ثبت‌نام ورود

دوره طراحی سایت با وردپرس ۲۰۲۰

دوره طراحی سایت با وردپرس
دوره طراحی سایت با وردپرس

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که رشد اینترنت و استفاده از گوشی‌های هوشمند و آشنایی با فضای مجازی، از علاقه‌مندی‌ها و نیازهای امروزه است؛ و این امر باعث رشد روزافزون سایت‌ها و خدمات فروش آنلاین گردیده است. اگر می‌خواهید طراح سایت شوید باید در یک دوره طراحی سایت با وردپرس شرکت کنید.

شرکت‌های موفقی در این زمینه وجود دارند که درآمد پرسودی از طریق یک سایت دارند. همچنین فروشگاه‌هایی وجود دارند که در کنار کسب‌وکار سنتی خود از یک سایت معتبر برای فروش آنلاین نیز استفاده می‌کنند. حال برای داشتن این نوع از کسب‌وکار پرسود شما یا نیاز به داشتن علم این کار رادارید، و یا با پرداخت هزینه زیاد از طراحان سایت کمک بگیرید.

درگذشته‌ی نه‌چندان دور، میهن وردپرس دوره حضوری طراحی سایت داشت، که افراد مشتاق خاص خودش را می‌طلبید! با بزرگ‌تر شدن میهن وردپرس، رفته‌رفته بر تعداد درخواست‌های آموزش طراحی سایت افزوده می‌شد. این شد که تصمیم گرفتیم دوره را به‌صورت آنلاین برگزار کنیم؛ تا همه‌ی افراد شانس یادگیری این مهارت پرسود و شیرین را داشته باشند.

به‌این‌ترتیب این آموزش جامع در وب‌سایت میهن وردپرس قرار گرفت. از آن روز به بعد دوره حضوری که فقط مختص افرادی خاص بود (فقط افرادی که در شیراز حضور داشتند) تبدیل به دوره‌ای شد که همه می‌توانند در آن شرکت کنند؛ و بعد از یادگیری به‌راحتی به کسب درآمد بپردازند.

با برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین شانس یادگیری این کسب‌وکار نوین و پردرآمد در اختیار عموم مردم قرار گرفت. دوره‌ای که همه می‌توانند در آن شرکت کنند و بعد از یادگیری به‌راحتی به کسب درآمد بپردازند.

دوره طراحی سایت با وردپرس

امروزه سایت‌های زیادی هستند که به سبکی زیبا طراحی شده و درآمد بالایی دارند. مثلاً وب‌سایت دیجی‌کالا را می‌بینیم که از یک فروشگاه زنجیره‌ای هم فراگیرتر شد و سود و حتی مشتریان بیشتری هم دارد. حالا شاید شما بگویید رسیدن به دیجی کالا خیلی رؤیایی است. اما جالب است که بگویم فروشگاه کفشی را در قشم دیدم که می‌گفت ۹۰ درصد فروش روزانه‌اش از طریق فروش آنلاین بوده. خب برای دست‌یابی به این بستر پرسود لازم است که شما یا علم این کار را داشته باشید؛ یا هزینه‌ای کنید تا طراحان سایت برای شما سایتی را طراحی کنند.

طراحی سایت، فقط طراحی ظاهری نیست!

بسیاری از طراحان سایت بر این باورند که طراحی سایت تنها در ساخت سایت‌های جذاب و زیبا خلاصه می‌شود. اما در حقیقت طراحی سایت چیزی فراتر از طراحی ظاهر آن است. برای طراحی سایتی مطلوب، عوامل زیادی ازجمله ساختار سایت، کاربردپذیری، خوانایی، عملکرد و… تأثیرگذار هستند. امروزه تمام وبمستران و مدیران سایت‌های حرفه‌ای و به‌روز به دنبال اجرای سایت‌های باکیفیت و پاسخگو هستند.

طراحی و اجرای سایت برای کسب‌وکار، تنها به این معنی نیست که یک برنامه‌نویس و یا متخصص سایتی را برای ما طراحی کند. امروزه روش‌های متفاوتی از طراحی سایت در بازار و سایت‌های مربوطه وجود دارد، و تنها با آموزش‌های کافی و حرفه‌ای می‌توانیم خودمان طراح سایت خود باشیم.

ازاین‌رو برخی از طراحان قالب‌های حرفه‌ای و سایت‌های به‌روز جهان تلاش می‌کنند تا روش‌های آسان‌تر و کاربردی‌تری برای اجرای یک سایت ارائه دهند. مانند قالب‌های حرفه‌ای که اکثر سایت‌های حرفه‌ای دنیا از آن‌ها استفاده می‌کنند. هنگامی‌که کلمه طراحی وب‌سایت به گوش ما می‌خورد؛ اولین مسئله‌ای که به ذهن ما خطور می‌کند رنگ‌بندی، جذابیت و طراحی زیبای صفحات سایت است. اما توجه کنید که این تمام‌کار نیست.

برخی از افراد طراحی سایت را به‌عنوان یک اثر هنری می‌شناسند. باید توجه داشت که یک سایت، ارائه محصولات و خدمات به‌صورت دیجیتالی است؛ که در آن قالب، کد نویسی و ساختار سایت امری اساسی و مهم به شمار می‌آید. بر همین اساس، طراحی وب‌سایت موضوعی فراتر از طراحی ظاهر آن است زیرا یک طراحی مناسب و ایده آل ساختار، کارایی و قابلیت‌های یک وب‌سایت را رقم می‌زند.

دوره آموزش طراحی قالب وردپرس

اما چرا تأکید کاری ما در بستر آماده‌ای مانند وردپرس است؟ خب جواب ساده است. شما برای خرید خودرو و رانندگی کردن، به سراغ این کار نمی‌روید که تک‌تک وسایل را مثل موتور، چرخ، دنده را بخرید و مونتاژ کنید و بعد تازه بخواهید رانندگی کنید. وردپرس هم به همین صورت عمل کرده است، به این طریق که شما را از دردسرهای اولیه ساخت سیستم مدیریت محتوا نجات داده؛ و فقط لازم است با یادگیری طراحی قالب HTML و CSS و علم کار با وردپرس با کمک ما در این جاده همواری که CMS فراهم کرده است، در این مسیر برانید و ویراژ دهید.

وردپرس به‌گونه‌ای عمل کرده که شما را از دردسرهای اولیه ساخت سیستم مدیریت محتوا نجات داده است. فقط با یادگیری طراحی قالب Html، CSS و علم کار با وردپرس در این جاده همواری که CMS فراهم کرده با یک خودرو از قبل آماده‌شده برانید. درگذشته نه‌چندان دور میهن وردپرس با برگزاری دوره‌های حضوری طراحی سایت آغاز به‌کار کرد؛ و افراد علاقه‌مند و خاص خودش را می‌طلبید.

قالب یا همان ساختار کلی یک سایت از عوامل بسیار مهم در طراحی سایت است. انتخاب زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف مانند PHP، CSS، HTML و نظیر این‌ها و قالب‌های آماده هرکدام معایب و مزایای زیادی دارند؛ که بنا بر سلیقه و نظر طراح آن و هدفی که از طراحی سایت دنبال می‌کند می‌تواند متفاوت باشد. البته این موضوع در بهینه‌سازی سایت نیز بی‌تأثیر نخواهد بود.

چرا دوره طراحی سایت با وردپرس به شما پیشنهاد می‌شود؟

امروزه برای هر کسب‌وکاری که ما داریم، به‌شدت احساس نیاز می‌شود که یک وب‌سایت داشته باشیم. برای داشتن یک وب‌سایت، وردپرس یکی از بهترین گزینه‌ها است. که با توجه به حجم مطالب آموزشی، یادگیری آن بسیار آسان است. البته برای متفاوت بودن سایتمان و همچنین زیباسازی آن باید از قالب‌های وردپرسی استفاده کرد. گروهی از قالب‌های وردپرسی، قالب‌های اختصاصی هستند که بهترین گزینه برای طراحی سایت‌های سفارشی هستند؛ یا برای زمانی که ما می‌خواهیم سایتی را از پایه طراحی کنیم مناسب می‌باشند. در این دوره ما به آموزش طراحی سایت از ۰ تا ۱۰۰ پرداخته‌ایم.

هنگامی‌که بخواهید یک سایت تأثیرگذار و کاربردی طراحی کنید؛ احتیاج دارید که زبان‌های برنامه‌نویسی زیادی را آموزش ببینید. این زبان‌های برنامه‌نویسی شامل HTML، CSS، JavaScript و… هستند؛ که ایجاد به‌روزرسانی و یا تغییرات را امکان‌پذیر می‌کنند. به هنگام استفاده از قالب‌های آماده، ایجاد تغییرات می‌تواند سخت یا غیرممکن باشد. به همین دلیل داشتن دانش کافی در خصوص مدیریت و ویرایش قالب‌های باکیفیت اهمیت زیادی دارد.

به‌این‌ترتیب می‌توانید وب‌سایتتان را در مسیری طراحی کنید که به‌راحتی و با سرعت پشتیبانی و مدیریت شود. ما در این دوره آموزشی امکان ویرایش کردن قالب‌ها را به شما آموزش می‌دهیم؛ و به‌راحتی می‌توانید قالب خود را همان‌گونه که می‌خواهید تغییر دهید و یا ویرایش کنید.

مراحل دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس

کاربردپذیری در طراحی سایت به معنای استفاده آسان از سایت و راهنمای آن است، تا کاربران بتوانند با سایت تعامل برقرار کنند و به‌راحتی بتوانند در صفحات سایت جستجو کنند. یکی از مهم‌ترین عوامل در طراحی سایت بهینه‌سازی آن است. طراحان حرفه‌ای با طراحی و پیاده‌سازی ساختار و نقشه مناسب برای سایت، سایت را برای کاربران بهینه‌سازی می‌کنند. یکی دیگر از عناصر مهم در طراحی وب‌سایت خوانایی سایت است. در طراحی‌ها باید از رنگ و فونت‌های مناسب در متن و پس‌زمینه استفاده شود تا متن‌ها به‌راحتی قابل مشاهده باشند.

پکیج طراحی قالب وردپرس

به‌طورکلی مفاهیم موردنیاز برای طراحی وب‌سایت را توضیح می‌دهیم. مفاهیم اولیه HTML و CSS و همچنین توضیحاتی در رابطه با فتوشاپ و طراحی سایت قبل از کد نویسی را برای شما توضیح خواهیم داد. شما می‌توانید قالب HTML خود را طراحی کنید. Hyper Text Markup Language به معنی زبان نشانه‌گذاری فوق متن است. زبان استاندارد طراحی صفحات وب CSS یا Cascade Style Sheets زبانی است که توسط آن قادر خواهید بود؛ تا استایل طراحی صفحات وب‌سایت خود را یک بار تعریف، و در صفحات موردنیازتان اعمال کنید. اضافه کردن فروشگاه به سایت هم یکی دیگر از سرفصل‌های بحث‌برانگیز این دوره است!

