ثبت‌نام ورود

دوره طراحی سایت با وردپرس ۲۰۲۰

دوره طراحی سایت با وردپرس
دوره طراحی سایت با وردپرس

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که رشد اینترنت و استفاده از گوشی‌های هوشمند و آشنایی با فضای مجازی، از علاقه‌مندی‌ها و نیازهای امروزه است؛ و این امر باعث رشد روزافزون سایت‌ها و خدمات فروش آنلاین گردیده است. اگر می‌خواهید طراح سایت شوید باید در یک دوره طراحی سایت با وردپرس شرکت کنید.

شرکت‌های موفقی در این زمینه وجود دارند که درآمد پرسودی از طریق یک سایت دارند. همچنین فروشگاه‌هایی وجود دارند که در کنار کسب‌وکار سنتی خود از یک سایت معتبر برای فروش آنلاین نیز استفاده می‌کنند. حال برای داشتن این نوع از کسب‌وکار پرسود شما یا نیاز به داشتن علم این کار رادارید، و یا با پرداخت هزینه زیاد از طراحان سایت کمک بگیرید.

درگذشته‌ی نه‌چندان دور، میهن وردپرس دوره حضوری طراحی سایت داشت، که افراد مشتاق خاص خودش را می‌طلبید! با بزرگ‌تر شدن میهن وردپرس، رفته‌رفته بر تعداد درخواست‌های آموزش طراحی سایت افزوده می‌شد. این شد که تصمیم گرفتیم دوره را به‌صورت آنلاین برگزار کنیم؛ تا همه‌ی افراد شانس یادگیری این مهارت پرسود و شیرین را داشته باشند.

به‌این‌ترتیب این آموزش جامع در وب‌سایت میهن وردپرس قرار گرفت. از آن روز به بعد دوره حضوری که فقط مختص افرادی خاص بود (فقط افرادی که در شیراز حضور داشتند) تبدیل به دوره‌ای شد که همه می‌توانند در آن شرکت کنند؛ و بعد از یادگیری به‌راحتی به کسب درآمد بپردازند.

با برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین شانس یادگیری این کسب‌وکار نوین و پردرآمد در اختیار عموم مردم قرار گرفت. دوره‌ای که همه می‌توانند در آن شرکت کنند و بعد از یادگیری به‌راحتی به کسب درآمد بپردازند.

دوره طراحی سایت با وردپرس

امروزه سایت‌های زیادی هستند که به سبکی زیبا طراحی شده و درآمد بالایی دارند. مثلاً وب‌سایت دیجی‌کالا را می‌بینیم که از یک فروشگاه زنجیره‌ای هم فراگیرتر شد و سود و حتی مشتریان بیشتری هم دارد. حالا شاید شما بگویید رسیدن به دیجی کالا خیلی رؤیایی است. اما جالب است که بگویم فروشگاه کفشی را در قشم دیدم که می‌گفت ۹۰ درصد فروش روزانه‌اش از طریق فروش آنلاین بوده. خب برای دست‌یابی به این بستر پرسود لازم است که شما یا علم این کار را داشته باشید؛ یا هزینه‌ای کنید تا طراحان سایت برای شما سایتی را طراحی کنند.

طراحی سایت، فقط طراحی ظاهری نیست!

بسیاری از طراحان سایت بر این باورند که طراحی سایت تنها در ساخت سایت‌های جذاب و زیبا خلاصه می‌شود. اما در حقیقت طراحی سایت چیزی فراتر از طراحی ظاهر آن است. برای طراحی سایتی مطلوب، عوامل زیادی ازجمله ساختار سایت، کاربردپذیری، خوانایی، عملکرد و… تأثیرگذار هستند. امروزه تمام وبمستران و مدیران سایت‌های حرفه‌ای و به‌روز به دنبال اجرای سایت‌های باکیفیت و پاسخگو هستند.

طراحی و اجرای سایت برای کسب‌وکار، تنها به این معنی نیست که یک برنامه‌نویس و یا متخصص سایتی را برای ما طراحی کند. امروزه روش‌های متفاوتی از طراحی سایت در بازار و سایت‌های مربوطه وجود دارد، و تنها با آموزش‌های کافی و حرفه‌ای می‌توانیم خودمان طراح سایت خود باشیم.

ازاین‌رو برخی از طراحان قالب‌های حرفه‌ای و سایت‌های به‌روز جهان تلاش می‌کنند تا روش‌های آسان‌تر و کاربردی‌تری برای اجرای یک سایت ارائه دهند. مانند قالب‌های حرفه‌ای که اکثر سایت‌های حرفه‌ای دنیا از آن‌ها استفاده می‌کنند. هنگامی‌که کلمه طراحی وب‌سایت به گوش ما می‌خورد؛ اولین مسئله‌ای که به ذهن ما خطور می‌کند رنگ‌بندی، جذابیت و طراحی زیبای صفحات سایت است. اما توجه کنید که این تمام‌کار نیست.

برخی از افراد طراحی سایت را به‌عنوان یک اثر هنری می‌شناسند. باید توجه داشت که یک سایت، ارائه محصولات و خدمات به‌صورت دیجیتالی است؛ که در آن قالب، کد نویسی و ساختار سایت امری اساسی و مهم به شمار می‌آید. بر همین اساس، طراحی وب‌سایت موضوعی فراتر از طراحی ظاهر آن است زیرا یک طراحی مناسب و ایده آل ساختار، کارایی و قابلیت‌های یک وب‌سایت را رقم می‌زند.

دوره آموزش طراحی قالب وردپرس

اما چرا تأکید کاری ما در بستر آماده‌ای مانند وردپرس است؟ خب جواب ساده است. شما برای خرید خودرو و رانندگی کردن، به سراغ این کار نمی‌روید که تک‌تک وسایل را مثل موتور، چرخ، دنده را بخرید و مونتاژ کنید و بعد تازه بخواهید رانندگی کنید. وردپرس هم به همین صورت عمل کرده است، به این طریق که شما را از دردسرهای اولیه ساخت سیستم مدیریت محتوا نجات داده؛ و فقط لازم است با یادگیری طراحی قالب HTML و CSS و علم کار با وردپرس با کمک ما در این جاده همواری که CMS فراهم کرده است، در این مسیر برانید و ویراژ دهید.

وردپرس به‌گونه‌ای عمل کرده که شما را از دردسرهای اولیه ساخت سیستم مدیریت محتوا نجات داده است. فقط با یادگیری طراحی قالب Html، CSS و علم کار با وردپرس در این جاده همواری که CMS فراهم کرده با یک خودرو از قبل آماده‌شده برانید. درگذشته نه‌چندان دور میهن وردپرس با برگزاری دوره‌های حضوری طراحی سایت آغاز به‌کار کرد؛ و افراد علاقه‌مند و خاص خودش را می‌طلبید.

قالب یا همان ساختار کلی یک سایت از عوامل بسیار مهم در طراحی سایت است. انتخاب زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف مانند PHP، CSS، HTML و نظیر این‌ها و قالب‌های آماده هرکدام معایب و مزایای زیادی دارند؛ که بنا بر سلیقه و نظر طراح آن و هدفی که از طراحی سایت دنبال می‌کند می‌تواند متفاوت باشد. البته این موضوع در بهینه‌سازی سایت نیز بی‌تأثیر نخواهد بود.

چرا دوره طراحی سایت با وردپرس به شما پیشنهاد می‌شود؟

امروزه برای هر کسب‌وکاری که ما داریم، به‌شدت احساس نیاز می‌شود که یک وب‌سایت داشته باشیم. برای داشتن یک وب‌سایت، وردپرس یکی از بهترین گزینه‌ها است. که با توجه به حجم مطالب آموزشی، یادگیری آن بسیار آسان است. البته برای متفاوت بودن سایتمان و همچنین زیباسازی آن باید از قالب‌های وردپرسی استفاده کرد. گروهی از قالب‌های وردپرسی، قالب‌های اختصاصی هستند که بهترین گزینه برای طراحی سایت‌های سفارشی هستند؛ یا برای زمانی که ما می‌خواهیم سایتی را از پایه طراحی کنیم مناسب می‌باشند. در این دوره ما به آموزش طراحی سایت از ۰ تا ۱۰۰ پرداخته‌ایم.

هنگامی‌که بخواهید یک سایت تأثیرگذار و کاربردی طراحی کنید؛ احتیاج دارید که زبان‌های برنامه‌نویسی زیادی را آموزش ببینید. این زبان‌های برنامه‌نویسی شامل HTML، CSS، JavaScript و… هستند؛ که ایجاد به‌روزرسانی و یا تغییرات را امکان‌پذیر می‌کنند. به هنگام استفاده از قالب‌های آماده، ایجاد تغییرات می‌تواند سخت یا غیرممکن باشد. به همین دلیل داشتن دانش کافی در خصوص مدیریت و ویرایش قالب‌های باکیفیت اهمیت زیادی دارد.

