ثبت‌نام ورود

دوره طراحی سایت با وردپرس ۲۰۲۰

دوره طراحی سایت با وردپرس
دوره طراحی سایت با وردپرس

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که رشد اینترنت و استفاده از گوشی‌های هوشمند و آشنایی با فضای مجازی، از علاقه‌مندی‌ها و نیازهای امروزه است؛ و این امر باعث رشد روزافزون سایت‌ها و خدمات فروش آنلاین گردیده است. اگر می‌خواهید طراح سایت شوید باید در یک دوره طراحی سایت با وردپرس شرکت کنید.

شرکت‌های موفقی در این زمینه وجود دارند که درآمد پرسودی از طریق یک سایت دارند. همچنین فروشگاه‌هایی وجود دارند که در کنار کسب‌وکار سنتی خود از یک سایت معتبر برای فروش آنلاین نیز استفاده می‌کنند. حال برای داشتن این نوع از کسب‌وکار پرسود شما یا نیاز به داشتن علم این کار رادارید، و یا با پرداخت هزینه زیاد از طراحان سایت کمک بگیرید.

درگذشته‌ی نه‌چندان دور، میهن وردپرس دوره حضوری طراحی سایت داشت، که افراد مشتاق خاص خودش را می‌طلبید! با بزرگ‌تر شدن میهن وردپرس، رفته‌رفته بر تعداد درخواست‌های آموزش طراحی سایت افزوده می‌شد. این شد که تصمیم گرفتیم دوره را به‌صورت آنلاین برگزار کنیم؛ تا همه‌ی افراد شانس یادگیری این مهارت پرسود و شیرین را داشته باشند.

به‌این‌ترتیب این آموزش جامع در وب‌سایت میهن وردپرس قرار گرفت. از آن روز به بعد دوره حضوری که فقط مختص افرادی خاص بود (فقط افرادی که در شیراز حضور داشتند) تبدیل به دوره‌ای شد که همه می‌توانند در آن شرکت کنند؛ و بعد از یادگیری به‌راحتی به کسب درآمد بپردازند.

با برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین شانس یادگیری این کسب‌وکار نوین و پردرآمد در اختیار عموم مردم قرار گرفت. دوره‌ای که همه می‌توانند در آن شرکت کنند و بعد از یادگیری به‌راحتی به کسب درآمد بپردازند.

دوره طراحی سایت با وردپرس

امروزه سایت‌های زیادی هستند که به سبکی زیبا طراحی شده و درآمد بالایی دارند. مثلاً وب‌سایت دیجی‌کالا را می‌بینیم که از یک فروشگاه زنجیره‌ای هم فراگیرتر شد و سود و حتی مشتریان بیشتری هم دارد. حالا شاید شما بگویید رسیدن به دیجی کالا خیلی رؤیایی است. اما جالب است که بگویم فروشگاه کفشی را در قشم دیدم که می‌گفت ۹۰ درصد فروش روزانه‌اش از طریق فروش آنلاین بوده. خب برای دست‌یابی به این بستر پرسود لازم است که شما یا علم این کار را داشته باشید؛ یا هزینه‌ای کنید تا طراحان سایت برای شما سایتی را طراحی کنند.

طراحی سایت، فقط طراحی ظاهری نیست!

بسیاری از طراحان سایت بر این باورند که طراحی سایت تنها در ساخت سایت‌های جذاب و زیبا خلاصه می‌شود. اما در حقیقت طراحی سایت چیزی فراتر از طراحی ظاهر آن است. برای طراحی سایتی مطلوب، عوامل زیادی ازجمله ساختار سایت، کاربردپذیری، خوانایی، عملکرد و… تأثیرگذار هستند. امروزه تمام وبمستران و مدیران سایت‌های حرفه‌ای و به‌روز به دنبال اجرای سایت‌های باکیفیت و پاسخگو هستند.

طراحی و اجرای سایت برای کسب‌وکار، تنها به این معنی نیست که یک برنامه‌نویس و یا متخصص سایتی را برای ما طراحی کند. امروزه روش‌های متفاوتی از طراحی سایت در بازار و سایت‌های مربوطه وجود دارد، و تنها با آموزش‌های کافی و حرفه‌ای می‌توانیم خودمان طراح سایت خود باشیم.

ازاین‌رو برخی از طراحان قالب‌های حرفه‌ای و سایت‌های به‌روز جهان تلاش می‌کنند تا روش‌های آسان‌تر و کاربردی‌تری برای اجرای یک سایت ارائه دهند. مانند قالب‌های حرفه‌ای که اکثر سایت‌های حرفه‌ای دنیا از آن‌ها استفاده می‌کنند. هنگامی‌که کلمه طراحی وب‌سایت به گوش ما می‌خورد؛ اولین مسئله‌ای که به ذهن ما خطور می‌کند رنگ‌بندی، جذابیت و طراحی زیبای صفحات سایت است. اما توجه کنید که این تمام‌کار نیست.

برخی از افراد طراحی سایت را به‌عنوان یک اثر هنری می‌شناسند. باید توجه داشت که یک سایت، ارائه محصولات و خدمات به‌صورت دیجیتالی است؛ که در آن قالب، کد نویسی و ساختار سایت امری اساسی و مهم به شمار می‌آید. بر همین اساس، طراحی وب‌سایت موضوعی فراتر از طراحی ظاهر آن است زیرا یک طراحی مناسب و ایده آل ساختار، کارایی و قابلیت‌های یک وب‌سایت را رقم می‌زند.

دوره آموزش طراحی قالب وردپرس

اما چرا تأکید کاری ما در بستر آماده‌ای مانند وردپرس است؟ خب جواب ساده است. شما برای خرید خودرو و رانندگی کردن، به سراغ این کار نمی‌روید که تک‌تک وسایل را مثل موتور، چرخ، دنده را بخرید و مونتاژ کنید و بعد تازه بخواهید رانندگی کنید. وردپرس هم به همین صورت عمل کرده است، به این طریق که شما را از دردسرهای اولیه ساخت سیستم مدیریت محتوا نجات داده؛ و فقط لازم است با یادگیری طراحی قالب HTML و CSS و علم کار با وردپرس با کمک ما در این جاده همواری که CMS فراهم کرده است، در این مسیر برانید و ویراژ دهید.

وردپرس به‌گونه‌ای عمل کرده که شما را از دردسرهای اولیه ساخت سیستم مدیریت محتوا نجات داده است. فقط با یادگیری طراحی قالب Html، CSS و علم کار با وردپرس در این جاده همواری که CMS فراهم کرده با یک خودرو از قبل آماده‌شده برانید. درگذشته نه‌چندان دور میهن وردپرس با برگزاری دوره‌های حضوری طراحی سایت آغاز به‌کار کرد؛ و افراد علاقه‌مند و خاص خودش را می‌طلبید.

قالب یا همان ساختار کلی یک سایت از عوامل بسیار مهم در طراحی سایت است. انتخاب زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف مانند PHP، CSS، HTML و نظیر این‌ها و قالب‌های آماده هرکدام معایب و مزایای زیادی دارند؛ که بنا بر سلیقه و نظر طراح آن و هدفی که از طراحی سایت دنبال می‌کند می‌تواند متفاوت باشد. البته این موضوع در بهینه‌سازی سایت نیز بی‌تأثیر نخواهد بود.

چرا دوره طراحی سایت با وردپرس به شما پیشنهاد می‌شود؟

امروزه برای هر کسب‌وکاری که ما داریم، به‌شدت احساس نیاز می‌شود که یک وب‌سایت داشته باشیم. برای داشتن یک وب‌سایت، وردپرس یکی از بهترین گزینه‌ها است. که با توجه به حجم مطالب آموزشی، یادگیری آن بسیار آسان است. البته برای متفاوت بودن سایتمان و همچنین زیباسازی آن باید از قالب‌های وردپرسی استفاده کرد. گروهی از قالب‌های وردپرسی، قالب‌های اختصاصی هستند که بهترین گزینه برای طراحی سایت‌های سفارشی هستند؛ یا برای زمانی که ما می‌خواهیم سایتی را از پایه طراحی کنیم مناسب می‌باشند. در این دوره ما به آموزش طراحی سایت از ۰ تا ۱۰۰ پرداخته‌ایم.

هنگامی‌که بخواهید یک سایت تأثیرگذار و کاربردی طراحی کنید؛ احتیاج دارید که زبان‌های برنامه‌نویسی زیادی را آموزش ببینید. این زبان‌های برنامه‌نویسی شامل HTML، CSS، JavaScript و… هستند؛ که ایجاد به‌روزرسانی و یا تغییرات را امکان‌پذیر می‌کنند. به هنگام استفاده از قالب‌های آماده، ایجاد تغییرات می‌تواند سخت یا غیرممکن باشد. به همین دلیل داشتن دانش کافی در خصوص مدیریت و ویرایش قالب‌های باکیفیت اهمیت زیادی دارد.

به‌این‌ترتیب می‌توانید وب‌سایتتان را در مسیری طراحی کنید که به‌راحتی و با سرعت پشتیبانی و مدیریت شود. ما در این دوره آموزشی امکان ویرایش کردن قالب‌ها را به شما آموزش می‌دهیم؛ و به‌راحتی می‌توانید قالب خود را همان‌گونه که می‌خواهید تغییر دهید و یا ویرایش کنید.