روند آموزش طراحی قالب وردپرس

از طراحی سایت در فتوشاپ تا برنامه نویسی تحت وب

شما در این دوره آموزشی، یک پروژه را از ۰ تا ۱۰۰ یعنی از یک سند خالی در فتوشاپ تا یک قالب در وردپرس، طبق مراحل طراحی قالب اختصاصی (مراحلی که در بالا آورده شد) انجام می‌دهید؛ و در جریان تمام مراحل و حتی مشکلات احتمالی قرار می‌گیرید. و در آخر اضافه کنیم که اگر زمان و حوصله‌ی تمرین کردن را دارید و پیگیر این هستید که طراح وب شوید ما این آموزش را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

چرا طراحی سایت را از فتوشاپ شروع می‌کنیم؟

فتوشاپ بهترین نرم‌افزار طراحی ۲ بعدی در دنیا است که توسط شرکت معروف Adobe ساخته‌شده؛ و قابلیت‌های بارزتری نسبت به سایر نرم‌افزارهای طراحی دارد. که به چند مورد از آن اشاره می‌کنیم: امکان جداسازی Header و Footer، سایر اجزا را جدا از هم نگه می‌دارد و همچنین اگر مشتری بخواهد تغییری ایجاد کند فقط در همان قسمت اعمال می‌شود.

همچنین وجود ابزارهایی که به صرفه‌جویی در زمان کمک می‌کند. فرمت‌های مختلف برای خروجی گرفتن مانند gif،png،jpg،SVG و دیگر فرمت‌ها وجود دارد. در فتوشاپ می‌توانیم طرح را کامل ببینیم و بعد از تأیید نهایی کارفرما شروع به برنامه‌نویسی می‌کنیم؛ که زمان کم‌تری نسبت به برنامه‌نویسی صرف می‌شود. همچنین فرصت مناسبی است برای اینکه از وضعیت طراحی خود قبل از برنامه‌نویسی باخبر می‌شویم. علاوه بر این امکان تغییرات قبل از شروع برنامه‌نویسی نیز وجود دارد.

ووکامرس چیست؟

افزونه‌ای رایگان برای طراحی فروشگاه اینترنتی در وردپرس، که به دلیل پشتیبانی گسترده از افزونه‌ها و ترکیب با وردپرس بسیاری از وب‌سایت‌ها از آن برای اضافه کردن امکانات فروشگاهی استفاده می‌کنند.

امکانات پیش‌فرض ووکامرس تمامی نیازهای کلی برای ایجاد یک فروشگاه برای فروش فیزیکی یا فروش فایل‌ها و محتواهای دیجیتالی را فراهم می‌کند. امکانات بسیاری نیز با استفاده از افزونه‌های رایگان و تجاری که برای این سیستم توسعه پیداکرده است، به آن افزوده می‌شوند.

طراحی فروشگاه اینترنتی با ووکامرس یکی مناسب‌ترین گزینه‌ها در بیشتر موارد به شمار می‌رود. به دلیل اینکه ووکامرس بر روی وردپرس پیاده‌سازی شده است؛ در اختیار داشتن امکانات ووکامرس و وردپرس در کنار هم، مزیتی غیرقابل‌چشم‌پوشی به شمار می‌رود. طراحی فروشگاه اینترنتی با ووکامرس بهینه، کارآمد، مقرون‌به‌صرفه و پشتیبانی‌کننده از تجارت و کسب‌وکار آنلاین شما به‌حساب می‌آید.

ووکامرس افزونه‌های بسیار زیادی برای سفارشی کردن و افزودن امکانات جدید به فروشگاه شما در اختیارتان قرار می‌دهد. افزونه‌هایی برای مدیریت مشتریان، راه‌اندازی بازاریابی در فروشگاه، آمار فروشگاه و …

چرا طراحی سایت با برنامه نویسی؟

برنامه‌نویسی وب‌سایت در طراحی وب‌سایت، مجموعه کدها و اسکریپت‌ها و ماژول‌ها و ابزاری که در طراحی وب‌سایت از آن توسط طراح سایت استفاده می‌شود است. این کدها می‌توانند کدهای آماده باشند یا توسط خود طراح نوشته شود. این کدها باید در قالبی خاص که قرارگیری این قالب نیز دارای کدهای خاص است نوشته شوند؛ تا ظاهر سایت ما آراسته و شکیل باشد.

با استفاده از برنامه‌نویسی می‌توانیم به طرح دلخواه خود و یا سفارش‌دهنده برسیم. تهیه یک طرح کلی از وب‌سایت و تطبیق آن با اصول علمی هدایت کاربر (UX)، طراحی قسمت گرافیکی سایت (UI) توسط طراح، تبدیل صفحات طراحی‌شده به HTML,CSS و تبدیل به قالب وردپرس مطابق نیاز مشتری را می‌توان از مراحل کلی طراحی سایت با برنامه‌نویسی عنوان کرد.

طرح‌های طراحی شده در این دوره

پیش نمایش دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس
برای مشاهده آنلاین سایت طراحی شده روی تصویر کلیک کنید.
برای مشاهده تصویر سایت طراحی شده روی تصویر کلیک کنید.

تصمیم گیری در مورد شرکت در پکیج طراحی سایت با وردپرس

اگر می‌خواهید یک طراح سایت موفق درزمینهٔ توسعه تجارت الکترونیک خود از طریق اینترنت باشید، باید وب‌سایتی جذاب، تعامل برانگیز، کاربرپسند و همچنین دارای خدمات کاربردی داشته باشید.

داشتن یک سایت حرفه‌ای و کاربرپسند کار مشکلی نیست. شما حتی با کمترین هزینه می‌توانید یک سایت حرفه‌ای داشته باشید و کسب‌وکار خود را به‌صورت حرفه گسترش دهید. کافی است در این دوره آموزشی بسیار مفید شرکت کنید و در کمترین زمان ممکن سایت کاملاً اختصاصی و حرفه‌ای برای خود و مشتریان خود را راه‌اندازی کنید.

این دوره برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که دوست دارند از طریق طراحی سایت کسب درآمد کنند.
کسانی که به کسب درآمد از اینترنت اعتقادی دارند و می‌خواهند سایت خودشان را حرفه‌ای بسازند.
کسانی که می‌خواهند ایده‌های کسب و کار خود را ارزیابی کنند.
کسانی که ایده‌های لازم برای کسب‌وکار اینترنتی خود را اجرا می‌کنند.
آن دسته از افرادی که به دنبال اجرای کسب و کارهای خود هستند.
افرادی که برای یادگیری خود ارزش قائلند.

این دوره برای چه افرادی مناسب نیست؟

کسانی که به کسب درآمد از اینترنت اعتقادی ندارند.
کسانی که دوست دارند هزینه‌های گزافی بابت طراحی قالبشان یا ایجاد یک سفارشی‌سازی جزئی در قالبشان، پرداخت کنند.
کسانی که فکر می‌کنند نمی‌توانند خود طراح سایت حرفه‌ای شوند و سایت خودشان را طراحی کنند.
آن دسته از افرادی که خود را در امر یادگیری باور ندارند.

چرا در دوره آموزش طراحی سایت از بوت استرپ استفاده نمی‌کنیم؟

بوت استرپ و سایر فریمورک‌های طراحی سایت، کدهای آماده از پیش تعریف شده‌ای هستند که می‌توانند به شما در طراحی سایت کمک کنند. اما شما باید از پایه اصول CSS و HTML را یاد بگیرید. در این دوره از صفر مطلق شروع به آموزش طراحی سایت کرده‌ایم. پس با دیدن دوره می‌توانید به راحتی کدهای موجود در فریمورک‌های مختلف را درک کنید. اینجا ماهی‌گیری را یاد می‌گیرید!
از این گذشته، بوت استرپ حجم بسیار زیادی دارد و هزاران خط کد را به سایت شما اضافه خواهد کرد. این موضوع باعث می‌شود سرعت سایت شما کمتر شود.

گارانتی بازگشت وجه
ضمانت بازگشت وجه ۷ روزه بدون ریسک

در صورت عدم تطابق دوره با سرفصل‌ها، وجه پرداختی شما را بازگشت خواهیم داد.

تاریخ آپدیت دوره:
مدت زمان دوره: ۳۳ ساعت

سرفصل‌های آموزشی

جلسه ۱ – مقدمات طراحی سایت با وردپرس

 • توضیحاتی در رابطه با دوره
 • کار‌هایی که در این دوره انجام خواهیم داد.

جلسه ۲ – روش های کسب در آمد از طریق طراحی سایت

 • روش های کسب در آمد از طریق طراحی سایت
 • آزادکاری یا فریلسنری از طریق سایت های انجام پروژه
 • نحوه طراحی سایت برای افراد و شرکت ها
 • نحوه قیمت گذاری پروژه های طراحی سایت
 • نحوه عقد قرارداد طراحی سایت با مشتری و مواردی که باید رعایت کنید
 • کسب در آمد از طریق پشتیبانی وبسایت مشتریان
 • ساخت محصول و فروش آن در مارکت های آنلاین و شرایط کار با تم فارست
 • کسب در آمد از طریق آموزش به دیگران

جلسه ۲-۱ – طراحی سایت در Adobe XD

 • معرفی ابزار طراحی سایت
 • اسکتچ و استفاده از آن برای طراحی سایت
 • محیط کار با Adobe XD

جلسه ۲-۲ – طراحی عملی یک صفحه در Adobe XD

 • ساخت یک صفحه فرود در Adobe XD

جلسه ۳ – آموزش مقدماتی کار با فتوشاپ برای طراحی سایت

 • چیدمان و طرح بندی استاندارد یک صفحه ی وب در فتوشاپ
 • مفهوم سند و ایجاد یک سند برای طرح گرافیکی یک صفحه وب
 • آشنایی با ابزارهای فتوشاپ برای طراحی یک صفحه وب
 • معرفی واحدهای اندازه گیری و انتخاب اندازه مناسب برای یک سند گرافیکی صفحه وب
 • کار با بخش‌های مختلف Blending Options
 • ایجاد یک بنر تبلیغاتی برای شروع کار با فتوشاپ بصورت عملی

جلسه ۴ – شروع طراحی سایت در فتوشاپ (بخش اول)

