ثبت‌نام ورود

دوره طراحی سایت با وردپرس ۲۰۲۰

دوره طراحی سایت با وردپرس
دوره طراحی سایت با وردپرس

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که رشد اینترنت و استفاده از گوشی‌های هوشمند و آشنایی با فضای مجازی، از علاقه‌مندی‌ها و نیازهای امروزه است؛ و این امر باعث رشد روزافزون سایت‌ها و خدمات فروش آنلاین گردیده است. اگر می‌خواهید طراح سایت شوید باید در یک دوره طراحی سایت با وردپرس شرکت کنید.

شرکت‌های موفقی در این زمینه وجود دارند که درآمد پرسودی از طریق یک سایت دارند. همچنین فروشگاه‌هایی وجود دارند که در کنار کسب‌وکار سنتی خود از یک سایت معتبر برای فروش آنلاین نیز استفاده می‌کنند. حال برای داشتن این نوع از کسب‌وکار پرسود شما یا نیاز به داشتن علم این کار رادارید، و یا با پرداخت هزینه زیاد از طراحان سایت کمک بگیرید.

درگذشته‌ی نه‌چندان دور، میهن وردپرس دوره حضوری طراحی سایت داشت، که افراد مشتاق خاص خودش را می‌طلبید! با بزرگ‌تر شدن میهن وردپرس، رفته‌رفته بر تعداد درخواست‌های آموزش طراحی سایت افزوده می‌شد. این شد که تصمیم گرفتیم دوره را به‌صورت آنلاین برگزار کنیم؛ تا همه‌ی افراد شانس یادگیری این مهارت پرسود و شیرین را داشته باشند.

به‌این‌ترتیب این آموزش جامع در وب‌سایت میهن وردپرس قرار گرفت. از آن روز به بعد دوره حضوری که فقط مختص افرادی خاص بود (فقط افرادی که در شیراز حضور داشتند) تبدیل به دوره‌ای شد که همه می‌توانند در آن شرکت کنند؛ و بعد از یادگیری به‌راحتی به کسب درآمد بپردازند.

با برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین شانس یادگیری این کسب‌وکار نوین و پردرآمد در اختیار عموم مردم قرار گرفت. دوره‌ای که همه می‌توانند در آن شرکت کنند و بعد از یادگیری به‌راحتی به کسب درآمد بپردازند.

دوره طراحی سایت با وردپرس

امروزه سایت‌های زیادی هستند که به سبکی زیبا طراحی شده و درآمد بالایی دارند. مثلاً وب‌سایت دیجی‌کالا را می‌بینیم که از یک فروشگاه زنجیره‌ای هم فراگیرتر شد و سود و حتی مشتریان بیشتری هم دارد. حالا شاید شما بگویید رسیدن به دیجی کالا خیلی رؤیایی است. اما جالب است که بگویم فروشگاه کفشی را در قشم دیدم که می‌گفت ۹۰ درصد فروش روزانه‌اش از طریق فروش آنلاین بوده. خب برای دست‌یابی به این بستر پرسود لازم است که شما یا علم این کار را داشته باشید؛ یا هزینه‌ای کنید تا طراحان سایت برای شما سایتی را طراحی کنند.

طراحی سایت، فقط طراحی ظاهری نیست!

بسیاری از طراحان سایت بر این باورند که طراحی سایت تنها در ساخت سایت‌های جذاب و زیبا خلاصه می‌شود. اما در حقیقت طراحی سایت چیزی فراتر از طراحی ظاهر آن است. برای طراحی سایتی مطلوب، عوامل زیادی ازجمله ساختار سایت، کاربردپذیری، خوانایی، عملکرد و… تأثیرگذار هستند. امروزه تمام وبمستران و مدیران سایت‌های حرفه‌ای و به‌روز به دنبال اجرای سایت‌های باکیفیت و پاسخگو هستند.

طراحی و اجرای سایت برای کسب‌وکار، تنها به این معنی نیست که یک برنامه‌نویس و یا متخصص سایتی را برای ما طراحی کند. امروزه روش‌های متفاوتی از طراحی سایت در بازار و سایت‌های مربوطه وجود دارد، و تنها با آموزش‌های کافی و حرفه‌ای می‌توانیم خودمان طراح سایت خود باشیم.

ازاین‌رو برخی از طراحان قالب‌های حرفه‌ای و سایت‌های به‌روز جهان تلاش می‌کنند تا روش‌های آسان‌تر و کاربردی‌تری برای اجرای یک سایت ارائه دهند. مانند قالب‌های حرفه‌ای که اکثر سایت‌های حرفه‌ای دنیا از آن‌ها استفاده می‌کنند. هنگامی‌که کلمه طراحی وب‌سایت به گوش ما می‌خورد؛ اولین مسئله‌ای که به ذهن ما خطور می‌کند رنگ‌بندی، جذابیت و طراحی زیبای صفحات سایت است. اما توجه کنید که این تمام‌کار نیست.

برخی از افراد طراحی سایت را به‌عنوان یک اثر هنری می‌شناسند. باید توجه داشت که یک سایت، ارائه محصولات و خدمات به‌صورت دیجیتالی است؛ که در آن قالب، کد نویسی و ساختار سایت امری اساسی و مهم به شمار می‌آید. بر همین اساس، طراحی وب‌سایت موضوعی فراتر از طراحی ظاهر آن است زیرا یک طراحی مناسب و ایده آل ساختار، کارایی و قابلیت‌های یک وب‌سایت را رقم می‌زند.

دوره آموزش طراحی قالب وردپرس

اما چرا تأکید کاری ما در بستر آماده‌ای مانند وردپرس است؟ خب جواب ساده است. شما برای خرید خودرو و رانندگی کردن، به سراغ این کار نمی‌روید که تک‌تک وسایل را مثل موتور، چرخ، دنده را بخرید و مونتاژ کنید و بعد تازه بخواهید رانندگی کنید. وردپرس هم به همین صورت عمل کرده است، به این طریق که شما را از دردسرهای اولیه ساخت سیستم مدیریت محتوا نجات داده؛ و فقط لازم است با یادگیری طراحی قالب HTML و CSS و علم کار با وردپرس با کمک ما در این جاده همواری که CMS فراهم کرده است، در این مسیر برانید و ویراژ دهید.

وردپرس به‌گونه‌ای عمل کرده که شما را از دردسرهای اولیه ساخت سیستم مدیریت محتوا نجات داده است. فقط با یادگیری طراحی قالب Html، CSS و علم کار با وردپرس در این جاده همواری که CMS فراهم کرده با یک خودرو از قبل آماده‌شده برانید. درگذشته نه‌چندان دور میهن وردپرس با برگزاری دوره‌های حضوری طراحی سایت آغاز به‌کار کرد؛ و افراد علاقه‌مند و خاص خودش را می‌طلبید.

قالب یا همان ساختار کلی یک سایت از عوامل بسیار مهم در طراحی سایت است. انتخاب زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف مانند PHP، CSS، HTML و نظیر این‌ها و قالب‌های آماده هرکدام معایب و مزایای زیادی دارند؛ که بنا بر سلیقه و نظر طراح آن و هدفی که از طراحی سایت دنبال می‌کند می‌تواند متفاوت باشد. البته این موضوع در بهینه‌سازی سایت نیز بی‌تأثیر نخواهد بود.

چرا دوره طراحی سایت با وردپرس به شما پیشنهاد می‌شود؟

امروزه برای هر کسب‌وکاری که ما داریم، به‌شدت احساس نیاز می‌شود که یک وب‌سایت داشته باشیم. برای داشتن یک وب‌سایت، وردپرس یکی از بهترین گزینه‌ها است. که با توجه به حجم مطالب آموزشی، یادگیری آن بسیار آسان است. البته برای متفاوت بودن سایتمان و همچنین زیباسازی آن باید از قالب‌های وردپرسی استفاده کرد. گروهی از قالب‌های وردپرسی، قالب‌های اختصاصی هستند که بهترین گزینه برای طراحی سایت‌های سفارشی هستند؛ یا برای زمانی که ما می‌خواهیم سایتی را از پایه طراحی کنیم مناسب می‌باشند. در این دوره ما به آموزش طراحی سایت از ۰ تا ۱۰۰ پرداخته‌ایم.

هنگامی‌که بخواهید یک سایت تأثیرگذار و کاربردی طراحی کنید؛ احتیاج دارید که زبان‌های برنامه‌نویسی زیادی را آموزش ببینید. این زبان‌های برنامه‌نویسی شامل HTML، CSS، JavaScript و… هستند؛ که ایجاد به‌روزرسانی و یا تغییرات را امکان‌پذیر می‌کنند. به هنگام استفاده از قالب‌های آماده، ایجاد تغییرات می‌تواند سخت یا غیرممکن باشد. به همین دلیل داشتن دانش کافی در خصوص مدیریت و ویرایش قالب‌های باکیفیت اهمیت زیادی دارد.

