داره با پرداخت به صورت ماهانه

  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۰ آذر ۱۳۹۶

   سلام خیر اما در صورت نیاز در آپدیت های بعدی در مورد موزیک پلیر ها و ویدیو پلیرها آموزش خواهیم داد

 15. کاربر مهمان ۰۷ آذر ۱۳۹۶

  سلام خسته نباشید

  راهی برای اتصال سایتی با برنامه نویسی html به درگاه پرداخت وجود داره؟

  • U7658 ۰۸ آذر ۱۳۹۶

   درود.
   خیر، حتما باید از یک زبان برنامه نویسی مانند PHP، ASP و یا دیگر زبان های برنامه نویسی استفاده کنید.

 16. کاربر مهمان ۰۶ آذر ۱۳۹۶

  با سلام و عرض ادب من میخواستم یک کتاب بهم معرفی کنید که آموزش کامل برنامه نویسی html وcss رو آموزش بده بصورت فارسی

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۶ آذر ۱۳۹۶

   سلام متاسفانه کتاب کاملی ندیدم چنین موردی رو باید با سرچ گوگل پیدا کنید.

 17. U5361 ۲۶ آبان ۱۳۹۶

  سلام. چجوری میشه یه باکس طراحی کنیم مثلا به شکل دایره و بک گراندش رو یه فیلم بزاریم؟ آیا امکانش هست؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۸ آبان ۱۳۹۶

   بک گراند رو توی سی اس اس نمیشه فیلم گذاشت . برای قرار دادن فیلم در صفحه معمولا از شورت کد فیلم یا آیتم ویدیو روولوشن اسلایدر استفاده می شود

 18. U6612 ۲۵ آبان ۱۳۹۶

  شب خوشی داشته باشید
  آیا با این آموزش میتوان فیلتر های مختلفی برای خصوصیات محصول ایجاد کرد.(مثلا بعد از انتخاب مبایل : فیلتر رنگ , سایز صفحه نمایش , برند شرکت ها , و غیره … ) اگر خیر , خواهشا راهنمایی بفرمایید با کدام آموزش میتوان به این فوت و فن دست یافت

 19. U8785 ۲۴ آبان ۱۳۹۶

  سلام. من در آموزش ديدم كه از position هاي absolute و relative استفاده مي شود. اما علتش رو متوجه نشدم.بخاطر چي از اين پوزيشن ها استفاده ميشه ؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۶ آبان ۱۳۹۶

   سلام . از absolute برای شناور کردن آیتم و از relative برای گرفتن ایتم absolute استفاده می شود. موقع استفاده در آموزش توضیح داده شده

 20. U6612 ۲۴ آبان ۱۳۹۶

  آموزش طراحی قالب
  شامل طراحی گرافیک انواع فرم ها میشود ؟
  مثلا فرم ثبت فرم ورود فرم خرید

  • U8156 ۲۴ آبان ۱۳۹۶

   سلام
   این کار نیاز به کد نویسی ندارد و میتوانید با افزونه یوزر پرو و فرم 7 انجام بدهید.

   • U6612 ۲۴ آبان ۱۳۹۶

    فرض کنید که از گرافیک یوزرپرو نخواسته باشم استفاده کنم .آِیا شکل گرافیکی فرم ها و گرافیک صفحات فرایند مراحل خرید یک کحصول را میتوانم با این آموزش درست کنم ؟ اگر خیر لطفا راهنمایی بفرمایید که با چه آموزشی میتوانم به این فوت و فن مسلط شوم

    • U8156 ۲۵ آبان ۱۳۹۶

     در گرافیک یوزرپرو تغییر بدهید خیر نمیتونید با این افزونه چون باید به کد نویسی مسلط باشید.

 21. U6612 ۲۴ آبان ۱۳۹۶

  چگونه ووکامرس را با قالب سایت سازگار کنیم؟
  برای اینکه افزونهای دیگر را نیز با قالب سازگار کنیم هم آموزشی داده شده ؟

  • U8156 ۲۴ آبان ۱۳۹۶

   سلام
   در این آموزش یاد خواهید گرفت که قالب طراحی کنید که همه افزونه ها باهاش سازگار باشد.

 22. U8785 ۲۰ آبان ۱۳۹۶

  سوالي دارم . وقتي كه آموزش ها تمام شد چطور ميتونم براي سايتي كه براي مشتري طراحي ميكنم قيمت گذاري كنم؟

  • U7658 ۲۱ آبان ۱۳۹۶

   درود.
   بستگی به میزان مدت زمانی که می گذارید و کارهایی که انجام می دهید، خودتان قیمت گذاری کنید بر روی کار و با مشتری به توافق برسید.
   قیمت به خصوصی مشخص نیست.