 • روانشناسی رنگ و انتخاب صحیح ست رنگی در طراحی قالب
 • طرح ریزی قسمت های اصلی سایت (هدر، فوتر، ساید بار) با ابزارهای فتوشاپ
 • مفاهیم ruler و guideline؛ تنظیم و استفاده از آن ها
 • ایجاد طرح گرافیکی صفحه ی وب در فتوشاپ ( فایل psd طرح وب سایت)
 • ایجاد بخش هدر سایت در فایل psd
 • اضافه کردن استایل به بخش های ایجاد شده
 • توضیح میزان شفافیت و شفافیت داخلی یک صفحه ی وب
 • معرفی انواع border و inner shadow متن و تصویر
 • ساخت گرادینت‌ها در طراحی وب به سبک جدید
 • استایل دادن به بخش های مختلف سند گرافیکی یک صفحه ی وب در فتوشاپ
 • توضیح مفاهیم UX و UI برای طراحی صفحات وب
 • ساخت منوی وبسایت در فتوشاپ
 • طراحی بخش سبدخرید سایت در هدر
 • طراحی لوگو ساده و شیک برای مشتری در فتوشاپ
 • طراحی مگامنو و هدر کامل وبسایت در فتوشاپ

جلسه ۵ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش دوم)

 • طراحی بخش محتوای وبسایت در فتوشاپ
 • طراحی نمایش لیست محصولات وبسایت در فتوشاپ
 • طراحی صفحه اصلی وبسایت در فتوشاپ بصورت کام
 • معرفی ابزار lorem ipsum برای ایجاد متن تصادفی مورد نیاز برای یک صفحه وب

جلسه ۶ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش سوم)

 • طراحی فوتر وبسایت در فتوشاپ
 • تکمیل طرح اصلی وبسایت و افزودن مواردی برای زیباسازی بیشتر سایت

جلسه ۷ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش چهارم)

 • طراحی صفحه مقالات در فتوشاپ بصورت کامل
 • طراحی صفحه تماس با ما و درباره ما و … در فتوشاپ
 • طراحی صفحه ۴۰۴ یافت نشد در فتوشاپ

جلسه ۸ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش پنجم)

 • طراحی صفحه محصولات در فتوشاپ بصورت کامل
 • طراحی صفحه آرشیو محصولات در فتوشاپ بصورت کامل
 • اتمام طراحی سایت در فتوشاپ
 • دریافت خروجی برای ارائه به مشتری

جلسه ۹ – شروع یادگیری HTML و معرفی تگ‌های آن

 • توضیح در مورد فایل های HTML و CSS
 • تفاوت فایل های HTML و CSS
 • چگونگی ایجاد فایل ها ی HTML و CSS
 • طرز نمایش، استایل بندی، چیدمان و رنگ بندی صفحه ی وب با CSS
 • توضیح چگونگی نمایش یک صفحه ی وب برای user ها
 • توضیح ساختار فایل HTML شامل تگ های header و body
 • معرفی تگ های مختلف HTML

جلسه ۱۰ – شروع یادگیری CSS و معرفی تگ‌های آن

 • توضیح ساختار CSS به طور کامل
 • چگونگی ایجاد کلاس و آی دی در فایل CSS و فراخوانی آنها
 • تفاوت آی دی و کلاس در یک فایل CSS
 • آموزش CSS بصورت کامل و آشنایی با خصوصیت‌های سی اس اس

جلسه ۱۱ – شروع کار با HTML و CSS بصورت عملی

 • معرفی نرم افزار های مختلف برنامه نویسی
 • ایجاد یک فایل HTML ساده
 • توضیح ساختار کلی فایل HTML و تگ های HTML
 • معرفی Selector‌ها در CSS و انواع آن‌ها
 • دلیل ایجاد فایل های header، footer،content ،slider و … به صورت جداگانه برای ایجاد صفحات وب
 • توضیح مفهوم minify و مزیت استفاده از کدهای minify شده ی html و css
 • توضیح مسیردهی فایل ها در CSS
 • توضیح چگونگی اضافه کردن فایل CSS به فایل HTML
 • کامنت گذاری در  HTML
 • کامنت گذاری در CSS

جلسه ۱۲ – ساخت هدر وبسایت با زبان HTML و CSS

 • تبدیل طرح گرافیکی به کد
 • ایجاد یک سند Html برای یک صفحه ی وب بصورت عملی
 • معرفی Css و استفاده از آن برای ایجاد افکت های گرافیکی و ایجاد سند Css بصورت عملی
 • لینک کردن صفحه های Html و Css بصورت عملی
 • کدنویسی قالب طراحی شده در فتوشاپ
 • استفاده از کدهای css reset بصورت عملی
 • شروع کدنویسی بخش های مختلف صفحه ی وب
 • کدنویسی هدر سایت بصورت کامل
 • معرفی کاربرد عملی خاصیت z-index در طراحی وب
 • اضافه کردن فونت به یک فایل Html
 • اضافه کردن تصویر پس زمینه ی سایت
 • کدنویسی بخش header شامل کدنویسی لوگو
 • کدنویسی منوی اصلی سایت
 • مفهوم hover و استفاده از آن برای ایجاد منوها
 • طراحی منو و زیرمنو با Css
 • آشنایی با پسوند SVG و استفاده از آن در وبسایت
 • مشخص کردن نوع و اندازه فونت سایت با استفاده از Css

جلسه ۱۳ – ساخت مگامنو و محصولات صفحه اصلی با HTML

 • ساخت مگامنو حرفه‌ای در HTML
 • افکت دادن به مگامنو با استفاده از CSS
 • استفاده از تگ img بصورت عملی
 • استایل دهی به سلکتور مختلف last-child و first child
 • شروع ساخت صفحه اصلی وبسایت
 • استفاده از کلاس clear در style.css
 • Hover دادن به بخش های مختلف صفحه ی وب
 • استایل دهی به هدینگ‌ها
 • توضیح کامل‌تر خاصیت float بصورت عملی
 • استایل دادن به بخش های مختلف با استفاده از دستور nth-child

جلسه ۱۴ – ساخت ستون کناری وبسایت با HTML و CSS

 • ساخت ستون کناری وبسایت در HTML
 • قرار دادن تصویر تبلیغاتی در ستون کناری وبسایت
 • برنامه‌نویسی سایدبار وبسایت
 • اضافه کردن hover به باکس های سایدبار
 • ساخت آخرین مطالب با HTML در سایدبار
 • ساخت فرم خبرنامه در HTML
 • ساخت اسلایدر موبایل در HTML

جلسه ۱۵ – ساخت اسلایدر در HTML و CSS

 • ساخت اسلایدر موبایلی در صفحه اصلی سایت
 • آموزش کار با Owl Slider
 • اضافه کردن جاوا اسکریپت به سایت طراحی شده
 • استفاده از اسلایدر اسکرولی در وبسایت

جلسه ۱۶ – ساخت فوتر وبسایت با HTML و CSS

 • ساخت فوتر وبسایت در HTML
 • آموزش عملی کار با گرادینت‌ها در CSS
 • ساخت پس زمینه فوتر وبسایت با CSS
 • قرار دادن اینماد و لوگو ساماندهی در فوتر وبسایت
 • اتمام HTML صفحه اصلی و کپی گرفتن برای استفاده در دیگر صفحات وبسایت

جلسه ۱۷ – ساخت صفحات داخلی و صفحه 404

 • کپی گرفتن از فایل‌ها برای ساخت صفحه جدید HTML
 • ساخت فایل صفحات درباره ما، تماس با ما و … در HTML
 • ساخت صفحه ۴۰۴ یافت نشد با HTML
 • آموزش سازگار کردن سایت با مرورگر‌های مختلف

جلسه ۱۸ – ساخت مابقی صفحات وبسایت

 • ساخت صفحات دیگر در  html
 • اتمام نشانه گذاری html و تکمیل قالب در html
 • توضیح ساختار کلی قالب وردپرس
 • آموزش ساخت فایل‌های مختلف در قالب وردپرس

جلسه ۱۹ – شروع ساخت قالب وردپرس و تبدیل HTML به وردپرس

 • ساخت یک قالب ساده خام برای وردپرس
 • توضیح ساختار قالب وردپرس بصورت عملی
 • شروع تبدیل قالب HTML به وردپرس
 • داینامیک کردن Title صفحات
 • آدرس دهی بصورت داینامیک برای فایل‌های JS و CSS
 • Include کردن هدر و فوتر در صفحات سایت
 • آموزش ساخت فهرست متغیر در وردپرس
 • سازگار کردن قالب وردپرس با افزونه‌های مختلف

جلسه ۲۰ – ساخت مگامنو و ستون کناری در قالب وردپرس

 • ساخت مگامنو عریض بدون استفاده از افزونه
 • آموزش ساخت سایدبار قابل ویرایش از بخش ابزارک‌ها
 • ساخت ابزارک اختصاصی برای قالب وردپرس
 • آموزش افزودن قابلیت تصویر شاخص به وردپرس
 • افزودن سایز‌های مختلف تصویر شاخص در وردپرس
 • مدیریت سایدبار وبسایت با ابزارک‌ها
 • مدیریت تبلیغات وبسایت با استفاده از ابزارک‌ها
 • نمایش آخرین مقالات وبسایت در ستون کناری

جلسه ۲۱ – ساخت فوتر وبسایت و صفحه ۴۰۴ و صفحات آرشیو

 • انتقال کد‌های بخش سایدبار به فایل مجزا
 • ساخت پست تایپ سفارشی در وردپرس
 • نمایش پست تایپ سفارشی در بخش اسلایدر
 • ساخت فوتر وبسایت در وردپرس
 • ساخت محل ابزارک برای فوتر
 • مدیریت فوتر از پنل وردپرس
 • برنامه نویسی صفحه ۴۰۴ در قالب وردپرس
 • ساخت سایز تصویر شاخص برای بخش آرشیو
 • برنامه نویسی صفحه آرشیو در قالب وردپرس
 • نمایش شماره صفحات در بخش آرشیو بدون نصب افزونه
 • استایل دهی CSS به بخش شماره صفحات

جلسه ۲۲ – ساخت صفحه برگه ها و نوشته های وردپرس

 • نمایش برگه‌ها در وردپرس
 • نمایش نوشته تکی در وردپرس
 • نمایش برچسب‌ها در قالب وردپرس
 • نمایش نام نویسنده در قالب وردپرس
 • نمایش دسته بندی های نوشته در قالب وردپرس
 • نمایش محتوای پست در قالب وردپرس
 • نمایش نظرات در قالب وردپرس
 • ویرایش سی اس اس برای سفارشی سازی نظرات سایت
 • سفارشی کردن برنامه نویسی comments.php