مراحل دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس

کاربردپذیری در طراحی سایت به معنای استفاده آسان از سایت و راهنمای آن است، تا کاربران بتوانند با سایت تعامل برقرار کنند و به‌راحتی بتوانند در صفحات سایت جستجو کنند. یکی از مهم‌ترین عوامل در طراحی سایت بهینه‌سازی آن است. طراحان حرفه‌ای با طراحی و پیاده‌سازی ساختار و نقشه مناسب برای سایت، سایت را برای کاربران بهینه‌سازی می‌کنند. یکی دیگر از عناصر مهم در طراحی وب‌سایت خوانایی سایت است. در طراحی‌ها باید از رنگ و فونت‌های مناسب در متن و پس‌زمینه استفاده شود تا متن‌ها به‌راحتی قابل مشاهده باشند.

پکیج طراحی قالب وردپرس

به‌طورکلی مفاهیم موردنیاز برای طراحی وب‌سایت را توضیح می‌دهیم. مفاهیم اولیه HTML و CSS و همچنین توضیحاتی در رابطه با فتوشاپ و طراحی سایت قبل از کد نویسی را برای شما توضیح خواهیم داد. شما می‌توانید قالب HTML خود را طراحی کنید. Hyper Text Markup Language به معنی زبان نشانه‌گذاری فوق متن است. زبان استاندارد طراحی صفحات وب CSS یا Cascade Style Sheets زبانی است که توسط آن قادر خواهید بود؛ تا استایل طراحی صفحات وب‌سایت خود را یک بار تعریف، و در صفحات موردنیازتان اعمال کنید. اضافه کردن فروشگاه به سایت هم یکی دیگر از سرفصل‌های بحث‌برانگیز این دوره است!

روند آموزش طراحی قالب وردپرس

از طراحی سایت در فتوشاپ تا برنامه نویسی تحت وب

شما در این دوره آموزشی، یک پروژه را از ۰ تا ۱۰۰ یعنی از یک سند خالی در فتوشاپ تا یک قالب در وردپرس، طبق مراحل طراحی قالب اختصاصی (مراحلی که در بالا آورده شد) انجام می‌دهید؛ و در جریان تمام مراحل و حتی مشکلات احتمالی قرار می‌گیرید. و در آخر اضافه کنیم که اگر زمان و حوصله‌ی تمرین کردن را دارید و پیگیر این هستید که طراح وب شوید ما این آموزش را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

چرا طراحی سایت را از فتوشاپ شروع می‌کنیم؟

فتوشاپ بهترین نرم‌افزار طراحی ۲ بعدی در دنیا است که توسط شرکت معروف Adobe ساخته‌شده؛ و قابلیت‌های بارزتری نسبت به سایر نرم‌افزارهای طراحی دارد. که به چند مورد از آن اشاره می‌کنیم: امکان جداسازی Header و Footer، سایر اجزا را جدا از هم نگه می‌دارد و همچنین اگر مشتری بخواهد تغییری ایجاد کند فقط در همان قسمت اعمال می‌شود.

همچنین وجود ابزارهایی که به صرفه‌جویی در زمان کمک می‌کند. فرمت‌های مختلف برای خروجی گرفتن مانند gif،png،jpg،SVG و دیگر فرمت‌ها وجود دارد. در فتوشاپ می‌توانیم طرح را کامل ببینیم و بعد از تأیید نهایی کارفرما شروع به برنامه‌نویسی می‌کنیم؛ که زمان کم‌تری نسبت به برنامه‌نویسی صرف می‌شود. همچنین فرصت مناسبی است برای اینکه از وضعیت طراحی خود قبل از برنامه‌نویسی باخبر می‌شویم. علاوه بر این امکان تغییرات قبل از شروع برنامه‌نویسی نیز وجود دارد.

ووکامرس چیست؟

افزونه‌ای رایگان برای طراحی فروشگاه اینترنتی در وردپرس، که به دلیل پشتیبانی گسترده از افزونه‌ها و ترکیب با وردپرس بسیاری از وب‌سایت‌ها از آن برای اضافه کردن امکانات فروشگاهی استفاده می‌کنند.

امکانات پیش‌فرض ووکامرس تمامی نیازهای کلی برای ایجاد یک فروشگاه برای فروش فیزیکی یا فروش فایل‌ها و محتواهای دیجیتالی را فراهم می‌کند. امکانات بسیاری نیز با استفاده از افزونه‌های رایگان و تجاری که برای این سیستم توسعه پیداکرده است، به آن افزوده می‌شوند.

طراحی فروشگاه اینترنتی با ووکامرس یکی مناسب‌ترین گزینه‌ها در بیشتر موارد به شمار می‌رود. به دلیل اینکه ووکامرس بر روی وردپرس پیاده‌سازی شده است؛ در اختیار داشتن امکانات ووکامرس و وردپرس در کنار هم، مزیتی غیرقابل‌چشم‌پوشی به شمار می‌رود. طراحی فروشگاه اینترنتی با ووکامرس بهینه، کارآمد، مقرون‌به‌صرفه و پشتیبانی‌کننده از تجارت و کسب‌وکار آنلاین شما به‌حساب می‌آید.

ووکامرس افزونه‌های بسیار زیادی برای سفارشی کردن و افزودن امکانات جدید به فروشگاه شما در اختیارتان قرار می‌دهد. افزونه‌هایی برای مدیریت مشتریان، راه‌اندازی بازاریابی در فروشگاه، آمار فروشگاه و …

چرا طراحی سایت با برنامه نویسی؟

برنامه‌نویسی وب‌سایت در طراحی وب‌سایت، مجموعه کدها و اسکریپت‌ها و ماژول‌ها و ابزاری که در طراحی وب‌سایت از آن توسط طراح سایت استفاده می‌شود است. این کدها می‌توانند کدهای آماده باشند یا توسط خود طراح نوشته شود. این کدها باید در قالبی خاص که قرارگیری این قالب نیز دارای کدهای خاص است نوشته شوند؛ تا ظاهر سایت ما آراسته و شکیل باشد.

با استفاده از برنامه‌نویسی می‌توانیم به طرح دلخواه خود و یا سفارش‌دهنده برسیم. تهیه یک طرح کلی از وب‌سایت و تطبیق آن با اصول علمی هدایت کاربر (UX)، طراحی قسمت گرافیکی سایت (UI) توسط طراح، تبدیل صفحات طراحی‌شده به HTML,CSS و تبدیل به قالب وردپرس مطابق نیاز مشتری را می‌توان از مراحل کلی طراحی سایت با برنامه‌نویسی عنوان کرد.

طرح‌های طراحی شده در این دوره

پیش نمایش دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس
برای مشاهده آنلاین سایت طراحی شده روی تصویر کلیک کنید.
برای مشاهده تصویر سایت طراحی شده روی تصویر کلیک کنید.

تصمیم گیری در مورد شرکت در پکیج طراحی سایت با وردپرس

اگر می‌خواهید یک طراح سایت موفق درزمینهٔ توسعه تجارت الکترونیک خود از طریق اینترنت باشید، باید وب‌سایتی جذاب، تعامل برانگیز، کاربرپسند و همچنین دارای خدمات کاربردی داشته باشید.

داشتن یک سایت حرفه‌ای و کاربرپسند کار مشکلی نیست. شما حتی با کمترین هزینه می‌توانید یک سایت حرفه‌ای داشته باشید و کسب‌وکار خود را به‌صورت حرفه گسترش دهید. کافی است در این دوره آموزشی بسیار مفید شرکت کنید و در کمترین زمان ممکن سایت کاملاً اختصاصی و حرفه‌ای برای خود و مشتریان خود را راه‌اندازی کنید.

این دوره برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که دوست دارند از طریق طراحی سایت کسب درآمد کنند.
کسانی که به کسب درآمد از اینترنت اعتقادی دارند و می‌خواهند سایت خودشان را حرفه‌ای بسازند.
کسانی که می‌خواهند ایده‌های کسب و کار خود را ارزیابی کنند.
کسانی که ایده‌های لازم برای کسب‌وکار اینترنتی خود را اجرا می‌کنند.
آن دسته از افرادی که به دنبال اجرای کسب و کارهای خود هستند.
افرادی که برای یادگیری خود ارزش قائلند.

این دوره برای چه افرادی مناسب نیست؟

کسانی که به کسب درآمد از اینترنت اعتقادی ندارند.
کسانی که دوست دارند هزینه‌های گزافی بابت طراحی قالبشان یا ایجاد یک سفارشی‌سازی جزئی در قالبشان، پرداخت کنند.
کسانی که فکر می‌کنند نمی‌توانند خود طراح سایت حرفه‌ای شوند و سایت خودشان را طراحی کنند.
آن دسته از افرادی که خود را در امر یادگیری باور ندارند.

چرا در دوره آموزش طراحی سایت از بوت استرپ استفاده نمی‌کنیم؟

بوت استرپ و سایر فریمورک‌های طراحی سایت، کدهای آماده از پیش تعریف شده‌ای هستند که می‌توانند به شما در طراحی سایت کمک کنند. اما شما باید از پایه اصول CSS و HTML را یاد بگیرید. در این دوره از صفر مطلق شروع به آموزش طراحی سایت کرده‌ایم. پس با دیدن دوره می‌توانید به راحتی کدهای موجود در فریمورک‌های مختلف را درک کنید. اینجا ماهی‌گیری را یاد می‌گیرید!
از این گذشته، بوت استرپ حجم بسیار زیادی دارد و هزاران خط کد را به سایت شما اضافه خواهد کرد. این موضوع باعث می‌شود سرعت سایت شما کمتر شود.

گارانتی بازگشت وجه
ضمانت بازگشت وجه ۷ روزه بدون ریسک

در صورت عدم تطابق دوره با سرفصل‌ها، وجه پرداختی شما را بازگشت خواهیم داد.