به‌این‌ترتیب می‌توانید وب‌سایتتان را در مسیری طراحی کنید که به‌راحتی و با سرعت پشتیبانی و مدیریت شود. ما در این دوره آموزشی امکان ویرایش کردن قالب‌ها را به شما آموزش می‌دهیم؛ و به‌راحتی می‌توانید قالب خود را همان‌گونه که می‌خواهید تغییر دهید و یا ویرایش کنید.

مراحل دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس

کاربردپذیری در طراحی سایت به معنای استفاده آسان از سایت و راهنمای آن است، تا کاربران بتوانند با سایت تعامل برقرار کنند و به‌راحتی بتوانند در صفحات سایت جستجو کنند. یکی از مهم‌ترین عوامل در طراحی سایت بهینه‌سازی آن است. طراحان حرفه‌ای با طراحی و پیاده‌سازی ساختار و نقشه مناسب برای سایت، سایت را برای کاربران بهینه‌سازی می‌کنند. یکی دیگر از عناصر مهم در طراحی وب‌سایت خوانایی سایت است. در طراحی‌ها باید از رنگ و فونت‌های مناسب در متن و پس‌زمینه استفاده شود تا متن‌ها به‌راحتی قابل مشاهده باشند.

پکیج طراحی قالب وردپرس

به‌طورکلی مفاهیم موردنیاز برای طراحی وب‌سایت را توضیح می‌دهیم. مفاهیم اولیه HTML و CSS و همچنین توضیحاتی در رابطه با فتوشاپ و طراحی سایت قبل از کد نویسی را برای شما توضیح خواهیم داد. شما می‌توانید قالب HTML خود را طراحی کنید. Hyper Text Markup Language به معنی زبان نشانه‌گذاری فوق متن است. زبان استاندارد طراحی صفحات وب CSS یا Cascade Style Sheets زبانی است که توسط آن قادر خواهید بود؛ تا استایل طراحی صفحات وب‌سایت خود را یک بار تعریف، و در صفحات موردنیازتان اعمال کنید. اضافه کردن فروشگاه به سایت هم یکی دیگر از سرفصل‌های بحث‌برانگیز این دوره است!

روند آموزش طراحی قالب وردپرس

از طراحی سایت در فتوشاپ تا برنامه نویسی تحت وب

شما در این دوره آموزشی، یک پروژه را از ۰ تا ۱۰۰ یعنی از یک سند خالی در فتوشاپ تا یک قالب در وردپرس، طبق مراحل طراحی قالب اختصاصی (مراحلی که در بالا آورده شد) انجام می‌دهید؛ و در جریان تمام مراحل و حتی مشکلات احتمالی قرار می‌گیرید. و در آخر اضافه کنیم که اگر زمان و حوصله‌ی تمرین کردن را دارید و پیگیر این هستید که طراح وب شوید ما این آموزش را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

چرا طراحی سایت را از فتوشاپ شروع می‌کنیم؟

فتوشاپ بهترین نرم‌افزار طراحی ۲ بعدی در دنیا است که توسط شرکت معروف Adobe ساخته‌شده؛ و قابلیت‌های بارزتری نسبت به سایر نرم‌افزارهای طراحی دارد. که به چند مورد از آن اشاره می‌کنیم: امکان جداسازی Header و Footer، سایر اجزا را جدا از هم نگه می‌دارد و همچنین اگر مشتری بخواهد تغییری ایجاد کند فقط در همان قسمت اعمال می‌شود.

همچنین وجود ابزارهایی که به صرفه‌جویی در زمان کمک می‌کند. فرمت‌های مختلف برای خروجی گرفتن مانند gif،png،jpg،SVG و دیگر فرمت‌ها وجود دارد. در فتوشاپ می‌توانیم طرح را کامل ببینیم و بعد از تأیید نهایی کارفرما شروع به برنامه‌نویسی می‌کنیم؛ که زمان کم‌تری نسبت به برنامه‌نویسی صرف می‌شود. همچنین فرصت مناسبی است برای اینکه از وضعیت طراحی خود قبل از برنامه‌نویسی باخبر می‌شویم. علاوه بر این امکان تغییرات قبل از شروع برنامه‌نویسی نیز وجود دارد.

ووکامرس چیست؟

افزونه‌ای رایگان برای طراحی فروشگاه اینترنتی در وردپرس، که به دلیل پشتیبانی گسترده از افزونه‌ها و ترکیب با وردپرس بسیاری از وب‌سایت‌ها از آن برای اضافه کردن امکانات فروشگاهی استفاده می‌کنند.

امکانات پیش‌فرض ووکامرس تمامی نیازهای کلی برای ایجاد یک فروشگاه برای فروش فیزیکی یا فروش فایل‌ها و محتواهای دیجیتالی را فراهم می‌کند. امکانات بسیاری نیز با استفاده از افزونه‌های رایگان و تجاری که برای این سیستم توسعه پیداکرده است، به آن افزوده می‌شوند.

طراحی فروشگاه اینترنتی با ووکامرس یکی مناسب‌ترین گزینه‌ها در بیشتر موارد به شمار می‌رود. به دلیل اینکه ووکامرس بر روی وردپرس پیاده‌سازی شده است؛ در اختیار داشتن امکانات ووکامرس و وردپرس در کنار هم، مزیتی غیرقابل‌چشم‌پوشی به شمار می‌رود. طراحی فروشگاه اینترنتی با ووکامرس بهینه، کارآمد، مقرون‌به‌صرفه و پشتیبانی‌کننده از تجارت و کسب‌وکار آنلاین شما به‌حساب می‌آید.

ووکامرس افزونه‌های بسیار زیادی برای سفارشی کردن و افزودن امکانات جدید به فروشگاه شما در اختیارتان قرار می‌دهد. افزونه‌هایی برای مدیریت مشتریان، راه‌اندازی بازاریابی در فروشگاه، آمار فروشگاه و …

چرا طراحی سایت با برنامه نویسی؟

برنامه‌نویسی وب‌سایت در طراحی وب‌سایت، مجموعه کدها و اسکریپت‌ها و ماژول‌ها و ابزاری که در طراحی وب‌سایت از آن توسط طراح سایت استفاده می‌شود است. این کدها می‌توانند کدهای آماده باشند یا توسط خود طراح نوشته شود. این کدها باید در قالبی خاص که قرارگیری این قالب نیز دارای کدهای خاص است نوشته شوند؛ تا ظاهر سایت ما آراسته و شکیل باشد.

با استفاده از برنامه‌نویسی می‌توانیم به طرح دلخواه خود و یا سفارش‌دهنده برسیم. تهیه یک طرح کلی از وب‌سایت و تطبیق آن با اصول علمی هدایت کاربر (UX)، طراحی قسمت گرافیکی سایت (UI) توسط طراح، تبدیل صفحات طراحی‌شده به HTML,CSS و تبدیل به قالب وردپرس مطابق نیاز مشتری را می‌توان از مراحل کلی طراحی سایت با برنامه‌نویسی عنوان کرد.

طرح‌های طراحی شده در این دوره

پیش نمایش دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس
برای مشاهده آنلاین سایت طراحی شده روی تصویر کلیک کنید.
برای مشاهده تصویر سایت طراحی شده روی تصویر کلیک کنید.

تصمیم گیری در مورد شرکت در پکیج طراحی سایت با وردپرس

اگر می‌خواهید یک طراح سایت موفق درزمینهٔ توسعه تجارت الکترونیک خود از طریق اینترنت باشید، باید وب‌سایتی جذاب، تعامل برانگیز، کاربرپسند و همچنین دارای خدمات کاربردی داشته باشید.

داشتن یک سایت حرفه‌ای و کاربرپسند کار مشکلی نیست. شما حتی با کمترین هزینه می‌توانید یک سایت حرفه‌ای داشته باشید و کسب‌وکار خود را به‌صورت حرفه گسترش دهید. کافی است در این دوره آموزشی بسیار مفید شرکت کنید و در کمترین زمان ممکن سایت کاملاً اختصاصی و حرفه‌ای برای خود و مشتریان خود را راه‌اندازی کنید.

این دوره برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که دوست دارند از طریق طراحی سایت کسب درآمد کنند.
کسانی که به کسب درآمد از اینترنت اعتقادی دارند و می‌خواهند سایت خودشان را حرفه‌ای بسازند.
کسانی که می‌خواهند ایده‌های کسب و کار خود را ارزیابی کنند.
کسانی که ایده‌های لازم برای کسب‌وکار اینترنتی خود را اجرا می‌کنند.
آن دسته از افرادی که به دنبال اجرای کسب و کارهای خود هستند.
افرادی که برای یادگیری خود ارزش قائلند.

این دوره برای چه افرادی مناسب نیست؟

کسانی که به کسب درآمد از اینترنت اعتقادی ندارند.
کسانی که دوست دارند هزینه‌های گزافی بابت طراحی قالبشان یا ایجاد یک سفارشی‌سازی جزئی در قالبشان، پرداخت کنند.
کسانی که فکر می‌کنند نمی‌توانند خود طراح سایت حرفه‌ای شوند و سایت خودشان را طراحی کنند.
آن دسته از افرادی که خود را در امر یادگیری باور ندارند.