جلسه ۲۳ – شروع ساخت بخش فروشگاهی وبسایت و ساخت صفحه معرفی محصول در ووکامرس

 • روش سازگار کردن قالب ساخته شده با ووکامرس
 • استفاده از تصاویر شاخص در صفحه محصول
 • ویرایش بخش های مختلف ووکامرس در قالب طراحی شده
 • سفارشی کردن صفحه نمایش محصول در ووکامرس
 • افزودن بخش مقایسه محصول در قالب طراحی شده
 • ساخت بخش افزودن به لیست خرید آینده
 • سفارشی سازی دکمه افزودن به سبد خرید

جلسه ۲۴ – ساخت صفحه محصول در ووکامرس (بخش دوم)

 • ادامه ساخت صفحات محصول در ووکامرس
 • ساخت بخش‌ معرفی کامل محصول
 • نمایش مشخصات فنی محصول در صفحه محصول
 • سفارشی سازی بخش های مختلف صفحه محصول ووکامرس

جلسه ۲۵ – ساخت صفحه آرشیو محصولات و صفحه سبد خرید و صفحه حساب کاربری ووکامرس

 • ساخت صفحه آرشیو محصولات
 • سفارشی کردن صفحه دسته بندی محصولات ووکامرس
 • سفارشی کردن صفحه سبد خرید ووکامرس
 • سفارشی سازی پیام‌های نمایش داده شده در صفحه تسویه حساب ووکامرس
 • سفارشی سازی صفحه حساب کاربری ووکامرس

جلسه ۲۶ – نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اصلی سایت

 • استفاده از WP_Query برای نمایش پست تایپ‌ها
 • نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اصلی سایت
 • افزودن دکمه افزودن به سبد خرید به صفحه اصلی
 • نمایش عنوان محصولات در صفحه اصلی سایت

جلسه ۲۷ – ساخت پنل تنظیمات برای قالب وردپرس

 • بهترین روش برای ساخت پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • چرا از روش‌های قدیمی استفاده نمی‌کنیم؟
 • افزودن فیلد متنی به پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • افزودن فیلد انتخاب رنگ به پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • افزودن فیلد آپلود تصویر به پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • مدیریت بخش‌های سایت قالب با پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • تغییر لوگوی سایت از پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • مدیریت تبلیغات سایت از پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • انتخاب دسته بندی محصولات صفحه اصلی از پنل تنظیمات قالب

جلسه ۲۸ – انتخاب رنگ و استایل قالب از پنل تنظیمات قالب

 • کوتاه کردن عنوان محصولات صفحه اصلی برای جلوه بهتر
 • انتخاب عنوان دسته بندی محصولات صفحه اصلی از پنل تنظیمات قالب
 • ساخت رنگ‌بندی و انتخاب رنگ سایت از طریق پنل تنظیمات قالب
 • افزودن رنگبندی سبز، قرمز و آبی به پنل تنظیمات قالب

جلسه ۲۹ – ریسپانسیو کردن قالب طراحی شده

 • آموزش کامل ریسپانسیو کردن بخش‌های مختلف سایت
 • کار با شرط @media and screen در سی اس اس
 • جلوگیری از اسکرول افقی در حالت موبایل

جلسه ۳۰ – ساخت منوی ریسپانسیو برای موبایل

 • ساخت منوی همبرگری در موبایل
 • اتصال منوی همبرگری به فهرست وردپرس
 • ساخت منو ریسپانسیو بدون نیاز به نصب افزونه (بصورت اختصاصی)
 • ساخت منو ریسپانسیو با استفاده از افزونه
 • استفاده از جاوا اسکریپت برای ساخت منو موبایلی

جلسه ۳۱ – حل مشکلات قالب طراحی شده

 • آموزش حل مشکل عنوان در تگ Title
 • آموزش اسلایدی کردن تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش افزودن LightBox به تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش حل حذف شدن استایل hover منوی اصلی موقع hover کردن روی submenu

جلسه ۳۲ – اضافه کردن قابلیت به قالب

 • لینک کردن دسته بندی های موجود در صفحه اصلی
 • اضافه کردن Preloader به کل صفحات سایت

جلسه ۳۳ – اضافه کردن قابلیت به قالب

 • ساخت فرم جستجوی سفارشی
 • نمایش عناصر سایت در ساعات خاص

جلسه ۳۴ – مگامنوی ریسپانسیو

 • آموزش ریسپانسیو کردن مگامنو
 • ساخت منوهای باز شونده در حالت موبایلی

جلسه ۳۵ – افزودن تنظیمات به ابزارک اختصاصی ساخته شده

 • افزودن تنظیمات تغییر عنوان به ابزارک
 • افزودن تغییر تعداد نمایش پست به ابزارک

جلسه ۳۶ – پس زمینه سفارشی برای مگامنو

 • قرار دادن تصویر پس زمینه سفارشی برای هر مگامنو بصورت مجزا
 • روش‌های دیگر سفارشی کردن مگامنوها

جلسه ۳۷ – ساخت مینی سبد خرید

 • نمایش تعداد محصولات سبد خرید در هدر سایت
 • نمایش سبد خرید سریع در هدر سایت

جلسه ۳۸ – نمایش مسیر کاربر و فرم ورود اختصاصی

 • نمایش مسیر کاربر در سایت
 • ساخت فرم ورود اختصاصی برای ورود کاربر در قالب

جلسه ۳۹ – شرطی کردن دسته‌بندی‌ها و استفاده از فیلد‌های دلخواه

 • استفاده از if_category
 • استفاده از is_category
 • استفاده از فیلد‌های سفارشی وردپرس
 • شرطی کردن فیلد‌های سفارشی وردپرس

جلسه ۴۰ – حل مشکلات و سوالات دانشجویان

 • ساخت شبکه پست شبیه تلویزیون میهن وردپرس
 • افزودن فلش به مسیر راهنما در سایت
 • افزودن Arrow به اسلایدر سایت
 • اضافه کردن آیکون فلش به منوهای دارای زیرمنو

جلسه ۴۱ – ساخت قالب وردپرس چندزبانه

 • کار با فایل‌های استایل rtl.css و ltr.css
 • چپ چین کردن قالب وردپرس
 • راست چین کردن قالب وردپرس
 • افزودن قابلیت ترجمه به قالب
 • ساخت فایل‌های ترجمه برای قالب
 • استفاده از تابع e_
 • سازگار کردن قالب با افزونه‌های چند زبانه وردپرس
 • کار با نرم افزار Poedit

جلسه ۴۲ – ساخت دکمه پیمایش صفحه با اسکرول

 • استفاده از خاصیت Smooth Scroll در CSS
 • ساخت نوار ثابت پیمایش در صفحه محصول
 • کلیک روی دکمه و اسکرول به بخش دلخواه از صفحه

جلسه ۴۳ – سازگار کردن قالب با صفحه ساز المنتور

 • معرفی افزونه المنتور
 • بررسی مستندات المنتور برای توسعه‌‌دهندگان
 • سازگار کردن قالب با المنتور
 • ساخت افزونه مکمل قالب قالب برای المنتور
 • ساخت المنت اختصاصی برای المنتور

مدرس این دوره کیست؟

رضا حسینی رادرضا حسینی راد

 • مدیر و موسس وبسایت میهن وردپرس با رتبه ۳۵۰ ایران
 • دارای گواهینامه SEO Expert از SEO MOZ
 • دارای گواهینامه بین المللی PHP , HTML & CSS و JavaScript از W3Schools
 • نویسنده کتاب شاه کلید سئو
 • مشاور و مدرس کسب‌و‌کار اینترنتی

 

نظرات دانشجویان این دوره

پوریا مقبولی

سلام من دوره طراحی سایت و افزونه میهن پنل رو خریداری کردم عالی هستن و پشتیبانی میهن وردپرس حرف نداره اقای راد فوق العاده هستن ممنون از سایت خوبتون

مهدی جعفری

به نظر من آموزش میهن وردپرس از تمام اموزش هایی که در بازار هست یه سر و گردن بالاتره اما میتونید خیلی بهترش کنید مثلا یکی از چیزایی که فکر میکنم خیلی میتونه این اموزش رو منحصر به فرد تر کنه اینه که بشه قالب ورپردس طراحی شده رو با صفحه سازها سازگار کرد. با تشکر از تیم میهن وردپرس.

محمد سیاه تیریمدیر وب‌سایت poweren.ir

میلاد کیهانیمدیر سایت قاب رنگی

لیست آپدیت‌های رایگان

در تاریخ ۵ خرداد ۱۳۹۸ آموزش سازگار کردن قالب با المنتور منتشر شد.

بروزرسانی در تاریخ ۱ خرداد ۱۳۹۹

 • آموزش اسکرول کردن صفحه با کلیک روی دکمه

بروزرسانی در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۸

 • پاسخ به سوالات دانشجویان
 • آموزش چند زبانه کردن قالب وردپرس
 • آموزش چپ چین و راست چین کردن قالب وردپرس
 • کار با نرم افزار Poedit

بروزرسانی در تاریخ ۴ اسفند ۱۳۹۸

 • کار با Adobe XD
 • طراحی سایت بصورت عملی در Adobe XD

آپدیت شماره ۱۱ در تاریخ ۳ دی ۱۳۹۸

 • حل مشکلات و سوالات دانشجویان دوره

آپدیت شماره ۱۰ در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۸

 • تابع if_category
 • تابع is_category
 • استفاده از فیلد‌های سفارشی وردپرس
 • شرطی کردن فیلد‌های سفارشی وردپرس

آپدیت شماره ۹ در تاریخ ۱۷ مرداد ۱۳۹۸

 • افزودن تنظیمات به ابزارک اختصاصی ساخته شده به دوره اضافه شد.
 • آموزش پس زمینه سفارشی برای مگامنو به دوره اضافه شد.
 • آموزش ساخت مینی سبد خرید به دوره اضافه شد.
 • آموزش نمایش مسیر کاربر و فرم ورود اختصاصی به دوره اضافه شد.

آپدیت شماره ۸ در تاریخ 2 مرداد 1398

 • آموزش ریسپانسیو کردن مگامنو و ساخت منوهای باز شونده در حالت موبایلی اضافه شد.

آپدیت شماره ۷ در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

 • آموزش اضافه کردن لینک به دسته بندی‌های صفحه اصلی
 • اضافه کردن لودینگ قبل از بارگذاری سایت (Preloader)

آپدیت شماره ۶ در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۷

 • آموزش حل مشکل عنوان در تگ Title
 • آموزش اسلایدی کردن تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش افزودن LightBox به تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش حل حذف شدن استایل hover منوی اصلی موقع hover کردن روی submenu

آپدیت شماره ۵ در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۷

 • تمامی جلسات دوره از ابتدا ضبط شد. در دوره جدید قالب جدید فروشگاهی شرکتی همراه با پنل مدیریت کامل طراحی کردیم.