تاریخ آپدیت دوره:
مدت زمان دوره: ۳۳ ساعت

سرفصل‌های آموزشی

جلسه ۱ – مقدمات طراحی سایت با وردپرس

 • توضیحاتی در رابطه با دوره
 • کار‌هایی که در این دوره انجام خواهیم داد.

جلسه ۲ – روش های کسب در آمد از طریق طراحی سایت

 • روش های کسب در آمد از طریق طراحی سایت
 • آزادکاری یا فریلسنری از طریق سایت های انجام پروژه
 • نحوه طراحی سایت برای افراد و شرکت ها
 • نحوه قیمت گذاری پروژه های طراحی سایت
 • نحوه عقد قرارداد طراحی سایت با مشتری و مواردی که باید رعایت کنید
 • کسب در آمد از طریق پشتیبانی وبسایت مشتریان
 • ساخت محصول و فروش آن در مارکت های آنلاین و شرایط کار با تم فارست
 • کسب در آمد از طریق آموزش به دیگران

جلسه ۲-۱ – طراحی سایت در Adobe XD

 • معرفی ابزار طراحی سایت
 • اسکتچ و استفاده از آن برای طراحی سایت
 • محیط کار با Adobe XD

جلسه ۲-۲ – طراحی عملی یک صفحه در Adobe XD

 • ساخت یک صفحه فرود در Adobe XD

جلسه ۳ – آموزش مقدماتی کار با فتوشاپ برای طراحی سایت

 • چیدمان و طرح بندی استاندارد یک صفحه ی وب در فتوشاپ
 • مفهوم سند و ایجاد یک سند برای طرح گرافیکی یک صفحه وب
 • آشنایی با ابزارهای فتوشاپ برای طراحی یک صفحه وب
 • معرفی واحدهای اندازه گیری و انتخاب اندازه مناسب برای یک سند گرافیکی صفحه وب
 • کار با بخش‌های مختلف Blending Options
 • ایجاد یک بنر تبلیغاتی برای شروع کار با فتوشاپ بصورت عملی

جلسه ۴ – شروع طراحی سایت در فتوشاپ (بخش اول)

 • روانشناسی رنگ و انتخاب صحیح ست رنگی در طراحی قالب
 • طرح ریزی قسمت های اصلی سایت (هدر، فوتر، ساید بار) با ابزارهای فتوشاپ
 • مفاهیم ruler و guideline؛ تنظیم و استفاده از آن ها
 • ایجاد طرح گرافیکی صفحه ی وب در فتوشاپ ( فایل psd طرح وب سایت)
 • ایجاد بخش هدر سایت در فایل psd
 • اضافه کردن استایل به بخش های ایجاد شده
 • توضیح میزان شفافیت و شفافیت داخلی یک صفحه ی وب
 • معرفی انواع border و inner shadow متن و تصویر
 • ساخت گرادینت‌ها در طراحی وب به سبک جدید
 • استایل دادن به بخش های مختلف سند گرافیکی یک صفحه ی وب در فتوشاپ
 • توضیح مفاهیم UX و UI برای طراحی صفحات وب
 • ساخت منوی وبسایت در فتوشاپ
 • طراحی بخش سبدخرید سایت در هدر
 • طراحی لوگو ساده و شیک برای مشتری در فتوشاپ
 • طراحی مگامنو و هدر کامل وبسایت در فتوشاپ

جلسه ۵ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش دوم)

 • طراحی بخش محتوای وبسایت در فتوشاپ
 • طراحی نمایش لیست محصولات وبسایت در فتوشاپ
 • طراحی صفحه اصلی وبسایت در فتوشاپ بصورت کام
 • معرفی ابزار lorem ipsum برای ایجاد متن تصادفی مورد نیاز برای یک صفحه وب

جلسه ۶ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش سوم)

 • طراحی فوتر وبسایت در فتوشاپ
 • تکمیل طرح اصلی وبسایت و افزودن مواردی برای زیباسازی بیشتر سایت

جلسه ۷ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش چهارم)

 • طراحی صفحه مقالات در فتوشاپ بصورت کامل
 • طراحی صفحه تماس با ما و درباره ما و … در فتوشاپ
 • طراحی صفحه ۴۰۴ یافت نشد در فتوشاپ

جلسه ۸ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش پنجم)

 • طراحی صفحه محصولات در فتوشاپ بصورت کامل
 • طراحی صفحه آرشیو محصولات در فتوشاپ بصورت کامل
 • اتمام طراحی سایت در فتوشاپ
 • دریافت خروجی برای ارائه به مشتری

جلسه ۹ – شروع یادگیری HTML و معرفی تگ‌های آن

 • توضیح در مورد فایل های HTML و CSS
 • تفاوت فایل های HTML و CSS
 • چگونگی ایجاد فایل ها ی HTML و CSS
 • طرز نمایش، استایل بندی، چیدمان و رنگ بندی صفحه ی وب با CSS
 • توضیح چگونگی نمایش یک صفحه ی وب برای user ها
 • توضیح ساختار فایل HTML شامل تگ های header و body
 • معرفی تگ های مختلف HTML

جلسه ۱۰ – شروع یادگیری CSS و معرفی تگ‌های آن

 • توضیح ساختار CSS به طور کامل
 • چگونگی ایجاد کلاس و آی دی در فایل CSS و فراخوانی آنها
 • تفاوت آی دی و کلاس در یک فایل CSS
 • آموزش CSS بصورت کامل و آشنایی با خصوصیت‌های سی اس اس

جلسه ۱۱ – شروع کار با HTML و CSS بصورت عملی

 • معرفی نرم افزار های مختلف برنامه نویسی
 • ایجاد یک فایل HTML ساده
 • توضیح ساختار کلی فایل HTML و تگ های HTML
 • معرفی Selector‌ها در CSS و انواع آن‌ها
 • دلیل ایجاد فایل های header، footer،content ،slider و … به صورت جداگانه برای ایجاد صفحات وب
 • توضیح مفهوم minify و مزیت استفاده از کدهای minify شده ی html و css
 • توضیح مسیردهی فایل ها در CSS
 • توضیح چگونگی اضافه کردن فایل CSS به فایل HTML
 • کامنت گذاری در  HTML
 • کامنت گذاری در CSS

جلسه ۱۲ – ساخت هدر وبسایت با زبان HTML و CSS

 • تبدیل طرح گرافیکی به کد
 • ایجاد یک سند Html برای یک صفحه ی وب بصورت عملی
 • معرفی Css و استفاده از آن برای ایجاد افکت های گرافیکی و ایجاد سند Css بصورت عملی
 • لینک کردن صفحه های Html و Css بصورت عملی
 • کدنویسی قالب طراحی شده در فتوشاپ
 • استفاده از کدهای css reset بصورت عملی
 • شروع کدنویسی بخش های مختلف صفحه ی وب
 • کدنویسی هدر سایت بصورت کامل
 • معرفی کاربرد عملی خاصیت z-index در طراحی وب
 • اضافه کردن فونت به یک فایل Html
 • اضافه کردن تصویر پس زمینه ی سایت
 • کدنویسی بخش header شامل کدنویسی لوگو
 • کدنویسی منوی اصلی سایت
 • مفهوم hover و استفاده از آن برای ایجاد منوها
 • طراحی منو و زیرمنو با Css
 • آشنایی با پسوند SVG و استفاده از آن در وبسایت
 • مشخص کردن نوع و اندازه فونت سایت با استفاده از Css

جلسه ۱۳ – ساخت مگامنو و محصولات صفحه اصلی با HTML

 • ساخت مگامنو حرفه‌ای در HTML
 • افکت دادن به مگامنو با استفاده از CSS
 • استفاده از تگ img بصورت عملی
 • استایل دهی به سلکتور مختلف last-child و first child
 • شروع ساخت صفحه اصلی وبسایت
 • استفاده از کلاس clear در style.css
 • Hover دادن به بخش های مختلف صفحه ی وب
 • استایل دهی به هدینگ‌ها
 • توضیح کامل‌تر خاصیت float بصورت عملی
 • استایل دادن به بخش های مختلف با استفاده از دستور nth-child

جلسه ۱۴ – ساخت ستون کناری وبسایت با HTML و CSS

 • ساخت ستون کناری وبسایت در HTML
 • قرار دادن تصویر تبلیغاتی در ستون کناری وبسایت
 • برنامه‌نویسی سایدبار وبسایت
 • اضافه کردن hover به باکس های سایدبار
 • ساخت آخرین مطالب با HTML در سایدبار
 • ساخت فرم خبرنامه در HTML
 • ساخت اسلایدر موبایل در HTML

جلسه ۱۵ – ساخت اسلایدر در HTML و CSS

 • ساخت اسلایدر موبایلی در صفحه اصلی سایت
 • آموزش کار با Owl Slider
 • اضافه کردن جاوا اسکریپت به سایت طراحی شده
 • استفاده از اسلایدر اسکرولی در وبسایت

جلسه ۱۶ – ساخت فوتر وبسایت با HTML و CSS

 • ساخت فوتر وبسایت در HTML
 • آموزش عملی کار با گرادینت‌ها در CSS
 • ساخت پس زمینه فوتر وبسایت با CSS
 • قرار دادن اینماد و لوگو ساماندهی در فوتر وبسایت
 • اتمام HTML صفحه اصلی و کپی گرفتن برای استفاده در دیگر صفحات وبسایت