چرا در دوره آموزش طراحی سایت از بوت استرپ استفاده نمی‌کنیم؟

بوت استرپ و سایر فریمورک‌های طراحی سایت، کدهای آماده از پیش تعریف شده‌ای هستند که می‌توانند به شما در طراحی سایت کمک کنند. اما شما باید از پایه اصول CSS و HTML را یاد بگیرید. در این دوره از صفر مطلق شروع به آموزش طراحی سایت کرده‌ایم. پس با دیدن دوره می‌توانید به راحتی کدهای موجود در فریمورک‌های مختلف را درک کنید. اینجا ماهی‌گیری را یاد می‌گیرید!
از این گذشته، بوت استرپ حجم بسیار زیادی دارد و هزاران خط کد را به سایت شما اضافه خواهد کرد. این موضوع باعث می‌شود سرعت سایت شما کمتر شود.

گارانتی بازگشت وجه
ضمانت بازگشت وجه ۷ روزه بدون ریسک

در صورت عدم تطابق دوره با سرفصل‌ها، وجه پرداختی شما را بازگشت خواهیم داد.

تاریخ آپدیت دوره:
مدت زمان دوره: ۳۳ ساعت

سرفصل‌های آموزشی

جلسه ۱ – مقدمات طراحی سایت با وردپرس

 • توضیحاتی در رابطه با دوره
 • کار‌هایی که در این دوره انجام خواهیم داد.

جلسه ۲ – روش های کسب در آمد از طریق طراحی سایت

 • روش های کسب در آمد از طریق طراحی سایت
 • آزادکاری یا فریلسنری از طریق سایت های انجام پروژه
 • نحوه طراحی سایت برای افراد و شرکت ها
 • نحوه قیمت گذاری پروژه های طراحی سایت
 • نحوه عقد قرارداد طراحی سایت با مشتری و مواردی که باید رعایت کنید
 • کسب در آمد از طریق پشتیبانی وبسایت مشتریان
 • ساخت محصول و فروش آن در مارکت های آنلاین و شرایط کار با تم فارست
 • کسب در آمد از طریق آموزش به دیگران

جلسه ۲-۱ – طراحی سایت در Adobe XD

 • معرفی ابزار طراحی سایت
 • اسکتچ و استفاده از آن برای طراحی سایت
 • محیط کار با Adobe XD

جلسه ۲-۲ – طراحی عملی یک صفحه در Adobe XD

 • ساخت یک صفحه فرود در Adobe XD

جلسه ۳ – آموزش مقدماتی کار با فتوشاپ برای طراحی سایت

 • چیدمان و طرح بندی استاندارد یک صفحه ی وب در فتوشاپ
 • مفهوم سند و ایجاد یک سند برای طرح گرافیکی یک صفحه وب
 • آشنایی با ابزارهای فتوشاپ برای طراحی یک صفحه وب
 • معرفی واحدهای اندازه گیری و انتخاب اندازه مناسب برای یک سند گرافیکی صفحه وب
 • کار با بخش‌های مختلف Blending Options
 • ایجاد یک بنر تبلیغاتی برای شروع کار با فتوشاپ بصورت عملی

جلسه ۴ – شروع طراحی سایت در فتوشاپ (بخش اول)

 • روانشناسی رنگ و انتخاب صحیح ست رنگی در طراحی قالب
 • طرح ریزی قسمت های اصلی سایت (هدر، فوتر، ساید بار) با ابزارهای فتوشاپ
 • مفاهیم ruler و guideline؛ تنظیم و استفاده از آن ها
 • ایجاد طرح گرافیکی صفحه ی وب در فتوشاپ ( فایل psd طرح وب سایت)
 • ایجاد بخش هدر سایت در فایل psd
 • اضافه کردن استایل به بخش های ایجاد شده
 • توضیح میزان شفافیت و شفافیت داخلی یک صفحه ی وب
 • معرفی انواع border و inner shadow متن و تصویر
 • ساخت گرادینت‌ها در طراحی وب به سبک جدید
 • استایل دادن به بخش های مختلف سند گرافیکی یک صفحه ی وب در فتوشاپ
 • توضیح مفاهیم UX و UI برای طراحی صفحات وب
 • ساخت منوی وبسایت در فتوشاپ
 • طراحی بخش سبدخرید سایت در هدر
 • طراحی لوگو ساده و شیک برای مشتری در فتوشاپ
 • طراحی مگامنو و هدر کامل وبسایت در فتوشاپ

جلسه ۵ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش دوم)

 • طراحی بخش محتوای وبسایت در فتوشاپ
 • طراحی نمایش لیست محصولات وبسایت در فتوشاپ
 • طراحی صفحه اصلی وبسایت در فتوشاپ بصورت کام
 • معرفی ابزار lorem ipsum برای ایجاد متن تصادفی مورد نیاز برای یک صفحه وب

جلسه ۶ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش سوم)

 • طراحی فوتر وبسایت در فتوشاپ
 • تکمیل طرح اصلی وبسایت و افزودن مواردی برای زیباسازی بیشتر سایت

جلسه ۷ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش چهارم)

 • طراحی صفحه مقالات در فتوشاپ بصورت کامل
 • طراحی صفحه تماس با ما و درباره ما و … در فتوشاپ
 • طراحی صفحه ۴۰۴ یافت نشد در فتوشاپ

جلسه ۸ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش پنجم)

 • طراحی صفحه محصولات در فتوشاپ بصورت کامل
 • طراحی صفحه آرشیو محصولات در فتوشاپ بصورت کامل
 • اتمام طراحی سایت در فتوشاپ
 • دریافت خروجی برای ارائه به مشتری

جلسه ۹ – شروع یادگیری HTML و معرفی تگ‌های آن

 • توضیح در مورد فایل های HTML و CSS
 • تفاوت فایل های HTML و CSS
 • چگونگی ایجاد فایل ها ی HTML و CSS
 • طرز نمایش، استایل بندی، چیدمان و رنگ بندی صفحه ی وب با CSS
 • توضیح چگونگی نمایش یک صفحه ی وب برای user ها
 • توضیح ساختار فایل HTML شامل تگ های header و body
 • معرفی تگ های مختلف HTML

جلسه ۱۰ – شروع یادگیری CSS و معرفی تگ‌های آن

 • توضیح ساختار CSS به طور کامل
 • چگونگی ایجاد کلاس و آی دی در فایل CSS و فراخوانی آنها
 • تفاوت آی دی و کلاس در یک فایل CSS
 • آموزش CSS بصورت کامل و آشنایی با خصوصیت‌های سی اس اس

جلسه ۱۱ – شروع کار با HTML و CSS بصورت عملی

 • معرفی نرم افزار های مختلف برنامه نویسی
 • ایجاد یک فایل HTML ساده
 • توضیح ساختار کلی فایل HTML و تگ های HTML
 • معرفی Selector‌ها در CSS و انواع آن‌ها
 • دلیل ایجاد فایل های header، footer،content ،slider و … به صورت جداگانه برای ایجاد صفحات وب
 • توضیح مفهوم minify و مزیت استفاده از کدهای minify شده ی html و css
 • توضیح مسیردهی فایل ها در CSS
 • توضیح چگونگی اضافه کردن فایل CSS به فایل HTML
 • کامنت گذاری در  HTML
 • کامنت گذاری در CSS

جلسه ۱۲ – ساخت هدر وبسایت با زبان HTML و CSS

 • تبدیل طرح گرافیکی به کد
 • ایجاد یک سند Html برای یک صفحه ی وب بصورت عملی
 • معرفی Css و استفاده از آن برای ایجاد افکت های گرافیکی و ایجاد سند Css بصورت عملی
 • لینک کردن صفحه های Html و Css بصورت عملی
 • کدنویسی قالب طراحی شده در فتوشاپ
 • استفاده از کدهای css reset بصورت عملی
 • شروع کدنویسی بخش های مختلف صفحه ی وب
 • کدنویسی هدر سایت بصورت کامل
 • معرفی کاربرد عملی خاصیت z-index در طراحی وب
 • اضافه کردن فونت به یک فایل Html
 • اضافه کردن تصویر پس زمینه ی سایت
 • کدنویسی بخش header شامل کدنویسی لوگو
 • کدنویسی منوی اصلی سایت
 • مفهوم hover و استفاده از آن برای ایجاد منوها
 • طراحی منو و زیرمنو با Css
 • آشنایی با پسوند SVG و استفاده از آن در وبسایت
 • مشخص کردن نوع و اندازه فونت سایت با استفاده از Css

جلسه ۱۳ – ساخت مگامنو و محصولات صفحه اصلی با HTML

 • ساخت مگامنو حرفه‌ای در HTML
 • افکت دادن به مگامنو با استفاده از CSS
 • استفاده از تگ img بصورت عملی
 • استایل دهی به سلکتور مختلف last-child و first child
 • شروع ساخت صفحه اصلی وبسایت
 • استفاده از کلاس clear در style.css
 • Hover دادن به بخش های مختلف صفحه ی وب
 • استایل دهی به هدینگ‌ها
 • توضیح کامل‌تر خاصیت float بصورت عملی
 • استایل دادن به بخش های مختلف با استفاده از دستور nth-child