 23. U8785 ۲۰ آبان ۱۳۹۶

  سلام . چه جوري ميتونم يك box در html طراحي كنم كه زماني كه صفحه سايت رو اسكرول مي كنم ، اين box از بيرون صفحه سايتمون وارد صفحه شود ؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۱ آبان ۱۳۹۶

   ابتدا باید به باکس position:fixed;left:-200px بدید سپس به hover اون باکس left:200px; رو بدید

 24. U5361 ۱۵ آبان ۱۳۹۶

  سلام . اگه بخوام تو صفحه اصلی سایتم یک یا چند ویدیو داشته باشم که در پنل مدیریت هم بتونم عوض کنم تو html و css چجوری باید عمل کنم؟ ممنون

  • U7658 ۱۵ آبان ۱۳۹۶

   درود.
   از لینک زیر و کدهای آموزشی آن استفاده کنید :
   https://www.w3schools.com/html/html5_video.asp

   • کاربر مهمان ۱۵ آبان ۱۳۹۶

    ممنونم ویدیوها رو گذاشتم ولی آیا میتونم بعدا که پنل مدیریت وردپرس رو براش ساختم این ویدیو ها رو از اونجا تغییر بدم؟ اگه میشه بگید چجوری؟

    • U7658 ۱۵ آبان ۱۳۹۶

     درود.
     شما در هر صفحه که مدنظر دارید، برگه ها و پست ها و یا حتی Custom Post Type های مختلف، ویرایشگر پیش فرض وردپرس را دارد که یکی از قابلیت های آن اضافه کردن ویدئو به محتوای آنهاست.

     • کاربر مهمان ۱۵ آبان ۱۳۹۶

      پس من ویدیو هامو با همین کدها بذارم تو هر پیجی که میخوام بعدا از وبرایشگر وردپرس میتونم عوضش کنم. درسته؟

      • U7658 ۱۵ آبان ۱۳۹۶

       خیر، شما فقط برای یک صفحه ایستا (Static) که فقط HTML باشد استفاده کنید، وگرنه برای وردپرس که قالب درست کنید، همانطور که گفته شد، به صورت پیش فرض این قابلیت وجود دارد.

 25. U8785 ۰۳ آبان ۱۳۹۶

  چرا براي تگ هاي a مورد display رو برابر block قرار ميديم ؟( مورد topmenu)

 26. U8785 ۰۲ آبان ۱۳۹۶

  سلام . سوالي دارم . اگر 3 تا DIV تودرتو داشته باشيم چطور ميتونيم در فايل css به داخلي ترين div اشاره كنيم ؟ (دستورش چيه)

 27. کاربر مهمان ۰۱ آبان ۱۳۹۶

  استاد css reset رو استفاده کردم جواب نداد. div هم داخل div دیگه ای نیس. آقای حسینی راد هم تو فایل نمونه در آموزشهاشون برای body عرض ۱۲۰۰ تعریف نکردند.

  • U7658 ۰۱ آبان ۱۳۹۶

   درود.
   شما گفتید می توان استفاده کرد؟ بنده هم گفتم بله، می توانید به Body تگ 1200px بدید در صورت دلخواه، به صورت پیش فرض Body خودش 100% هستش.
   از آموزش پکیج از اول با دقت بیشتری استفاده کنید، در صورت وجود مشکل تیکت ارسال کنید.

 28. کاربر مهمان ۳۰ مهر ۱۳۹۶

  سلام استاد وقت بخیر. یه سوال داشتم؟ اگه بخوایم عرض سایتمون ۱۲۰۰px در بیاد باید چکار کنیم؟ آیا باید در تگ body در css عرض رو ۱۲۰۰px تعریف کنیم؟ یا نیازی نیست؟

  • U7658 ۳۰ مهر ۱۳۹۶

   درود.
   بله، باید Body را 1200 پیکسل قرار دهید.

   • کاربر مهمان ۳۰ مهر ۱۳۹۶

    اینکارو میکنم ولی وقتی navbar رو ۱۲۰۰ پیکسل یا ۱۰۰ درصد قرار میدم تمام عرض صفحه رو نمیگیره و ۷۰ یا ۸۰ درصد رو میگیره. چکار کنم که مشکلم حل بشه؟فقط زمانی که برای body عرض ۱۲۰۰ پیکسل تعریف نمیکنم navbar تمام عرض صفحه رو میگیره.