جلسه ۱۷ – ساخت صفحات داخلی و صفحه 404

 • کپی گرفتن از فایل‌ها برای ساخت صفحه جدید HTML
 • ساخت فایل صفحات درباره ما، تماس با ما و … در HTML
 • ساخت صفحه ۴۰۴ یافت نشد با HTML
 • آموزش سازگار کردن سایت با مرورگر‌های مختلف

جلسه ۱۸ – ساخت مابقی صفحات وبسایت

 • ساخت صفحات دیگر در  html
 • اتمام نشانه گذاری html و تکمیل قالب در html
 • توضیح ساختار کلی قالب وردپرس
 • آموزش ساخت فایل‌های مختلف در قالب وردپرس

جلسه ۱۹ – شروع ساخت قالب وردپرس و تبدیل HTML به وردپرس

 • ساخت یک قالب ساده خام برای وردپرس
 • توضیح ساختار قالب وردپرس بصورت عملی
 • شروع تبدیل قالب HTML به وردپرس
 • داینامیک کردن Title صفحات
 • آدرس دهی بصورت داینامیک برای فایل‌های JS و CSS
 • Include کردن هدر و فوتر در صفحات سایت
 • آموزش ساخت فهرست متغیر در وردپرس
 • سازگار کردن قالب وردپرس با افزونه‌های مختلف

جلسه ۲۰ – ساخت مگامنو و ستون کناری در قالب وردپرس

 • ساخت مگامنو عریض بدون استفاده از افزونه
 • آموزش ساخت سایدبار قابل ویرایش از بخش ابزارک‌ها
 • ساخت ابزارک اختصاصی برای قالب وردپرس
 • آموزش افزودن قابلیت تصویر شاخص به وردپرس
 • افزودن سایز‌های مختلف تصویر شاخص در وردپرس
 • مدیریت سایدبار وبسایت با ابزارک‌ها
 • مدیریت تبلیغات وبسایت با استفاده از ابزارک‌ها
 • نمایش آخرین مقالات وبسایت در ستون کناری

جلسه ۲۱ – ساخت فوتر وبسایت و صفحه ۴۰۴ و صفحات آرشیو

 • انتقال کد‌های بخش سایدبار به فایل مجزا
 • ساخت پست تایپ سفارشی در وردپرس
 • نمایش پست تایپ سفارشی در بخش اسلایدر
 • ساخت فوتر وبسایت در وردپرس
 • ساخت محل ابزارک برای فوتر
 • مدیریت فوتر از پنل وردپرس
 • برنامه نویسی صفحه ۴۰۴ در قالب وردپرس
 • ساخت سایز تصویر شاخص برای بخش آرشیو
 • برنامه نویسی صفحه آرشیو در قالب وردپرس
 • نمایش شماره صفحات در بخش آرشیو بدون نصب افزونه
 • استایل دهی CSS به بخش شماره صفحات

جلسه ۲۲ – ساخت صفحه برگه ها و نوشته های وردپرس

 • نمایش برگه‌ها در وردپرس
 • نمایش نوشته تکی در وردپرس
 • نمایش برچسب‌ها در قالب وردپرس
 • نمایش نام نویسنده در قالب وردپرس
 • نمایش دسته بندی های نوشته در قالب وردپرس
 • نمایش محتوای پست در قالب وردپرس
 • نمایش نظرات در قالب وردپرس
 • ویرایش سی اس اس برای سفارشی سازی نظرات سایت
 • سفارشی کردن برنامه نویسی comments.php

جلسه ۲۳ – شروع ساخت بخش فروشگاهی وبسایت و ساخت صفحه معرفی محصول در ووکامرس

 • روش سازگار کردن قالب ساخته شده با ووکامرس
 • استفاده از تصاویر شاخص در صفحه محصول
 • ویرایش بخش های مختلف ووکامرس در قالب طراحی شده
 • سفارشی کردن صفحه نمایش محصول در ووکامرس
 • افزودن بخش مقایسه محصول در قالب طراحی شده
 • ساخت بخش افزودن به لیست خرید آینده
 • سفارشی سازی دکمه افزودن به سبد خرید

جلسه ۲۴ – ساخت صفحه محصول در ووکامرس (بخش دوم)

 • ادامه ساخت صفحات محصول در ووکامرس
 • ساخت بخش‌ معرفی کامل محصول
 • نمایش مشخصات فنی محصول در صفحه محصول
 • سفارشی سازی بخش های مختلف صفحه محصول ووکامرس

جلسه ۲۵ – ساخت صفحه آرشیو محصولات و صفحه سبد خرید و صفحه حساب کاربری ووکامرس

 • ساخت صفحه آرشیو محصولات
 • سفارشی کردن صفحه دسته بندی محصولات ووکامرس
 • سفارشی کردن صفحه سبد خرید ووکامرس
 • سفارشی سازی پیام‌های نمایش داده شده در صفحه تسویه حساب ووکامرس
 • سفارشی سازی صفحه حساب کاربری ووکامرس

جلسه ۲۶ – نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اصلی سایت

 • استفاده از WP_Query برای نمایش پست تایپ‌ها
 • نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اصلی سایت
 • افزودن دکمه افزودن به سبد خرید به صفحه اصلی
 • نمایش عنوان محصولات در صفحه اصلی سایت

جلسه ۲۷ – ساخت پنل تنظیمات برای قالب وردپرس

 • بهترین روش برای ساخت پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • چرا از روش‌های قدیمی استفاده نمی‌کنیم؟
 • افزودن فیلد متنی به پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • افزودن فیلد انتخاب رنگ به پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • افزودن فیلد آپلود تصویر به پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • مدیریت بخش‌های سایت قالب با پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • تغییر لوگوی سایت از پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • مدیریت تبلیغات سایت از پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • انتخاب دسته بندی محصولات صفحه اصلی از پنل تنظیمات قالب

جلسه ۲۸ – انتخاب رنگ و استایل قالب از پنل تنظیمات قالب

 • کوتاه کردن عنوان محصولات صفحه اصلی برای جلوه بهتر
 • انتخاب عنوان دسته بندی محصولات صفحه اصلی از پنل تنظیمات قالب
 • ساخت رنگ‌بندی و انتخاب رنگ سایت از طریق پنل تنظیمات قالب
 • افزودن رنگبندی سبز، قرمز و آبی به پنل تنظیمات قالب

جلسه ۲۹ – ریسپانسیو کردن قالب طراحی شده

 • آموزش کامل ریسپانسیو کردن بخش‌های مختلف سایت
 • کار با شرط @media and screen در سی اس اس
 • جلوگیری از اسکرول افقی در حالت موبایل

جلسه ۳۰ – ساخت منوی ریسپانسیو برای موبایل

 • ساخت منوی همبرگری در موبایل
 • اتصال منوی همبرگری به فهرست وردپرس
 • ساخت منو ریسپانسیو بدون نیاز به نصب افزونه (بصورت اختصاصی)
 • ساخت منو ریسپانسیو با استفاده از افزونه
 • استفاده از جاوا اسکریپت برای ساخت منو موبایلی

جلسه ۳۱ – حل مشکلات قالب طراحی شده

 • آموزش حل مشکل عنوان در تگ Title
 • آموزش اسلایدی کردن تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش افزودن LightBox به تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش حل حذف شدن استایل hover منوی اصلی موقع hover کردن روی submenu

جلسه ۳۲ – اضافه کردن قابلیت به قالب

 • لینک کردن دسته بندی های موجود در صفحه اصلی
 • اضافه کردن Preloader به کل صفحات سایت

جلسه ۳۳ – اضافه کردن قابلیت به قالب

 • ساخت فرم جستجوی سفارشی
 • نمایش عناصر سایت در ساعات خاص

جلسه ۳۴ – مگامنوی ریسپانسیو

 • آموزش ریسپانسیو کردن مگامنو
 • ساخت منوهای باز شونده در حالت موبایلی

جلسه ۳۵ – افزودن تنظیمات به ابزارک اختصاصی ساخته شده

 • افزودن تنظیمات تغییر عنوان به ابزارک
 • افزودن تغییر تعداد نمایش پست به ابزارک

جلسه ۳۶ – پس زمینه سفارشی برای مگامنو

 • قرار دادن تصویر پس زمینه سفارشی برای هر مگامنو بصورت مجزا
 • روش‌های دیگر سفارشی کردن مگامنوها

جلسه ۳۷ – ساخت مینی سبد خرید

 • نمایش تعداد محصولات سبد خرید در هدر سایت
 • نمایش سبد خرید سریع در هدر سایت

جلسه ۳۸ – نمایش مسیر کاربر و فرم ورود اختصاصی

 • نمایش مسیر کاربر در سایت
 • ساخت فرم ورود اختصاصی برای ورود کاربر در قالب

جلسه ۳۹ – شرطی کردن دسته‌بندی‌ها و استفاده از فیلد‌های دلخواه

 • استفاده از if_category
 • استفاده از is_category
 • استفاده از فیلد‌های سفارشی وردپرس
 • شرطی کردن فیلد‌های سفارشی وردپرس

جلسه ۴۰ – حل مشکلات و سوالات دانشجویان

 • ساخت شبکه پست شبیه تلویزیون میهن وردپرس
 • افزودن فلش به مسیر راهنما در سایت
 • افزودن Arrow به اسلایدر سایت
 • اضافه کردن آیکون فلش به منوهای دارای زیرمنو