جلسه ۱۴ – ساخت ستون کناری وبسایت با HTML و CSS

 • ساخت ستون کناری وبسایت در HTML
 • قرار دادن تصویر تبلیغاتی در ستون کناری وبسایت
 • برنامه‌نویسی سایدبار وبسایت
 • اضافه کردن hover به باکس های سایدبار
 • ساخت آخرین مطالب با HTML در سایدبار
 • ساخت فرم خبرنامه در HTML
 • ساخت اسلایدر موبایل در HTML

جلسه ۱۵ – ساخت اسلایدر در HTML و CSS

 • ساخت اسلایدر موبایلی در صفحه اصلی سایت
 • آموزش کار با Owl Slider
 • اضافه کردن جاوا اسکریپت به سایت طراحی شده
 • استفاده از اسلایدر اسکرولی در وبسایت

جلسه ۱۶ – ساخت فوتر وبسایت با HTML و CSS

 • ساخت فوتر وبسایت در HTML
 • آموزش عملی کار با گرادینت‌ها در CSS
 • ساخت پس زمینه فوتر وبسایت با CSS
 • قرار دادن اینماد و لوگو ساماندهی در فوتر وبسایت
 • اتمام HTML صفحه اصلی و کپی گرفتن برای استفاده در دیگر صفحات وبسایت

جلسه ۱۷ – ساخت صفحات داخلی و صفحه 404

 • کپی گرفتن از فایل‌ها برای ساخت صفحه جدید HTML
 • ساخت فایل صفحات درباره ما، تماس با ما و … در HTML
 • ساخت صفحه ۴۰۴ یافت نشد با HTML
 • آموزش سازگار کردن سایت با مرورگر‌های مختلف

جلسه ۱۸ – ساخت مابقی صفحات وبسایت

 • ساخت صفحات دیگر در  html
 • اتمام نشانه گذاری html و تکمیل قالب در html
 • توضیح ساختار کلی قالب وردپرس
 • آموزش ساخت فایل‌های مختلف در قالب وردپرس

جلسه ۱۹ – شروع ساخت قالب وردپرس و تبدیل HTML به وردپرس

 • ساخت یک قالب ساده خام برای وردپرس
 • توضیح ساختار قالب وردپرس بصورت عملی
 • شروع تبدیل قالب HTML به وردپرس
 • داینامیک کردن Title صفحات
 • آدرس دهی بصورت داینامیک برای فایل‌های JS و CSS
 • Include کردن هدر و فوتر در صفحات سایت
 • آموزش ساخت فهرست متغیر در وردپرس
 • سازگار کردن قالب وردپرس با افزونه‌های مختلف

جلسه ۲۰ – ساخت مگامنو و ستون کناری در قالب وردپرس

 • ساخت مگامنو عریض بدون استفاده از افزونه
 • آموزش ساخت سایدبار قابل ویرایش از بخش ابزارک‌ها
 • ساخت ابزارک اختصاصی برای قالب وردپرس
 • آموزش افزودن قابلیت تصویر شاخص به وردپرس
 • افزودن سایز‌های مختلف تصویر شاخص در وردپرس
 • مدیریت سایدبار وبسایت با ابزارک‌ها
 • مدیریت تبلیغات وبسایت با استفاده از ابزارک‌ها
 • نمایش آخرین مقالات وبسایت در ستون کناری

جلسه ۲۱ – ساخت فوتر وبسایت و صفحه ۴۰۴ و صفحات آرشیو

 • انتقال کد‌های بخش سایدبار به فایل مجزا
 • ساخت پست تایپ سفارشی در وردپرس
 • نمایش پست تایپ سفارشی در بخش اسلایدر
 • ساخت فوتر وبسایت در وردپرس
 • ساخت محل ابزارک برای فوتر
 • مدیریت فوتر از پنل وردپرس
 • برنامه نویسی صفحه ۴۰۴ در قالب وردپرس
 • ساخت سایز تصویر شاخص برای بخش آرشیو
 • برنامه نویسی صفحه آرشیو در قالب وردپرس
 • نمایش شماره صفحات در بخش آرشیو بدون نصب افزونه
 • استایل دهی CSS به بخش شماره صفحات

جلسه ۲۲ – ساخت صفحه برگه ها و نوشته های وردپرس

 • نمایش برگه‌ها در وردپرس
 • نمایش نوشته تکی در وردپرس
 • نمایش برچسب‌ها در قالب وردپرس
 • نمایش نام نویسنده در قالب وردپرس
 • نمایش دسته بندی های نوشته در قالب وردپرس
 • نمایش محتوای پست در قالب وردپرس
 • نمایش نظرات در قالب وردپرس
 • ویرایش سی اس اس برای سفارشی سازی نظرات سایت
 • سفارشی کردن برنامه نویسی comments.php

جلسه ۲۳ – شروع ساخت بخش فروشگاهی وبسایت و ساخت صفحه معرفی محصول در ووکامرس

 • روش سازگار کردن قالب ساخته شده با ووکامرس
 • استفاده از تصاویر شاخص در صفحه محصول
 • ویرایش بخش های مختلف ووکامرس در قالب طراحی شده
 • سفارشی کردن صفحه نمایش محصول در ووکامرس
 • افزودن بخش مقایسه محصول در قالب طراحی شده
 • ساخت بخش افزودن به لیست خرید آینده
 • سفارشی سازی دکمه افزودن به سبد خرید

جلسه ۲۴ – ساخت صفحه محصول در ووکامرس (بخش دوم)

 • ادامه ساخت صفحات محصول در ووکامرس
 • ساخت بخش‌ معرفی کامل محصول
 • نمایش مشخصات فنی محصول در صفحه محصول
 • سفارشی سازی بخش های مختلف صفحه محصول ووکامرس

جلسه ۲۵ – ساخت صفحه آرشیو محصولات و صفحه سبد خرید و صفحه حساب کاربری ووکامرس

 • ساخت صفحه آرشیو محصولات
 • سفارشی کردن صفحه دسته بندی محصولات ووکامرس
 • سفارشی کردن صفحه سبد خرید ووکامرس
 • سفارشی سازی پیام‌های نمایش داده شده در صفحه تسویه حساب ووکامرس
 • سفارشی سازی صفحه حساب کاربری ووکامرس

جلسه ۲۶ – نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اصلی سایت

 • استفاده از WP_Query برای نمایش پست تایپ‌ها
 • نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اصلی سایت
 • افزودن دکمه افزودن به سبد خرید به صفحه اصلی
 • نمایش عنوان محصولات در صفحه اصلی سایت

جلسه ۲۷ – ساخت پنل تنظیمات برای قالب وردپرس

 • بهترین روش برای ساخت پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • چرا از روش‌های قدیمی استفاده نمی‌کنیم؟
 • افزودن فیلد متنی به پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • افزودن فیلد انتخاب رنگ به پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • افزودن فیلد آپلود تصویر به پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • مدیریت بخش‌های سایت قالب با پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • تغییر لوگوی سایت از پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • مدیریت تبلیغات سایت از پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • انتخاب دسته بندی محصولات صفحه اصلی از پنل تنظیمات قالب

جلسه ۲۸ – انتخاب رنگ و استایل قالب از پنل تنظیمات قالب

 • کوتاه کردن عنوان محصولات صفحه اصلی برای جلوه بهتر
 • انتخاب عنوان دسته بندی محصولات صفحه اصلی از پنل تنظیمات قالب
 • ساخت رنگ‌بندی و انتخاب رنگ سایت از طریق پنل تنظیمات قالب
 • افزودن رنگبندی سبز، قرمز و آبی به پنل تنظیمات قالب

جلسه ۲۹ – ریسپانسیو کردن قالب طراحی شده

 • آموزش کامل ریسپانسیو کردن بخش‌های مختلف سایت
 • کار با شرط @media and screen در سی اس اس
 • جلوگیری از اسکرول افقی در حالت موبایل

جلسه ۳۰ – ساخت منوی ریسپانسیو برای موبایل

 • ساخت منوی همبرگری در موبایل
 • اتصال منوی همبرگری به فهرست وردپرس
 • ساخت منو ریسپانسیو بدون نیاز به نصب افزونه (بصورت اختصاصی)
 • ساخت منو ریسپانسیو با استفاده از افزونه
 • استفاده از جاوا اسکریپت برای ساخت منو موبایلی

جلسه ۳۱ – حل مشکلات قالب طراحی شده

 • آموزش حل مشکل عنوان در تگ Title
 • آموزش اسلایدی کردن تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش افزودن LightBox به تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش حل حذف شدن استایل hover منوی اصلی موقع hover کردن روی submenu

جلسه ۳۲ – اضافه کردن قابلیت به قالب

 • لینک کردن دسته بندی های موجود در صفحه اصلی
 • اضافه کردن Preloader به کل صفحات سایت