    • U7658 ۳۰ مهر ۱۳۹۶

     درود.
     از CSS reset ها استفاده کنید و یا شاید DIV ای که مد نظر دارید در DIV دیگری قرار گرفته باشد و باید DIV اولیه را میزان width صحیح را تعریف کنید.
     !important را نیز امتحان کنید.

 29. U8404 ۲۸ مهر ۱۳۹۶

  سلام و عرض ادب
  آیا این دوره پیش نیازی هم دارد یا تمامی مطالب در خود دوره مطرح شده است !؟

  • U7658 ۲۹ مهر ۱۳۹۶

   درود.
   خیر، نیازی به پیش نیاز نیست ولی می توانید دوره کامل آموزش کار با وردپرس را اور بگذرانید.

 30. کاربر مهمان ۲۰ مهر ۱۳۹۶

  و سوال بعدیم اینکه چطور میتونم برای یک دسته بندی یک قالب در قسمت برگه ها اضافه کنم

 31. کاربر مهمان ۲۰ مهر ۱۳۹۶

  سلام
  من وقتی که برای قالبم دارم پنل میزنم میخوام به جای مثلا input در array یه تگ select بزارم که چند تا گزینه باشه تا بتونه اونا رو انتخاب کنه باید چیکار کنم؟؟؟؟

 32. U8785 ۱۶ مهر ۱۳۹۶

  سوالي دارم . من تنوع قالب ها رو در سايت براي فروش مي بينم . سوالي كه دارم اينه كه اگه من دارم طراحي سايت رو آموزش مي بينم پس نقش قالب در اين مابين چيست ؟

  • U8156 ۱۶ مهر ۱۳۹۶

   سلام
   در آموزش شما یاد میگیرید که چطوری یک قالب اختصاصی بنا به سلیقه خودتون طراحی و پیاده سازی کنید و به دانش کد نویسی مسلط بشوید.

 33. U482 ۱۱ مهر ۱۳۹۶

  سلام خسته نباشید میخوام این پکیج رو خرید کنم ایا میتونم با دیدن این اموزش سایتی همانند وبسایت شما طراحی کنم ممنون میشم جواب واضح تری بفرمایید.

  • U8156 ۱۱ مهر ۱۳۹۶

   سلام
   شما با دیدن این آموزش میتوانید مفهوم کلی ساخت سایت را آموزش ببینید و بعد از آن میتوانید با سلیقه خودتون سایتی که میخواید رو طراحی و پیاده سازی کنید.

 34. کاربر مهمان ۱۱ مهر ۱۳۹۶

  من تا جلسه ده این پکیج رو خوندم ….
  ایا تو این دوره قالبی که طراحی میشه با صفحه ساز ویژوال کامپوزر سازگار میشه میشه؟

  • U7658 ۱۱ مهر ۱۳۹۶

   درود.
   خیر، باید از پکیج آموزشی Visual Composer استفاده کنید.
   لینک پکیج : https://mihanwp.com/visual-composer

   • کاربر مهمان ۱۱ مهر ۱۳۹۶

    دوست عزیز من پکیج ویژوال کامپوزر رو خریدم از شما !!!!!!!!!!!!!!!
    ظاهرا سوال رو خوب نخوندید
    من منظورم این بود که ایا برای استفاده از ویژوال کامپوزر در قالبی توسط خودمون طراحی میشه استفاده کرد یا اینکه باید قالب رو با اون سازگار کنیم

 35. U7511 ۰۸ مهر ۱۳۹۶

  سلام من بخوام منو بالای صفحه فیکس بشه و وقتی پایین صفحه اسکرول میکنم نشون داده بشه چیکار باید بکنم

 36. U5361 ۰۷ مهر ۱۳۹۶

  سلام وقت بخیر. یه سوال دارم؟ استاد میشه کدهای html صفحات ووکامرس رو تغییر داد مثل کدهای css اون؟ اگه میشه چجوری باید به این کدها دسترسی پیدا کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

 37. U5361 ۰۵ مهر ۱۳۹۶

  سلام. استاد آموزش طراحی قالب ووکامرس رو کی میذارید؟

 38. U3067 ۰۲ مهر ۱۳۹۶

  با سلام
  يه پيشنهاد داشتم. اگه ممكنه وقتي يه محصولي رو آپديت مي كنيد، بفرماييد كه مربوط به كدوم بخش هستش كه ما راحت تر متوجه بشيم.
  الان اين محصول آپديت شده و من قبلاً كل اين محصول رو دانلود كردم ولي نميدونم آپديت مربوط به كدوم بخشه.
  ممنونم ازتون

 39. کاربر مهمان ۳۰ شهریور ۱۳۹۶

  سلام چون ذکر شده اموزش طراحی قالب ورد پرس با اموزش این دوره می توان به صورت 0 تا 100 طراحی فروشگاه اینترنتی را یاد گرفت یا فقط اموزش طراحی سایت است

  باتشکر

  • U7658 ۳۰ شهریور ۱۳۹۶

   درود.
   شما زمانی که بتوانید یک سایت را طراحی کنید، سپس می توانید یک سایت فروشگاهی را طراحی کنید.
   پس اول باید طراحی قالب وردپرس را بلد باشید.