آپدیت شماره ۴ در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

 • آموزش کار با فونت آیکون ها اضافه شد.
 • آموزش افزودن Preloader پیش بارگذار صفحات اضافه شد.
 • آموزش ویرایش و طراحی دکمه افزودن به سبد خرید در ووکامرس اضافه شد.
 • آموزش اضافه کردن تصویر پیش بارگذار زیر تصاویر در حال لود اضافه شد.

آپدیت شماره ۳ در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۶

 • آموزش کار با keyframe ها و ساخت جلوه های انیمیشن در صفحات وب به دوره اضافه شد.
 • آموزش ساخت پس زمینه دکمه بصورت اسلاید در زمان قرار گرفتن موس روی دکمه اضافه شد.

آپدیت شماره ۲ در تاریخ ۱۵ آبان ۱۳۹۶

 • راهکار های کسب در آمد از طریق طراحی سایت با وردپرس و نحوه عقد قرار داد با مشتری به آموزش اضافه شد.

آپدیت شماره ۱ در تاریخ ۳ آبان ۱۳۹۶

 • آموزش نوشتن سی اس اس مستقیم به دوره اضافه شد.
 • آموزش نمایش شماره صفحات در مطالب اضافه شد.
 • آموزش نمایش نام نویسنده و تگ ها به آموزش اضافه شد.
 • نحوه ساخت وب گرادینت ها به آموزش اضافه شد.
 • نحوه نمایش آخرین مطالب سایت در صفحه اصلی به دوره اضافه شد.
سوالات کاربران

 1. U11538 ۱۴ آبان ۱۳۹۸

  سلام اقای راد یعنی واقعا یک اپدیت 40 دقیقه ای اینقدر زمان میبره؟
  و اینکه این قالب کامننتون رو چجوری اینقدر قشنگ درست کردید؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۴ آبان ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   چندین درخواست آپدیت داشتیم در ارتباط با این آموزش . شما چه قسمتی از آموزش مدنظرتون هست
   wp discuz
   از این افزونه استفاده بفرمایید

 2. کاربر مهمان ۱۲ آبان ۱۳۹۸

  به نظرتون هزینه دوره گرون نیست؟!
  چون تو 7learn آموزشش 240 تومنه!

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۳ آبان ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   همراه گرامی هزینه پکیج های میهن وردپرس نسبت به محتوا و پشتیبانی واقعا ناچیز است کافیست مقایسه کنید

 3. U9570 ۱۰ آبان ۱۳۹۸

  سلام
  چه جوری میشه در صفحه محصولات قسمتی رو اضافه کردن به عنوام مشخصات؟
  مثلا ورژن محصول دانلودی یا مشخصاتی مثل این

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۱ آبان ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   لطفا سوال خود را در بخش پشتیبانی و از طریق تیکت مطرح بفرماییدhttps://mihanwp.com/support/

 4. U11538 ۰۷ آبان ۱۳۹۸

  سلام لطفا این بردکرامپتون رو هم که بهش قبلا گفتید افتر و بردر دادید رو اموزش بدید
  و این دسته تلویزیون وردپرس توی صفحه اصلی که اخرین مطلب رو میزارید عرض و ارتفاش فرق داره هم اموزش بدید.

 5. U11538 ۰۶ آبان ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید اولا منتطر اپدیتیم.
  بعدش گفتم میشه این توابع ووکامرس رو معرفی کنید توی یک مقاله چون توابعش نیست توی منبع فارسی
  بعدشم دوره پلاگین نویسیو کی اضافه میکنید؟
  و توی این دوره نمیخاید یک اپدیت در مورد تم فارست بدید یا بگید چجوری توی عضو شیم و چگونه فروشنده بشیم؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۶ آبان ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   بله حتما معرفی خواهیم کرد
   دوره پلاگین نویسی به زودی ارائه خواهد شد اما زمان دقیق مشخص نیست
   حتما این مورد را توضیح خواهیم داد

 6. U9570 ۳۰ مهر ۱۳۹۸

  استاد میشه توضیح بدین به چه صورت میشه قسمتی از سایت رو برای ثبت نام و ورود در حالتی که کاربر وارد نشده یا ثبت نام نکرده نوشته باشه ورود و ثبت نام ولی وقتی وارد شد یا ثبت نام کرد نوشته تغییر چیدا کنه به اسم کاربر و لینک داشته باشه به پنل کاربری

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۳۰ مهر ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   با استفاده از افزونه میهن پنل در سایت این مورد بوجود می آید

 7. U11538 ۲۸ مهر ۱۳۹۸

  سلام دوره را کی اپدیت میکنید پس؟
  و دوره پلاگین نویسی بزارید

 8. U11538 ۲۶ مهر ۱۳۹۸

  سلام اقای راد خسته نباشید من نسخه 2018 فتوشاپو دارم چگونه واحد اندازه گیری متن توی فتوشاپ رو از pt به px تغیر بدم؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۸ مهر ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   به صورت زیر خط کش (Ruler) را در صفحه نمایش و واحد آن را تغییر می دهیم.
   نمایش خط کش View -> Rulers

   تغییر واحد خط کش Edit -> Preferences -> Unit &Rulers

 9. U19805 ۱۳ مهر ۱۳۹۸

  سلام
  جناب راد پس کی میخواید آپدیت بعدی رو ارائه بدید، حداقل باگ های قالب رو برطرف کنید

 10. U11557 ۱۱ مهر ۱۳۹۸

  سلام. این آموزش چند ساعت هست؟

 11. U7616 ۰۶ مهر ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید در این دوره برنامه نویسی php هم برای ساخت قالب و ساختارهای وردپرس اموزش داده میشه یا باید بلد باشیم؟

 12. U9970 ۰۴ مهر ۱۳۹۸

  سلام این دوره با دوره قبلی طراحی سایت که با قیمت 350 تومن بود فرق داره یا این آپدیت جدید همون دوره است

 13. U23712 ۰۳ مهر ۱۳۹۸

  با این پکیج سایت های غیر فروشگاهی مثل سایت های خبری و… رو هم میشه ساخت؟

 14. U24026 ۰۲ مهر ۱۳۹۸

  سلام
  ببخشید من فقط قسمت برنامه نویسی قالب وردپرس و سازگاری با ووکامرس رو می خوام
  ایا می تونم این ها خریداری کنم

 15. U19805 ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

  سلام
  جناب راد یه سوالی : مثلا ما توی صفحات محصول امتیاز رو قرار میدیم که کاربر امتیاز دهی کنه ، بعد همین امتیاز توی نتایج گوگل زیر لینک محصول ما نشون داده میشه
  اینکه گوگل این امتیاز رو تشخیص میده توسط وردپرس انجام میشه یا نیاز هست که کد خاصی وارد بشه ؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   پاسخ جناب راد به شما: بله این امتیاز توسط ووکامرس ارائه میشود. نیازی نیست کدی اضافه شود

 16. U19805 ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

  سلام
  جناب راد اگر بخوایم یه سایت آموزشی بسازیم مثلا با افزونه learnpress باید چکار کنیم؟
  امکانش هست نحوه انجام این کار رو هم توی دوره آموزش بدید

  البته جناب راد خیلی وقته منتظر آپدیت بعدی هستیم، آخرین بار قالب باگ های زیادی داشت که منتظر برطرف کردنشون هستیم

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   پاسخ جناب حسینی راد به شما: اموزشش توی سایت هست سرچ بفرمایید. آپدیت بعدی تا چند روز آینده

 17. U23897 ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

  سلام من سایتم مقالاتش ایندیکس نمیشه قبلا هرچی میزاشتم میشد الان نمیشه میتونید مشکلم رو رفع کنید؟

 18. U23897 ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

  سلام من اگه این اموزش رو یاد بگیرم ایا دقیقا سایت رو میتوانم طراحی کنم؟ به خمیدگی های سایت و تصاویر و کل طرحش دقت کنید ایا با این اموزش میشه کپیشو طراحی کنم؟

 19. U11014 ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

  سلام ی قالب طراحی کردم ولی هنگام نصب ارور شیوه نامه استایل حاوی سربرگ مناسب نیس میزنه رفتم از هاست قالب رو نصب کردم ولی وقتی فعال میکنم قالبو فقط ی صفحه سفید میاره مشکل چیه

 20. U23897 ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

  سلام
  با پایان این دوره ایا میتونم به سادگی سایت https://mihanwp.com را عینان طراحی کنم؟

 21. U23897 ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

  سلام
  ایا خود قالب میهن وردپرس رو کامل اموزش میدید که چه طور طراحی کرد؟ دقیقا عین همین قالب
  https://mihanwp.com رو عرض میکنم

 22. U23897 ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

  سلام
  با پایان این دوره میتونم مثل همین را طراحی کنم یا نه؟
  {تصویر اپلود شد}

 23. U23897 ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

  سلام وقت به خیر
  من اصلا html و css بلد نیستم و خیلی مقدماتیم خیلی از اموزش های html و css رو دیدم قشنگ واضح توضیح نمیدن و اصلا متوجه نمیشم ایا این دوره کمکم میکنه کامل ساده به html و css مسلط بشم و توضیح میده هر کد کارش چیه؟ یا در این حد نیست ؟ و برای من خوبه یا نه ؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   بله در این آموزش از ابتدای طراحی سایت برای تمامی افرادی که هیچ گونه آشنایی با کدنویسی ندارند تدریس شده است

 24. U19805 ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

  سلام
  جناب راد توی خیلی از منابع میگن که باید برای سایت های وردپرسی از نسخه 1.12.4 jquery استفاده کنیم؟ اکثر سایت های وردپرسی هم از اين نسخه استفاده میکنن؟ دلیلش چی هست و اگر از نسخه های بالاتر استفاده کنیم چه مشکلی پیش میاد

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

   درود
   پاسخ جناب حسینی راد به شما: معمولا زمانی نیاز هست که یک افزونه تداخلی ایجاد کند و یا اسلایدری کار نکند. پیشنهاد نمیکنیم downgrade کنید. اخرین نسخه بهتر هست

   • U19805 ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

    خوب با توجه به تعداد بالای افزونه هایی که برای وردپرس نوشته شده و احتمالا بعدا مشتری توی سایت نصب خواهد کرد بهتر نیست که از همون ورژن پایین تر استفاده کنیم که بازه زیادی از افزونه هارو پوشش بدیم که قالب ساپورت کنه؟

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

     با سلام و احترام
     خیر. پیشنهاد ما به شما استفاده از آخرین نسخه می‌‌باشد

 25. U22102 ۱۷ شهریور ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشین
  1-در این آموزش پنل کاربری هم درست میکنید؟
  2- و سیستم عضویت؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۷ شهریور ۱۳۹۸