جلسه ۴۱ – ساخت قالب وردپرس چندزبانه

 • کار با فایل‌های استایل rtl.css و ltr.css
 • چپ چین کردن قالب وردپرس
 • راست چین کردن قالب وردپرس
 • افزودن قابلیت ترجمه به قالب
 • ساخت فایل‌های ترجمه برای قالب
 • استفاده از تابع e_
 • سازگار کردن قالب با افزونه‌های چند زبانه وردپرس
 • کار با نرم افزار Poedit

جلسه ۴۲ – ساخت دکمه پیمایش صفحه با اسکرول

 • استفاده از خاصیت Smooth Scroll در CSS
 • ساخت نوار ثابت پیمایش در صفحه محصول
 • کلیک روی دکمه و اسکرول به بخش دلخواه از صفحه

جلسه ۴۳ – سازگار کردن قالب با صفحه ساز المنتور

 • معرفی افزونه المنتور
 • بررسی مستندات المنتور برای توسعه‌‌دهندگان
 • سازگار کردن قالب با المنتور
 • ساخت افزونه مکمل قالب قالب برای المنتور
 • ساخت المنت اختصاصی برای المنتور

مدرس این دوره کیست؟

رضا حسینی رادرضا حسینی راد

 • مدیر و موسس وبسایت میهن وردپرس با رتبه ۳۵۰ ایران
 • دارای گواهینامه SEO Expert از SEO MOZ
 • دارای گواهینامه بین المللی PHP , HTML & CSS و JavaScript از W3Schools
 • نویسنده کتاب شاه کلید سئو
 • مشاور و مدرس کسب‌و‌کار اینترنتی

 

نظرات دانشجویان این دوره

پوریا مقبولی

سلام من دوره طراحی سایت و افزونه میهن پنل رو خریداری کردم عالی هستن و پشتیبانی میهن وردپرس حرف نداره اقای راد فوق العاده هستن ممنون از سایت خوبتون

مهدی جعفری

به نظر من آموزش میهن وردپرس از تمام اموزش هایی که در بازار هست یه سر و گردن بالاتره اما میتونید خیلی بهترش کنید مثلا یکی از چیزایی که فکر میکنم خیلی میتونه این اموزش رو منحصر به فرد تر کنه اینه که بشه قالب ورپردس طراحی شده رو با صفحه سازها سازگار کرد. با تشکر از تیم میهن وردپرس.

محمد سیاه تیریمدیر وب‌سایت poweren.ir

میلاد کیهانیمدیر سایت قاب رنگی

لیست آپدیت‌های رایگان

در تاریخ ۵ خرداد ۱۳۹۸ آموزش سازگار کردن قالب با المنتور منتشر شد.

بروزرسانی در تاریخ ۱ خرداد ۱۳۹۹

 • آموزش اسکرول کردن صفحه با کلیک روی دکمه

بروزرسانی در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۸

 • پاسخ به سوالات دانشجویان
 • آموزش چند زبانه کردن قالب وردپرس
 • آموزش چپ چین و راست چین کردن قالب وردپرس
 • کار با نرم افزار Poedit

بروزرسانی در تاریخ ۴ اسفند ۱۳۹۸

 • کار با Adobe XD
 • طراحی سایت بصورت عملی در Adobe XD

آپدیت شماره ۱۱ در تاریخ ۳ دی ۱۳۹۸

 • حل مشکلات و سوالات دانشجویان دوره

آپدیت شماره ۱۰ در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۸

 • تابع if_category
 • تابع is_category
 • استفاده از فیلد‌های سفارشی وردپرس
 • شرطی کردن فیلد‌های سفارشی وردپرس

آپدیت شماره ۹ در تاریخ ۱۷ مرداد ۱۳۹۸

 • افزودن تنظیمات به ابزارک اختصاصی ساخته شده به دوره اضافه شد.
 • آموزش پس زمینه سفارشی برای مگامنو به دوره اضافه شد.
 • آموزش ساخت مینی سبد خرید به دوره اضافه شد.
 • آموزش نمایش مسیر کاربر و فرم ورود اختصاصی به دوره اضافه شد.

آپدیت شماره ۸ در تاریخ 2 مرداد 1398

 • آموزش ریسپانسیو کردن مگامنو و ساخت منوهای باز شونده در حالت موبایلی اضافه شد.

آپدیت شماره ۷ در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

 • آموزش اضافه کردن لینک به دسته بندی‌های صفحه اصلی
 • اضافه کردن لودینگ قبل از بارگذاری سایت (Preloader)

آپدیت شماره ۶ در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۷

 • آموزش حل مشکل عنوان در تگ Title
 • آموزش اسلایدی کردن تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش افزودن LightBox به تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش حل حذف شدن استایل hover منوی اصلی موقع hover کردن روی submenu

آپدیت شماره ۵ در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۷

 • تمامی جلسات دوره از ابتدا ضبط شد. در دوره جدید قالب جدید فروشگاهی شرکتی همراه با پنل مدیریت کامل طراحی کردیم.

آپدیت شماره ۴ در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

 • آموزش کار با فونت آیکون ها اضافه شد.
 • آموزش افزودن Preloader پیش بارگذار صفحات اضافه شد.
 • آموزش ویرایش و طراحی دکمه افزودن به سبد خرید در ووکامرس اضافه شد.
 • آموزش اضافه کردن تصویر پیش بارگذار زیر تصاویر در حال لود اضافه شد.

آپدیت شماره ۳ در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۶

 • آموزش کار با keyframe ها و ساخت جلوه های انیمیشن در صفحات وب به دوره اضافه شد.
 • آموزش ساخت پس زمینه دکمه بصورت اسلاید در زمان قرار گرفتن موس روی دکمه اضافه شد.

آپدیت شماره ۲ در تاریخ ۱۵ آبان ۱۳۹۶

 • راهکار های کسب در آمد از طریق طراحی سایت با وردپرس و نحوه عقد قرار داد با مشتری به آموزش اضافه شد.

آپدیت شماره ۱ در تاریخ ۳ آبان ۱۳۹۶

 • آموزش نوشتن سی اس اس مستقیم به دوره اضافه شد.
 • آموزش نمایش شماره صفحات در مطالب اضافه شد.
 • آموزش نمایش نام نویسنده و تگ ها به آموزش اضافه شد.
 • نحوه ساخت وب گرادینت ها به آموزش اضافه شد.
 • نحوه نمایش آخرین مطالب سایت در صفحه اصلی به دوره اضافه شد.
سوالات کاربران

 1. U6594 ۰۸ مرداد ۱۳۹۹

  سلام زمینه‌های دلخواه رو آموزش ندادین یا اکه دادین تو کدوم قسمت هست ؟

 2. U24649 ۳۰ تیر ۱۳۹۹

  سلام خسته نباشید آیا این دوره شامل دوره وردپرس کار حرفه ای هم میشه

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۳۰ تیر ۱۳۹۹

   سلام
   خیر.برای اینکه به همه دوره های آموزشی ما دسترسی داشته باشید باید دوره وبمستران طلایی رو خریداری کنید

 3. U11538 ۳۰ تیر ۱۳۹۹

  سلام اقای راد چرا اینقدر دیر محصولات رو اپدیت میکنید ؟؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۳۱ تیر ۱۳۹۹

   سلام دوره طراحی سایت خیلی وقت نیست آپدیت شده و مورد جدیدی برای اضافه کردن به آپدیت نداره. تمام موارد مورد نیاز توی آپدیت‌ها منتشر شده.

 4. U19805 ۲۶ تیر ۱۳۹۹

  سلام مجدد

  جناب راد بعضی از قالب ها با افزونه WPML کاملا سازگار هستن و شما هرچندتا زبانی هم که برای قالب انتخاب کنید خیلی راحت میاد و ترجمه میشه ، چجوری میتونیم قالب خودمون رو برای افزونه wpml سازگار کنیم؟

 5. U19805 ۲۴ تیر ۱۳۹۹

  سلام مجدد

  جناب راد من دوتا سوال دارم اونم اینکه : 1 – در بخش ابزارک ها ما شبکه های اجتماعی رو به صورت HTML داخل فوتر قرار دادیم ، چجوری میشه این رو به یک روش حرفه ای تر مثل درگ اند دراپ انجام داد؟
  2- من خودم بخش فوتر رو با گرید بوت استرپ پیاده سازی کردم که به هر ستون یک کلاس col-3 دادم و خوب در بخش before_widget این col-3 روهم قرار دادم ، الان کاربر اگر بخواد داخل فوتر خودش به جای 4 ستون از 3 ستون استفاده کنه باید col ها به col-4 تغییر کنن ، این رو چجوری باید انجام بدیم؟ توی بعضی از قالب ها این رو با یک صفحه ساز مثل ویژوال کامپوزر انجام میدن

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۵ تیر ۱۳۹۹

   سلام
   از المنتور پرو استفاده کنید میشه با المنتور فوتر رو مدیریت کرد
   ۲. باید با تنظیمات قالب یه if بذارید و فوتر رو ۴ ستونه کنید در صورت نیاز کاربر

 6. U19805 ۲۳ تیر ۱۳۹۹

  سلام

  جناب راد ما چجوری میتونیم برای قالب بسته آسان نصب بسازیم؟

 7. U11538 ۲۲ تیر ۱۳۹۹

  سلام کی دوره رو اپدیت میکنید؟

 8. U19805 ۲۱ تیر ۱۳۹۹

  سلام مجدد

  جناب راد شما داخل دوره قول ساخت یک صفحه ساز رو هم برای قالب داده بودید ، این قسمت رو کی ارائه میدید؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۱ تیر ۱۳۹۹

   سلام
   برای ساخت صفحه ساز باید برنامه نویسی php رو بلد باشید که به زودی دوره php رو ارائه خواهیم داد

 9. U29084 ۱۸ تیر ۱۳۹۹

  سلام
  آیا توی این دوره ی آموزشی از افزونه ی المنتور هم استفاده کرده اید؟
  به طور کلی این چیزی که آموزش دادید با المنتور سازگاری داره؟ من میخوام طراحی قالب رو با ابزار المنتور یاد بگیرم. ایا این دوره به دردم میخوره؟

 10. U19805 ۱۲ تیر ۱۳۹۹

  سلام
  جناب راد بنده یه مشکلی با حروف انگلیسی و عدد کنار هم دارم
  مثلا میخوام بنویسم : مقدار RAM : 4 گیگ
  عدد و حروف پس و پیش میشن ، راهی هست بشه این مشکل رو برطرف کرد؟

 11. U24681 ۱۰ تیر ۱۳۹۹

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشید
  دوره آموزشی پلاگین نویسی چه زمانی ارائه خواهد شد ؟

 12. U28884 ۱۰ تیر ۱۳۹۹

  سلام وقت بخیر، بنده هدفم خرید دوره هست اما چند سوال داشتم درباره این دوره ممنون میشم پاسخ بدید.