جلسه ۳۳ – اضافه کردن قابلیت به قالب

 • ساخت فرم جستجوی سفارشی
 • نمایش عناصر سایت در ساعات خاص

جلسه ۳۴ – مگامنوی ریسپانسیو

 • آموزش ریسپانسیو کردن مگامنو
 • ساخت منوهای باز شونده در حالت موبایلی

جلسه ۳۵ – افزودن تنظیمات به ابزارک اختصاصی ساخته شده

 • افزودن تنظیمات تغییر عنوان به ابزارک
 • افزودن تغییر تعداد نمایش پست به ابزارک

جلسه ۳۶ – پس زمینه سفارشی برای مگامنو

 • قرار دادن تصویر پس زمینه سفارشی برای هر مگامنو بصورت مجزا
 • روش‌های دیگر سفارشی کردن مگامنوها

جلسه ۳۷ – ساخت مینی سبد خرید

 • نمایش تعداد محصولات سبد خرید در هدر سایت
 • نمایش سبد خرید سریع در هدر سایت

جلسه ۳۸ – نمایش مسیر کاربر و فرم ورود اختصاصی

 • نمایش مسیر کاربر در سایت
 • ساخت فرم ورود اختصاصی برای ورود کاربر در قالب

جلسه ۳۹ – شرطی کردن دسته‌بندی‌ها و استفاده از فیلد‌های دلخواه

 • استفاده از if_category
 • استفاده از is_category
 • استفاده از فیلد‌های سفارشی وردپرس
 • شرطی کردن فیلد‌های سفارشی وردپرس

جلسه ۴۰ – حل مشکلات و سوالات دانشجویان

 • ساخت شبکه پست شبیه تلویزیون میهن وردپرس
 • افزودن فلش به مسیر راهنما در سایت
 • افزودن Arrow به اسلایدر سایت
 • اضافه کردن آیکون فلش به منوهای دارای زیرمنو

جلسه ۴۱ – ساخت قالب وردپرس چندزبانه

 • کار با فایل‌های استایل rtl.css و ltr.css
 • چپ چین کردن قالب وردپرس
 • راست چین کردن قالب وردپرس
 • افزودن قابلیت ترجمه به قالب
 • ساخت فایل‌های ترجمه برای قالب
 • استفاده از تابع e_
 • سازگار کردن قالب با افزونه‌های چند زبانه وردپرس
 • کار با نرم افزار Poedit

جلسه ۴۲ – ساخت دکمه پیمایش صفحه با اسکرول

 • استفاده از خاصیت Smooth Scroll در CSS
 • ساخت نوار ثابت پیمایش در صفحه محصول
 • کلیک روی دکمه و اسکرول به بخش دلخواه از صفحه

جلسه ۴۳ – سازگار کردن قالب با صفحه ساز المنتور

 • معرفی افزونه المنتور
 • بررسی مستندات المنتور برای توسعه‌‌دهندگان
 • سازگار کردن قالب با المنتور
 • ساخت افزونه مکمل قالب قالب برای المنتور
 • ساخت المنت اختصاصی برای المنتور

مدرس این دوره کیست؟

رضا حسینی رادرضا حسینی راد

 • مدیر و موسس وبسایت میهن وردپرس با رتبه ۳۵۰ ایران
 • دارای گواهینامه SEO Expert از SEO MOZ
 • دارای گواهینامه بین المللی PHP , HTML & CSS و JavaScript از W3Schools
 • نویسنده کتاب شاه کلید سئو
 • مشاور و مدرس کسب‌و‌کار اینترنتی

 

نظرات دانشجویان این دوره

پوریا مقبولی

سلام من دوره طراحی سایت و افزونه میهن پنل رو خریداری کردم عالی هستن و پشتیبانی میهن وردپرس حرف نداره اقای راد فوق العاده هستن ممنون از سایت خوبتون

مهدی جعفری

به نظر من آموزش میهن وردپرس از تمام اموزش هایی که در بازار هست یه سر و گردن بالاتره اما میتونید خیلی بهترش کنید مثلا یکی از چیزایی که فکر میکنم خیلی میتونه این اموزش رو منحصر به فرد تر کنه اینه که بشه قالب ورپردس طراحی شده رو با صفحه سازها سازگار کرد. با تشکر از تیم میهن وردپرس.

محمد سیاه تیریمدیر وب‌سایت poweren.ir

میلاد کیهانیمدیر سایت قاب رنگی

لیست آپدیت‌های رایگان

در تاریخ ۵ خرداد ۱۳۹۸ آموزش سازگار کردن قالب با المنتور منتشر شد.

بروزرسانی در تاریخ ۱ خرداد ۱۳۹۹

 • آموزش اسکرول کردن صفحه با کلیک روی دکمه

بروزرسانی در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۸

 • پاسخ به سوالات دانشجویان
 • آموزش چند زبانه کردن قالب وردپرس
 • آموزش چپ چین و راست چین کردن قالب وردپرس
 • کار با نرم افزار Poedit

بروزرسانی در تاریخ ۴ اسفند ۱۳۹۸

 • کار با Adobe XD
 • طراحی سایت بصورت عملی در Adobe XD

آپدیت شماره ۱۱ در تاریخ ۳ دی ۱۳۹۸

 • حل مشکلات و سوالات دانشجویان دوره

آپدیت شماره ۱۰ در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۸

 • تابع if_category
 • تابع is_category
 • استفاده از فیلد‌های سفارشی وردپرس
 • شرطی کردن فیلد‌های سفارشی وردپرس

آپدیت شماره ۹ در تاریخ ۱۷ مرداد ۱۳۹۸

 • افزودن تنظیمات به ابزارک اختصاصی ساخته شده به دوره اضافه شد.
 • آموزش پس زمینه سفارشی برای مگامنو به دوره اضافه شد.
 • آموزش ساخت مینی سبد خرید به دوره اضافه شد.
 • آموزش نمایش مسیر کاربر و فرم ورود اختصاصی به دوره اضافه شد.

آپدیت شماره ۸ در تاریخ 2 مرداد 1398

 • آموزش ریسپانسیو کردن مگامنو و ساخت منوهای باز شونده در حالت موبایلی اضافه شد.

آپدیت شماره ۷ در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

 • آموزش اضافه کردن لینک به دسته بندی‌های صفحه اصلی
 • اضافه کردن لودینگ قبل از بارگذاری سایت (Preloader)

آپدیت شماره ۶ در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۷

 • آموزش حل مشکل عنوان در تگ Title
 • آموزش اسلایدی کردن تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش افزودن LightBox به تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش حل حذف شدن استایل hover منوی اصلی موقع hover کردن روی submenu

آپدیت شماره ۵ در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۷

 • تمامی جلسات دوره از ابتدا ضبط شد. در دوره جدید قالب جدید فروشگاهی شرکتی همراه با پنل مدیریت کامل طراحی کردیم.

آپدیت شماره ۴ در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

 • آموزش کار با فونت آیکون ها اضافه شد.
 • آموزش افزودن Preloader پیش بارگذار صفحات اضافه شد.
 • آموزش ویرایش و طراحی دکمه افزودن به سبد خرید در ووکامرس اضافه شد.
 • آموزش اضافه کردن تصویر پیش بارگذار زیر تصاویر در حال لود اضافه شد.

آپدیت شماره ۳ در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۶

 • آموزش کار با keyframe ها و ساخت جلوه های انیمیشن در صفحات وب به دوره اضافه شد.
 • آموزش ساخت پس زمینه دکمه بصورت اسلاید در زمان قرار گرفتن موس روی دکمه اضافه شد.

آپدیت شماره ۲ در تاریخ ۱۵ آبان ۱۳۹۶

 • راهکار های کسب در آمد از طریق طراحی سایت با وردپرس و نحوه عقد قرار داد با مشتری به آموزش اضافه شد.

آپدیت شماره ۱ در تاریخ ۳ آبان ۱۳۹۶

 • آموزش نوشتن سی اس اس مستقیم به دوره اضافه شد.
 • آموزش نمایش شماره صفحات در مطالب اضافه شد.
 • آموزش نمایش نام نویسنده و تگ ها به آموزش اضافه شد.
 • نحوه ساخت وب گرادینت ها به آموزش اضافه شد.
 • نحوه نمایش آخرین مطالب سایت در صفحه اصلی به دوره اضافه شد.
سوالات کاربران

 1. کاربر مهمان ۱۲ شهریور ۱۳۹۶

  سلام استاد .ممنون از اینکه سوالات رو زود جواب میدین. استاد تو پنل وردپرس روی لوکال وقتی نوشته جدید رو میزنم این پیغام رو میده.
  Failed to load content css: http://localhost:8888/wordpress/wp-content/plugins/wp-jalali/assets/css/wysiwyg-rtl.css
  تقویم جلالی و وردپرس فارسی هم فعاله.
  باید چکار کنم؟

 2. کاربر مهمان ۱۰ شهریور ۱۳۹۶

  سلام استاد. توی پنل مدیریت وردپپرس هر چیزی رو یا هر نوشته ای رو میخوام تغییر بدم و انتشار رو میزنم میره به صفحه سفید. مشکلش چیه؟

 3. U5361 ۰۹ شهریور ۱۳۹۶

  سیام . وقتتون بخیر. استاد کدهای آماده php رو که در این دوره هم ازش استفاده کردین برام میفرستین؟

  • U7658 ۱۱ شهریور ۱۳۹۶

   درود.