   با سلام
   سرفصل مطالبی که تدریس میشود در توضیحات محصول بیان شده و به شرح زیر است:
   روش های کسب در آمد از طریق طراحی سایت
   آزادکاری یا فریلسنری از طریق سایت های انجام پروژه
   نحوه طراحی سایت برای افراد و شرکت ها
   نحوه قیمت گذاری پروژه های طراحی سایت
   نحوه عقد قرارداد طراحی سایت با مشتری و مواردی که باید رعایت کنید
   کسب در آمد از طریق پشتیبانی وبسایت مشتریان
   ساخت محصول و فروش آن در مارکت های آنلاین و شرایط کار با تم فارست
   کسب در آمد از طریق آموزش به دیگران
   جلسه ۳ – آموزش مقدماتی کار با فتوشاپ برای طراحی سایت
   چیدمان و طرح بندی استاندارد یک صفحه ی وب در فتوشاپ
   مفهوم سند و ایجاد یک سند برای طرح گرافیکی یک صفحه وب
   آشنایی با ابزارهای فتوشاپ برای طراحی یک صفحه وب
   معرفی واحدهای اندازه گیری و انتخاب اندازه مناسب برای یک سند گرافیکی صفحه وب
   کار با بخش‌های مختلف Blending Options
   ایجاد یک بنر تبلیغاتی برای شروع کار با فتوشاپ بصورت عملی
   جلسه ۴ – شروع طراحی سایت در فتوشاپ (بخش اول)
   روانشناسی رنگ و انتخاب صحیح ست رنگی در طراحی قالب
   طرح ریزی قسمت های اصلی سایت (هدر، فوتر، ساید بار) با ابزارهای فتوشاپ
   مفاهیم ruler و guideline؛ تنظیم و استفاده از آن ها
   ایجاد طرح گرافیکی صفحه ی وب در فتوشاپ ( فایل psd طرح وب سایت)
   ایجاد بخش هدر سایت در فایل psd
   اضافه کردن استایل به بخش های ایجاد شده
   توضیح میزان شفافیت و شفافیت داخلی یک صفحه ی وب
   معرفی انواع border و inner shadow متن و تصویر
   ساخت گرادینت‌ها در طراحی وب به سبک جدید
   استایل دادن به بخش های مختلف سند گرافیکی یک صفحه ی وب در فتوشاپ
   توضیح مفاهیم UX و UI برای طراحی صفحات وب
   ساخت منوی وبسایت در فتوشاپ
   طراحی بخش سبدخرید سایت در هدر
   طراحی لوگو ساده و شیک برای مشتری در فتوشاپ
   طراحی مگامنو و هدر کامل وبسایت در فتوشاپ
   جلسه ۵ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش دوم)
   طراحی بخش محتوای وبسایت در فتوشاپ
   طراحی نمایش لیست محصولات وبسایت در فتوشاپ
   طراحی صفحه اصلی وبسایت در فتوشاپ بصورت کام
   معرفی ابزار lorem ipsum برای ایجاد متن تصادفی مورد نیاز برای یک صفحه وب
   جلسه ۶ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش سوم)
   طراحی فوتر وبسایت در فتوشاپ
   تکمیل طرح اصلی وبسایت و افزودن مواردی برای زیباسازی بیشتر سایت
   جلسه ۷ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش چهارم)
   طراحی صفحه مقالات در فتوشاپ بصورت کامل
   طراحی صفحه تماس با ما و درباره ما و … در فتوشاپ
   طراحی صفحه ۴۰۴ یافت نشد در فتوشاپ
   جلسه ۸ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش پنجم)
   طراحی صفحه محصولات در فتوشاپ بصورت کامل
   طراحی صفحه آرشیو محصولات در فتوشاپ بصورت کامل
   اتمام طراحی سایت در فتوشاپ
   دریافت خروجی برای ارائه به مشتری
   جلسه ۹ – شروع یادگیری HTML و معرفی تگ‌های آن
   توضیح در مورد فایل های HTML و CSS
   تفاوت فایل های HTML و CSS
   چگونگی ایجاد فایل ها ی HTML و CSS
   طرز نمایش، استایل بندی، چیدمان و رنگ بندی صفحه ی وب با CSS
   توضیح چگونگی نمایش یک صفحه ی وب برای user ها
   توضیح ساختار فایل HTML شامل تگ های header و body
   معرفی تگ های مختلف HTML
   جلسه ۱۰ – شروع یادگیری CSS و معرفی تگ‌های آن
   توضیح ساختار CSS به طور کامل
   چگونگی ایجاد کلاس و آی دی در فایل CSS و فراخوانی آنها
   تفاوت آی دی و کلاس در یک فایل CSS
   آموزش CSS بصورت کامل و آشنایی با خصوصیت‌های سی اس اس
   جلسه ۱۱ – شروع کار با HTML و CSS بصورت عملی
   معرفی نرم افزار های مختلف برنامه نویسی
   ایجاد یک فایل HTML ساده
   توضیح ساختار کلی فایل HTML و تگ های HTML
   معرفی Selector‌ها در CSS و انواع آن‌ها
   دلیل ایجاد فایل های header، footer،content ،slider و … به صورت جداگانه برای ایجاد صفحات وب
   توضیح مفهوم minify و مزیت استفاده از کدهای minify شده ی html و css
   توضیح مسیردهی فایل ها در CSS
   توضیح چگونگی اضافه کردن فایل CSS به فایل HTML
   کامنت گذاری در HTML
   کامنت گذاری در CSS
   جلسه ۱۲ – ساخت هدر وبسایت با زبان HTML و CSS
   تبدیل طرح گرافیکی به کد
   ایجاد یک سند Html برای یک صفحه ی وب بصورت عملی
   معرفی Css و استفاده از آن برای ایجاد افکت های گرافیکی و ایجاد سند Css بصورت عملی
   لینک کردن صفحه های Html و Css بصورت عملی
   کدنویسی قالب طراحی شده در فتوشاپ
   استفاده از کدهای css reset بصورت عملی
   شروع کدنویسی بخش های مختلف صفحه ی وب
   کدنویسی هدر سایت بصورت کامل
   معرفی کاربرد عملی خاصیت z-index در طراحی وب
   اضافه کردن فونت به یک فایل Html
   اضافه کردن تصویر پس زمینه ی سایت
   کدنویسی بخش header شامل کدنویسی لوگو
   کدنویسی منوی اصلی سایت
   مفهوم hover و استفاده از آن برای ایجاد منوها
   طراحی منو و زیرمنو با Css
   آشنایی با پسوند SVG و استفاده از آن در وبسایت
   مشخص کردن نوع و اندازه فونت سایت با استفاده از Css
   جلسه ۱۳ – ساخت مگامنو و محصولات صفحه اصلی با HTML
   ساخت مگامنو حرفه‌ای در HTML
   افکت دادن به مگامنو با استفاده از CSS
   استفاده از تگ img بصورت عملی
   استایل دهی به سلکتور مختلف last-child و first child
   شروع ساخت صفحه اصلی وبسایت
   استفاده از کلاس clear در style.css
   Hover دادن به بخش های مختلف صفحه ی وب
   استایل دهی به هدینگ‌ها
   توضیح کامل‌تر خاصیت float بصورت عملی
   استایل دادن به بخش های مختلف با استفاده از دستور nth-child
   جلسه ۱۴ – ساخت ستون کناری وبسایت با HTML و CSS
   ساخت ستون کناری وبسایت در HTML
   قرار دادن تصویر تبلیغاتی در ستون کناری وبسایت
   برنامه‌نویسی سایدبار وبسایت
   اضافه کردن hover به باکس های سایدبار
   ساخت آخرین مطالب با HTML در سایدبار
   ساخت فرم خبرنامه در HTML
   ساخت اسلایدر موبایل در HTML
   جلسه ۱۵ – ساخت اسلایدر در HTML و CSS
   ساخت اسلایدر موبایلی در صفحه اصلی سایت
   آموزش کار با Owl Slider
   اضافه کردن جاوا اسکریپت به سایت طراحی شده
   استفاده از اسلایدر اسکرولی در وبسایت
   جلسه ۱۶ – ساخت فوتر وبسایت با HTML و CSS
   ساخت فوتر وبسایت در HTML
   آموزش عملی کار با گرادینت‌ها در CSS
   ساخت پس زمینه فوتر وبسایت با CSS
   قرار دادن اینماد و لوگو ساماندهی در فوتر وبسایت
   اتمام HTML صفحه اصلی و کپی گرفتن برای استفاده در دیگر صفحات وبسایت
   جلسه ۱۷ – ساخت صفحات داخلی و صفحه 404
   کپی گرفتن از فایل‌ها برای ساخت صفحه جدید HTML
   ساخت فایل صفحات درباره ما، تماس با ما و … در HTML
   ساخت صفحه ۴۰۴ یافت نشد با HTML
   آموزش سازگار کردن سایت با مرورگر‌های مختلف
   جلسه ۱۸ – ساخت مابقی صفحات وبسایت
   ساخت صفحات دیگر در html
   اتمام نشانه گذاری html و تکمیل قالب در html
   توضیح ساختار کلی قالب وردپرس
   آموزش ساخت فایل‌های مختلف در قالب وردپرس
   جلسه ۱۹ – شروع ساخت قالب وردپرس و تبدیل HTML به وردپرس
   ساخت یک قالب ساده خام برای وردپرس
   توضیح ساختار قالب وردپرس بصورت عملی
   شروع تبدیل قالب HTML به وردپرس
   داینامیک کردن Title صفحات
   آدرس دهی بصورت داینامیک برای فایل‌های JS و CSS
   Include کردن هدر و فوتر در صفحات سایت
   آموزش ساخت فهرست متغیر در وردپرس
   سازگار کردن قالب وردپرس با افزونه‌های مختلف
   جلسه ۲۰ – ساخت مگامنو و ستون کناری در قالب وردپرس
   ساخت مگامنو عریض بدون استفاده از افزونه
   آموزش ساخت سایدبار قابل ویرایش از بخش ابزارک‌ها
   ساخت ابزارک اختصاصی برای قالب وردپرس
   آموزش افزودن قابلیت تصویر شاخص به وردپرس
   افزودن سایز‌های مختلف تصویر شاخص در وردپرس
   مدیریت سایدبار وبسایت با ابزارک‌ها
   مدیریت تبلیغات وبسایت با استفاده از ابزارک‌ها
   نمایش آخرین مقالات وبسایت در ستون کناری
   جلسه ۲۱ – ساخت فوتر وبسایت و صفحه ۴۰۴ و صفحات آرشیو
   انتقال کد‌های بخش سایدبار به فایل مجزا
   ساخت پست تایپ سفارشی در وردپرس
   نمایش پست تایپ سفارشی در بخش اسلایدر
   ساخت فوتر وبسایت در وردپرس
   ساخت محل ابزارک برای فوتر
   مدیریت فوتر از پنل وردپرس
   برنامه نویسی صفحه ۴۰۴ در قالب وردپرس
   ساخت سایز تصویر شاخص برای بخش آرشیو
   برنامه نویسی صفحه آرشیو در قالب وردپرس
   نمایش شماره صفحات در بخش آرشیو بدون نصب افزونه
   استایل دهی CSS به بخش شماره صفحات
   جلسه ۲۲ – ساخت صفحه برگه ها و نوشته های وردپرس
   نمایش برگه‌ها در وردپرس
   نمایش نوشته تکی در وردپرس
   نمایش برچسب‌ها در قالب وردپرس
   نمایش نام نویسنده در قالب وردپرس
   نمایش دسته بندی های نوشته در قالب وردپرس
   نمایش محتوای پست در قالب وردپرس
   نمایش نظرات در قالب وردپرس
   ویرایش سی اس اس برای سفارشی سازی نظرات سایت
   سفارشی کردن برنامه نویسی comments.php
   جلسه ۲۳ – شروع ساخت بخش فروشگاهی وبسایت و ساخت صفحه معرفی محصول در ووکامرس
   روش سازگار کردن قالب ساخته شده با ووکامرس
   استفاده از تصاویر شاخص در صفحه محصول
   ویرایش بخش های مختلف ووکامرس در قالب طراحی شده
   سفارشی کردن صفحه نمایش محصول در ووکامرس
   افزودن بخش مقایسه محصول در قالب طراحی شده
   ساخت بخش افزودن به لیست خرید آینده
   سفارشی سازی دکمه افزودن به سبد خرید
   جلسه ۲۴ – ساخت صفحه محصول در ووکامرس (بخش دوم)
   ادامه ساخت صفحات محصول در ووکامرس
   ساخت بخش‌ معرفی کامل محصول
   نمایش مشخصات فنی محصول در صفحه محصول
   سفارشی سازی بخش های مختلف صفحه محصول ووکامرس
   جلسه ۲۵ – ساخت صفحه آرشیو محصولات و صفحه سبد خرید و صفحه حساب کاربری ووکامرس
   ساخت صفحه آرشیو محصولات
   سفارشی کردن صفحه دسته بندی محصولات ووکامرس
   سفارشی کردن صفحه سبد خرید ووکامرس
   سفارشی سازی پیام‌های نمایش داده شده در صفحه تسویه حساب ووکامرس
   سفارشی سازی صفحه حساب کاربری ووکامرس
   جلسه ۲۶ – نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اصلی سایت
   استفاده از WP_Query برای نمایش پست تایپ‌ها
   نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اصلی سایت
   افزودن دکمه افزودن به سبد خرید به صفحه اصلی
   نمایش عنوان محصولات در صفحه اصلی سایت
   جلسه ۲۷ – ساخت پنل تنظیمات برای قالب وردپرس
   بهترین روش برای ساخت پنل تنظیمات قالب وردپرس
   چرا از روش‌های قدیمی استفاده نمی‌کنیم؟
   افزودن فیلد متنی به پنل تنظیمات قالب وردپرس
   افزودن فیلد انتخاب رنگ به پنل تنظیمات قالب وردپرس
   افزودن فیلد آپلود تصویر به پنل تنظیمات قالب وردپرس
   مدیریت بخش‌های سایت قالب با پنل تنظیمات قالب وردپرس
   تغییر لوگوی سایت از پنل تنظیمات قالب وردپرس
   مدیریت تبلیغات سایت از پنل تنظیمات قالب وردپرس
   انتخاب دسته بندی محصولات صفحه اصلی از پنل تنظیمات قالب
   جلسه ۲۸ – انتخاب رنگ و استایل قالب از پنل تنظیمات قالب
   کوتاه کردن عنوان محصولات صفحه اصلی برای جلوه بهتر
   انتخاب عنوان دسته بندی محصولات صفحه اصلی از پنل تنظیمات قالب
   ساخت رنگ‌بندی و انتخاب رنگ سایت از طریق پنل تنظیمات قالب
   افزودن رنگبندی سبز، قرمز و آبی به پنل تنظیمات قالب
   جلسه ۲۹ – ریسپانسیو کردن قالب طراحی شده
   آموزش کامل ریسپانسیو کردن بخش‌های مختلف سایت
   کار با شرط @media and screen در سی اس اس
   جلوگیری از اسکرول افقی در حالت موبایل
   جلسه ۳۰ – ساخت منوی ریسپانسیو برای موبایل
   ساخت منوی همبرگری در موبایل
   اتصال منوی همبرگری به فهرست وردپرس
   ساخت منو ریسپانسیو بدون نیاز به نصب افزونه (بصورت اختصاصی)
   ساخت منو ریسپانسیو با استفاده از افزونه
   استفاده از جاوا اسکریپت برای ساخت منو موبایلی
   جلسه ۳۱ – حل مشکلات قالب طراحی شده
   آموزش حل مشکل عنوان در تگ Title
   آموزش اسلایدی کردن تصاویر محصولات ووکامرس
   آموزش افزودن LightBox به تصاویر محصولات ووکامرس
   آموزش حل حذف شدن استایل hover منوی اصلی موقع hover کردن روی submenu
   جلسه ۳۲ – اضافه کردن قابلیت به قالب
   لینک کردن دسته بندی های موجود در صفحه اصلی
   اضافه کردن Preloader به کل صفحات سایت
   جلسه ۳۳ – اضافه کردن قابلیت به قالب
   ساخت فرم جستجوی سفارشی
   نمایش عناصر سایت در ساعات خاص
   جلسه ۳۴ – مگامنوی ریسپانسیو
   آموزش ریسپانسیو کردن مگامنو
   ساخت منوهای باز شونده در حالت موبایلی
   جلسه ۳۵ – افزودن تنظیمات به ابزارک اختصاصی ساخته شده
   افزودن تنظیمات تغییر عنوان به ابزارک
   افزودن تغییر تعداد نمایش پست به ابزارک
   جلسه ۳۶ – پس زمینه سفارشی برای مگامنو
   قرار دادن تصویر پس زمینه سفارشی برای هر مگامنو بصورت مجزا
   روش‌های دیگر سفارشی کردن مگامنوها
   جلسه ۳۷ – ساخت مینی سبد خرید
   نمایش تعداد محصولات سبد خرید در هدر سایت
   نمایش سبد خرید سریع در هدر سایت
   جلسه ۳۸ – نمایش مسیر کاربر و فرم ورود اختصاصی
   نمایش مسیر کاربر در سایت
   ساخت فرم ورود اختصاصی برای ورود کاربر در قالب