  1-آیا این دوره پیش نیاز هم داره؟
  2-سبک آموزش دوره برای افراد مبتدی هم مناسبه یا خیر؟
  3-با این دوره میشه انواع سایت رو طراحی کرد مثل فروشگاهی، وبلاگی، سرگرمی و… یا اینکه تنها یک نوع سایت؟
  4-نحوه آموزش طراحی سایت به صورت کامل هست یا تنها بعضی از بخش های یک سایت؟ چون در سایت دمو بعضی بخش های مهم مثل حساب کاربری، عضویت و ورود، افزودن به سبد خرید و صفحات سبد خرید و تسویه حساب موجود نیست.
  5-آیا میشه یک قالب با چند دمو یا چند بخش هم ساخت؟ مثلا بعضی از قالب ها 3 دمو دارند یعنی 3 صفحه اصلی یا به فرض 3 صفحه محصول و البته بعضی هم دارای بخش های مختلف هستند مثلا یک دمو دارند همراه با 3 هدر و 2 فوتر که کاربر به دلخواه میتونه هرکدام رو انتخاب کنه.
  6-هدف بنده یادگیری طراحی انواع قالب با موضوعات مختلف برای سایت های وردپرسی برای دیگرانه، به طور کلی با این آموزش به هدفم میرسم یا خیر؟

  *درصورتی که جواب سوال 6 خیر هست، لطفا محصول دیگری معرفی کنید و در صورتی که جواب بله هست، لطفا اگه میشه یه کد تخفیف هم بدید اگر هم نمیشه که مشکلی نیست*

  ببخشید سوالام یه کم زیاد شد، خواستم در یک پیام مطرح کنم.

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۰ تیر ۱۳۹۹

   سلام
   1. درحدی که به صورت مقدماتی کار با وردپرس رو بلد باشید کافی هست
   2.بله دوره از 0 تا 100 کدنویسی سایت رو به شما آموزش میده. در واقع برای افرادی طراحی شده که هیچ دانشی از برنامه نویسی ندارند
   3.بله میشه
   4.طراحی قالب وردپرس به صورت کامل آموزش داده شده اما طراحی افزونه خیر. برای طراحی افزونه نیاز با دانش php هست که داریم یک دوره جدا برای این مورد ضبط میکنیم و میتونید اون دوره رو جدا تهیه کنید
   5.کافیه آموزش رو کامل ببینید و یه سری صفحه طراحی کنید. اگر منظور شما ایمپورت دموی قالب هست باید با php این کار رو انجام بدید و باید توی دوره php که به زودی منتشر میشه این موارد رو یادبگیرید
   6. بله دقیقا هدف این آموزش هم طراحی قالب وردپرس میباشد
   خواهش میکنم. پیروز باشید

   • U28884 ۱۰ تیر ۱۳۹۹

    با سلام و احترام، ضمن تشکر بابت پاسخگویی، منظور من از سوال 4 طراحی افزونه نبود، طراحی همین بخش ها برای قالب بود مثل قالب مگافایل که در ژاکت به فروش میرسه.
    این قالب وقتی ووکامرس نصب میشه به صورت خودکار پنل کاربری و صفحه عضویت و ورودش فعال میشه. اکثر قالب ها این بخش هارو بدون افزونه در خودشون دارن.
    منظور من اینطوری بود، حالا با این توضیحات باید باز منتظر دوره php بود یا خیر؟

 13. U11538 ۱۰ تیر ۱۳۹۹

  سلام اپدیت جدید ک برای هماهنگ کردن افزونه ها با قالب یعنی افزونه رو با قالب یکی کنیم و اینکه چجوری ب ویدیو پلیر وردپرس استایل بدیم رو کی اضافه میکنید؟

 14. U19805 ۰۸ تیر ۱۳۹۹

  سلام مجدد جناب راد

  جناب راد واقعا این آموزش یه مبحث خیلی واجبی رو کم داره اونم اینکه چجوری برای قالب دموهای مختلفی بسازیم و کاربر بتونه هر کدوم رو که میخواد پیاده سازی بکنه، یکی از راه های کسب درآمد از طراحی سایت فروش قالب در مارکت های ایرانی یا خارجی هست و واقعا بدون داشتن چندتا دمو اصلا قالب ما هیچ جایگاهی در بین قالب های دیگه نمیتونه داشته باشه

  میدونم می‌فرمایید که نیاز به کدنویسی php داره، من به شخصه حاضرم فقط و فقط برای این مبحث هر هزینه ای داشته باشه بپردازم چون واقعا لازم هست

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۸ تیر ۱۳۹۹

   باسلام
   کافیه آموزش رو کامل ببینید و یه سری صفحه طراحی کنید. اگر منظور شما ایمپورت دموی قالب هست باید با php این کار رو انجام بدید و باید توی دوره php که به زودی منتشر میشه این موارد رو یاد بگیرید

 15. U19805 ۰۶ تیر ۱۳۹۹

  سلام جناب راد

  جناب راد ما داخل دوره تونستیم یک سری نوشته ها رو بر اساس دسته بندی شون نشون بدیم یعنی داخل صفحه آرشیو بر اساس دسته بندی یک سری نوشته ها میان اما الان برای من سوال شده که چجوری همه نوشته ها رو داخل آرشیو نشون بدیم؟

  برای مثال داخل سایت خودتون همه نوشته ها داخل این آدرس https://mihanwp.com/tutorials/ هستن اما ما داخل قالبمون همچین امکانی نداریم

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۷ تیر ۱۳۹۹

   سلام
   ما همه نوشته ها را در این صفحه قرار نداده ایم. یک دسته بندی به نام مقالات داریم که همه نوشته ها در این دسته بندی قرار میگیرند

   • U19805 ۰۸ تیر ۱۳۹۹

    منظور من اینه که مثلا یه قالبی وجود داره و داخل منوی خودش مثلا صفحه وبلاگ رو داره که وقتی ما این وبلاگ رو میزنیم همه نوشته هارو میاد آرشیو میکنه و نشون میده فرقی هم نمیکنه دسته بندی موبایل باشه یا لپتاپ یا هر چیز دیگه ای، چجوری باید این صفحه بلاگ رو بسازیم که همه نوشته ها رو نشون بده؟

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۸ تیر ۱۳۹۹

     کافیه توی قالب برگه ای که میسازید از wp query استفاده کنید.

     • U19805 ۰۹ تیر ۱۳۹۹

      خوب برگه ای که ما میسازیم رو وردپرس تشخیص نمیده مثل single.php و اینکه فرضا ساختیم چجوری بهش لینک بدیم!

      تا جایی که من متوجه شدم داخل برگه های وردپرس ما یک برگه میسازیم مثلا با عنوان ” بلاگ ” ، بعد در بخش تنظیمات > خواندن > برگه نوشته هارو بر روی ” بلاگ ” قرار میدیم

      اما مشکلی که وجود داره اینه که توی قالب های دیگه این اجرا میشه اما توی قالبی که ما طراحی کردیم بر میگرده به صفحه اصلی

 16. U18035 ۰۶ تیر ۱۳۹۹

  سلام جناب راد عزیز ممنون از آموزش های با کیفیت تون
  یه سوال داشتم اینکه من امروز داشتم سایت تون چک می کردم دیدم تمام سایت با استفاده از display: grid گرید بندی کردید خیلی شیک مجلسی و این تو آموزش دوره صفر تا صد من ندیدم لطفا تو آپدیت بعدی تون آموزش بدید ممنون

 17. U28610 ۰۱ تیر ۱۳۹۹

  با سلام و خسته نباشید به شما و تیم عالی تون
  قربان یکسری سوالات راجع به سایت داشتم و نمیدونم از کجا شروع کنم لطفا راهنمایی بفرمایید.
  بنده شغلم عمران هست و از برنامه نویسی و کد نویسی هیچ چیزی را بلد نیستم و فقط قصد طراحی کردن سایت خودم را دارم.
  الان واقعا سردرگوم هستم که باید چه کاری انجام بدم تا بتونم سایت خودم را بزنم.
  سوال بنده اینجاست که باید چه دوره ای بگیرم تا به بنده یاد بده که بتونم سایت خودم را بزنم و اینکه اون فیلم هایی که به صورت رایگان قرار داده بودین در سایتتون جهت ساخت سایت چه فرقی با این دوره دارد و اینکه فرق این دوره با دوره وردپرس حرفه ای 2020 چیست؟ لطفا راهنمایی بفرمایید که باید از کجا شروع کنم و چه دوره هایی را که لازم بنده هست بخرم.
  ممنونم از تیم عالی و جناب راد.