 40. کاربر مهمان ۲۶ شهریور ۱۳۹۶

  سلام شرمنده بخوام این محصول رو برام ارسال کنید امکان پذیر است.
  با تشکر

 41. کاربر مهمان ۲۵ شهریور ۱۳۹۶

  سلام آقای حسینی .
  من پکیج آموزش طراحی وردپرسو تهیه کردم .
  میخواستم مثل قالب صحیفه یا این قالب شما که پکیجارو نمایش میده .عکس نمایش بدم و حالت zoom داشته باشه .ممنون اگه راهنمایی کنید

  • U7658 ۲۵ شهریور ۱۳۹۶

   درود.
   کافیه در گوگل سرچ کنید : CSS zoom hover animation و موارد نمونه های مختلف را ببینید و در قالب به کار ببرید.

 42. کاربر مهمان ۲۴ شهریور ۱۳۹۶

  باعرض سلام و خسته نباشید خدمت تیم میهن وردپرس
  بنده میخواستم این پک رو خریداری کنم قبلش یه چند سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بنده رو بدید.
  اول در مورد زبان های برنامه نویسی بود که html و css رو توی این پک توضیح میدید میخواستم بدونم برای طراحی های سایت های پیشرفته که در وبسایت راستچین هست آیا نیازی نیست که ما زبان php رو یاد بگیریم همین دو زبان کافی هست ؟ java توی این مبحث تدریس میشود یا خیر ؟
  من بعد خریداری این محصول یک قالب میتوانم طراحی کنم و در وبسایت راستچین یا هر وبسایت دیگه ای برای فروش قرار دهم لطفا بنده رو راهنمایی کنید بسیار این مسئله برای من مهم هست که بعد از یادگیری کامل این آموزش بتونم یه وبسایت حرفه ای طراحی کنم ؟
  باتشکر

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۵ شهریور ۱۳۹۶

   سلام
   خیر نیازی به php نیست چون با افزونه های وردپرس و خود وردپرس میتونید سایت طراحی کنید. البته php در حدی که بتونید قالب طراحی کنید توی این آموزش توضیح داده شده. برای مراحل بعدی میتونید آموزش php رو ببینید که به زودی در سایت منتشر می کنیم. خیر جاوا نیازی نیست
   بله چون آموزش ساخت پنل مدیریت قالب رو توضیح دادیم بدون مشکل می تونید قالب وردپرس رو طراحی کنید و هر جایی به فروش برسونید.
   با احترام

 43. کاربر مهمان ۲۳ شهریور ۱۳۹۶

  سلام و وقت بخیر .
  ببخشید بنده با زبان برنامه نویسی HTML , CSS , JAVA SCRIPT آشنایی دارم . اگه این دوره رو خریداری کنم می تونم هر طرحی که دوست داشته باشم کد نویسی کنم ؟ آیا بهینه سازی و سئو تدریس میشه توی این آموزش ؟
  و یک سوال دیگه ، به طور مثال در پایان این دوره آموزشی ، می تونم یک قالب مانند وب سایت سافت 98 و یا وب سایت دانلودلی طراحی کنم ؟

  • U7658 ۲۳ شهریور ۱۳۹۶

   درود.
   بله، به صورت کاملا اصولی تمامی موارد آموزش داده شده است.
   ولی برای بهتر کار کردن سئو، پک سئو نیز موجود می باشد که می توانید تهیه کنید.

 44. کاربر مهمان ۲۳ شهریور ۱۳۹۶

  سلام

  من تقریبا توی برنامه نویسی وب هیچی نمیدونم آیا با این آموزش من میتونم یه قالب کامل و جامع مطابق دلخواه خودم از صفر طراحی کنم؟

  جاوا اسکریپت هم توضیح داده نشده اون نیاز نمیشه؟ یا کمتر کاربرد داره توی برنامه نویسی وب؟

  • U7658 ۲۳ شهریور ۱۳۹۶

   درود.
   بله، آموزش کاملا جامع و کامل هستش.

   نیازی به جاوا نیست، به دلیل اینکه قالب وردپرسی هست و نیازی ندارید.