 26. U23745 ۱۷ شهریور ۱۳۹۸

  سلام من می خواهم فقط بخش طراحی با فتوشاپ را بخرم. چه طور می تونم؟

 27. U18795 ۱۷ شهریور ۱۳۹۸

  سلام میخواستم ببینم در منوسازی html چطوری یک اشاره گر در مستطیل های منو های آبشاری درست کنیم ، اگر عکسی که فرستادم را مشاهده کنید متوجه میشید …

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۷ شهریور ۱۳۹۸

   سلام با before after میتونید بسازید. آموزش before after توی دوره هست اگر متوجه نشدید بگید تا توی آپدیت توضیح بدیم حتما
   nav-primary ul li ul.sub-menu::before {
   content: ” “;
   width: 10px;
   height: 10px;
   background: #5750a8;
   transform: rotate(45deg);
   position: absolute;
   top: -5px;
   right: 70px;
   }

 28. U14721 ۱۶ شهریور ۱۳۹۸

  سلام من بعد این اموزش میتونم افزونه ها رو ادیت کنم و یا افزونه هم طراحی کنم و یا امکانات خاصی یا دلخواهی رو به قالبم و سایتم بدم یا نه؟

 29. U22158 ۱۱ شهریور ۱۳۹۸

  سلام
  من فونت ایران سنس نسخه تجاری محدودشو خریداری کردم و طبق اموزش فایل fonts رو تو پوشه html کپی کردم و دستورش رو هم تو قسمت body وارد کردم و چند بار هم از لحاظ نگارش بررسی کردم دقیقا مطابق اموزش بود اما فونت نوشته ی هدر تغییر نمی کنه و همون قبلی مونده!
  باید چیکارش کنم؟
  ممنون از راهنماییتون

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۱ شهریور ۱۳۹۸

   با سلام
   لطفا آدرس سایت و اطلاعات ورود رو برای ما ارسال بفرمایید.

   • U22158 ۱۱ شهریور ۱۳۹۸

    سایت نیست دارم طبق اموزش دوره روی سیستم خودم کار می کنم و تا قسمت طراحی هدر پیش رفتم

    ممکنه ایراد از لایسنس باشه؟

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۲ شهریور ۱۳۹۸

     در سی اس اس به المنتی که میخواهید فونت را استفاده کند خاصیت font-family:IRANSans !important; را بدهید.

 30. U19805 ۰۷ شهریور ۱۳۹۸

  سلام
  جناب راد کی میخواید آپدیت های بعدی رو ارائه بدید پس؟ منتظریم ما

 31. U11014 ۰۱ شهریور ۱۳۹۸

  سلام چجور بین ی خط مثلا border-top:1px solid متن قرار دهیم عکس هم فرستادم

 32. U19805 ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

  سلام
  جناب راد توی صفحه محصولات اگر بخوایم به جای سایدبار پیشفرض فیلتر های ووکامرس قرار بگیره باید چکار کنیم؟مثلا فیلتر بر اساس قیمت ، دسته بندی ، امتیاز یا رنگ

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

   درود بر شما
   افزونه فیلتر محصولات ووکامرس نصب کنید و ابزارک هاش رو توی سایدبار قرار بدید.

 33. U23291 ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر.
  ببخشید می خواستم بدونم این دوره پیش نیازی نداره؟ مثلا آشنایی با HTML یا CSS؟ و نکته دوم اینکه در قالبی که شما در دوره طراحی کردید و به صورت دمو قرار دادید، یک مشکلی داره، و اونم اینکه زمانی که کاربر وارد صفحه یک محصول میشه و بر روی منو ماوسش رو قرار میده، گزینه های منو به زیر توضیحات محصول می روند،
  و یک نکته دیگه اینکه دکمه “افزودن به سبد خرید” مشکل داره، اگه دقت کنید آیکون سبد خرید با کلمه سبد خرید ادغام شده.