به‌این‌ترتیب می‌توانید وب‌سایتتان را در مسیری طراحی کنید که به‌راحتی و با سرعت پشتیبانی و مدیریت شود. ما در این دوره آموزشی امکان ویرایش کردن قالب‌ها را به شما آموزش می‌دهیم؛ و به‌راحتی می‌توانید قالب خود را همان‌گونه که می‌خواهید تغییر دهید و یا ویرایش کنید.

مراحل دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس

کاربردپذیری در طراحی سایت به معنای استفاده آسان از سایت و راهنمای آن است، تا کاربران بتوانند با سایت تعامل برقرار کنند و به‌راحتی بتوانند در صفحات سایت جستجو کنند. یکی از مهم‌ترین عوامل در طراحی سایت بهینه‌سازی آن است. طراحان حرفه‌ای با طراحی و پیاده‌سازی ساختار و نقشه مناسب برای سایت، سایت را برای کاربران بهینه‌سازی می‌کنند. یکی دیگر از عناصر مهم در طراحی وب‌سایت خوانایی سایت است. در طراحی‌ها باید از رنگ و فونت‌های مناسب در متن و پس‌زمینه استفاده شود تا متن‌ها به‌راحتی قابل مشاهده باشند.

پکیج طراحی قالب وردپرس

به‌طورکلی مفاهیم موردنیاز برای طراحی وب‌سایت را توضیح می‌دهیم. مفاهیم اولیه HTML و CSS و همچنین توضیحاتی در رابطه با فتوشاپ و طراحی سایت قبل از کد نویسی را برای شما توضیح خواهیم داد. شما می‌توانید قالب HTML خود را طراحی کنید. Hyper Text Markup Language به معنی زبان نشانه‌گذاری فوق متن است. زبان استاندارد طراحی صفحات وب CSS یا Cascade Style Sheets زبانی است که توسط آن قادر خواهید بود؛ تا استایل طراحی صفحات وب‌سایت خود را یک بار تعریف، و در صفحات موردنیازتان اعمال کنید. اضافه کردن فروشگاه به سایت هم یکی دیگر از سرفصل‌های بحث‌برانگیز این دوره است!

روند آموزش طراحی قالب وردپرس

از طراحی سایت در فتوشاپ تا برنامه نویسی تحت وب

شما در این دوره آموزشی، یک پروژه را از ۰ تا ۱۰۰ یعنی از یک سند خالی در فتوشاپ تا یک قالب در وردپرس، طبق مراحل طراحی قالب اختصاصی (مراحلی که در بالا آورده شد) انجام می‌دهید؛ و در جریان تمام مراحل و حتی مشکلات احتمالی قرار می‌گیرید. و در آخر اضافه کنیم که اگر زمان و حوصله‌ی تمرین کردن را دارید و پیگیر این هستید که طراح وب شوید ما این آموزش را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

چرا طراحی سایت را از فتوشاپ شروع می‌کنیم؟

فتوشاپ بهترین نرم‌افزار طراحی ۲ بعدی در دنیا است که توسط شرکت معروف Adobe ساخته‌شده؛ و قابلیت‌های بارزتری نسبت به سایر نرم‌افزارهای طراحی دارد. که به چند مورد از آن اشاره می‌کنیم: امکان جداسازی Header و Footer، سایر اجزا را جدا از هم نگه می‌دارد و همچنین اگر مشتری بخواهد تغییری ایجاد کند فقط در همان قسمت اعمال می‌شود.

همچنین وجود ابزارهایی که به صرفه‌جویی در زمان کمک می‌کند. فرمت‌های مختلف برای خروجی گرفتن مانند gif،png،jpg،SVG و دیگر فرمت‌ها وجود دارد. در فتوشاپ می‌توانیم طرح را کامل ببینیم و بعد از تأیید نهایی کارفرما شروع به برنامه‌نویسی می‌کنیم؛ که زمان کم‌تری نسبت به برنامه‌نویسی صرف می‌شود. همچنین فرصت مناسبی است برای اینکه از وضعیت طراحی خود قبل از برنامه‌نویسی باخبر می‌شویم. علاوه بر این امکان تغییرات قبل از شروع برنامه‌نویسی نیز وجود دارد.

ووکامرس چیست؟

افزونه‌ای رایگان برای طراحی فروشگاه اینترنتی در وردپرس، که به دلیل پشتیبانی گسترده از افزونه‌ها و ترکیب با وردپرس بسیاری از وب‌سایت‌ها از آن برای اضافه کردن امکانات فروشگاهی استفاده می‌کنند.

امکانات پیش‌فرض ووکامرس تمامی نیازهای کلی برای ایجاد یک فروشگاه برای فروش فیزیکی یا فروش فایل‌ها و محتواهای دیجیتالی را فراهم می‌کند. امکانات بسیاری نیز با استفاده از افزونه‌های رایگان و تجاری که برای این سیستم توسعه پیداکرده است، به آن افزوده می‌شوند.

طراحی فروشگاه اینترنتی با ووکامرس یکی مناسب‌ترین گزینه‌ها در بیشتر موارد به شمار می‌رود. به دلیل اینکه ووکامرس بر روی وردپرس پیاده‌سازی شده است؛ در اختیار داشتن امکانات ووکامرس و وردپرس در کنار هم، مزیتی غیرقابل‌چشم‌پوشی به شمار می‌رود. طراحی فروشگاه اینترنتی با ووکامرس بهینه، کارآمد، مقرون‌به‌صرفه و پشتیبانی‌کننده از تجارت و کسب‌وکار آنلاین شما به‌حساب می‌آید.

ووکامرس افزونه‌های بسیار زیادی برای سفارشی کردن و افزودن امکانات جدید به فروشگاه شما در اختیارتان قرار می‌دهد. افزونه‌هایی برای مدیریت مشتریان، راه‌اندازی بازاریابی در فروشگاه، آمار فروشگاه و …

چرا طراحی سایت با برنامه نویسی؟

برنامه‌نویسی وب‌سایت در طراحی وب‌سایت، مجموعه کدها و اسکریپت‌ها و ماژول‌ها و ابزاری که در طراحی وب‌سایت از آن توسط طراح سایت استفاده می‌شود است. این کدها می‌توانند کدهای آماده باشند یا توسط خود طراح نوشته شود. این کدها باید در قالبی خاص که قرارگیری این قالب نیز دارای کدهای خاص است نوشته شوند؛ تا ظاهر سایت ما آراسته و شکیل باشد.

با استفاده از برنامه‌نویسی می‌توانیم به طرح دلخواه خود و یا سفارش‌دهنده برسیم. تهیه یک طرح کلی از وب‌سایت و تطبیق آن با اصول علمی هدایت کاربر (UX)، طراحی قسمت گرافیکی سایت (UI) توسط طراح، تبدیل صفحات طراحی‌شده به HTML,CSS و تبدیل به قالب وردپرس مطابق نیاز مشتری را می‌توان از مراحل کلی طراحی سایت با برنامه‌نویسی عنوان کرد.

طرح‌های طراحی شده در این دوره

پیش نمایش دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس
برای مشاهده آنلاین سایت طراحی شده روی تصویر کلیک کنید.
برای مشاهده تصویر سایت طراحی شده روی تصویر کلیک کنید.

تصمیم گیری در مورد شرکت در پکیج طراحی سایت با وردپرس

اگر می‌خواهید یک طراح سایت موفق درزمینهٔ توسعه تجارت الکترونیک خود از طریق اینترنت باشید، باید وب‌سایتی جذاب، تعامل برانگیز، کاربرپسند و همچنین دارای خدمات کاربردی داشته باشید.

داشتن یک سایت حرفه‌ای و کاربرپسند کار مشکلی نیست. شما حتی با کمترین هزینه می‌توانید یک سایت حرفه‌ای داشته باشید و کسب‌وکار خود را به‌صورت حرفه گسترش دهید. کافی است در این دوره آموزشی بسیار مفید شرکت کنید و در کمترین زمان ممکن سایت کاملاً اختصاصی و حرفه‌ای برای خود و مشتریان خود را راه‌اندازی کنید.

این دوره برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که دوست دارند از طریق طراحی سایت کسب درآمد کنند.
کسانی که به کسب درآمد از اینترنت اعتقادی دارند و می‌خواهند سایت خودشان را حرفه‌ای بسازند.
کسانی که می‌خواهند ایده‌های کسب و کار خود را ارزیابی کنند.
کسانی که ایده‌های لازم برای کسب‌وکار اینترنتی خود را اجرا می‌کنند.
آن دسته از افرادی که به دنبال اجرای کسب و کارهای خود هستند.
افرادی که برای یادگیری خود ارزش قائلند.

این دوره برای چه افرادی مناسب نیست؟

کسانی که به کسب درآمد از اینترنت اعتقادی ندارند.
کسانی که دوست دارند هزینه‌های گزافی بابت طراحی قالبشان یا ایجاد یک سفارشی‌سازی جزئی در قالبشان، پرداخت کنند.
کسانی که فکر می‌کنند نمی‌توانند خود طراح سایت حرفه‌ای شوند و سایت خودشان را طراحی کنند.
آن دسته از افرادی که خود را در امر یادگیری باور ندارند.