   از درون پروفایلتون، دانلود کدهای آماده شده وردپرس را دانلود کنید، درون آن موجود می باشد.

 4. کاربر مهمان ۳۱ مرداد ۱۳۹۶

  سلام خسته نباشید بنده نمیخوام وب سایت طراحی کنم فقط میخوام با سایت کار کنم آموزشی دارید که کمک کنه
  بنده یه قالب سایت خریداری کردم ولی اصلا نمیدونم باید چی کار کنم

 5. کاربر مهمان ۳۰ مرداد ۱۳۹۶

  مرسی استاد. یه سوال دیگه؟ در سایدبار منوهای سمت چپ رو که میسازم کنارشون یه نقطه سیاه میوفته.کنار لینکها. چطوری باید حذفشون کنم؟

 6. کاربر مهمان ۲۸ مرداد ۱۳۹۶

  استاد نمیشه به پیج style css جدا داد؟ یعنی جدا از index.html باشه؟یعنی کدهای سی اس اس پیج رو جدا توی یه style css دیگه نوشت؟ آخه هر کد سی اس اسی برای پیج میذارم صفحه ایندکسم به هم میریزه.مشکل چیه؟

 7. کاربر مهمان ۲۷ مرداد ۱۳۹۶

  سلام استاد هر عنصر یا نوشته ای تو html تعریف میکنم در قسمت هدر در سمت چپ و بالا قرار میگیره.مثلا من میخوام زیر اسلایدر قرار بگیره و بعد از کد اسلایدر کد رو میذارم ولی باز میره بالا قرار میگیره. همه کدها رو هم صد بار چک کردم ولی درست نمیشه.مشکلش چیه؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۷ مرداد ۱۳۹۶

   سلام به اون عنصر یک مقدار display:block بدید. اگر حل نشد بعد از اسلایدر یک clear قرار بدید طبق آموزش

 8. کاربر مهمان ۲۶ مرداد ۱۳۹۶

  استاد آموزش برنامه نویسی ووکامرس رو هم بزارید.ممنون

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۷ مرداد ۱۳۹۶

   سلام توی همین آموزش دو قسمت در مورد ووکامرس توضیح دادیم اما بصورت کامل چشم یک دوره حتما خواهیم داشت

 9. U5361 ۲۵ مرداد ۱۳۹۶

  سلام استاد. با یادگیری این دوره آیا میشه یه سایت نیازمندی شبیه دیوار دیزاین کرد؟ آیا دیوار از وردپرس استفاده کرده؟

  • U7658 ۲۶ مرداد ۱۳۹۶

   درود.
   اگر در کنار این آموزش ٬ افزونه نویسی وردپرس رو یاد بگیرید بله. دیوار خیر سیستم اختصاصی داره

 10. کاربر مهمان ۲۵ مرداد ۱۳۹۶

  سلام ببخشید من وردپرس رو کموبیش بلدم 2 سوال داشتم
  1 – با دیدن این دوره میتونم قالب برای فروش در themeforest با استانداردهای اون تولید کنم؟
  2 – آیا در این دوره آموزش طراحی اسلایدر های مختلف هست؟ اسلایدرهایی شبیه به اسلایدر های این سایت میخوام ******** اسلایدرلمسی – آیا بادیدن این دوره میتونم چنین اسلایدرهایی طراحی کنم؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۵ مرداد ۱۳۹۶

   سلام
   ۱. توی این آموزش ساخت پنل تنظیمات قالب توضیح داده شده. برای سایت قالب و قرار دادن توی تم فارست و رقابت با بازار جهانی باید بتونید افزونه وردپرس هم بنویسید و این افزونه رو توی قالب بکار ببرید مثلا برای ساخت صفحات اما در کل وقت زیادی باید بذارید
   ۲.بله آموزش ساخت اسلایدر توضیح داده شده

 11. کاربر مهمان ۲۴ مرداد ۱۳۹۶

  سلام استاد فرم تماس با ما در پکیج رو اموزش نداید چرا؟

 12. کاربر مهمان ۲۱ مرداد ۱۳۹۶

  سلام جلسه پنجم چرا ناقص هستش؟و اینکه جلسه ششم شروع میشه چیزایی میگید که اصلا قبلا توضیح ندادید؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۱ مرداد ۱۳۹۶

   سلام جلسه ۵ ناقص نیست. تقریبا ۵ دقیقه از آموزش چون اضافی بوده از فیلم حذف شده و توی جلسه ششم کار کردیم بصورت عملی

 13. کاربر مهمان ۱۸ مرداد ۱۳۹۶

  سلام استاد کدهای ریست css رو میشه برام ایمیل کنید؟

 14. کاربر مهمان ۱۷ مرداد ۱۳۹۶

  سلام وقت بخیر. آقای حسینی راد من یه مشکلی در طراحی قالب دارم. اینکه زمانی که دستور float را برای قراردادن لوگو در هدر سایت اجرا میکنم لوگو محو میشه و زمانی که این دستور رو پاک میکنم لوگو ظاهر میشه ولی در جای اصلی خودش قرار نمیگیره. راه حل چیه؟

 15. کاربر مهمان ۱۴ مرداد ۱۳۹۶

  با سلام به همه دوستان میهن وردپرس.
  شرمنده مزاحم شدم لطفا اگر اشکال ندارد اقای حسینی راد پاسخ این سوالات رو بدهند ممنون میشوم.
  شرمنده.

  اقای حسینی عزیز همان گونه که میدانید از همراهان سایت شما هستم فقط سایت شما و سایت این جانب رو هم دیدید ، و همان گونه که در بخش های دیگه گفتم مشکلات زیادی با طراح سایت و همین طور با خود سایت دارم.
  شرمنده من هیچ اطلاعاتی در مورد طراحی و دیگر موارد رو ندارم تنها میشه گفت کارم با فتوشاب در طراحی عکس ها و یا ویرایش بد نیست.
  اگر این پکیج آموزشی رو از شما خریداری کنم میتونم یک سایت طراحی کنم و یا حتی مشکلات سایت خودم رو حل کنم .
  اخه همان طور که گفتم هیچ اطلاعاتی در مورد طراحی سایت ندارم. آیا آموزش طراحی سایت شما کاملا (خوانا ) ، (ساده ) و روان هست . تمامی قسمت ها مو به مو آموزش داده شده .کسی مثل من میتونه راحت یاد بگیره. سخت نیست. و این که به زبان انگلیسی هم تسلطی ندارم. من به هیچ گونه از زبان های برنامه نویسی هم تسلط ندارم.
  اگر هنگام آموزش با مشکل مواجه بشم و یا جایی و یا جاهایی متوجه نشم میشه با کسی که پشتیبانی میکنه ارتباط داشته باشم.
  مکنه تمام قسمت ها دچار مشکل بشم باز هم پاسخ گو هستند، و همان گونه که میدانید طراح سایت بنده در پاسخ گویی بسیار ضعیف هستند و من هم واقعا نیاز به راهنمایی ایشان داشتم اما آن گونه که باید پشتیبان سایت نبودند و همیشه با پشتیبانی مشکلاتی داشتم.
  ممنون از پاسخ گویی شما .

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۴ مرداد ۱۳۹۶

   سلام خدمت شما
   بله این آموزش بصورت قدم به قدم از صفر تا صد توضیح داده شده. از فتوشاپ تا کدنویسی. نیازی به دانش قبلی نیست چون کدنویسی را ابتدا توضیح دادیم سپس عملی کار کرده ایم و در مورد پاسخگویی تا الان دانشجویان دوره با دیدن فیلم ها سوالی براشون بی جواب نمونده خوشبختانه اما اگر سوالی باشه بله از همین طریق پاسخگو خواهم بود.
   با احترام

 16. کاربر مهمان ۰۹ مرداد ۱۳۹۶

  سلام
  ببخشید چند تا سوال دارم
  اول اینکه امکان تقسط دوره هست؟
  این آموزش با آموزش های آقای آوند چه تفاوتی داره ؟ تازه آقای آوند آموزش ها را با قیمت کمتری ارائه میدن
  من جلسه طراحی وب آقای آوند را گرفتم که طبق اون کار با نرم افزار phpstorm را یاد گرفتم . شما هم با این نرمافزار کار میکنید؟
  باتشکر

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۹ مرداد ۱۳۹۶

   سلام
   ۱.خیر
   ۲.از دوره سایر همکاران اطلاعی ندارم اما هر دوره مزایای خودش رو داره نمیشه هیچکدوم رو نقد کرد.
   ۳.خیر ما از atom و notepad++ و دریم ویور استفاده می کنیم.

