سئو محلی وردپرس با یواست لوکال سئو

بسیاری از ما از اهمیت بالای نقشه گوگل در سایت خودمون غافل هستیم و این موضوع رو به صورت کامل فراموش کرده‌‌ایم که نقشه گوگل می‌‌تونه به صورت مستقیم بر میزان موفقیت کسب و کار اینترنتی ما تاثیر داشته باشد. با افزونه لوکال سئو می‌توانید این کار را انجام دهید.

امروزه با توجه به اینکه کاربران کسب و کارهای اینترنتی تجربه بیشتری در استفاده از دستگاه‌‌های هوشمند کسب کرده‌‌اند و کاربران از میزان اهمیت نقشه گوگل تا حد بسیار زیادی آگاه هستند بر روی این موضوع اهمیت زیادی قائل می‌‌شوند. از این رو ما نیز باید این موضوع رو در اولویت‌‌های خود قرار دهیم در واقع اولویت ما نیز باید با رواج دستگاه‌‌های هوشمند تغییر کند.

با توجه به نکاتی که در بالا به آن اشاره شد اینکه ما چه اطلاعاتی رو از کسب و کار خود در اختیار کاربر قرار دهیم از اهمیت بالایی برخوردار می‌‌باشد. در این راستا یکی از قوی‌‌ترین و حرفه‌‌ای‌‌ترین پلاگین‌‌هایی که در این زمینه به ما کمک زیادی می‌‌کند افزونه‌‌ی یاست لوکال سئو هست که به ما این اجازه رو می‌‌ده تا اطلاعات مهمی از کسب و کار خودمون رو در گوگل وارد کنیم و در اختیار کاربر قرار دهیم.

به کسب و کار خود اعتبار ببخشیم!

ما برای استفاده از این پلاگین سئو محلی نیاز به هیچ‌‌گونه تنظیمات خاصی نداریم و به راحتی می‌‌تونیم از ویژگی‌‌های آن بهره ببریم. چرا که Yoast Local SEO به صورت خودکار عمل می‌‌کنه و ما رو از هرگونه کدنویسی برای استفاده از خود بی‌‌نیاز می‌‌کند.

سئو محلی وردپرس

سئو محلی در بهینه‌‌سازی سایت در جستجوی محلی بسیار هائز اهمیت است در واقع گوگل با توجه به موقعیت جغرافیایی افراد نتایج را برای آن‌‌ها به نمایش در می‌‌آورد. در واقع سئو محلی به کاربرانی که در محدوده‌‌ی سایت اینترنتی ما قرار دارند این امکان رو می‌‌ده که راحت‌‌تر سایت ما رو پیدا کنند.

سئو محلی به منظور راحتی بیشتر کاربر طراحی شده است. گوگل به‌‌دنبال این است که کاربران زمان اندکی رو صرف جستجو کنند و بتوانند در کوتاه‌‌ترین زمان به سایت مورد نظر خودشون دسترسی داشته باشند. در واقع گوگل با انجام این کار باعث شده تا جستجوی کاربران هدفمندتر شود و نتایج حاصل از جستجوی کاربر با نیاز آن نزدیک‌‌تر باشد.

اهمیت سئو محلی در کسب و کارهای اینترنتی

این افزونه برای اینکه ما بتونیم سئو محلی بالاتری رو برای سایت خودمون داشته باشیم تا حد بسیار زیادی به ما کمک می‌‌کند. با استفاده از این افزونه کسب و کار اینترنتی ما می‌‌تونه جستجوی محلی بهتری نسبت به قبل داشته باشد. به‌‌عنوان مثال اگر ما یک کسب و کار اینترنتی در شیراز راه‌‌اندازی کرده باشیم زمانیکه کاربر در محدوده‌‌ی شیراز اقدام به سرچ در گوگل کند سایت ما شانس بیشتری برای نمایش خواهد داشت و جزء اولین سایت‌‌هایی خواهد بود که برای این کاربر به مایش در می‌‌آید.

این موضوع باعث می‌‌شود ما بتونیم کاربران بیشتری رو به سمت سایت خودمون هدایت کنیم و باعث پیشرفت بیشتر کسب و کار خود شویم. اگر ما اطلاعات صحیحی از سایت و موقعیت جغرافیایی خودمون در اختیار گوگل قرار دهیم می‌‌تونیم جایگاه‌‌ ویژه‌‌ای در نتایج گوگل برای خودمون کسب کنیم.

سئوی محلی نه تنها باعث می‌‌شود ما کاربران بیشتری رو برای سایت خودمون جذب کنیم که خود این موضوع باعث بالا رفتن درآمد ما می‌‌شود بلکه باعث می‌‌شود که کسب و کار خودمون رو بهتر به دیگران معرفی کنیم و بتونیم اطلاعات دقیقی از سایت در اختیار کاربر قرار دهیم.