چرا در دوره آموزش طراحی سایت از بوت استرپ استفاده نمی‌کنیم؟

بوت استرپ و سایر فریمورک‌های طراحی سایت، کدهای آماده از پیش تعریف شده‌ای هستند که می‌توانند به شما در طراحی سایت کمک کنند. اما شما باید از پایه اصول CSS و HTML را یاد بگیرید. در این دوره از صفر مطلق شروع به آموزش طراحی سایت کرده‌ایم. پس با دیدن دوره می‌توانید به راحتی کدهای موجود در فریمورک‌های مختلف را درک کنید. اینجا ماهی‌گیری را یاد می‌گیرید!
از این گذشته، بوت استرپ حجم بسیار زیادی دارد و هزاران خط کد را به سایت شما اضافه خواهد کرد. این موضوع باعث می‌شود سرعت سایت شما کمتر شود.

گارانتی بازگشت وجه
ضمانت بازگشت وجه ۷ روزه بدون ریسک

در صورت عدم تطابق دوره با سرفصل‌ها، وجه پرداختی شما را بازگشت خواهیم داد.

تاریخ آپدیت دوره:
مدت زمان دوره: ۳۳ ساعت

سرفصل‌های آموزشی

جلسه ۱ – مقدمات طراحی سایت با وردپرس

 • توضیحاتی در رابطه با دوره
 • کار‌هایی که در این دوره انجام خواهیم داد.

جلسه ۲ – روش های کسب در آمد از طریق طراحی سایت

 • روش های کسب در آمد از طریق طراحی سایت
 • آزادکاری یا فریلسنری از طریق سایت های انجام پروژه
 • نحوه طراحی سایت برای افراد و شرکت ها
 • نحوه قیمت گذاری پروژه های طراحی سایت
 • نحوه عقد قرارداد طراحی سایت با مشتری و مواردی که باید رعایت کنید
 • کسب در آمد از طریق پشتیبانی وبسایت مشتریان
 • ساخت محصول و فروش آن در مارکت های آنلاین و شرایط کار با تم فارست
 • کسب در آمد از طریق آموزش به دیگران

جلسه ۲-۱ – طراحی سایت در Adobe XD

 • معرفی ابزار طراحی سایت
 • اسکتچ و استفاده از آن برای طراحی سایت
 • محیط کار با Adobe XD

جلسه ۲-۲ – طراحی عملی یک صفحه در Adobe XD

 • ساخت یک صفحه فرود در Adobe XD

جلسه ۳ – آموزش مقدماتی کار با فتوشاپ برای طراحی سایت

 • چیدمان و طرح بندی استاندارد یک صفحه ی وب در فتوشاپ
 • مفهوم سند و ایجاد یک سند برای طرح گرافیکی یک صفحه وب
 • آشنایی با ابزارهای فتوشاپ برای طراحی یک صفحه وب
 • معرفی واحدهای اندازه گیری و انتخاب اندازه مناسب برای یک سند گرافیکی صفحه وب
 • کار با بخش‌های مختلف Blending Options
 • ایجاد یک بنر تبلیغاتی برای شروع کار با فتوشاپ بصورت عملی

جلسه ۴ – شروع طراحی سایت در فتوشاپ (بخش اول)

 • روانشناسی رنگ و انتخاب صحیح ست رنگی در طراحی قالب
 • طرح ریزی قسمت های اصلی سایت (هدر، فوتر، ساید بار) با ابزارهای فتوشاپ
 • مفاهیم ruler و guideline؛ تنظیم و استفاده از آن ها
 • ایجاد طرح گرافیکی صفحه ی وب در فتوشاپ ( فایل psd طرح وب سایت)
 • ایجاد بخش هدر سایت در فایل psd
 • اضافه کردن استایل به بخش های ایجاد شده
 • توضیح میزان شفافیت و شفافیت داخلی یک صفحه ی وب
 • معرفی انواع border و inner shadow متن و تصویر
 • ساخت گرادینت‌ها در طراحی وب به سبک جدید
 • استایل دادن به بخش های مختلف سند گرافیکی یک صفحه ی وب در فتوشاپ
 • توضیح مفاهیم UX و UI برای طراحی صفحات وب
 • ساخت منوی وبسایت در فتوشاپ
 • طراحی بخش سبدخرید سایت در هدر
 • طراحی لوگو ساده و شیک برای مشتری در فتوشاپ
 • طراحی مگامنو و هدر کامل وبسایت در فتوشاپ

جلسه ۵ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش دوم)

 • طراحی بخش محتوای وبسایت در فتوشاپ
 • طراحی نمایش لیست محصولات وبسایت در فتوشاپ
 • طراحی صفحه اصلی وبسایت در فتوشاپ بصورت کام
 • معرفی ابزار lorem ipsum برای ایجاد متن تصادفی مورد نیاز برای یک صفحه وب

جلسه ۶ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش سوم)

 • طراحی فوتر وبسایت در فتوشاپ
 • تکمیل طرح اصلی وبسایت و افزودن مواردی برای زیباسازی بیشتر سایت

جلسه ۷ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش چهارم)

 • طراحی صفحه مقالات در فتوشاپ بصورت کامل
 • طراحی صفحه تماس با ما و درباره ما و … در فتوشاپ
 • طراحی صفحه ۴۰۴ یافت نشد در فتوشاپ

جلسه ۸ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش پنجم)

 • طراحی صفحه محصولات در فتوشاپ بصورت کامل
 • طراحی صفحه آرشیو محصولات در فتوشاپ بصورت کامل
 • اتمام طراحی سایت در فتوشاپ
 • دریافت خروجی برای ارائه به مشتری

جلسه ۹ – شروع یادگیری HTML و معرفی تگ‌های آن

 • توضیح در مورد فایل های HTML و CSS
 • تفاوت فایل های HTML و CSS
 • چگونگی ایجاد فایل ها ی HTML و CSS
 • طرز نمایش، استایل بندی، چیدمان و رنگ بندی صفحه ی وب با CSS
 • توضیح چگونگی نمایش یک صفحه ی وب برای user ها
 • توضیح ساختار فایل HTML شامل تگ های header و body
 • معرفی تگ های مختلف HTML

جلسه ۱۰ – شروع یادگیری CSS و معرفی تگ‌های آن

 • توضیح ساختار CSS به طور کامل
 • چگونگی ایجاد کلاس و آی دی در فایل CSS و فراخوانی آنها
 • تفاوت آی دی و کلاس در یک فایل CSS
 • آموزش CSS بصورت کامل و آشنایی با خصوصیت‌های سی اس اس

جلسه ۱۱ – شروع کار با HTML و CSS بصورت عملی

 • معرفی نرم افزار های مختلف برنامه نویسی
 • ایجاد یک فایل HTML ساده
 • توضیح ساختار کلی فایل HTML و تگ های HTML
 • معرفی Selector‌ها در CSS و انواع آن‌ها
 • دلیل ایجاد فایل های header، footer،content ،slider و … به صورت جداگانه برای ایجاد صفحات وب
 • توضیح مفهوم minify و مزیت استفاده از کدهای minify شده ی html و css
 • توضیح مسیردهی فایل ها در CSS
 • توضیح چگونگی اضافه کردن فایل CSS به فایل HTML
 • کامنت گذاری در  HTML
 • کامنت گذاری در CSS

جلسه ۱۲ – ساخت هدر وبسایت با زبان HTML و CSS

 • تبدیل طرح گرافیکی به کد
 • ایجاد یک سند Html برای یک صفحه ی وب بصورت عملی
 • معرفی Css و استفاده از آن برای ایجاد افکت های گرافیکی و ایجاد سند Css بصورت عملی
 • لینک کردن صفحه های Html و Css بصورت عملی
 • کدنویسی قالب طراحی شده در فتوشاپ
 • استفاده از کدهای css reset بصورت عملی
 • شروع کدنویسی بخش های مختلف صفحه ی وب
 • کدنویسی هدر سایت بصورت کامل
 • معرفی کاربرد عملی خاصیت z-index در طراحی وب
 • اضافه کردن فونت به یک فایل Html
 • اضافه کردن تصویر پس زمینه ی سایت
 • کدنویسی بخش header شامل کدنویسی لوگو
 • کدنویسی منوی اصلی سایت
 • مفهوم hover و استفاده از آن برای ایجاد منوها
 • طراحی منو و زیرمنو با Css
 • آشنایی با پسوند SVG و استفاده از آن در وبسایت
 • مشخص کردن نوع و اندازه فونت سایت با استفاده از Css