 34. U22082 ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشین
  ببخشید در این آموزش از php هم استفاده میشه ؟

 35. U23272 ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

  سلام میخواستم بدونم مدت زمان این دوره چند ساعته؟

 36. U11606 ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

  سلام
  1. قالب بعد از آماده شدن فایل های html ریسپانسیو شود بهتر است یا بعد از تبدیل به قالب وردپرس؟
  2. برای طراحی سایت دو زبانه چه پیشنهادی دارید؟ تا حد امکان بدون استفاده از پلاگین باشد.

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

   سلام
   تفاوتی ندارد اما بعد از تبدیل بهتر است
   ۲. تنها پیشنهاد افزونه چند زبانه هست

 37. U6683 ۲۳ مرداد ۱۳۹۸

  با سلام
  عکس هایی که توی گالری محصول میذاریم ، زیر عکس اصلی به صورت تامنیل نشون میده
  عکس اصلی که تصویر شاخص هست در بالای تامنیل ها نشون میده ، اما بقیه تامنیل ها رو که میزنیم ، صفحه سفیده و هیچی نمایش نمیده ، فقط ارتفااع کم و زیاد میشه
  ممنون

 38. U22158 ۲۳ مرداد ۱۳۹۸

  قسمت finder در فتوشاپ من وجود نداره چیکار کنم؟
  نسخه فتو شاپم همین نسخه cc2019 هست

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۳ مرداد ۱۳۹۸

   درود بر شما. منظور شما از قسمت finder کدام جلسه از آموزش هست. چیزی به نام Finder توضیح داده نشده!

 39. U19805 ۲۳ مرداد ۱۳۹۸

  سلام
  جناب راد تفاوت سایت های شخصی ، خبری ، شرکتی و فروشگاهی چی هستش؟ ممنون میشم همینجا یه توضیح مختصری در موردشون بدید

  و اینکه جناب راد وقتی ما پروژه میگیریم هزینه ثبت هاست و دامنه رو به صورت مازاد از مشتری دریافت کنیم یا کلا همون هزینه ای هست که برای طراحی سایت به مشتری دادیم مثلا دو میلیون یا بگیم دو میلیون به علاوه هزینه هاست و دامنه

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۳ مرداد ۱۳۹۸

   سلام
   همونطور که از اسمشون پیدا هست کاربرد های خاص خودشون رو دارن مثلا سایت فروشگاهی جوری طراحی شده که شما میتونید محصولات رو برای فروش روش قرار بدید و سایت خبری جوری هست که بیشتر مطالب نوشتاری روش قرار میدید
   هزینه هاست و دامنه مازاد هست

   • U19805 ۲۴ مرداد ۱۳۹۸

    قالب شرکتی چی؟ شامل فروش محصول میشه یا فقط معرفی یه سری چیزها هستش

    چون بلاخره قیمت طراحی انواع سایتها هم متفاوت هست

    در مورد هاست و دامنه هم پس مثلا اگه بگیم دومیلیون بعد میگیم که 300 تومن هم هزینه هاست و دامنه تون میشه درسته؟

 40. U19805 ۲۰ مرداد ۱۳۹۸

  سلام مجدد
  جناب راد ممنون از آپدیت هایی که ارائه دادین
  فقط موردی که توی آپدیت ها وجود داره اینه که سبد خرید برای محصولات آرشیو کار نمیکنه و وقتی روشون کلیک مکنیم نه به صورت Ajax به سبد خرید اضافه میشه نه صفحه ریفرش میشه و اینکه وقتی حالا یک محصولی رو هم به سبد خرید اضافه کردیم داخل mini cart عمل حذف محصول از مینی کارت هم انجام نمیشه

  ممنون میشم این موارد رو توی یک آپدیت تصحیح کنید
  و اینکه اگر اضافه به سبد خرید ایجکسی رو هم آموزش میدادید خیلی خوب میشد

  با سپاس از شما

 41. U11014 ۱۹ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من که دوره صفر تا صد قالب گذروندم نیاز هس دوره های دیگه مثل طراحی سایت شرکتی یا طراحی سایت فروش فایل ببینم یا همین کفایت میکنه؟؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۹ مرداد ۱۳۹۸

   سلام
   در این دوره طراحی هر نوع سایتی که شما مایل باشید در آینده بسازید توضیح داده شده

 42. U19805 ۱۶ مرداد ۱۳۹۸

  متن پیام خصوصی ***

 43. U11014 ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

  سلام ببخشید ی سوال داشتم من دوره صفر تا صد طراحی قالب دیدم و همه مفاهیم فهمیدم و تسلط نسبی به طراحی قالب دارم خواستم با چندتا قالب رایگان کار کنم و ویرایش کنم که مسلط شم.. شما چه قالب ها و افزونه هایی رایگانی رو پیشنهاد میکنین برای تمرین کردن و تسلط پیدا کردن به مباحث و سوال بعد اینکه قیمت گذاری پیشنهادی شما برای طراحی سایت با قالب های اماده با فزونه های خوب چقدره؟ متشکر

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۵ مرداد ۱۳۹۸

   سلام
   از هر کدوم از قالب ها و افزونه های رایگان ما میتونید برای این مورد استفاده کنید فرقی نداره. در ارتباط با قیمت گذاری چون در حال حاضر ما پروژه طراحی سایت نمیگیریم نمیتونیم قیمتی هم پیشنهاد بدیم بهتون

 44. U19805 ۱۲ مرداد ۱۳۹۸

  سلام
  جناب راد کاش یکم سریعتر آپدیت هارو منتشر میکردید
  ممنونم میشم موارد مهمتر رو در اولویت قرار بدید

 45. U19805 ۰۷ مرداد ۱۳۹۸

  سلام مجدد
  جناب راد لطفا این موارد رو حتما اضافه کنید چون واقعا نیاز هستن و الان ما برای پیاده سازی این موارد به مشکل برخوردیم :

  1- تغییر تصاویر مگامنو از طریق تنظیمات در فهرست ( دوستان هم درخواست کردن ولی فرمودید از طریق CSS ، خوب نمیشه که به مشتری بگیم بره کد CSS بنویسه اگر یه تنظیمات براش اضافه کنید ممنون میشم حتی اگه آیکون رو هم بهش اضافه کنید عالی میشه)

  2- وقتی ما یه اسلایدر به صفحه اضافه میکنیم خوب به غیر از تصویر ویژگی های دیگه ای مثل زمان یا Interval اسلایدر رو هم داریم که ممنون میشم لطف کنید اینم به کاستوم پست تایپ اضافه کنید تا کاربر بتونه زمان اسلایدر رو مشخص کنه

  3- ایجاد ShortCode برای امکانات قالب مثل اسلایدر تا کاربر بتونه هرجایی که خواست از این امکان استفاده کنه

  4- افزودن ویژگی های مختلفی که در صفحه محصول نمایش داده میشه مانند گارانتی بازگشت وجه ، امکان پرداخت درب منزل ، امتیاز ویژگی های محصول با پروگرس بار ، نقاط قوت و نقاط ضعف محصول

  5 – و مورد خیلی مهم دیگه حتی از لحاظ سئو Bread Crumb هست

  جناب راد ممنون میشم این آپدیت هارو داخل دوره قرار بدید چون واقعا بنده خودم مجبورم در به در دنبال این موارد داخل اینترنت بگردم در حالی که خوب ما این دوره رو شرکت کردیم که این مشکلات رو نداشته باشیم

  ممنون از توجه شما

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۷ مرداد ۱۳۹۸

   سلام سپاس از لطف شما. موارد به لیست اپدیت ها اضافه شد و طی اپدیت های بعدی توضیح داده خواهد شد.

 46. U11538 ۰۷ مرداد ۱۳۹۸

  سلام توی قسمت پری لودر اگه بخایم ایکون یا گیف اضافه کنیم باید چیکار کنیم ؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۷ مرداد ۱۳۹۸

   سلام به جای تصویری که قرار دادیم یا کدی که استفاده کردیم می‌تونید از background: img استفاده کنید.

 47. U11538 ۰۶ مرداد ۱۳۹۸

  و یک سوال دیگ این دکمه های دوتایی of و on رو چجوری میسازن میشه توضیح بدید

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۶ مرداد ۱۳۹۸

   سلام معمولا با جی کوئری ساخته میشه. توی همون سایت کد پن سرچ بفرمایید کدهای زیادی هست برای این دکمه

 48. U11538 ۰۶ مرداد ۱۳۹۸

  و اینکه لطفا توابع وووکامرس رو هم توی یک مقاله یا جدا انتشار بدید چون منبع فارسی واسش وجود نداره

 49. U11014 ۰۵ مرداد ۱۳۹۸

  سلام ببخشید من کدهای html css که میزنم و با مروگر کروم کار میکنم ولی اگه همین صفحه رو با مرورگر دیگه ای باز کنم کلا میریزه به هم کد ها و سایز بندی هاش بهم میخوره چیکار کنم؟

 50. U18571 ۰۵ مرداد ۱۳۹۸

  من میخوام یک پنل مدیریت طراحی کنم که امکانات زیر رو داشته باشه آیا با خرید این آموزش می تونم همچین چیزی طراحی کنم:
  ین پنل چهار بخش داره
  1- بخش مدیریت
  2- بخش کارفرما
  3- بخش مجری
  4- بخش بازرس

  در بخش مدیریت امکانات زیر نیاز هست:
  1- مدیریت ساخت اکانت
  2- داشتن تمام امکانات سه بخش بعدی
  3- بخش مدیریت حساب کاربران که امکان اضافه و کم کردن از کیف پول و… رو داشته باشه

  در بخش کارفرما امکانات زیر نیاز است:
  1- کیف پول
  2- فرم سفارش کار
  3- تیکت
  4- پرداخت مستقیم و واریز وجه در کیف پول
  5- لیست سفارشات و دریافت سفارشات
  6- تنظیمات پروفایل

  در بخش مجری امکانات زیر نیاز است:
  1- پروفایل
  2- تراکنش ها
  3- تاریخچه عملکرد
  4- در صفحه اول نمایش مقالات در حال انجام، مقالات در حال بررسی، مقالات تایید شده، موجودی
  5- در صفحه اول : دریافت مقالات وارد شده و نمایش مقالاتی که دریافت شده

  در بخش بازرس امکانات زیر نیاز است:
  1- پروفایل
  2- تراکنش ها
  3- تاریخچه عملکرد
  4- نمایش مقالات دریافتی و مقالات تایید شده و موجودی حساب
  5- نمایش مقالات دریافت شده برای بررسی و دریافت مقالات جدید برای بررسی

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۶ مرداد ۱۳۹۸

   سلام خیر این آموزش برای طراحی قالب وردپرس هست و برای اینکار باید آموزش افزونه نویسی وردپرس رو یاد بگیرید.