 17. کاربر مهمان ۰۵ مرداد ۱۳۹۶

  سلام من میخوام این بسترو بخرم ولی واقعا هزینش بالاس تخفیفی در نظر نمیگیرین؟

 18. کاربر مهمان ۲۸ تیر ۱۳۹۶

  سلام با این اموزش این پکیج میتونم مثلا یه سایت رزرو برای هتل یا یک سایت اگهی یا یک سایت اگهی یا یک سایت ازمون انلاین برای مدارس و خلاصه هر نوع سایتی که مشتری میخواد و در فضای اینترنت موجود هست رو راه بندازم؟

  • U6358 ۲۸ تیر ۱۳۹۶

   سلام. این آموزش صفر تا صد طراحی یک قالب رو گفته. می تونید سرفصل ها رو هم بخونید مطمئنا کمکتون خواهد کرد. در ضمن آموزشی هست که برای طراحی کلیه سایت ها هست؛ در واقع برای سایت خاصی نیست.

 19. کاربر مهمان ۲۸ تیر ۱۳۹۶

  باسلام و عرض ادب.
  آیا امکان داره هزینه آموزش کمتر بشه؟ مثلا برای مناسبتی چیزی یا تخفیفی چیزی؟
  و اینکه آیا واقعا بنده که خیلی مشتاق اینم که طراح قالب وردپرس بشم این دوره آموزشی بصورت کاملا واقعی و سالم میتونه بهم کمک کنه و در آخر آیا بنده یه طراح نه حرفه ای حرفه ای حداقل متوسط به بالا متونم باشم؟
  باتشکر

  • U7658 ۲۸ تیر ۱۳۹۶

   درود.
   خیر متاسافنه فعلا کد تخفیفی فعال نیست، ولی آخرین اخبار وب سایت را از طریق کانال تلگرام دنبال کنید.
   در رابطه با بسته آموزشی، اگر یک مدت زمانی حتی کم، وقت بگذارید و موارد را تمرین کنید، می توانید تمامی موارد ممکن را انجام دهید.

 20. کاربر مهمان ۲۰ تیر ۱۳۹۶

  با سلام
  میشه لطف کنید یک پیش نمایشی از این دوره قرار بدین

 21. کاربر مهمان ۱۴ تیر ۱۳۹۶

  با سلام
  جلسه 5ام که تموم میشه و جلسه 6ام شروع میشه تضیحات به گونه ای هست که انگار نصف جلسه 5ام حذف شده و کوتاه هست مخصوصا بخش نوشتن کدهای html که مسیردهی رو ظاهرا گفتید

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۴ تیر ۱۳۹۶

   سلام مسیردهی رو توی جلسات بعدی بصورت عملی توضیح داده ایم. چون بصورت تئوری نمی شود توضیح داد.

   • کاربر مهمان ۱۴ تیر ۱۳۹۶

    و اینکه متاسفانه فایل های بنده از جلسه هفتم خراب هست باز نمیکنه، لطفا فایل هارو ببینید بصورت CD هم هنوز دستمون نرسیده و اینکه ممنون بابت محتوای خوب ولی کاش کیفیت ضیط کلاسای حضوری بهتر بود

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۵ تیر ۱۳۹۶

     سلام فایلها بررسی شدند مشکلی نداشت مجدد دانلود بفرمایید حتما کامل دانلود نشده. دی وی دی پکیج دیروز برای شما ارسال شده و تا یکی دو روز آینده به دست شما خواهد رسید. برای دریافت کد پیگیری پستی با دفتر داخلی ۱ تماس بگیرید.

 22. کاربر مهمان ۱۲ تیر ۱۳۹۶

  با سلام

  شما برای عید فطر هیچ تخفیف نگذاشتید

  • U6358 ۱۲ تیر ۱۳۹۶

   سلام. بله تخفیف داشتیم . الان مهلت تخفیف تمام شده. برای اطلاع از زمان تخفیف های بعدی پیگیر سایت و کانال تلگرام ما باشید.

 23. کاربر مهمان ۱۱ تیر ۱۳۹۶

  سلام
  من این پکیجو بخرم میتونم هر نوع سایتی که دلم میخوواد راه بندازم
  مثلا میتونم یه سایت فروشگاهی برای خودم راه بندازم
  ایا شما پکیج اموزش ساخت برنامه اندرویدی و ios برای سایت رو هم دارید

  • U6358 ۱۲ تیر ۱۳۹۶

   سلام . 1-بله . این آموزش برای طراحی کلیه سایت ها از جمله سایت فروشگاهی هست. 2- خیر پکیج برای طراحی برنامه های اندرویدی سایت نداریم.

 24. کاربر مهمان ۰۹ تیر ۱۳۹۶

  سلام
  ممنون میشم که کد تخفیف رو بذارین
  به نظرم دوره خوبی خواهد بود

 25. U576 ۰۴ تیر ۱۳۹۶

  سلام. بنده فعلا این بسته آموزشی رو خریداری نکردم اما قصدش رو دارم چون آموزشهای دیگر شما رو قبلا تهیه کردم بنظرم از سطح خوبی برخوردار بودند از این بابت متشکرم . اما راجع به این دوره : بنظر من این دوره یکی از کاملترین دوره های آموزشی تو سطح نت هستش چرا ؟؟
  چون تنها دوره ایه که بجای ساخت یه وبسایت خبری ساده ، اومده و طراحی سایت فروشگاهی رو توضیح داده (که بنظر من چالش های سایت فروشگاهی خیلی خیلی بیشتره) و این آموزش واقعا ارزش خرید رو داره.
  امیدوارم کد تخفیفی برای عید فطر بگذارید
  متشکرم

 26. کاربر مهمان ۲۰ خرداد ۱۳۹۶

  استاد سلام. دوره طراحی سایت رو بگیریم آموزش سئو هم داره؟ یا اون رو جدا باید بگیریم؟

 27. U6683 ۱۴ خرداد ۱۳۹۶

  سلام توی دریم ویور به راحتی فارسی تایپ میکنم بدون هیچ مشکلی اما عدد رو انگلیسی تایپ میکنه و روی سایت هم انگلیسی نشون میده ،‌ درحالی که تنظیمات ویندوز و Utf 8  و این ها همه درست هستند مشکل از کجا میتونه باشه ‌؟سپاس از محبت شما 

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۵ خرداد ۱۳۹۶

   سلام شما ۲ راه دارید. ۱.استفاده از نرم افزار کیبورد فارسی برای تایپ اعداد فارسی ۲.استفاده از فونت با اعداد فارسی مثل iransans نسخه اعداد فارسی

 28. U4852 ۰۴ خرداد ۱۳۹۶

  سلام آقای حسینی من بسته رو تهیه کردم حالا میشه بهم بگید تو چه قسمتی از فیلم دقیقا توضیح داده چطوری عکس زیر هدر بزارم مثل تو سایت شما؟

 29. کاربر مهمان ۰۱ خرداد ۱۳۹۶

  سلام خسته نباشید و خدا قوتمحصول رو به صورت حضوری خریداری کردم وبسیار مفید هست فقط در جلسه 14 ” آموزش اضافه کردن ادامه مطلب به یک پست سایت” از قلم افتاده گویا و در فیلم توضیحش نیست اما در فهرست مطالب محصول هستاگر امکان هست پیگیری کنید خبرش رو بدید ممنون از محصول خوبتون

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۱ خرداد ۱۳۹۶

   سلام متشکرم از لطف شما. منظور از ادامه مطلب همان دکمه بیشتر بخوانید… هست ساخت این دکمه توی جلسه مربوط به آموزش html توضیح داده شده و توی جلسه ۱۴ توضیح دادیم که متغیر php the_permalink رو باید جایگزین کنیم

 30. کاربر مهمان ۰۱ خرداد ۱۳۹۶

  سلام ودرود بسیار آموزش های این دوره بصورت مانیتورینگ هست یا فیلم برداری از کلاس ؟

 31. U5361 ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام. بعد از پایان دوره میتونیم سایتی مشابه سایت میهن وردپرس طراحی کنیم؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

   سلام بله از صفر تا صد کد نویسی توضیح داده شده

   • U5361 ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

    ممنون. استاد امکانش هسا بعد از خرید هم فایلها رو دانلودی داشته باشیم و هم اینکه بصورت فیزیکی محصول برامون پست بشه؟

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

     سلام بله بعد از خرید با دفتر تماس بگیرید روی دی وی دی یا فلش برای شما ارسال خواهد شد.

 32. کاربر مهمان ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

  مقدمرو دیدمو هرچی دربارش در ایمل قبل گفتم پس میگیرم ارزش 220 تومانو داره لایک

 33. کاربر مهمان ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام شما توی دوره آموزش صفر تا صد طراحی سایت از سر کلاس فیلم گرفتین یا از صفحه متنیتور ! ؟ با تشکر

 34. کاربر مهمان ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام میخاستم بدونم در این دوره طراحی فروشگاه هم اموزش دادین یعنی قسمت فروشگاه مثل سایتهای بزرگ بتونم طراحی کنم.وقسمتهای فروشگاهی رو هماهنگ با فروشگاه ساز کنم.2-اگه بخواهم سایتم با گوشی فرق بکنه با دسکتاپ (کلا فرق کنه) مثل سایتهای معروف فروشگاهی ایا با این اموزش میتونم این کار بکنم .(بوت استرپ در چه اندازه درس داده شده) تشکر.