جلسه ۱۳ – ساخت مگامنو و محصولات صفحه اصلی با HTML

 • ساخت مگامنو حرفه‌ای در HTML
 • افکت دادن به مگامنو با استفاده از CSS
 • استفاده از تگ img بصورت عملی
 • استایل دهی به سلکتور مختلف last-child و first child
 • شروع ساخت صفحه اصلی وبسایت
 • استفاده از کلاس clear در style.css
 • Hover دادن به بخش های مختلف صفحه ی وب
 • استایل دهی به هدینگ‌ها
 • توضیح کامل‌تر خاصیت float بصورت عملی
 • استایل دادن به بخش های مختلف با استفاده از دستور nth-child

جلسه ۱۴ – ساخت ستون کناری وبسایت با HTML و CSS

 • ساخت ستون کناری وبسایت در HTML
 • قرار دادن تصویر تبلیغاتی در ستون کناری وبسایت
 • برنامه‌نویسی سایدبار وبسایت
 • اضافه کردن hover به باکس های سایدبار
 • ساخت آخرین مطالب با HTML در سایدبار
 • ساخت فرم خبرنامه در HTML
 • ساخت اسلایدر موبایل در HTML

جلسه ۱۵ – ساخت اسلایدر در HTML و CSS

 • ساخت اسلایدر موبایلی در صفحه اصلی سایت
 • آموزش کار با Owl Slider
 • اضافه کردن جاوا اسکریپت به سایت طراحی شده
 • استفاده از اسلایدر اسکرولی در وبسایت

جلسه ۱۶ – ساخت فوتر وبسایت با HTML و CSS

 • ساخت فوتر وبسایت در HTML
 • آموزش عملی کار با گرادینت‌ها در CSS
 • ساخت پس زمینه فوتر وبسایت با CSS
 • قرار دادن اینماد و لوگو ساماندهی در فوتر وبسایت
 • اتمام HTML صفحه اصلی و کپی گرفتن برای استفاده در دیگر صفحات وبسایت

جلسه ۱۷ – ساخت صفحات داخلی و صفحه 404

 • کپی گرفتن از فایل‌ها برای ساخت صفحه جدید HTML
 • ساخت فایل صفحات درباره ما، تماس با ما و … در HTML
 • ساخت صفحه ۴۰۴ یافت نشد با HTML
 • آموزش سازگار کردن سایت با مرورگر‌های مختلف

جلسه ۱۸ – ساخت مابقی صفحات وبسایت

 • ساخت صفحات دیگر در  html
 • اتمام نشانه گذاری html و تکمیل قالب در html
 • توضیح ساختار کلی قالب وردپرس
 • آموزش ساخت فایل‌های مختلف در قالب وردپرس

جلسه ۱۹ – شروع ساخت قالب وردپرس و تبدیل HTML به وردپرس

 • ساخت یک قالب ساده خام برای وردپرس
 • توضیح ساختار قالب وردپرس بصورت عملی
 • شروع تبدیل قالب HTML به وردپرس
 • داینامیک کردن Title صفحات
 • آدرس دهی بصورت داینامیک برای فایل‌های JS و CSS
 • Include کردن هدر و فوتر در صفحات سایت
 • آموزش ساخت فهرست متغیر در وردپرس
 • سازگار کردن قالب وردپرس با افزونه‌های مختلف

جلسه ۲۰ – ساخت مگامنو و ستون کناری در قالب وردپرس

 • ساخت مگامنو عریض بدون استفاده از افزونه
 • آموزش ساخت سایدبار قابل ویرایش از بخش ابزارک‌ها
 • ساخت ابزارک اختصاصی برای قالب وردپرس
 • آموزش افزودن قابلیت تصویر شاخص به وردپرس
 • افزودن سایز‌های مختلف تصویر شاخص در وردپرس
 • مدیریت سایدبار وبسایت با ابزارک‌ها
 • مدیریت تبلیغات وبسایت با استفاده از ابزارک‌ها
 • نمایش آخرین مقالات وبسایت در ستون کناری

جلسه ۲۱ – ساخت فوتر وبسایت و صفحه ۴۰۴ و صفحات آرشیو

 • انتقال کد‌های بخش سایدبار به فایل مجزا
 • ساخت پست تایپ سفارشی در وردپرس
 • نمایش پست تایپ سفارشی در بخش اسلایدر
 • ساخت فوتر وبسایت در وردپرس
 • ساخت محل ابزارک برای فوتر
 • مدیریت فوتر از پنل وردپرس
 • برنامه نویسی صفحه ۴۰۴ در قالب وردپرس
 • ساخت سایز تصویر شاخص برای بخش آرشیو
 • برنامه نویسی صفحه آرشیو در قالب وردپرس
 • نمایش شماره صفحات در بخش آرشیو بدون نصب افزونه
 • استایل دهی CSS به بخش شماره صفحات

جلسه ۲۲ – ساخت صفحه برگه ها و نوشته های وردپرس

 • نمایش برگه‌ها در وردپرس
 • نمایش نوشته تکی در وردپرس
 • نمایش برچسب‌ها در قالب وردپرس
 • نمایش نام نویسنده در قالب وردپرس
 • نمایش دسته بندی های نوشته در قالب وردپرس
 • نمایش محتوای پست در قالب وردپرس
 • نمایش نظرات در قالب وردپرس
 • ویرایش سی اس اس برای سفارشی سازی نظرات سایت
 • سفارشی کردن برنامه نویسی comments.php

جلسه ۲۳ – شروع ساخت بخش فروشگاهی وبسایت و ساخت صفحه معرفی محصول در ووکامرس

 • روش سازگار کردن قالب ساخته شده با ووکامرس
 • استفاده از تصاویر شاخص در صفحه محصول
 • ویرایش بخش های مختلف ووکامرس در قالب طراحی شده
 • سفارشی کردن صفحه نمایش محصول در ووکامرس
 • افزودن بخش مقایسه محصول در قالب طراحی شده
 • ساخت بخش افزودن به لیست خرید آینده
 • سفارشی سازی دکمه افزودن به سبد خرید

جلسه ۲۴ – ساخت صفحه محصول در ووکامرس (بخش دوم)

 • ادامه ساخت صفحات محصول در ووکامرس
 • ساخت بخش‌ معرفی کامل محصول
 • نمایش مشخصات فنی محصول در صفحه محصول
 • سفارشی سازی بخش های مختلف صفحه محصول ووکامرس

جلسه ۲۵ – ساخت صفحه آرشیو محصولات و صفحه سبد خرید و صفحه حساب کاربری ووکامرس

 • ساخت صفحه آرشیو محصولات
 • سفارشی کردن صفحه دسته بندی محصولات ووکامرس
 • سفارشی کردن صفحه سبد خرید ووکامرس
 • سفارشی سازی پیام‌های نمایش داده شده در صفحه تسویه حساب ووکامرس
 • سفارشی سازی صفحه حساب کاربری ووکامرس

جلسه ۲۶ – نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اصلی سایت

 • استفاده از WP_Query برای نمایش پست تایپ‌ها
 • نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اصلی سایت
 • افزودن دکمه افزودن به سبد خرید به صفحه اصلی
 • نمایش عنوان محصولات در صفحه اصلی سایت

جلسه ۲۷ – ساخت پنل تنظیمات برای قالب وردپرس

 • بهترین روش برای ساخت پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • چرا از روش‌های قدیمی استفاده نمی‌کنیم؟
 • افزودن فیلد متنی به پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • افزودن فیلد انتخاب رنگ به پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • افزودن فیلد آپلود تصویر به پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • مدیریت بخش‌های سایت قالب با پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • تغییر لوگوی سایت از پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • مدیریت تبلیغات سایت از پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • انتخاب دسته بندی محصولات صفحه اصلی از پنل تنظیمات قالب

جلسه ۲۸ – انتخاب رنگ و استایل قالب از پنل تنظیمات قالب

 • کوتاه کردن عنوان محصولات صفحه اصلی برای جلوه بهتر
 • انتخاب عنوان دسته بندی محصولات صفحه اصلی از پنل تنظیمات قالب
 • ساخت رنگ‌بندی و انتخاب رنگ سایت از طریق پنل تنظیمات قالب
 • افزودن رنگبندی سبز، قرمز و آبی به پنل تنظیمات قالب

جلسه ۲۹ – ریسپانسیو کردن قالب طراحی شده

 • آموزش کامل ریسپانسیو کردن بخش‌های مختلف سایت
 • کار با شرط @media and screen در سی اس اس
 • جلوگیری از اسکرول افقی در حالت موبایل

جلسه ۳۰ – ساخت منوی ریسپانسیو برای موبایل

 • ساخت منوی همبرگری در موبایل
 • اتصال منوی همبرگری به فهرست وردپرس
 • ساخت منو ریسپانسیو بدون نیاز به نصب افزونه (بصورت اختصاصی)
 • ساخت منو ریسپانسیو با استفاده از افزونه
 • استفاده از جاوا اسکریپت برای ساخت منو موبایلی

جلسه ۳۱ – حل مشکلات قالب طراحی شده

 • آموزش حل مشکل عنوان در تگ Title
 • آموزش اسلایدی کردن تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش افزودن LightBox به تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش حل حذف شدن استایل hover منوی اصلی موقع hover کردن روی submenu