بسیاری از کاربران تمایل دارند تا از سایت‌‌هایی در نزدیکی خود استفاده کنند چرا که در این صورت دسترسی بهتری به این سایت‌‌ها خواهند داشت در واقع خیال کاربر نسبت به پشتیبانی و دسترسی به کسب و کار ما راحت‌‌تر می‌‌شود. سئو محلی آدرس سایت ما رو به صورت متنی در گوگل قرار می‌‌دهد و کاربر می‌‌تونه به راحتی به آدرس کسب و کار ما دسترسی پیدا کند.

الگوریتم کبوتر گوگل و میزان تاثیر آن بر سئو

الگوریتم کبوتر گوگل در واقع الگوریتم جستجوی کاربر را با سایت‌‌های مرتبط مطابقت می‌‌دهد و در زمان کوتاهی کاربر رو به مقصد خود می‌‌رساند به این صورت که این الگوریتم برای این است که نتایجی مفید و نزدیک به موقعیت مکانی کاربر برای آن به نمایش در بیاید.

به عبارت دیگر این الگوریتم به همه کاربران گوگل در سراسر دنیا کمک می‌‌کند تا با سرچ کردن بتوانند به نزدیک‌‌ترین مقاصد خود دسترسی داشته باشند. گوگل همیشه سعی در جذب رضایت کاربران داشته است و این الگوریتم را نیز به همین جهت به بازار ارائه کرد تا کاربران بتونند بدون اتلاف وقت به خواسته‌‌ی خود برسند و نتایج مرتبطی رو دریافت کنند.

ویژگی‌‌های پلاگین وردپرس Yoast Local SEO

با توجه به اهمیت جذب کاربر از طریق سئو محلی باید از راهکارهایی برای دسترسی به موضوع استفاده کرد. یکی از کاربردی‌‌ترین این راهکارها استفاده از یک پلاگین حرفه‌‌ای در این زمینه است.

یکی از معروف‌‌ترین افزونه‌‌های سئو محلی Yoast Local SEO می‌‌باشد که تا حد بسیار بالایی توانسته است رضایت کاربران خودش رو با توجه به امکاناتی که در اختیار ما قرار می‌‌دهد جذب کند.

این افزونه به ما کمک می‌‌کند تا کسب و کار خودمون رو توسعه دهیم و بتونیم کسب و کار اینترنتی خودمون رو برای کاربران و یا دیگر کسب و کارهای اینترنتی اطراف خود به نمایش در بیاوریم. این موضوع باعث می‌‌شود تا ما فرصت بیشتری برای معرفی سایت خود داشته باشیم و بتونیم اعتبار بیشتری رو در گوگل کسب کنیم.

با استفاده از این پلاگین ما می‌‌تونیم یک رتبه باورنکردنی در نتایج گوگل داشته باشیم و بتونیم میزبان کاربران بسیار زیادی باشیم. البته برای این منظور ما باید یک سری اطلاعاتی رو مانند نوع کسب و کار و یا ساعت کاری خود را در اختیار گوگل قرار دهیم.

این پلاگین به ما این امکان رو می‌‌دهد که بخش‌‌های مختلف سایت خودمون رو بهتر کنیم به‌‌عنوان مثال ما در این افزونه امکان بهبود بیشتر صفحه تماس با ما رو داریم که این موضوع باعث رضایت بیشتر کاربران ما می‌‌شود.

این افزونه دارای پشتیبانی دائم و 24 ساعته هست و کاربرانی که این محصول رو از میهن‌‌ ورپرس خریداری می‌‌کنند می‌‌تونند از امکاناتی که در اختیارشان قرار می‌‌گیرد به صورت رایگان استفاده کنند. این امکانات شامل نصب رایگان پلاگین Yoast Local SEO توسط تیم میهن وردپرس می‌‌باشد. همچنین آپدیت‌‌های این افزونه نیز به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

سئو محلی وردپرس با افزونه لوکال سئو

در این مقاله ما به معرفی افزونه لوکال سئو می‌‌پردازیم که قادر به سئوی محلی سایت وردپرسی شما هست. افزونه Yoast Local SEO یک افزونه حرفه‌‌ای و کاربردی برای وردپرس می‌‌باشد. به کمک این افزونه حرفه‌‌ای :

  •  مشتریان بالقوه‌‌تان شما را در اطراف محل کسب و کارتان پیدا می‌‌کنند.
  • به راحتی می‌‌توانید نقشه گوگل، ساعات کاری، اطلاعات تماس و موقعیت مکانی را اضافه کنید.
  • امکان بهبود قابلیت استفاده از صفحه تماس با ما را دارد.