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۱ تیر ۱۳۹۹

   سلام
   توی ویدیو های رایگان آموزش کار با وردپرس رو به صورت مقدماتی آموزش دادیم، توی دوره وردپرس کار حرفه ای نحوه حل مشکلات یک سایت وردپرسی که هر طراح سایتی باید اون ها رو بلد باشه توضیح دادیم و در دوره 0 تا 100 آموزش کدنویسی رو ارائه دادیم. شما برای اینکه یک طراح سایت حرفه ای باشید که نیاز به کمک شخص دیگه برای مدیریت سایتتون نداشته باشید براتون به صرفه تر هست که دوره وبمستران طلایی که شامل همه آموزش های سایت ما هست رو تهیه کنید. چون شما بعد از طراحی اولیه سایتتون قطعا به لحاظ سئو و امنیت و سرعت سایت هم به مشکلات و سوالاتی برخواید خورد که برای حل اونها یا باید از یک نفر کمک بگیرید و یا اینکه خودتون این مطالب رو آگاهی داشته باشید

   • U28610 ۰۱ تیر ۱۳۹۹

    سلام ممنونم از پاسختون.
    پس با توجه به فرمایشات شما دوره وبمستران طلایی رو خریداری کنم و بعد مرحله به مرحله انجام بدم. و بعد از آن با خرید پکیج وبمستران طلایی دیگه نیاز به هیچ پکیج دیگری ندارم. درسته؟
    و اینکه در دوره دیدم که یک بحث کد نویسی داشتید و سوال بنده این هست که من وقتی هیچ چیزی راجع به کد نویسی نمیدونم ایا در این دوره به مشگل بر نمیخورم یا اینکه بادیدن مراحل میتوانم در حد خودم اون برنامه هایی کد نویسی لازم برای سایت را انجام بدم؟

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۱ تیر ۱۳۹۹

     سلام مجدد
     همینطور هست. شما با خرید این پکیج به پکیج دیگه ای برای طراحی قالب و سایت نیاز نخواهید داشت
     این دوره مخصوص افرادی هست که مثل شما هیچ دانشی از کدنویسی ندارند. توی دوره 0 تا 100 دقیقا از 0 توضیح داده شده که شما چطور میتونید قالب سایتتون رو طراحی کنید و نیازی به هیچ دانش پیش زمینه ای ندارید شما

 18. U19805 ۳۱ خرداد ۱۳۹۹

  سلام
  جناب راد چجوری میتونیم برای قالب سرچ ajax ایجاد کنیم ؟

 19. U28466 ۲۹ خرداد ۱۳۹۹
 20. U11538 ۲۶ خرداد ۱۳۹۹

  سلام اپدیت بعدی معلوم نیست درباره چی و چ زمانی میادش؟

 21. U11538 ۲۳ خرداد ۱۳۹۹

  سلام اقای راد لطفا یک مقاله یا ویدیو بسازید و اموزش کار با سرور اختصاصی رو اموزش بدید یا اگر توی دوره ها اموزش میدید اسم دوره رو بگید
  و یک مقاله یا ویدیو بسازید کامل توضیح بدید سرور اختصاصی ماکرو سرور و.. چون چند نوع سرور سایتایی مثل اسیاتک پارس پک ایران سرور و.. ارائه میدن و نمیدونیم چی هستن و کجا ب کارمون میاد لطفا ی اطلاعاتی ب ما بدید ممنون

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۴ خرداد ۱۳۹۹

   سلام
   متاسفانه با یک مقاله نمیتوان آموزش کار با سرور اختصاصی رو توضیح داد اما در یک مقاله تفاوت این سرور ها را توضیح خواهیم داد.

 22. U19805 ۲۲ خرداد ۱۳۹۹

  سلام جناب راد عزیز

  جناب راد ابزارک هایی که برای قالب ساختیم رو چجوری میتونیم برای المنتور هم استفاده کنیم ؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۲ خرداد ۱۳۹۹

   سلام
   از بخش ابزارک ها در المنتور میتونید اضافه کنید اما پیشنهاد نمیشود. ابزارک ها را در بخش فوتر و سایدبار باید استفاده کنید

 23. U19805 ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

  سلام جناب راد

  جناب راد من برای سایت فیلم درخواست زیاد دارم اما همه شون این امکان رو میخوان که اطلاعات فیلم ها از سایت IMDB به صورت اتوماتیک دریافت بشه

  اینکارو چجوری میتونم انجام بدم؟

 24. U11538 ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

  سلام اقای راد الان قالب کاملا با المنتور سازگار هستش؟
  و یک سوال چگونه کاری کنیم مثلا همین کد نویسی هایی ک کردیم عکس هایی ک گزاشتیم رو با المنتور ویرایش کنیم و سراغ cssنریم چون با المنتور فقط میشه بلوک هایی ک خودش ایجاد میکنه رو ویرایش کرد.
  و چگونه پلاگین رو با قالب یکی کنیم و وقتی کسی قالب رو نصب کرد پلاگین روش باشه.
  و افزونه المنتور رو چرا برای فروش نمیزارید؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

   باسلام
   در جلسه آخر دوره آموزش طراحی سایت این مورد توضیح داده شده که چطور بلوک های خودتون رو اضافه کنید. آموزش یکی کردن قالب و پلاگین در جلسات بعدی قرار میگیره. المنتور رو به دلیل مسائل کپی رایت قرار نمیدیم.

   • U19805 ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

    سلام جناب راد

    جناب راد برای سایت های ارائه فیلم من خیلی درخواست دارم اما مشکلی که دارم اینه همه شون این امکان رو میخوان که اطلاعات فیلم هارو به صورت اتوماتیک از سایت imdb بخونه

    چجوری میتونم اینکارو انجام بدم، امکان آموزشش داخل دوره هست؟

 25. U11538 ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

  سلام اقای راد لطفا شورت کد و چایلد تم هم اموزش بدید.

 26. U12089 ۰۹ خرداد ۱۳۹۹

  سلام ببخشید من قبلا از شما این دوره را خریده بودم ولی ادرس ایمیل و نام کاربری خودم رو فراموش کردم من با اسم امیرحسین قدیمی زاده خرید کردم ایا میتونید کمک کنید اطلاعاتم رو پیدا کنم

 27. U11538 ۰۹ خرداد ۱۳۹۹

  سلام در اینده اموزش بدید چگونه یک ویدیو رو کاربرا بتونن پلی کنن
  مثلا بالای سایت شما تلویزیون وردپرس رو بشه انلاین کلیک کرد و فیلم پلی بشه

 28. U19805 ۰۸ خرداد ۱۳۹۹

  سلام
  جناب راد چجوری میتونیم برای قالبمون دموهای متفاوتی ایجاد کنیم که کاربر هر کدوم رو که خواست انتخاب کنه ؟ این مورد رو به عنوان آپدیت به دوره اضافه نمیکنید؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۸ خرداد ۱۳۹۹

   سلام
   برای هر کدوم از دموها یک صفحه با المنتور ساخته شده. ما یک پلاگین دموایمپورتر توی قالب قرار دادیم که داره دمو ها رو ایمپورت میکنه و با php برنامه نویسی شده. این مورد نیاز به دانش php داره

 29. U11538 ۰۸ خرداد ۱۳۹۹

  سلام اقای راد این بخش محصولات بروز شده ک نمایش میدید رو لطفا پاک نکنید تا از اخرین محصولاتی ک بروز شدن با خبر باشیم.

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۸ خرداد ۱۳۹۹

   سلام
   برای محصولات آموزشی توی صفحه هر محصول تاریخ آخرین آپدیت رو اعلام میکنیم

 30. U19805 ۰۷ خرداد ۱۳۹۹

  سلام
  جناب راد ممنون بابت آپدیت المنتور اما کاش توی همین قسمت ویژوال کامپوزر رو هم میگفتید چون اکثر سایتها از این افزونه استفاده میکنن
  فکر میکنید سخت باشه بتونیم ویژوال کامپوزر رو هم سازگار کنیم با قالب

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۷ خرداد ۱۳۹۹

   سلام
   ویژوال کامپوزر از json استفاده میکند و برای ساخت المنت ویژوال کامپوزر باید با json آشنایی داشته باشید که خودش نیاز به یک دوره کامل داره

 31. U11538 ۰۶ خرداد ۱۳۹۹

  سلام اقای راد ممنون ک هماهنگ کردن قالب و المنتور رو اضافه کردید دورتون عالی و کامل ترین هستش
  دمتون گرم.

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۶ خرداد ۱۳۹۹

   سلام
   خواهش میکنم. شاد و پیروز باشید 🙂

   • U11538 ۰۷ خرداد ۱۳۹۹

    قربان شما فقط یک سوال برنامه های بعدی برای اپدیت چی هستش و الویت برای اپدیت چ چیزهایی هستش.

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۷ خرداد ۱۳۹۹

     سلام
     در حال حاضر تمام بخش های مورد نیاز آموزش داده شده البته چند آپدیت کوچک برای حل برخی سوالات داریم.