جلسه ۳۲ – اضافه کردن قابلیت به قالب

 • لینک کردن دسته بندی های موجود در صفحه اصلی
 • اضافه کردن Preloader به کل صفحات سایت

جلسه ۳۳ – اضافه کردن قابلیت به قالب

 • ساخت فرم جستجوی سفارشی
 • نمایش عناصر سایت در ساعات خاص

جلسه ۳۴ – مگامنوی ریسپانسیو

 • آموزش ریسپانسیو کردن مگامنو
 • ساخت منوهای باز شونده در حالت موبایلی

جلسه ۳۵ – افزودن تنظیمات به ابزارک اختصاصی ساخته شده

 • افزودن تنظیمات تغییر عنوان به ابزارک
 • افزودن تغییر تعداد نمایش پست به ابزارک

جلسه ۳۶ – پس زمینه سفارشی برای مگامنو

 • قرار دادن تصویر پس زمینه سفارشی برای هر مگامنو بصورت مجزا
 • روش‌های دیگر سفارشی کردن مگامنوها

جلسه ۳۷ – ساخت مینی سبد خرید

 • نمایش تعداد محصولات سبد خرید در هدر سایت
 • نمایش سبد خرید سریع در هدر سایت

جلسه ۳۸ – نمایش مسیر کاربر و فرم ورود اختصاصی

 • نمایش مسیر کاربر در سایت
 • ساخت فرم ورود اختصاصی برای ورود کاربر در قالب

جلسه ۳۹ – شرطی کردن دسته‌بندی‌ها و استفاده از فیلد‌های دلخواه

 • استفاده از if_category
 • استفاده از is_category
 • استفاده از فیلد‌های سفارشی وردپرس
 • شرطی کردن فیلد‌های سفارشی وردپرس

جلسه ۴۰ – حل مشکلات و سوالات دانشجویان

 • ساخت شبکه پست شبیه تلویزیون میهن وردپرس
 • افزودن فلش به مسیر راهنما در سایت
 • افزودن Arrow به اسلایدر سایت
 • اضافه کردن آیکون فلش به منوهای دارای زیرمنو

جلسه ۴۱ – ساخت قالب وردپرس چندزبانه

 • کار با فایل‌های استایل rtl.css و ltr.css
 • چپ چین کردن قالب وردپرس
 • راست چین کردن قالب وردپرس
 • افزودن قابلیت ترجمه به قالب
 • ساخت فایل‌های ترجمه برای قالب
 • استفاده از تابع e_
 • سازگار کردن قالب با افزونه‌های چند زبانه وردپرس
 • کار با نرم افزار Poedit

جلسه ۴۲ – ساخت دکمه پیمایش صفحه با اسکرول

 • استفاده از خاصیت Smooth Scroll در CSS
 • ساخت نوار ثابت پیمایش در صفحه محصول
 • کلیک روی دکمه و اسکرول به بخش دلخواه از صفحه

جلسه ۴۳ – سازگار کردن قالب با صفحه ساز المنتور

 • معرفی افزونه المنتور
 • بررسی مستندات المنتور برای توسعه‌‌دهندگان
 • سازگار کردن قالب با المنتور
 • ساخت افزونه مکمل قالب قالب برای المنتور
 • ساخت المنت اختصاصی برای المنتور

مدرس این دوره کیست؟

رضا حسینی رادرضا حسینی راد

 • مدیر و موسس وبسایت میهن وردپرس با رتبه ۳۵۰ ایران
 • دارای گواهینامه SEO Expert از SEO MOZ
 • دارای گواهینامه بین المللی PHP , HTML & CSS و JavaScript از W3Schools
 • نویسنده کتاب شاه کلید سئو
 • مشاور و مدرس کسب‌و‌کار اینترنتی

 

نظرات دانشجویان این دوره

پوریا مقبولی

سلام من دوره طراحی سایت و افزونه میهن پنل رو خریداری کردم عالی هستن و پشتیبانی میهن وردپرس حرف نداره اقای راد فوق العاده هستن ممنون از سایت خوبتون

مهدی جعفری

به نظر من آموزش میهن وردپرس از تمام اموزش هایی که در بازار هست یه سر و گردن بالاتره اما میتونید خیلی بهترش کنید مثلا یکی از چیزایی که فکر میکنم خیلی میتونه این اموزش رو منحصر به فرد تر کنه اینه که بشه قالب ورپردس طراحی شده رو با صفحه سازها سازگار کرد. با تشکر از تیم میهن وردپرس.

محمد سیاه تیریمدیر وب‌سایت poweren.ir

میلاد کیهانیمدیر سایت قاب رنگی

لیست آپدیت‌های رایگان

در تاریخ ۵ خرداد ۱۳۹۸ آموزش سازگار کردن قالب با المنتور منتشر شد.

بروزرسانی در تاریخ ۱ خرداد ۱۳۹۹

 • آموزش اسکرول کردن صفحه با کلیک روی دکمه

بروزرسانی در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۸

 • پاسخ به سوالات دانشجویان
 • آموزش چند زبانه کردن قالب وردپرس
 • آموزش چپ چین و راست چین کردن قالب وردپرس
 • کار با نرم افزار Poedit

بروزرسانی در تاریخ ۴ اسفند ۱۳۹۸

 • کار با Adobe XD
 • طراحی سایت بصورت عملی در Adobe XD

آپدیت شماره ۱۱ در تاریخ ۳ دی ۱۳۹۸

 • حل مشکلات و سوالات دانشجویان دوره

آپدیت شماره ۱۰ در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۸

 • تابع if_category
 • تابع is_category
 • استفاده از فیلد‌های سفارشی وردپرس
 • شرطی کردن فیلد‌های سفارشی وردپرس

آپدیت شماره ۹ در تاریخ ۱۷ مرداد ۱۳۹۸

 • افزودن تنظیمات به ابزارک اختصاصی ساخته شده به دوره اضافه شد.
 • آموزش پس زمینه سفارشی برای مگامنو به دوره اضافه شد.
 • آموزش ساخت مینی سبد خرید به دوره اضافه شد.
 • آموزش نمایش مسیر کاربر و فرم ورود اختصاصی به دوره اضافه شد.

آپدیت شماره ۸ در تاریخ 2 مرداد 1398

 • آموزش ریسپانسیو کردن مگامنو و ساخت منوهای باز شونده در حالت موبایلی اضافه شد.

آپدیت شماره ۷ در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

 • آموزش اضافه کردن لینک به دسته بندی‌های صفحه اصلی
 • اضافه کردن لودینگ قبل از بارگذاری سایت (Preloader)

آپدیت شماره ۶ در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۷

 • آموزش حل مشکل عنوان در تگ Title
 • آموزش اسلایدی کردن تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش افزودن LightBox به تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش حل حذف شدن استایل hover منوی اصلی موقع hover کردن روی submenu

آپدیت شماره ۵ در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۷

 • تمامی جلسات دوره از ابتدا ضبط شد. در دوره جدید قالب جدید فروشگاهی شرکتی همراه با پنل مدیریت کامل طراحی کردیم.

آپدیت شماره ۴ در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

 • آموزش کار با فونت آیکون ها اضافه شد.
 • آموزش افزودن Preloader پیش بارگذار صفحات اضافه شد.
 • آموزش ویرایش و طراحی دکمه افزودن به سبد خرید در ووکامرس اضافه شد.
 • آموزش اضافه کردن تصویر پیش بارگذار زیر تصاویر در حال لود اضافه شد.

آپدیت شماره ۳ در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۶

 • آموزش کار با keyframe ها و ساخت جلوه های انیمیشن در صفحات وب به دوره اضافه شد.
 • آموزش ساخت پس زمینه دکمه بصورت اسلاید در زمان قرار گرفتن موس روی دکمه اضافه شد.

آپدیت شماره ۲ در تاریخ ۱۵ آبان ۱۳۹۶

 • راهکار های کسب در آمد از طریق طراحی سایت با وردپرس و نحوه عقد قرار داد با مشتری به آموزش اضافه شد.

آپدیت شماره ۱ در تاریخ ۳ آبان ۱۳۹۶

 • آموزش نوشتن سی اس اس مستقیم به دوره اضافه شد.
 • آموزش نمایش شماره صفحات در مطالب اضافه شد.
 • آموزش نمایش نام نویسنده و تگ ها به آموزش اضافه شد.
 • نحوه ساخت وب گرادینت ها به آموزش اضافه شد.
 • نحوه نمایش آخرین مطالب سایت در صفحه اصلی به دوره اضافه شد.
سوالات کاربران

 1. U19805 ۰۴ اسفند ۱۳۹۸

  سلام مجدد
  جناب راد اگر بخوایم سایت فروشگاهی مون رو به یک سایت با فروش اقساطی تبدیل کنیم باید چکار کرد؟

 2. U19805 ۰۳ اسفند ۱۳۹۸

  سلام
  جناب راد چجوری میتونیم برای قالب طراحی شده خودمون بسته آسان نصب بسازیم؟

 3. U11538 ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

  سلام خاستم بدونم این دوره تا عید آپدیت میشه؟
  و دوره پلاگین نویسی هم تا عید توی سایت قرار میگیره؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

   با سلام
   بله دوره 0 تا 100 تا قبل از عید آپدیت خواهد شد
   زمان ارائه دوره پلاگین نویسی هنوز مشخص نیست

 4. U25511 ۲۱ بهمن ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید میخواستم ببینم مدت زمان دوره چقدره ؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۳ بهمن ۱۳۹۸

   با سلام
   درحال حاضر این دوره شامل 39 جلسه میباشد که هر جلسه تقریبا 1و نیم هست.