افزونه Yoast Local SEO افزونه حرفه‌‌ای و کاربردی برای وردپرس می‌‌باشد. افزونه سئو محلی وردپرس در واقع موقعیت و مشخصات کلی کسب و کار شما را در نتایج گوگل برای همسایگان و افرادی که در نزدیکی شما یا شهر شما فعالیت می‌‌کنند نمایش می‌‌دهد.

اگر می‌‌خواهید مطمئن شوید که رنک وب‌‌سایت شرکت شما در گوگل در جایگاه بالایی قرار دارد در موقعیت مکانی کسب و کار خودتون، همچنین اگر که می‌‌خواهید مشتریان شما که در همسایگی‌تان قرار دارند شما را پیدا کنند و یا اینکه می‌‌خواهید قابلیت استفاده از سایت خودتان را بهبود دهید به راحتی امکان‌‌پذیر است. از چه روشی؟ با افزودن موقعیت مکانی شما و نمایش ساعات کار وب‌‌سایت شما در نتایج گوگل

افزونه لوکال سئو ما به شما کمک می‌‌کنه وب‌‌سایتتان را با یک رنک سطح بالا در گوگل در موقعیت مکانی کسب و کار خودتان راه‌‌اندازی کنید. و بالاتر از آن، تا حد زیادی قابلیت استفاده از صفحه تماس وب‌‌سایت شما را بهبود می‌‌بخشد.

اگر شما برای فروشگاه آنلاین خودتان از ووکامرس استفاده می‌‌کنید پیشنهاد ما این است که حتما از افزونه وردپرس سئو محلی استفاده کنید. این افزونه ترکیبی از ویژگی‌‌های افزونه وردپرسی سئو محلی با تنظیمات خاص برای ووکامرس هست.

شما در حال حاضر برای شروع رتبه بندی و فروش به صورت محلی همه را در این افزونه به صورت یک‌‌جا دارید.

رتبه بالاتر در جستجوی محلی با افزونه Yoast Local SEO 

جستجو در گوگل (یا هر موتور جستجوی دیگر) برای یک آرایشگر و یا یک دندانپزشک؛ یک لیست از آرایشگران و دندانپزشکان در موقعیت محلی به شما خواهد داد. بنابراین به نظر می‌‌رسد که  جستجوی محلی خود‌‌به‌‌خود اتفاق می‌‌افتد. با این حال به منظور رتبه‌‌بندی بهتر، گوگل نیاز به دانستن محل دقیقی از کسب و کار شما دارد. و بالاتر از آن گوگل نیاز دارد بداند که شما چه نوع کسب و کاری دارید.

افزونه Yoast Local SEO ما اطلاعات دقیقی که گوگل و بقیه موتورهای جستجو نیاز دارند که وب‌‌سایت شرکت شما را در نتایج جستجوی محلی نشان بدهند را فراهم می کند. خواه شرکت شما یک دفتر داشته باشد و یا در مکان‌‌های مختلفی باشد، این افزونه این اطمینان را به شما می‌‌دهد که همه‌‌ی آن‌‌ها در نتایج یک جستجوی محلی ظاهر شوند.

برای استفاده از این افزونه حتما باید یواست سئو را نصب کرده باشید.

در جستجوهای محلی گوگل بهتر دیده شوید!

  • با افزونه لوکال سئو ما تا حد زیادی قابلیت استفاده از صفحه تماس با وب‌‌سایت خودتان را بهبود ببخشید.
  • قرار دادن نقشه‌‌های گوگل: این قابلیت اضافی این را برای مشتریان شما آسان تر خواهد کرد که به راحتی محل شرکت شما رو پیدا کنند.
  • قرار دادن آدرس شرکت خود:  افزونه سئو محلی ما افزودن آدرس شرکت شما را در یک  فرمت روشن و یکنواخت به آسانی امکان‌‌پذیر می‌‌سازد، با اضافه کردن تمام نشانه‌‌گذاری فنی لازم برای موتورهای جستجو.
  • قرار دادن ساعت کاری شرکت شما : افزونه سئو محلی ما فرمتی روشن و یکنواخت، برای افزودن ساعت کاری شرکت شما دارد.
  • قرار دادن یک فروشگاه یاب: فروشگاه‌‌یاب اجازه می‌‌دهد مشتریان به راحتی نزدیک‌‌ترین محل شرکت شما را پیدا کنند. مشتریان همچنین می‌‌توانند  آدرس منزل خود را پر کنند تا یک لیست از نزدیک‌‌ترین مکان از شرکت شما برایشان نمایش داده شود.
افزونه Yoast Local SEO

استفاده از افزونه SEO محلی وردپرس به بهبود رتبه سایت شما در موتورهای جستجو کمک خواهد کرد و همچنین مسیریابی فیزیکی موقعیت مکانی دفتر شرکت شما را آسان تر می‌‌کند.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.