 32. U27997 ۰۶ خرداد ۱۳۹۹

  سلام و درود
  من فتوشاپ رو کاملا بلد هستم به صورت حرفه ای و با کار با وردپرس هم کاملا آشنام و چندین سایت هم مدیریت میکنم با توجه به توضیحات بالا چند سوال داشتم :
  1: بعد از آموزش این دوره آیا قادر خواهم بود قالبی رو مانند قالبهای مناقصه ( مانند سایت پونیشا ) طراحی و اجرا کنم ؟
  2: آیا قادر خواهم بود سایتی مانند سایت مشورپ ( جستجو کنید پیدا میکنید در گوگل ) رو طراحی و اجرا کنم ؟
  3: آیا سایتهایی مانند سایتهای اگهی و دایرکتوری که با نقشه سروکار دارند بسیازم ؟
  4: اگر فرض کنیم من یک دانشجوی معمولی باشم حدودا چقدر زمان میبره با این دوره روی کار مسلط بشم ( میدونم به خود افراد بستگی داره ولی احتمالا یک ویژنی میشه براش در نظر گرفت )
  5: آیا با این اموزش توان ساختن افزونه هم فرا خواهم گرفت ؟

  ممنون از شما

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۶ خرداد ۱۳۹۹

   سلام
   بعد از پایان دوره 0 تا 100 طراحی سایت شما هر سایتی رو میتونید طراحی کنید. برای هر کدوم از سایتهایی که فرمودید نیاز هست از یک سری افزونه هم در کنار قالب طراحی شده استفاده کنید که این افزونه ها رو یا باید به صورت آماده خریداری کنید و یا دوره پلاگین نویسی رو هم که به زودی ارائه میشه خریداری بفرمایید.آموزش ساخت افزونه و پلاگین نویسی یک دوره کاملا جدا هست که باید جدا خریداری کنید

 33. U11945 ۰۶ خرداد ۱۳۹۹

  سلام جناب مهندس راد
  متاسفانه دموی دوره با ارور مواجه شده خواستم در جریان بگذارمتون

 34. U19805 ۰۵ خرداد ۱۳۹۹

  سلام
  جناب راد افزونه دکان رو چجوری با قالب سازگار کنم که بتونم قابلیت چندفروشنگی رو به قالب اضافه کنم ؟ خیلی خوب میشه اگه سازگار کردن قالب با دکان رو آموزش بدید چون واقعا نیازه برای سایت های فروشگاهی

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۵ خرداد ۱۳۹۹

   سلام نیازی به سازگار کردن نیست اگر قالب رو طبق دوره بسازید خودکار سازگار خواهد شد.

 35. U11538 ۰۴ خرداد ۱۳۹۹

  سلام پس کی هماهنگ کردن قالب و المنتور رو اموزش میدید؟

 36. U24314 ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

  سلام
  قرار بود هفته قبل این دوره درباره سازگاری قالب با elementor اپدیت بشه. امکانش هست این دوره را آپدیت کنید؟
  منتظریم
  ممنون

 37. U19805 ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

  سلام

  جناب راد ما میتونیم این قالب های خودمون رو که طراحی میکنیم با Duplicator براش بسته اسان نصب بسازیم؟

 38. U18284 ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

  سلام
  من با وردپرس آشنایی دارم . و کار کردم
  ولی نمیتونم تغییر در قالب خریداری شده بدم و قالب رو شخصی سازی کنم. یا یک قالب رو فارسی کنم.
  میخواستم بدونم در این دوره بدرد من میخوره . یا این که باید دوره دیگری رو تهیه کنم.
  با تشکر.

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

   سلام
   در این دوره آموزش 0 تا 100 طراحی سایت با استفاده از کدنویسی آموزش داده شده. شما وقتی با کدنویسی آشنایی داشته باشید به راحتی میتونید قالب رو شخصی سازی کنید

 39. U19805 ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

  سلام جناب راد

  جناب راد همچنان منتظر آپدیت سازگار کردن قالب برای المنتور و ویژوال کامپوزر هستیم

  یه سوال هم که دارم : برای meta description از تابع (‘bloginfo(‘description باید استفاده کنیم؟ برای صفحات هر نوشته یا محصول باید چکار کنیم؟ افزونه yoast رو نصب کنیم اینکارو انجام میده خودش؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

   سلام
   این هفته آموزش ارائه میشه
   خیر افزونه یواست را نصب کنید کافیست خودکار انجام میده.

 40. U19805 ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

  سلام

  جناب راد اگر بخوام پنل اس ام اس به قالب اضافه کنم یعنی از طریق این پنل به کاربران اس ام اس ارسال کنم باید کدنویسی PHP انجام بشه ؟ این سایت های ارائه پنل اس ام اس خودشون افزونه ارائه نمیدن برای قالب های وردپرسی؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

   سلام
   بله باید به کدنویسی php آشنایی داشته باشد.
   این مورد رو باید از سایت های ارائه دهنده پنل سوال بفرمایید

 41. U19805 ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

  سلام مجدد

  جناب راد ممنونتون میشم جلسه سازگار کردن قالب با المنتور و ویژوال کامپوزر رو قرار بدید، الان لنگ این آموزشم

 42. U19805 ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

  سلام

  جناب راد بعضی قسمت ها واقعا نیازه که بیشتر روشون کار بشه مثلا همین اسلایدرهایی که ایجاد کردیم ، ما داخل آموزش فقط اومدیم یک تصویر برای اسلایدر قرار دادیم اما خوب مثلا مشتری اگر بخواد هر یک از اسلاید ها رو به یک پست یا محصولی لینک بکنه باید چیکار کنیم یا مثلا مشتری میخواد تایم اسلایدر رو کنترل کنه که هر چند ثانیه یکبار اسلایدر حرکت بکنه … ما هیچ تنظیماتی برای این موارد انجام ندادیم

  ممنون میشم این موارد رو هم اضافه بکنید و اگه میشه روش کارش رو برای بنده ایمیل کنید تا حداقل کارم رو راه بندازم
  ممنونم

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

   سلام در یک جلسه اینکار توضیح داده شد. بخش اسلایدر موبایل را مشاهده بفرمایید. اسلایدر موبایل با پست تایپ اختصاصی ساخته شد. میتوانید اسلایدر بالا را نیز به همان سبک بسازید.

   • U19805 ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

    اتفاقا منظور بنده همون اسلایدر موبایل هست ، بله با کاستوم پست تایپ ساخته شده اما ما نمیتونیم یک لینک خاصی رو به آیتم ها بدیم
    برای مثال ما داخل اسلایدر یه تصویری قرار دادیم و میخوایم به یک پست و یا یک محصول در سایت لینک بشه ، ببینید منظور من این نیست که کلا بیایم محصولات یا پست هارو داخل اسلایدر نشون بدیم منظور اینه که همون تصویر سفارشی که داخل اسلایدر قرار گرفته به یک محصول یا لینک دلخواه لینک بشه

    اینم با تنظیمات قالب به احتمال زیاد انجام میشه که بتونیم هم زمان اسلایدر رو تعیین بکنیم هم تصویر و لینک تصویر

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

     پست تایپ های ساخته شده را با زمینه های دلخواه (که در جلسه جداگانه توضیح داده شد) تلفیق کنید.

 43. U26899 ۳۱ فروردین ۱۳۹۹

  سلام واسه اینکه شمانصب کنیدوردپرسو اطلاعاتوازکجابایدبزاریم

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۳۱ فروردین ۱۳۹۹

   باسلام
   نصب وردپرس را باید طبق آموزش زیر انجام دهیدhttps://mihanwp.com/install-wordpress-cpanel/

 44. U11538 ۳۱ فروردین ۱۳۹۹

  سلام
  درمورد اپدیت جدید
  ۱-چرا این سایدبار کنار محصولات خودتون رو عملی اجرا نکردید خوب اونو یاد میدادید دیگ بعد چند وقت اپدیت دادین اخرم حرف از ماهی گیری میزنین
  ۲-این ترجمه قالب توی زبان انگلیسی ک ب صورت دستیه و ما میخایم وقتی پلاگین نصب شد خود ب خود ترجمه بشن.
  و لطفا بیشتر کار عملی انجام بدید.

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۳۱ فروردین ۱۳۹۹

   درود
   ۱. توضیح دادیم که چطور می‌توانید این سایدبار را بسازید. اگر قرار باشه تمام بخش‌های مورد نظر رو دقیقا بصورت کد به شما تحویل بدیم بهتر هست قالب رو در اختیار شما قرار بدیم. 🙂 پس بهتره ماهی گیری رو یاد بگیرید.
   ۲. هیچ افزونه ای قابلیت ترجمه خودکار قالب را ندارد. تمام قالب‌ها باید بصورت دستی به روشی که توضیح داده شد ترجمه شود.
   تا جای ممکن سعی می‌کنیم موارد را بصورت عملی به شما عزیزان آموزش دهیم.

 45. U11538 ۳۱ فروردین ۱۳۹۹

  سلام فونت لوگو میهن وردپرس اسمش چیه؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۳۱ فروردین ۱۳۹۹

   سلام یک لوگوتایپ اختصاصی هست که توسط تیم طراحی ما ساخته شده با الهام از فونت مستند

 46. U11538 ۲۹ فروردین ۱۳۹۹

  سلام این اپدیت جدید توی پتل قرار نداره.

 47. U19805 ۲۸ فروردین ۱۳۹۹

  سلام مجدد

  جناب راد عزیز همچنان منتظر آپدیت سازگار کردن قالب با صفحه ساز المنتور و ویژوال کامپوزر هستیم

 48. U26812 ۲۶ فروردین ۱۳۹۹

  ماشاالله همه ی دوره هام قیمت بالاس
  علی برکت الله

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۶ فروردین ۱۳۹۹

   سلام
   با توجه به محتوایی که در دوره ها آموزش داده میشه، قیمت دوره ها منصفانه هست