 5. کاربر مهمان ۱۸ بهمن ۱۳۹۸

  سلام
  یه سوال میخواستم بپرسم آیا برای تبدیل فایل ui سایت به HTML و CSS از نرم افزار Adobe Muse میتونیم استفاده کنیم ؟ یا اینکه از ADOBE XD استفاده کنیم و خودمون کد بزنیم ؟
  در سر فصل این دوره اسمی از این نرم افزار ها نبردید، ممنون میشم در آبدیت های بعدی از کاربرد این نرم افزار ها صحبت کنید.
  ممنون مهندس

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۹ بهمن ۱۳۹۸

   با سلام
   بله میتونید استفاده کنید. در ارتباط با ADOBE XD در دوره آموزش خواهیم داد

 6. U9570 ۱۵ بهمن ۱۳۹۸

  استاد سلام
  میشه توضیح بدین چه جوری میشه قسمت نظرات کاربران در صفحه محصول رو از قسمت تب جدا کرد؟
  یعنی نظرات کاربران دیگه در قسمت تب ها نباشه براش یه قسمتی رو بشه طراحی کرد
  کدهای قسمت نظرات در کدام فایل هستش؟ اصلا این امکان وجود داره؟
  ممنون

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۵ بهمن ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   این مورد در آپدیت های بعدی این دوره به شما کاربر گرامی آموزش داده خواهد شد

 7. U11538 ۱۳ بهمن ۱۳۹۸

  ** متن پیام خصوصی **

 8. کاربر مهمان ۱۳ بهمن ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید
  شما در این دوره کاربرد bootstrap هم توضیح میدید ؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۳ بهمن ۱۳۹۸

   درود سپاس از شما. خیر در این دوره html css رو از پایه یاد می‌گیرید بدون نیاز به فریمورک‌های آماده

 9. کاربر مهمان ۱۳ بهمن ۱۳۹۸

  با سلام خدمت شما
  ببخشید من طراحی ui و Ux هستم . خب مسلما قسمتی از این دوره شما رو مسلط هستم ( فقط تا بخش برنامه نویسی ). کاش میشد دوره هارو جدا قیمت گذاری کرد که اون مواردی که مسلط هستیم رو مبلغش رو پرداخت نکنیم. البته قصد جسارتی نداشتم. فقط از باب بحث اقتصادی عرض کردم.

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۳ بهمن ۱۳۹۸

   درود بر شما خیر متاسفانه پلنی برای خرید دوره‌ها بصورت فصل جداگانه نداریم.

   • کاربر مهمان ۱۳ بهمن ۱۳۹۸

    خیلی دوست دارم این دوره را تهییه کنم. دارم پولشو جور میکنم که بتونم این مجموعه را بخرم. فقط یکم استرس دارم، ببخشید سوال میکنم و اصلا قصد جسارت ندارم.ببخشید با گذراندن این دوره آیا هرچیزی که بخوایم میتوانیم پیاده سازی کنیم ؟
    مثل سایت خودشما + سایت های رزرواسیون و …

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۳ بهمن ۱۳۹۸

     خواهش میکنم. بله می‌تونید هر نوع قالبی طراحی کنید. برای ساخت سیستم رزرو باید پلاگین نویسی وردپرس رو علاوه بر این آموزش یاد بگیرید.

     • کاربر مهمان ۱۴ بهمن ۱۳۹۸

      خیلی ممنون از توضیحتون.
      ببخشید در دوره هاتون آموزش پلاگین نویسی هم دارید تهیه کنیم ؟

 10. U11538 ۰۹ بهمن ۱۳۹۸

  سلام اقای راد خسته نباشید.
  در مورد اون میهن تی وی که توی اموزش گفتید سوال دارم. شما گفتید این میهن تی وی رو راحت میتونیم با بوت استرپ اجرا کنیم.
  من بوت استرپ بلدم ولی هرکاری میکنم شکل میهن تی ئی شما در نمیاد اگه نخایم با css کد بزنیم
  چجوری با بوت استرپ انجامش بدیم؟
  ممنون میشم کدشو بهم بگید یا راهنماییم کنید.

 11. کاربر مهمان ۰۹ بهمن ۱۳۹۸

  سلام استاد من الان روی لوکال هاست دارم کار میکنم بعد میخوام برنامه نویسی اول یاد بگیرم امکانش هس فایل فتوشاپی طراحی شده رو هم توی سایت قرار بدین تا دانلود کنیم ؟

 12. U16865 ۰۸ بهمن ۱۳۹۸

  با سلام و عرض خسته نباشید
  می شه در آپدیت بعدی آموزش پست تصادفی و پست های مرتبط و پربازدیدترین های سایت مثل روز هفته ماه را نمایش می دهد.هم یاد بدید؟

 13. کاربر مهمان ۰۵ بهمن ۱۳۹۸

  سلام. توی این دوره سازگار کردن قالب با افزونه‌های مختلف مثل المنتور آموزش داده می‌شه؟ و اینکه مباحث مطرح شده در طول دوره به همراه تجربه و خلاقیت، برای ساخت یک قالب حرفه‌ای مثل زفایر، فلت‌سام یا وودمارت کفایت میکنه؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۵ بهمن ۱۳۹۸

   باسلام و احترام
   بله توضیح داده میشود.
   بله نحوه ساخت یک قالب به صورت کامل در این آموزش توضیح داده شده

 14. کاربر مهمان ۰۴ بهمن ۱۳۹۸

  سلام خاستم بدونم چجوری محصولات بروز شده رو توی سایت نمایش بدیم مثلا قبلا ک توی سایدبار سایت شما بود

 15. کاربر مهمان ۰۳ بهمن ۱۳۹۸

  سلام لطفا تو اپدیتی ک میخاید بدید اول این ستون کناری صفحه محصولتونو آموزش بدید لطفا.
  و بعدش هماهنگ سازی با المنتور.
  ممنون

 16. کاربر مهمان ۳۰ دی ۱۳۹۸

  سلام و عرض ادب
  میگم من این پکیج رو جایی رایگان گزاشته بودن برداشتم و داخل این پکیج خود شما آموزش میدید.نمیدونم این واقعا راسته یا نه . اگر خواستید میگم کجا پخشش کردن.چهارتا پارته ولی نا مرتب هست. ینی تو هرکودوم چنتا پارت دیگه هست . مثلا تو پارت یکم حدود16 تا پارت فیلم داخلش است.میخاستم ببینم خودشه یا نه. ممنون

 17. U19805 ۲۹ دی ۱۳۹۸

  سلام
  جناب راد چجوری مثل اکثر قالب هایی که وجود داره برای قالبمون دموهای متفاوت ایجاد کنیم و کاربر بتونه هر کدوم رو که میخواد بتونه داخل سایتش پیاده کنه
  خیلی خوب میشه اگر این مورد رو هم به دوره اضافه کنید، اگر فقط روش کارش رو هم توضیح بدید خوبه

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۹ دی ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   برای این مورد باید با پلاگین نویسی و php آشنایی داشته باشید

 18. کاربر مهمان ۲۵ دی ۱۳۹۸

  سلام آقای حسینی راد وقت بخیر.
  اگر کسی طراحی وردپرس جای دیگه آموزش دیده، آپدیت حتما باید از همون جا تهیه کنه یا از هر جای دیگه میتونه تهیه کنه؟

 19. کاربر مهمان ۲۵ دی ۱۳۹۸

  سلام ببخشید یه سوال داشتم حجم کامل ای دوره چقدر هست؟

 20. U11538 ۲۵ دی ۱۳۹۸

  سلام یک سوال داشتم در مورد اسلایدر
  این بالت های تو خالی ک زیر اسلایدر میادش و روش کلیک میکنید اسلایدر عوض میشه
  همین نقطه هایی ک زیر اسلایدر هم هستن و تعداد عکس ها مثلا 3 تا باشه .تا بالت تو خالی نمایش میده
  میشه اپشن اون رو برای OwlCarousel بگید.