  • U6358 ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

   سلام. راه اندازی فروشگاه توضیح داده شده. همچنین رسپانسیو بودن سایت. و این آموزش کدنویسی صفر تا صد هست و با بوت استرپ کار نشده.

 35. U5361 ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

  نمیشه یه تخفیف جدا بهم بدین؟ از مشتریان همیشگی شما هستم.

 36. U5361 ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

  استاد سلام. خوبید؟ من خیلی میخواستم این محصول رو زمانی که تخفیف خورده بود خریداری کنم ولی متاسفانه این مدت راهی بیمارستان شدم. امکانش هست دوباره یه تخفیف بزارین براش؟

 37. کاربر مهمان ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

  ممنون از رضا عزیزم! امیدوارم هر روز موفق تر از دیروز، پیش بری… دوستت دارم

 38. کاربر مهمان ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

  با سلام بنده مدیر دو سایت وردپرسی هستم ولی هیچی از کد نویسی نمیدونم. شاید 5 در صد اشنایی داشته باشم اونم شاید. طراحی طرح با فتوشاپمم اصلا خوب نیست اصلا. آیا محصول شما بدرد بنده میخورد؟ ایا میتوانم یک سایت با گرافیگی شبیه سایت:http://gheymatyab.com طراحی کنم؟؟شدنی هست؟؟ آیا تضمین میکنید؟

  • U5199 ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

   سلام بله چون از صفر تا صد توضیح دادیم میتونید بدون نیاز به دانش قبلی از فتوشاپ و کد نویسی ٬ بصورت کامل یک سایت وردپرسی طراحی کنید

   • کاربر مهمان ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

    و اگه نتونستم چطور؟ و اینکه می توانم صفحه محصول ووکامرس رو به طور کامل تغییر بدم و مشابه دیجیکالا کنم؟

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

     ما بصورت کامل از صفر تا صد توضیح داده ایم چطور یک قالب طراحی کنید. اگر دقیق آموزش رو پیش برید مشکلی نخواهید داشت. در مورد صفحه محصول بله توضیحاتی داده شده که چطور ویرایش کنید

 39. کاربر مهمان ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام خسته نباشیدتو این دوره در مورد تغییر استایل صفحه محصول ووکامرس آموزش داده شده ؟

 40. کاربر مهمان ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام. پس از طراحی سایت با استفاده از آموزش ها دادید چه افزونه هایی را برای یک سایت فروشگاهی پیشنهاد می کنید؟چه افزونه هایی نیاز نیست نصب کنم؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

   سلام بله کامل یک سایت فروشگاهی را پیاده سازی کرده ایم و افزونه فروشگاه ساز وردپرس را نصب کرده ایم.

 41. U5730 ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

  با سلامبه احتمال زیاد مابین جلسه 5 و 6 یک جلسه ناقص هست لطفا چک نمایید.

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

   سلام ناقص نیست. فیلم بصورت کامل از کل بخش های دوره گرفته شده. شاید چند دقیقه پایانی ضبط نشده چون محتوای مهمی نداشته

 42. کاربر مهمان ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

  با سلاممن آموزش خریدم.سوالی داشتم:پس از طراحی سایت میشه با افزونه ها مطالب سایت تغییر دهیم و دیگه  کد های php ویرایش نکنیم

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

   سلام و احترام. بله میتونید ٬ البته در آموزش سعی شده تا حد امکان از افزونه استفاده نشود اما قالبی که طراحی می کنیم با تمامی افزونه های وردپرس بصورت کامل سازگاری دارد و مشکلی نیست با نصب هر افزونه ای

 43. کاربر مهمان ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلامحجم دوره چقدر است؟دوره چند ساعت است؟

 44. کاربر مهمان ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

  با سلام و احترامدوره شما با دوره سایت همیار وردپرس چه تفاوت هایی دارد؟(البته قیمت دوره سایت وردپرس یار خیلی بیشتر سایت شماست)

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

   سلام در هر دوره آموزش های متفاوتی توضیح داده شده و اطلاعی از دوره سایر سایت ها نداریم. نمیتوان دقیق گفت چه تفاوت هایی دارد

 45. کاربر مهمان ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام روز بخیر .. ببخشید  با این آموزش می تونم یک قالب سایت ..خبری تفریحی.. طراحی کنم ( مثلا: باکس اخبار در شکل های مختلف درست کنم )

 46. کاربر مهمان ۲۹ فروردین ۱۳۹۶

  سلام خسته نباشید. امکانش هست فیلم ها رو به صورت سی دی دریافت کنیم؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۹ فروردین ۱۳۹۶

   سلام متشکرم. بله بعد از خرید با دفتر تماس بگیرید داخلی ۱ اطلاعات رو ثبت کنید بصورت سی دی برای شما ارسال خواهیم کرد.

 47. کاربر مهمان ۲۹ فروردین ۱۳۹۶

  سلامببخشید دموی قالب وردپرس طراحی شده در آموزش رو قرار نمیدین؟؟

 48. U6683 ۲۹ فروردین ۱۳۹۶

  با سلام و درود این جا 16 جلسه معرفی شده ، ولی لینک های دانلود 14 جلسه هستن طبیعیه؟سپاس

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۹ فروردین ۱۳۹۶

   سلام جلسه ۱۵ و ۱۶ در حال تدوین هست و تا چند روز دیگه به پروفایل کاربری شما اضافه میشه

 49. U308 ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

  البته یک سوال هم باقی مونده… اینکه: سایت هایی از جمله میهن وردپرس ، وردپرس یار ، همیاروردپرس. شخصی سازی های جالب (و حرفه ای) انجام شده. شما و موارد دیگه که ذکر کردم (یا حداقل خود شما) از قالب خاصی استفاده کردین و تغییرات انجام دادین؟ یا قالب کاملا اختصاصیه؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

   دیگر سایت ها رو اطلاعی ندارم متاسفانه اما سایت ما بصورت کاملا اختصاصی از صفر نوشته شده

 50. U308 ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

  سلام. اگر کسی بخواهد: 1- به سی اس اس مسلط شود و تمام تغییرات دلخواه را در قالب ها انجام دهد 2- قالبی طراحی کند که بتواند در مارکت های جهانی به فروش برساند (دارای استانداردهای جهانی باشد) 3- سایتی طراحی کند که بعدها به توانایی شبکه های اجتماعی مثل توییتر و… برسد. شما چی پیشنهاد میکنین؟ 4- با وجود قالب های حرفه ای چند منظوره، لطفا بفرمایید چرا لازم است طراحی از صفر صورت بگیرد؟ 5- ساخت پنل مدیریت و تنظیمات هم آموزش میدین؟ 6- چه ویژگی هایی در طراحی قالب اختصاصی میشه قرار داد که در قالب های حرفه ای موجود نیست؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

   سلام در مورد ۳ سوال اول باید به هر حال html و css و php codex wordpress را مسلط شوید که در این دوره هر سه توضیح داده شده ۴.به هر حال برای ایجاد تغییرات در این قالب ها باید با طراحی قالب وردپرس آشنا باشید. علاوه بر این ٬ برخی افراد دوست ندارند از قالب های آماده استفاده کنند و می خواهند طرح دلخواه خودشان را پیاده کنند. ۵. بله در جلسه چهادهم توضیح کامل داده شده ۶.سرعت لود بالاتر و دسترسی سریعتر به کد ها برای ایجاد تغییرات و همچنین متمایز بودن سایت شما نسبت به بقیه سایت ها

   • کاربر مهمان ۰۱ اسفند ۱۳۹۷

    سلام خسته نباشید چندتا سوال داشتم
    ۱-ایا توی دوره شما کار با اسکرول رو یاد میدید مثل سایت خودتون اسکرول میکنیم تیک سبز میشه یا اگه اموزشی دارید در این باره لینکشو بدید.
    ۲-ایا توی این دوره تمامی صفحات رو در فتوشاپ طراحی میکنید یا فقط صفحه اول؟
    ۳-اگر بخایم دوره رو به صورت سی دی دریافت کنیم در جواب یکی از دوستان گفتید زنگ بزنن شرکت ایا هزینه اضافی دارد ؟؟؟
    ۴-و اینکه توی صفحه محصولاتتون یک دکمه اضافه کنید ک با کلیک به انتهای صفجه بیاییم و راحت تر بتونیم نظر بزاریم ۷۰۰تا کامنت هست و سخته اسکرول کنیم
    ممنون

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۱ اسفند ۱۳۹۷

     درود
     ۱. آموزش livicons رو توی سایت ببینید باید افزونش نصب بشه
     ۲. تمامی صفحات رو
     ۳. خیر ارسال رایگان هست
     ۴. فرم نظرات سایت ما ابتدای کامنت‌ها هست. سپاس از پیشنهاد شما