 45. کاربر مهمان ۱۹ شهریور ۱۳۹۶

  با سلام و خسته نباشید
  شرمنده من الان خواستم این محصول رو خریداری کنم. اما کد تخفیف رو نمیشه اعمال کرد در حالی که توی سایت هنوز تخفیف وجود دارد لطفا راهنمایی فرمائید میخوام این محصول رو تهیه کنم تخفیف هم تو سایت شما هست ولی نمیشه خریداری کرد.
  با تشکر

  • U7658 ۱۹ شهریور ۱۳۹۶

   درود.

   خیر متاسفانه، تخفیف به اتمام رسیده است، تصویر تا فردا از وب سایت حذف می گردد.

 46. کاربر مهمان ۱۹ شهریور ۱۳۹۶

  ببخشید آقای حسینی نمیشه درس دوم رو یه خورده ساده تر و آهسته تر توضیح بدید
  من کاملا مبتدی هستم با واژه ها زیاد آشنا نیستم

 47. کاربر مهمان ۱۸ شهریور ۱۳۹۶

  سلام
  میخواستم بدونم که در این دوره html و Css به طور کامل آموزش داده میشه و پس از پایان دوره تسلط کامل در این دو را دانشجو فرا میگیره یا خیر ؟
  و سوال بعدی اینکه از نظر تیم خودتان دوره شما نسبت به دوره های آموزشی وب سایت های همسایه که شاید چند برابر دوره آموزشی شما هزینه داشته باشه چه تفاوتی داره و یا مشابه آن ها می باشد یا خیر

  • U7658 ۱۹ شهریور ۱۳۹۶

   درود.
   شما پس از طی کردن این دوره آموزشی قادر خواهید بود تا یک قالب اختصاصی برای وب سایت خود با تمامی امکانات بسازید.

 48. U6612 ۱۵ شهریور ۱۳۹۶

  با عرض سلام من اگر بخواهم سبد خیریدم عین دیجیکالا باشد آیا با این آموزش میتوانم طراحیش کنم یا خیر
  کجاهاش میشود و کدوم قسمتهایش نمیشود

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۵ شهریور ۱۳۹۶

   سلام ببینید توی این آموزش کد نویسی رو بصورت کامل توضیح دادیم و با دیدن آموزش می تونید هر طرحی که دوست دارید رو طراحی کنید نه تنها مواردی که توضیح داده شده

   • U6612 ۱۵ شهریور ۱۳۹۶

    معذرت میخوام دوباره سوال میپرسم
    چه طور امکان دارد تمام خصوصیات سبد خرید دیجیکالا رو طراحی کردش؟
    1- مثلا یک مبایل رو در نظر بگیرین که 4 رنگ متفاوت دارد . من در وردپرس مجبورم 4 رنگش رو جداگانه در محصول اضافه کنم (قالب نیلسون رو خریداری کرده ام)
    2- یا فیلترینگ برای هر محصولی به صورت جدا گانه (چون هر محصول ویژگیهای خود را دارد)
    و کلام آخر اینکه ما وردپرسی ها , محدود به ووکامرس و بقیه ی افزونه های ووردپرس, مگر نیستیم پس چه طور میشود که مثل سایت دیجیکالا طراحی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۷ شهریور ۱۳۹۶

     سلام باید با این آموزش ابتدا یاد بگیرید سی اس اس رو. سپس با کدنویسی php سبد خرید دلخواه رو طراحی کنید. ما وردپرسی ها محدود به قالب ها و افزونه ها نیستیم. میتونید با کد نویسی اختصاصی اینکار رو انجام بدید

 49. کاربر مهمان ۱۴ شهریور ۱۳۹۶

  باسلام بسیار دوره جامع و کاملی بود و من به کمک اش تونستم.قالب سایتم را طراحی کنم.
  ممنون.

 50. کاربر مهمان ۱۲ شهریور ۱۳۹۶

  با سلام بنده به عنوان یک مبتدی یه سوال داشتم
  بستر ورد پرس مثل وبلاگ ها هستن یعنی ما می تونیم با وردپرس سایت بسازیم بدون اینکه هزینه ای مثل هاست و دامنه داشته باشیم و مثل وبلاگهایی نظیر بلاگفا می تونیم سایت بسازیم یا اینکه نه باید اول هاست و دامنه سایت رو بخریم و سپس با وردپرس مدیریتش کنیم

  • U6793 ۱۲ شهریور ۱۳۹۶

   سلام خیر مانند بلاگفا نیست، باید در ابتدا هاست و دامنه تهیه کنید سپس با استفاده از قالب های وردپرس سایت خود را راه اندازی کنید.