 21. U11538 ۲۳ دی ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید خاستم بدونم آپدیت بعدی کی منتشر میشه؟
  و اینکه لطفا در اپدیت بعدی این ستون کناری محصولاتتون رو اموزش بدید ک کلیکک میکنیم اسکرول میخوره به نقطه دلخواه
  ممنون

 22. کاربر مهمان ۲۱ دی ۱۳۹۸

  میگم داخل این پکیج کد نویسی یاد میدید؟یعنی تگ ها را توضیح میدید؟

 23. کاربر مهمان ۲۱ دی ۱۳۹۸

  سلام . ممنونم از سایت خوبتون .
  میگم فایل های دانلودی همین پکیج بعد از دانلود چند پارته و چند گیگه؟

 24. کاربر مهمان ۲۱ دی ۱۳۹۸

  سلام
  پنج تا سوال پیش از خرید این دوره دارم که واقعا برام مهم هست ممنون میشم کاملا راهنمایی کنید.
  1: در این دوره html بصورت صفر تا صد و حرفه ای توضیح می دید یا صرفا تا زمانی این قالب طراحی کنید؟
  2: در این دوره css بصورت صفر تا صد و حرفه ای توضیح می دید یا صرفا تا زمانی این قالب طراحی کنید؟
  3: در این دوره javascript بصورت صفر تا صد و حرفه ای توضیح می دید یا صرفا تا زمانی این قالب طراحی کنید؟
  4: در این دوره زبان php تا چه حدی توضیح می دید؟
  5: ببینید من قصد دارم بعد از مشاهده این دوره بتونم یه قالب شیک و حرفه ای طراحی کنم که با صفحه ساز المنتور سازگار باشه و امکان تغییر داشته باشه در این دوره چطور می باشد؟
  لطفا کامل و یه راهنمایی کاملی کنید ممنون

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۱ دی ۱۳۹۸

   سلام
   ۱. بصورت کامل از صفر تا صد توضیح داده می‌شود.
   ۲. بصورت کامل عملی و تئوری توضیح داده می شود.
   ۳. خیر جاوا اسکریپت توسط پلاگین‌های مختلف اضافه می‌شود و نیازی به یادگیری آن برای طراحی قالب نیست
   ۴. توابع وردپرس توضیح داده می شود.
   ۵. این دوره طراحی یک قالب کامل همراه با نکاتی که نیاز هست رو به شما توضیح میده و می‌تونید چنین قالبی رو باهاش طراحی کنید.

 25. کاربر مهمان ۲۰ دی ۱۳۹۸

  سلام خاستم بدنم چجوری یک لندیگ پیج درست کنیم
  الان ما یک برگه میسازیم و میشه داخلش html بنویسیم و بخایم استایل بدیم باید بریم به style.css
  استایل بدیم؟
  و بعدشم اون لندیگ پیجو حدف کنیم و کدهارو حدف کنیم؟
  الان شما
  yoursite.com/advice/
  این صفحه چجوری ساختین؟
  اگه نخایم با صفحه ساز ها کار کنیم.

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۲ دی ۱۳۹۸

   سلام خیلی راحت! کافیه یه پوشه به نام advice توی سایتتون بسازید سپس فایل index.html و css رو داخلش بریزید.

 26. کاربر مهمان ۲۰ دی ۱۳۹۸

  سلام کسی که تازه میخواد شروع به یادگیری طراحی سایت کن،بهتر از ورد پرس شروع کنه یا نه از آموزش طراحی سایت

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۱ دی ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   در دوره آموزش وردپرس کدنویسی آموزش داده نشده است و شما صرفا کار با بخش های مختلف وردپرس را فراخواهید گرفت اما در دوره 0 تا 100 کدنویسی قالب وردپرس به صورت کامل توضیح داده شده است.

 27. کاربر مهمان ۱۹ دی ۱۳۹۸

  سلام
  وقت بخیر
  سر دو راهی گیر کردم نمی دونم برم دوره های آموزشی ساخت cms اختصاصی با asp یا php مشاهده کنم یا طراحی قالب های وردپرس چون برنامه نویس اندروید هستم و نیاز به یه چیزی دارم که به دردم بخوره ممنون میشم کاملا راهنمایی کنید.

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۹ دی ۱۳۹۸

   سلام شما هر دو حالت رو میتونید پیاده کنید. پیشنهاد ما استفاده از وردپرس در کنار php هست تا بتونید با افزونه json api خروجی json بگیرید برای استفاده در اپلیکیشن‌ها

   • کاربر مهمان ۲۱ دی ۱۳۹۸

    خب ببینید در بعضی از پروژه ها سایت + اپلیکیشن هست که مشکلی نیست ولی در بعضی از پروژه ها طراحی اپلیکیشن دارای پنل مدیریت تحت وب اختصاصی هست. که نیاز به دانش php داره که در این دوره کمکی میکنه؟

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۱ دی ۱۳۹۸

     خیر این دوره آموزش طراحی سایت هست. برای ساخت پنل مدیریت اختصاصی باید php رو یاد بگیرید.

 28. U11538 ۱۶ دی ۱۳۹۸

  سلام یک سوال دارم
  این اکاردون هایی ک سایتای اموزشی میزارن مثلا سر فصل های دوره های اموزشیو میزارن ب چ شکله؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۶ دی ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   از افزونه های آکاردون که در این زمینه هستنید میتونید استفاده بفرمایید و یا از کدهایی که در این دروه معرفی کردیم ویا با استفاده از ویژوال کاپوزر

 29. کاربر مهمان ۱۴ دی ۱۳۹۸

  سلام در مورد این کاستون فیلد سوال داشتم خاستم بدونم راهی نیست بدون پلاگین انجام بدیم؟
  و اینکه یا همین پلاگینی ک نصب کردینو نمیشه با قالب هماهنگ کنیم نیاز ب نصب پلاگین نباشه.
  و چی سرچ کنیم بخایم با کد این کارو کنیم؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۴ دی ۱۳۹۸

   باسلام
   بدون پلاگین هم میشه اما خیلی دردسر داره و با آپدیت وردپرس ممکن هست که با مشکل مواجه شوید به همین دلیل بهتر است که با پلاگین انجام دهید

   • کاربر مهمان ۱۵ دی ۱۳۹۸

    سلام خوب من الان میخام همین کارو انجام بدم با همین پلاگین
    ولی میخام بدونم نمیشه با قالب هماهنگش کرد مثل افزونه اپشن تری
    ک دیگه نیازی ب نصب افزونه نباشه و با حدف کردن پلاگین فیلد ها از بین نره.

 30. U11538 ۱۳ دی ۱۳۹۸

  سلام پنل کاربریتون چرا کار نمیکنه؟
  نمیشه وارد پنل بشیم

 31. U11538 ۱۲ دی ۱۳۹۸

  سلام این وب اپلیکیشنتون چیه ک گزاشتید چجوری باید ماهم روی سایتون بزاریم اسمش چیه؟

 32. U11538 ۰۹ دی ۱۳۹۸

  سلام یک سوال داشتم در مورد این پری لورد صفحه
  اگر بخایم به محتوای سایت پریلودر بدیم چی کار کنیم؟ یعنی میریم داخل سایت عکس مقاله و محصولات لود نشده و بخایم ب اونا پری لودر بدیم چیکار کنیم؟ مثل اینستاگرام.
  و یک سوال داشتم اگه میدونید ممنون میشم جواب بدید. این پری لودر اینستاگرام ک یک خط سفید میادو میره چیه؟
  یعنی اسمش چیه چی بهش میگن اگه بخایم سرچ کنیم توی همون مایه ها چی سرچ کنیم پیدا کنیم؟
  ممنون میشم جواب بدید.

 33. U11538 ۰۵ دی ۱۳۹۸

  سلام لطفا
  progress bar رو هم به اموزشتون اضافه کنید.
  و بوت استرپ رو هم یاد بدید عالی میشه
  و اون ابزراک اختصاصی مقالات رو هم لطفا بیشتر بهش امکانات اضافه کنید.
  و این کاستون اسکرول سایدبار خودتون ک مثل روی نقد و برسی کاربران کلیک میکنی صفحه اسکرول میشه میاد میره روی نطرات رو هم یاد بدید

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۶ دی ۱۳۹۸

   سلام توی codepen کافیه کدهای نوار پیشرفت و اسکرول سایدبار رو دریافت کنید مطابق آموزشی که در بخش preloader اضافه شد. بوت استرپ رو حتما. درباره ابزارک اختصاصی هم حتما بهش اضافه خواهیم کرد.

 34. U11538 ۰۵ دی ۱۳۹۸

  سلام این
  گواهینامه بین المللی PHP , HTML & CSS و JavaScript از W3Schools
  چیه؟ میشه ی توضیخ بدین و بگین چ جوری مدرکشو بگیریم

 35. U11538 ۰۲ دی ۱۳۹۸

  سلام اقای راد خسته نباشید
  بازم برای ایپدیت بعدی باید 3ماه صبر کیم؟

 36. کاربر مهمان ۳۰ آذر ۱۳۹۸

  سلام
  من فقط نیاز به یک بخش از این آموزش دارم. چون دوره‌ی دیگری از رقباتون را شرکت کردم و این بخش‌ها را نداشته.
  می‌توانید به من فقط آن بخش آموزش را بدهید؟
  خیلی ممنون

 37. کاربر مهمان ۳۰ آذر ۱۳۹۸

  سلام میخوامستم بدونم با این آموزش می تونم سایتی مثل powern بزنم ممنون

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۱ دی ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   شما با دیدن این آموزش هر نوع سایت وردپرسی که مدنظر داشته باشید میتونید طراحی وپیاده سازی کنید

 38. کاربر مهمان ۲۹ آذر ۱۳۹۸

  سلام
  وقتتون بخیر
  1. آموزش کامل سازگاری با المنتور تدریس شده؟
  2. بخش سفارشی سازی و ساخت تنظیمات قالب با این بخش، آموزش داده شده؟
  سپاس از شما.

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۹ آذر ۱۳۹۸

   درود وقت بخیر
   ۱. خیر چون نیاز به PHP داره و باید ابتدا با PHP آشنا باشید.
   ۲. بله
   با سپاس

   • کاربر مهمان ۳۰ آذر ۱۳۹۸

    بخش نمایش>سفارشی سازی منظورم هست. با آن یاد دادید؟ یا با redux؟
    و برای المنتور، اگر php کامل یاد بگیریم، آموزشش را بهمون میدهید؟
    و اینکه اگر کدهای قالب هاتون رو بررسی کنیم، می‌فهمیم که چطور با المنتور سازگار کردید؟ یا چطور با redux یا نمایش>سفارشی سازی وردپرس طراحی کردید؟

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۱ دی ۱۳۹۸

     با سلام مجدد
     سفارشی سازی بصورت کامل توضیح داده شده است .
     بله اگر PHP رو یاد بگیرید در قالب یک اپدیت این آموزش را به شما ارائه خواهیم داد

 39. U9570 ۲۷ آذر ۱۳۹۸

  سلام
  جناب حسینی راد میخواستم اگرامکانش هست توی یک آپدیت توضیح بدین که چجوری میشه قبل از اینکه کاربر ثبت نام کنه یا وارد بشه در سایت نوشته بشه ثبت نام و ورود ولی وقتی وارد شد و یا ثبت نام کرد متن تغییر کنه و نام کاربر رو نمایش بده
  ممنونم

 40. U13483 ۲۴ آذر ۱۳۹۸

  سلام و احترام خدمت جناب حسینی راد.
  اگه میشه میخواستم آپدیتی در مورد موضوعی که مطرح میکنم آماده کنید. خیلی ممنون میشم:
  مثلا قالب انفولد رو وقتی روی سایت آپلود میکنیم به صورت خودکار بدون نیاز به کاری “افزونه لایر اسلایدر” رو در خودش داره. یا اینکه بعضی از قالب‌ها ویژوال‌کمپوزر یا المنتور رو در خودشون دارن بدون اینکه نیاز باشه کاربر اونها رو نصب کنه و …
  این مورد چطور انجام میشه ؟ اگه ممکنه یک آپدیت در این زمینه فراهم کنید که بتونیم افزونه های مورد نیاز حالا رایگان یا غیر رایگان رو به صورت پیشفرض و فعال در قالب قرار بدهیم.

  ممنون از وقتی که میگذارید
  سیدی

 41. U11538 ۱۸ آذر ۱۳۹۸

  سلام چندتا سوال دارم
  این سایت بار سایتتون رو که برداشتید دیگ نمیزارید توی سایتتون ؟
  این ایکون های متحرکی که استفاده میکنید از افزونه livicons هست و شما از جیکوئریش استفاده میکنید
  و جیکوئریشو میفروشید؟

 42. U3030 ۱۶ آذر ۱۳۹۸

  آقای راد در آموزش افزودن زمینه های دلخواه در نوشته , پست متا ها در فایل single نمایش داده میشه ولی وقتی پست متا ها رو در صفحه اصلی فراخوانی می کنیم نمایش داده نمیشه؟
  به طور مثال در بخشی که نمایش مطالب دسته بندی خاص در صفحه اصلی نیاز هست که همون دکمه پیش نمایش نمایش داده بشه ولی نمایش داده نمیشه
  می تونین راهنمایی کنید که چطوری این مورد رو حل کنیم

 43. کاربر مهمان ۱۶ آذر ۱۳۹۸

  سلام. بعد از نصب افزونه ووکامرس صفحه محصول اصلا هماهنگ با قالب نیست و تقریبا هیچ گونه css ای نداره . مشکل از کجاست ؟ آدرس صفحه یک محصول :

 44. U11538 ۱۳ آذر ۱۳۹۸

  سلام خیلی ممنون بابت اپدیت منتطرم اپدیت های بعدی هستم.
  و یک سوال این پیش نمایش محصولات ک توضیح داید یا همون کاستوم پست حتما باید کاربر بره توی ووکامرس بسازه
  بعضی قالبا توی خودشون اضافه میکنن توی صفحه محصول اون ب چ شکلیه؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۳ آذر ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   توی ووکامرس یا هر پست تایپ دیگری. اینکه قالب اضافه میکنه دقیقا مثل همین افزونه acf هست اما با کد اضافه میکنه که یکم دردسر داره و بهتره از همین افزونه استفاده کنید

 45. U1670 ۱۱ آذر ۱۳۹۸

  سلام خدمت میهن وردپرسی های عزیز مخصوصا آقای رضا حسینی راد
  آقای حسینی بنده این دوره را شرکت کرده بودم اما در پنل کاربری ام هیچ فایلی وجود ندارد لطف می کنید توضیح بدید چگونه تهیه نمایم این دوره دوست داشتنی را؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۲ آذر ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   لطفا به بخش پشتیبانی سایت از طریق تیکتی برای حل این مشکل در ارتباط باشید

 46. کاربر مهمان ۱۱ آذر ۱۳۹۸

  سلام
  من قصد خرید این دوره رو دارم
  فقد قبلش یه سوال :
  آیا تو این دوره آموزش داده میشه که چطور قالب رو با افزونه های صفحه ساز هماهنگ کنیم که قابلیت ویرایش رو با افزونه هایی مثل المنتور یا ویژوال کامپوزر داشته باشه؟

  ممنون از سایت خوب تون.

 47. کاربر مهمان ۱۰ آذر ۱۳۹۸

  سلام اقای راد فکر نمیکنید وقت اپدیت دوره هستش ؟؟؟
  واقعا خیلی وقته میگیم اپدیت بدین خیلی منتطریم!
  این همه نطر واسه اپدیت هست حداقل یکیشو اضافه کنید ب دوره

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۰ آذر ۱۳۹۸

   سلام چشم حتما. چند روزی به دلیل مشکلات اینترنت قادر به آپلود روی سایت نبودیم. طی چند روز آینده دوره آپدیت خواهد شد.

 48. کاربر مهمان ۰۲ آذر ۱۳۹۸

  سلام اقای راد قصد اپدیت دوره رو ندارین؟!

 49. کاربر مهمان ۲۸ آبان ۱۳۹۸

  سلام . آقای راد من فقط آموزش طراحی قالب میخوام . اون قیمتش جدا چقدر میشه ؟

 50. U11538 ۲۳ آبان ۱۳۹۸

  سلام من چندبار درخاست اپدیت کردم و لطفا ابن موارد رو اضافه کنید.
  1-این سایدبار کنار صفحه محصولتون که مثلا روی نطرات کاربران کلیک میکنید اسکرول میشه روی نطرات این رو لطفا توضیح بدید و اگر میشه مثال بزنید و اضافه کنید.
  2-این ریت صفحه محصول که امتیار میدن رو اضافه کنید.
  3-این پیشنمایش قالب ها و افزونه هاکه از داخل صفحه محصول مدیریت میشه رو لطفا اضافه کنید.
  4-بعد توی کامنت های قبلی درباره این پنهان کردن نطرات که فقط ادمین میتونه کامنت هارو ببینه یا همون نطر شخصی که گفتید متا اضافه کردید روهم اموزش بدید.
  5-و اینکه تعداد نطرات ارسال شده رو هم اموزش بدید همچنین کد های و توابع ووکامرس رو لطفا توی یک مقاله اموزش بدید.
  6-و یک نکته توی بعضی از صفحه های محصول که هستن توی نطراتشون کسایی که محصول رو خرید بقل اسمشون زدن خریدار محصول این رو هم اگه میشه اضافه کنید.
  7-و این امکاناتی که توی صفحات محصول اضافه میکنن سایت های آموزش مثل ساعت اموزش که چند ساعته و حجمش چقدره و.. رو هم اموزش بدید.
  8-و شورت کد اختصاصی و حرفه ای رو اموزش بدید.
  9-ابزارک اختصاصیتون رو لطفا کمی پیشرفته ترکنید. و ابزارک اختصاصی جدید مثل نمایش نطرات و.. اضافه کنید.
  ممنون و خسته نباشید میگم بهتون.

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۳ آبان ۱۳۹۸

   با سلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
   تمامی مواردی که فرمودید بررسی خواهد شد و در آپدیت های بعدی به آموزش اضافه خواهد شد